Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2013., 22:06   #3821
akcija konzervica gourmet (rv) Bipa do 31.3.2013
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 00:07   #3822
Quote:
kodo kaže: Pogledaj post
akcija konzervica gourmet (rv) Bipa do 31.3.2013
Cijena?
U pet centru zna bit akcija, pa je i dalje skuplje nego u ZooCity-ju.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 10:17   #3823
Zna li netko gdje mogu nabaviti Trovet hranu za jetru za mačke,maca mora jesti tu hranu a čula sam da je znatno jeftinija od Hillsa i Rc-a koji su mi dostupni?

Hvala
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 12:54   #3824
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Cijena?
U pet centru zna bit akcija, pa je i dalje skuplje nego u ZooCity-ju.
3.90 kn
__________________
😁
Le0na is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 13:22   #3825
Quote:
cupanka kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje mogu nabaviti Trovet hranu za jetru za mačke,maca mora jesti tu hranu a čula sam da je znatno jeftinija od Hillsa i Rc-a koji su mi dostupni?

Hvala
Veterinarska stanica u zagrebu drži Trovet, ne znam jel imaju tu tvoju. Ako kojim slučajem misliš da imaju nekoga u Osijeku ko prodaje njihove hrane nema. Ima fino popis svih pet shopova u RH kojima isporučuju svoje hrane, Osijeka nema uopće na popisu.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 16:36   #3826
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Veterinarska stanica u zagrebu drži Trovet, ne znam jel imaju tu tvoju. Ako kojim slučajem misliš da imaju nekoga u Osijeku ko prodaje njihove hrane nema. Ima fino popis svih pet shopova u RH kojima isporučuju svoje hrane, Osijeka nema uopće na popisu.
znam draga da nema u Osijeku,zato i pitam ako netko zna di ima,pa ako može kupit i poslati,jer više mi se isplati i poštarinu platiti kad ta hrana dođe oko 130kn 3kg dok je Hills 1,5kg 132kn,a RC 2kg 152kn
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 09:55   #3827
hrana

Kupila za mace Brit Care 2 vreće po 7,5 kg. i mace mi neće jesti, da li nečije mace to jedu, htjela bih prodati, kupila sam ih sa 10% popusta, cijena jedne vreče cca 200,00 kuna. Dvoumila sam se između proplana i ovoga i djelatnik mi je rekao da je to slično prolapnu, ali koliko vidim nije.
malenavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 11:45   #3828
Mi smo prešli sa brit care na RC indoor i micek je napokon prihvatio RC a dlaka mu se oporavila u tjedan dana. Istina linja se ...ipak je sezona linjanja ali vratio mu se sjaj i mekoća dlake i naravno jede kao pomahnitao.
__________________
The brain is the most complex thing in the universe and it's right behind the nose
Lost_in_Wonderland is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 11:53   #3829
Quote:
Lost_in_Wonderland kaže: Pogledaj post
Mi smo prešli sa brit care na RC indoor i micek je napokon prihvatio RC a dlaka mu se oporavila u tjedan dana. Istina linja se ...ipak je sezona linjanja ali vratio mu se sjaj i mekoća dlake i naravno jede kao pomahnitao.
Da,zato i ja spominjem da je meni RC od hrpe tih "superpremium" lako dostupnih hrana ipak najbolji. Meni mačke na RC-u baš lijepo izgledaju, pogotovo dlaka, ne debljaju se i kakica im manje smrdi . Meni se britcare nikako nije svidio iako je sastav dobar, čudni su mi ti keksići bili,mačke ga nisu radi jele i kakica je grozno smrdila,kao na purini pro plan. Ja ću se držati RC-a i pola grain free, tipa Orijen kada napokon stigne. Ali zato britcare konzerve žderu kao ludi
Elora is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 12:34   #3830
Quote:
malenavita kaže: Pogledaj post
Kupila za mace Brit Care 2 vreće po 7,5 kg. i mace mi neće jesti, da li nečije mace to jedu, htjela bih prodati, kupila sam ih sa 10% popusta, cijena jedne vreče cca 200,00 kuna. Dvoumila sam se između proplana i ovoga i djelatnik mi je rekao da je to slično prolapnu, ali koliko vidim nije.
I meni Britt ne prolazi kod macaka..

Felidae na akciji je i jeftiniji tako da smo sad na toj hrani..

Probaj vratiti neotvorenu vrecu u ducan.. Prilicno sam sigurna da bi ti zamjenili ako vec ne bi vratili novce, mislim da i po zakonu ima neki rok u kojem se roba moze vratiti..
__________________
😁
Le0na is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 12:39   #3831
Quote:
Elora kaže: Pogledaj post
Da,zato i ja spominjem da je meni RC od hrpe tih "superpremium" lako dostupnih hrana ipak najbolji. Meni mačke na RC-u baš lijepo izgledaju, pogotovo dlaka, ne debljaju se i kakica im manje smrdi . Meni se britcare nikako nije svidio iako je sastav dobar, čudni su mi ti keksići bili,mačke ga nisu radi jele i kakica je grozno smrdila,kao na purini pro plan. Ja ću se držati RC-a i pola grain free, tipa Orijen kada napokon stigne. Ali zato britcare konzerve žderu kao ludi
Baš tako, moja na RC ima odličnu, sjajnu dlaku, a drek se fakat ne osjeti... A kad smo već kod Orijena, kad dolazi? Ili sam zakasnila?
Nealla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 13:05   #3832
jok, uranila
po mojim izvorima bi trebao doći u 4.mjesecu. živi bili pa vidjeli.
lilith.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 13:06   #3833
Quote:
Nealla kaže: Pogledaj post
Baš tako, moja na RC ima odličnu, sjajnu dlaku, a drek se fakat ne osjeti... A kad smo već kod Orijena, kad dolazi? Ili sam zakasnila?
Ma di si zakasnila, još ga nema . Mislim da je zadnji info da dolazi u 4mj. te da će uz njega uvesti i Acanu, također grain free. Ali meni se čini dok sam istraživala sve te hrane da Acana nije bila tako dobro prihvaćena kao Orijen, moram to opet malo istražiti.
Elora is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 15:23   #3834
Quote:
malenavita kaže: Pogledaj post
Kupila za mace Brit Care 2 vreće po 7,5 kg. i mace mi neće jesti, da li nečije mace to jedu, htjela bih prodati, kupila sam ih sa 10% popusta, cijena jedne vreče cca 200,00 kuna. Dvoumila sam se između proplana i ovoga i djelatnik mi je rekao da je to slično prolapnu, ali koliko vidim nije.
Ajoj, kud tolike vreće. Ja svojima obavezno prvo uzmem manje pakiranje od recimo 400 g da vidim kako uopće reagiraju na hranu. Recimo zna se dogoditi da mace na neke hrane povraćaju ili dobiju proljev, onda se zezneš ako uzmeš veliko pakiranje.

Odi zamijeniti ovu neotvorenu, vjerujem da će dati, a za ovu otvorenu možda ti se netko javi.

Quote:
Elora kaže: Pogledaj post
Da,zato i ja spominjem da je meni RC od hrpe tih "superpremium" lako dostupnih hrana ipak najbolji. Meni mačke na RC-u baš lijepo izgledaju, pogotovo dlaka, ne debljaju se i kakica im manje smrdi . Meni se britcare nikako nije svidio iako je sastav dobar, čudni su mi ti keksići bili,mačke ga nisu radi jele i kakica je grozno smrdila,kao na purini pro plan. Ja ću se držati RC-a i pola grain free, tipa Orijen kada napokon stigne. Ali zato britcare konzerve žderu kao ludi
Moji su je jeli dosta dugo, bila im je ok. Zapravo moji skoro sve hrane ok prihvate. Jedino što mi micko baš hills neće jesti, nemam blage zašto i to ne jednu vrstu već sve od hillsa je jeo onako bez volje, tek toliko da nešto pojede.

Quote:
Le0na kaže: Pogledaj post
I meni Britt ne prolazi kod macaka..

Felidae na akciji je i jeftiniji tako da smo sad na toj hrani..

Probaj vratiti neotvorenu vrecu u ducan.. Prilicno sam sigurna da bi ti zamjenili ako vec ne bi vratili novce, mislim da i po zakonu ima neki rok u kojem se roba moze vratiti..

Joj moji brljaju po Felidae. Mislim zaboli me, nasipam im pa kad vide da nema ništa drugo jedu, ali to je tako tužno. Znam da je ta hrana zasitnija nego ostale ali nekako mi se čine da premalo jedu.
Ok, micko treba smršaviti tako da nije bad, kupit ću vitaminsku pastu pa nek i dalje brljaju po hrani, dobivat će svaki dan vitamine da im ništa ne pofali. Kad sam je bila otvorila i prvih par dana davala ne da su je jeli već su žderali, ne znam zašto sada štrajkaju i jedu reda radi.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 19:22   #3835
jel mačka može jest sirovu pileću jetricu,mačka stara 5 godina,živi vani,skotna ?
Ronnyluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 00:52   #3836
Smije ali ne prevelike kolicine (vitamin A, otpadne tvari itd).
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 14:55   #3837
hrana

[QUOTE=leeloo27;44211915]Ajoj, kud tolike vreće. Ja svojima obavezno prvo uzmem manje pakiranje od recimo 400 g da vidim kako uopće reagiraju na hranu. Recimo zna se dogoditi da mace na neke hrane povraćaju ili dobiju proljev, onda se zezneš ako uzmeš veliko pakiranje.

Odi zamijeniti ovu neotvorenu, vjerujem da će dati, a za ovu otvorenu možda ti se netko javi.

obe otvorila jer uzela dvije vrste okusa. tako da ništa ne mogu.
malenavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 15:26   #3838
Ajoj, nadam se da će netko uzeti. A probaj im ostaviti u zdjelici i ne davati ništa drugo, kod mojih zna upaliti kad skontaju da nema.


Inače htjela sam vas pitati, koliko često se smije macama davati jetrica? Nakupovala sam im mesa , između ostaloga kupila sam i svinjske jetrice pa me zanima koliko često da im dajem? Znala sam im pileću sa srcetima davati jednom u ne znam, recimo 10-tak dana. Sad sam ovoga dosta nakupovala i htjela bih im malkoc više mesa uvesti u prehranu pa ne znam dal da im jetricu dajem češće (imam je dosta, kilu sam uzela).

edit: sad čitam na nekoj stranici da se mačkama ne smije davati svinjetina. Wtf? Ajd jasno mi je neki masni dijelovi, ali zašto ne smiju svinjeće srce ili jezik koji su sami mišić bez masnoća, a junetinu recimo smiju? I živo me zanima koje to meso stavljaju u brikete i mokru hranu.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...

Zadnje uređivanje leeloo27 : 21.03.2013. at 15:41.
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 16:06   #3839
Guglaj lažna bjesnoća.
Linai is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 16:20   #3840
To postoji i kad se skuha meso? Ja njima kupovno meso sve prokuham na 15-tak minuta, sirovo sam im davala jedino piletinu i junetinu ali to je bilo domaće i znam kad je zaklano pa nije bio problem. I ribu im skuham, ne dajem im sirovu.

Znam da se na taj način gubi dio hranjivih tvari ali briga me, rađe odabirem gubitak dijela hranjivih tvari nego nekakvu zarazu.


edit: eh da, našla sam na nekoj stranici da se jetrica preporuča jednom tjednom, eto ako još nekoga zanima ovo. Ja sam im tako nekako davala, znači to je nekakva optimala pa budem nastavila i dalje.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:37.