Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2008., 11:13   #41
hmmm.. na zalost nije... imala sam neku takvu, ne tako zestoko ali tako nesto i nije ni blizu bilo dobroga bila sam i plava i ni to... sad imam neku smedu nije lisa i nekako mi jesu dosle do izrazaja ali mislim da to nije jos prava nijansa... hmmmm .... smeda bi ostala samo neznam koji ton

prijedlozi...
Via is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 13:01   #42

__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 02:09   #43
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post

Jao krasno....
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 18:44   #44
aaa daj ljudi stavljajte slike....

nikad ne reci nikad....ali ja ne znam kako bih iz plave u smedju...

kad si plavusa to ti nije samo boja kose, to je stil zivota....

ima nesto u plavoj kosi......
__________________
La Diabla.
Diabla is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 18:45   #45
Quote:
wondergirl21 kaže: Pogledaj post
rozga tvrdi da joj je to prirodna boja i da se ne farba
hihihi kladim se da je par pramceka potajno ubacila
__________________
La Diabla.
Diabla is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 20:53   #46
I ja sam nakon 7 godina furanja plavih pramenova ( koji su mi sprzili kosu ) ofarbala u smedje. I prezadovoljna sam, u pocetku je mozda malkice imala neki bakarni odsjaj koji se nakon 2 pranja isprao i sad je prava smedja, i mnogo mi se svidja + je kosa neuporedivo sjajnija, lepsa i zdravija
marizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 19:51   #47
Za 1.post na ovom podforumu

Ako ćeš imat kratku kosu(ili već imaš)definitivno crna kosa!
Ako imaš dugu onda onako pepeljasto smeđa, a ako imaš poludugu(onako oko ramena)onda crveno-narančastu!
Jer plave oči su lijepe na sve boje kose.
Pramenovi i šiške ti ne bi preporučila(pramenovi izgledaju užasno ako nisi speglan ili isfeniran a šiške također moraš stalno peglat il fenirat i često smetaju u puuno toga, uostalom, ako želiš naglasit plave oči, nek se bar vide).
Ako SLUČAJNO živiš u Rijeci onda MORAŠ ić u ZEN(na Trsatu, u uličici iza crkve, kraj trsatske škole takđer)jer tamo ti ta vlasnica ženska fenomenalno šiša a i farba(bila sam kod nje, svi mi kažu da mi je baš super kosa)!!
Samo prvo se moraš naručit kod nje.
A ako ne živiš u Rijeci, onda nišš...
__________________
DoTs_BlAcK_WhItE_DoTs
Photo Lolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 14:06   #48
boja kose ovisno tipu kože

ja imam svijetlu put ali smeđe oči i smeđu kosu.

zanima me koja bi mi boja kose najbolje stajala?

od tri uvjeta za blond (ako ste u djetinjstvu bili plavi, svijetle oči, svijetla put) zadovoljavam samo jedan...

a pretamna kosa- izgledam isprano...

kalei is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 15:35   #49
Kakva ti je kosa? Baš tamno smeđa ili nije jako tamna?
Ako ti je srednje ili svijetlije smeđa, mislim da bi ti pasalo možda oko 2 nijanse posvijetliti, nešto na nježno bež plavo, ni prezlatno ni previše pepeljasto...
Probaj si kod frizera izvući nekoliko svijetlijih pramenova, onako širih, ali ne sa blajhom nego s nekom blond (ne presvijetlom) nijansom.
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 02:20   #50
Quote:
kalei kaže: Pogledaj post
ja imam svijetlu put ali smeđe oči i smeđu kosu.

zanima me koja bi mi boja kose najbolje stajala?

od tri uvjeta za blond (ako ste u djetinjstvu bili plavi, svijetle oči, svijetla put) zadovoljavam samo jedan...

a pretamna kosa- izgledam isprano...

Meni bas bolje pasu tamne oci na svijetlu kosu (ili srednje tamne), ja tak imam i volim taj kontrast
Isto tako mi na plave oci pase smedja kosa i crvena,plava ne bas-onda sve skupa izgleda nekako isprano
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 16:49   #51
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Isto tako mi na plave oci pase smedja kosa i crvena,plava ne bas-onda sve skupa izgleda nekako isprano
imam svijetlu put i plave oči, a kosa mi je prirodno smeđa...i ta kombinacija je ..izgledam skroz isprano sa tamnom kosom...zato sad imam boju i frizuru kao jennifer aniston...izgleda super....crvena mi isto lijepo stoji...ali je teško za održavati...tako da mi je ova verzija sada puna bolja...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 17:18   #52
Quote:
kalei kaže: Pogledaj post
ja imam svijetlu put ali smeđe oči i smeđu kosu.

zanima me koja bi mi boja kose najbolje stajala?

od tri uvjeta za blond (ako ste u djetinjstvu bili plavi, svijetle oči, svijetla put) zadovoljavam samo jedan...

a pretamna kosa- izgledam isprano...

ja sam isti takav slučaj, blijeda put, smeđe oči i smeđa kosa (ne pretamna, nekakva srednja smeđa nijansa, u djetinjstvu je bila svijetlo svijetlo smeđa gotovo plava)..obrve su mi tamne, gotovo crne..
isprobala sam tamnije nijanse ali onda mi se bljedoća još više ističe..
crvena mi nije baš odgovarala, kao ni ljubičasta..
plavu nisam isprobala ali mislim da mi ne bi odgovarala zbog obrva..
trenutno imam prirodnu boju kose, a to je nekakva smeđa, ni tamna, ni svijetla..neka bezvezna..
haley james is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 22:22   #53
ja imam svijetu put, plave oci, svijetlosmedu [s 3-4god je bila crna skroz al' je posvijetlila s vremenom, valjda] kosu i crne obrve koje mrzim. i nista s nicim ne pase al' dobrro. prirodno je.
__________________
I want you to lead me, Take me somewhere, Don’t want to live in a dream one more day...
(:DoRiiS is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 01:51   #54
Quote:
(:DoRiiS kaže: Pogledaj post
ja imam svijetu put, plave oci, svijetlosmedu [s 3-4god je bila crna skroz al' je posvijetlila s vremenom, valjda] kosu i crne obrve koje mrzim. i nista s nicim ne pase al' dobrro. prirodno je.
pa potamni kosu u neku lijepu cokoladnosmedju
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 12:43   #55
hmmm...prirodna boja kose mi je kestenjasta...imala san puno plavih pramenova pa san bila plavusa...sad sam crvena...neka vatreno...al to se ispere brzinom svjetlosti pa mi bude crvena s narancastin odjsjajem i malo smećkasta ...sad namjeravan kupit neku tamnu crvenu,nesto a la ljubicasto...inace san dost blida i imam tamne obrve...i svitlo zelene oci...pa ak mi to bude stajalo,za dva mjeseca cu se u crno...molin boga da mi bude pristajalo...
Filthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 16:00   #57
Ja imam blijedo-žućkastu put,pjegice,sivozelene oči i (prirodno) pepeljasto plavu kosu.Sad sam ofarbana nekom bež svijetlo smeđom,al sve si mislim preć na crveno. Onak bakrenasto,prirodno ko fol,mislim da zbog pjegica i očiju ne može ispast loše...Samo me nervira boja obrva koja je tak pepeljasta-kak će to izgledat na crvenu kosu..?
dropdead_gorgeous is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 16:03   #58
Ja sam dosta blijeda, rozi podton, inače prirodno svijetlo-smeđa (tamno plava) sa svijetlim obrvama i zelenim očima a bila sam dugo godina crna i sada sam crvena. I stoji mi.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 16:06   #59
tamnosmeda kovrčava kosa plave oči i svijetla put

zadovoljna
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 14:36   #60
Ja mislim da nam najbolje stoji boja koja nam je prirodna; nije bezveze sve to posloženo...inače bismo svi bili isti.
leek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:18.