Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2013., 21:29   #3981
A koje meso je maca jela? Možda ne paše ta vrsta mesa ili taj proizvođač.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 22:41   #3982
Nasla sam na netu da pod mladu macku macka spada do druge godine zivota,koje je vase misljenje? Pitam jer bi svojima uzela britt kitten(7.5kg) da se macic pravilno hrani,ali je starija maca u 7mj dvije godine i sterilizirana,iako se ne deblja,pa me zanima hoce li joh hrana odgovarati ili biti premasna?
Katzchen7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 22:44   #3983
Quote:
Katzchen7 kaže: Pogledaj post
Nasla sam na netu da pod mladu macku macka spada do druge godine zivota,koje je vase misljenje? Pitam jer bi svojima uzela britt kitten(7.5kg) da se macic pravilno hrani,ali je starija maca u 7mj dvije godine i sterilizirana,iako se ne deblja,pa me zanima hoce li joh hrana odgovarati ili biti premasna?
rađe onda uzmi Felidae Cat and Kitten
.simply. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 23:03   #3984
Quote:
.simply. kaže: Pogledaj post
rađe onda uzmi Felidae Cat and Kitten
ali toga nema u pet centru,narucujem s neta (macka i macic nisu u rodu vec ce biti sustanari)
Katzchen7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2013., 23:05   #3985
neka mačić jede hranu za mačiće a mački nastavi davati njenu
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 12:55   #3986
Jel netko zna koliko dođu ove specijalizirane Trovet konzervice u veterinajskoj u Zg i dal ih uopće imaju? Vidim na stranicama da imaju suhe veće i manje pakiranje i da postoje konzervice pa me zanima kolika im je cijena.


edit: našla sam u nekom pet shopu, oko 10-11 kn.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...

Zadnje uređivanje leeloo27 : 22.04.2013. at 13:13.
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 13:44   #3987
Dosao je dehidrat Schesir ponovo u pet centar..
Vjerojatno cu uzeti drugi mjesec za promjenu.. Kosta 70tak kn 1,5 kg..

Meni je bila ok hrana prije, puno, puno manje je smrdila kakica..
Cijena je ostala slicna i nakon dvije godine za razliku od ostalih koje su otisle u nebo..
__________________
😁
Le0na is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 14:12   #3988
Jel ima negdje sastav?

Konzervice su im čist ok, barem vidiš da je meso unutra.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 14:24   #3989
Ima pet centar web shop.. link

79 kn je..

Nema kukuruz ali ima rizu, jecam, krumpir..
__________________
😁
Le0na is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 14:35   #3990
u martićevoj više nema felidae, neznaju kad će doć... ja stvarno ne kužim ko tu koga, jedan dan vele jedno, drugi drugo...
__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 21:31   #3991
i u heinzelovoj ista priča!
Miss Bathory is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 21:37   #3992
Kod njih ko da rade nadrogirani ljudi.

Quote:
Le0na kaže: Pogledaj post
Ima pet centar web shop.. link

79 kn je..

Nema kukuruz ali ima rizu, jecam, krumpir..
Pa ne čini se loša, koliko vidim negdje je u rangu proplana, zapravo malo je bolja jer nema kukuruza i jeftinija je.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 22:19   #3993
O pa mogla bi i ja mojima uzeti suhu od Schessira malo za promjenu, znam da su imali prije nekoliko godina ali sam imala dojam da je riječ o hrani lošijoj od RC-a,ali sada gledam sastav i baš mi se čini ok. Njihove su mi vrećice baš super, vidi se da je meso unutra
Elora is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 22:22   #3994
Mislim da jesu lošije od RC-a, da je netko pisao da RC ima 30-40 posto mesa. Ja nigdje ne mogu naći koliki je taj postotak, ni kod Hills-a ni kod njih a gledala sam i na njihovim stranicama.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 22:49   #3995
Pogledala na vrećicu Hill'sa, običan za mačiće ima 40% piletine, sveukupno 65% peradi, a Nature's Best 30% i 45%. Jel neko kuži u čem je fora s dva postotka? U drugi ubrajaju i puretinu, pačetinu i sl.?
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 00:14   #3996
piše ovak npr. za indoor
Feline Indoor Cat Adult Piletina hrana ( piletine 40 %, piletine i puretine ukupno 53 %

dakle čisti trik, da ako letimično pogledaš ispadne 93% mesa, a zapravo ga je 53% (a ni to nije meso, nego mesno brašno - SASTAV: mljeveni kukuruz, pileće i pureće brašno, celuloza, kukuruzno ljepilo,.... )
Miss Bathory is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 00:27   #3997
A. Svakakvo smeće, znači. Ok, Hill's barem ne vara tu, na njem stoji ovaj "sveukupno". Bila bi fora da neko pomisli da u hrani ima 105% mesa...
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 09:58   #3998
Onda ipak ostajem na RC-u, nego jel itko dobio kakvu novu info kad Orijen stiže?
Elora is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 11:06   #3999
Meni je Rc dobar, da mogu, to bi kupovala micama, ali ne mogu vise.. Prije je znalo biti super akcija pa bi se cak za 70 kn mogla kupiti vreca od 2 kg, cesto je bilo po 90kn.. A sad nije manje od 130 kn, katastrofa..

Hills jos uvijek zna biti povoljan ali nije mi bas nesto..
Proplan za 20tak kuna skocio, nema akcija kao prije.. A Schessir mi je bio stvarno ok, bolji od Hillsa i proplana..

Buduci da Felidae opet nema, mislim da cu opet uzeti Schessir..

Ima dobar sastav, sve mi je ok ali ne svidja mi se sto su u sastavu i mesne preradjevine uz meso.. To ima i u Brittu i zato mi nije drag..
__________________
😁
Le0na is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 11:19   #4000
Quote:
Miss Bathory kaže: Pogledaj post
i u heinzelovoj ista priča!
ma oni stvarno nisu normalni, nije 10 dana prošlo kako su i u jednoj i drugoj ljekarni govorili da hrane ima i da će bit... ja imam jedno pakiranje još, na 3 mačke neće dugo trajat... neznam kako je u drugima... probala bi sa acanom al me strah da i ta ne nestane

edit: zvala sam i navodno im stiže za oko mjesec dana...
__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.

Zadnje uređivanje lanaxx : 23.04.2013. at 12:11.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:53.