Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2012., 00:23   #201
Quote:
Iva_na kaže: Pogledaj post
Moze neki prijedlozi i za mene

Trenutno imam smedju kosu, srednja smedja, boja cokolade, tako nesto.. Malo bi ju posvijetlila (tj. frizerka ce).. Inace imam svijetliju put, plave oci (tamnije plave), mislim da sam hladni ton i mislim da mi zlatne, narancaste i opcenito tople nijanse ne stoje nikako..

A htjela bi neku promjenu, smedju kosu imam vec zadnjih 5 godina, sad bi nesto novo..

pramenići jako sitni i puno njih, i tako par puta.a ako ti vuku na žuto, preko toga neki pepeljasti preljev
1001noc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 00:53   #202
a koji je ovo tip, tj. koja boja kose paše takvom tipu: prirodno tamnosmeđa kosa, oči smeđe, ten vrlo svijetao, podton žuti što se tiče pudera; ali kao da vuče na hladno, jel' to moguće uopće? koja boja kose najviše paše?
lirla is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 09:11   #203
Quote:
1001noc kaže: Pogledaj post
pramenići jako sitni i puno njih, i tako par puta.a ako ti vuku na žuto, preko toga neki pepeljasti preljev
a koje boje pramencici? plavi?
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 12:56   #204
Quote:
Luciferia kaže: Pogledaj post
Ima tko ideju koja bi boja kose bila savršena za tamno smeđe-zelene oči i svijetlo maslinastu put? Prirodno sam tamno smeđa.. i kosa mi je kanirana .
Nekakva srednje smeđa s toplim odsjajem ili nešto tako?
Ne bih nešto pretamno, jer mi ne paše uz lice.
ti i ja smo slicne po opisu iako svoju kosu ne dozivljavam kao tamno smedju, mozda vise srednje. mozda sam u krivu, ko zna
uglavnom, nasla sam se sa tom svojom kosom koju samo blago satiram i osvjezim mjesavinom plavih boja koje idu na zlatno. koristim keune. ne znam omjere, ja to odokativnom metodom. nekad farbam samo korijen, nekad vrhove, nekad prstima prodjem kroz kosu.
boja je smedja i topla, blago satirana i to izgleda prirodno jer ne izvlacim pramenove. i sama sebi, a i drugima izgledam puno bolje i zdravije nego kad sam forsirala crvene nijanse.
runolistSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 19:31   #205
da cujem prijedloge za mene
smedje-zelene oci, svijetla put, zuti podton, godinama se farbam u plavo, sad
sam se zazeljela malo promjene
fairy wings is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 20:30   #206
Quote:
runolistSA kaže: Pogledaj post
ti i ja smo slicne po opisu iako svoju kosu ne dozivljavam kao tamno smedju, mozda vise srednje. mozda sam u krivu, ko zna
uglavnom, nasla sam se sa tom svojom kosom koju samo blago satiram i osvjezim mjesavinom plavih boja koje idu na zlatno. koristim keune. ne znam omjere, ja to odokativnom metodom. nekad farbam samo korijen, nekad vrhove, nekad prstima prodjem kroz kosu.
boja je smedja i topla, blago satirana i to izgleda prirodno jer ne izvlacim pramenove. i sama sebi, a i drugima izgledam puno bolje i zdravije nego kad sam forsirala crvene nijanse.
I ja "forsiram" crvene nijanse i mislim da mi ni ne stoje baš .
Zapravo želim svoju prirodnu boju ali znam da će mi ubrzo dosaditi, tj. da neću ni dočekati da mi skroz izraste moja prirodna . Ne znam.. Vidjet ću .
Ako već uspije izrasti, vjerojatno samo onda nabacim kakve srednje smeđe pramenove ili nešto slično.
Mah, kad bih ja stalno mijenjala boje .
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 12:50   #207
Quote:
fairy wings kaže: Pogledaj post
da cujem prijedloge za mene
smedje-zelene oci, svijetla put, zuti podton, godinama se farbam u plavo, sad
sam se zazeljela malo promjene
Kakva ti je prirodna? Jesi se ikad u tamnu obojati?
Meni je kosa isto plava trenutno, svijetla sam i žuti podton kao i ti, samo što su mi oči svijetlo smeđe- žute..
I tamnija smeđa mi je užasno stajala. Djelovala sam starije, umornije, ispijeno nekako, ma loše .
Tako da ako ti je plava dosadila, možda bolje napravit pramenove, možda boja meda i svijetlo smeđe? Da ne radiš neke drastične promjene ako nisi sigurna kako će ti to stajati?
A opet, ako si prirodno smeđa/ tamnije smeđa, možda ti to baš treba..
blue-bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 23:11   #208
evo da i ja isprobam
zeleno-plave oci, topli podton relativno svijetla put (ne snjeguljica svijetla),, koja boja bi mi bila najbolja da istakne oci i da ide uz put?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 23:39   #209
ovako.....imam jako jako svijetlu put i svijetlo plave oci (nekad sivkaste) i zadnjih 7,8 god se farbam u tamnosmedje ( neko sam vrijeme bila crvena a prije farbanja plava) i sad imam namjeru probat se ofarbat u nesto plavo...tocnije puno sitnih pramenova plavih i boje meda jer mi je dojadilo slusati sa svih strana kako sam pre blijeda......mislite da moze izgledati ok svo to "blijedilo"? :P
__________________
hedonist heart.......
coccolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 21:39   #210
Quote:
blue-bird kaže: Pogledaj post
Kakva ti je prirodna? Jesi se ikad u tamnu obojati?
Meni je kosa isto plava trenutno, svijetla sam i žuti podton kao i ti, samo što su mi oči svijetlo smeđe- žute..
I tamnija smeđa mi je užasno stajala. Djelovala sam starije, umornije, ispijeno nekako, ma loše .
Tako da ako ti je plava dosadila, možda bolje napravit pramenove, možda boja meda i svijetlo smeđe? Da ne radiš neke drastične promjene ako nisi sigurna kako će ti to stajati?
A opet, ako si prirodno smeđa/ tamnije smeđa, možda ti to baš treba..
prirodno tamno plava-svijetlo smjedja, siva bez sjaja.
zamislila sam neku karamel boju...
tamna mi ne stoji nikako, jos me vise problijedi, izgledam bolesno
fairy wings is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2012., 01:22   #211
Može pomoć još jednoj neodlučnoj po pitanju odabira boje kose? Imam nekakve zeleno plave oči (kad plačem više mi vuku na zelene), izuzev ljetnih mjeseci kad potamnim blijedi ten a prirodna kosa mi je tamno smeđa koja je sada posvjetlila na suncu.Mislim da mi prirodna boja kose ne odgovara, izgledam si nekako isprano sa tako tamnom bojom kose a ten i oči su mi svjetli.Helpajte mi, stvarno mi je dosadila smeđa boja koju ima svaka druga cura.Unaprijed zahvaljujem
vilawonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2012., 13:44   #212
boja meda

ako si tamnosmeđa odi kod frizerke pa postupno idite u svjetliju nijansu i onda pramenovi. ali ta boja mi je
Bibii is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2012., 16:45   #213
Imam tamne oči i skoro crne obrve, a put svjetla i roskasta, koja boja?
Rekli su mi da možda tamna čokolada?
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2012., 18:34   #214
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Imam tamne oči i skoro crne obrve, a put svjetla i roskasta, koja boja?
Rekli su mi da možda tamna čokolada?
Tamno-smeđa sigurno, ali idi u neku koja je npr. 3 nijanse od crne. Ako ti se to svidi, možeš probati eksperimentirati sa još ovih par do crne.

Ja sam ista kao ti, samo plave oči
Bibii is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 21:59   #215
cure, može mala pomoć?
Imam tamnosmeđu boju kose, tamnosmeđe oči i tamnije puti, žuti podton. Puklo me da mijenjam boju kose, ali ne znam u koju
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 19:46   #216
Trebam i ja savjet

Inače imam jaaako svijetlu put, srednje plave oči i obrve smeđe. Hladnog sam podtona. Dugo sam bila platinasta plavuša ali mi je dosadilo to sivo/bijelo... Trenutno imam svijelo smeđu kosu(ili tamnoplavu) zahvaljujući nesposobnim frizerkama Koje boje bi mi još pristajale? Da nabacim pramenove na ovu svijetlo smeđu. Npr. medeno plavo, biserno, ili možda bakreno plavo...?

U tamno ne idem, to jedino znam
CherylT is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 21:12   #217
Svijetle sma puti, plavih očiju. prije sam imala plave pramenove, i sad se farbam u svijetlo smeđu. problem kod mene je da nakon nekog vremena postanem narančasta, i to izgleda koma. nebi se htjela farbati u crno.. ima li meni pomoći?
__________________
"Timski rad je zakon. Uvijek možeš okriviti nekog drugog!"
Loza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 14:38   #218
Eto da se i ja opišem jer ni ja više ne znam koja bi mi boja najbolje odgovarala...

Prirodna mi je kosa pepeljasto plava i kao da imam prirodne pramenove boje meda, sada sam obojena u svijetlo plavu, imam plavo zelene oči, svijetlu put (nešto između roskaste i žućkaste), obrve su mi isto pepeljasto plave.
Već sam napisala da sam trenutno svijetlo plava (hladno plava), čini mi se da mi je ipak presvijetla, pod nekim svijetlom izgleda baš neprirodno. Tamnosmeđe mi nikako ne stoje, a niti svjetlije smeđe...nekako me "zatvore". Dosta sam sitne građe i imam baby face . Kosa mi je tanka. Da li da probam sa nešto tamnijim plavim nijansama? Tipa boja meda ili tako nešto?

Bilo kakav savjet dobro došao! Hvala
SweetBabyDolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 22:45   #219
Osobno smatram da boja ociju nema veze sa time koja ce ti boja kose stajat na lice .... Imam plave oci, svjetlu put (ten), prirodno srednje smedu kosu(ni tamnu ni svjetlu kosu, iako vise ide ka svjetlo smedoj, )boja meda, itd... (inace se bojam u tamno smede)
Dosta puta sam cula:" stala bi ti plava kosa jer imas plave oci" ... Virujte mi plava boja kose bi mi uzasno stala na lice, oni koji ne zakljuce po boji ociju isto kazu.
Smatram da bi se trebalo gledat i put i podton koze za odredivanje boje kose , ostalo primjerice: plave oci i sl. dolazi samo kao jedan plus.(iako ja bas i ne volim plave oci , bez obzira sta ih imam ) Imate znaci hladni i svjetli podton... Ima znaci rozi , zuti i maslinasti. Rozi mislim da je hladni podton, a zuti i maslinasti su topli. Mislim da ja imam zuti podton znaci topli....
__________________
Crveni Karton -Vetar duva oko kuće

(pisma)
ja sam 111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2018., 18:32   #220
Što mislite koja boja kose ide uz svijetlu put, i smeđo-zelene (lješnjak) oči?
Prirodno smeđa (onako mišja boja kose).
Honey 1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.