Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2008., 14:59   #61
Quote:
leek kaže: Pogledaj post
Ja mislim da nam najbolje stoji boja koja nam je prirodna; nije bezveze sve to posloženo...inače bismo svi bili isti.

pa nisam primjetila da su svi ofarbani ljudi isti
svatko ima boju koju želi
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 15:21   #62
Mislim na prirodno isti...
leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 16:24   #63
Sve OK, samo se ne slažem da ako ste blijedi ili svjetloputi da ćete s tamno smeđom bojom kose izgledati "bolesno i isprano". Ima jako lijepih brineta sa svjetlom, porculanskom puti i taj kontrast zna jako lijepo izgledati.

I dapače, svjetlo blond nijanse kose često pridonose tome da se izgleda blijedo i isprano.
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 16:56   #64
Ja imam jaako bljedu, porculansku put, prirodno baš crnu (frizerke se čude) kosu i zeleno-žute oči. Nebi ništa mjenjala. Taj kontrast još naglasim sa crnom kanom za kosu (radi ljepšeg odsjaja) i koristim crnu olovku i sjenila da naglasim boju očiju. Pnekad stavim na usne i crveni ruž, većinom tamno crveni...
__________________
★ ♫†♥ "Remember, my child: Without innocence the cross is only iron, Hope is only an illusion and Ocean Soul's nothing but a name."♥†★ ♫
Elvenpath is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 16:58   #65
Quote:
Zlatna cura kaže: Pogledaj post
Sve OK, samo se ne slažem da ako ste blijedi ili svjetloputi da ćete s tamno smeđom bojom kose izgledati "bolesno i isprano". Ima jako lijepih brineta sa svjetlom, porculanskom puti i taj kontrast zna jako lijepo izgledati.

I dapače, svjetlo blond nijanse kose često pridonose tome da se izgleda blijedo i isprano.
potpuno se slažem ,imam svijetlu put i privlačila me svjetlija kosa ali setra mi je baš govorila da mi ne stoji baš i ono slažem baš ta neka ispranost mislim ovisi i izgledu sveukupno ali u principu

npr.ova glumica inače meni jako lijepa ,ali mi se čini da joj puno bolje stoji smeđa,smeđe-crvena nego plava



Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 17:36   #66
Quote:
Elvenpath kaže: Pogledaj post
Ja imam jaako bljedu, porculansku put, prirodno baš crnu (frizerke se čude) kosu i zeleno-žute oči. Nebi ništa mjenjala. Taj kontrast još naglasim sa crnom kanom za kosu (radi ljepšeg odsjaja) i koristim crnu olovku i sjenila da naglasim boju očiju. Pnekad stavim na usne i crveni ruž, većinom tamno crveni...
uf
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 22:11   #67
a ja?

imam svijetlu put, ultra zelene oci (kako bi moja frendica mene opisala) i prirodno plavui kosu??


ide to jedno s drugim ili da farbam?
XD

ja bi je jos malo posvijetlila...
malacakana13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 00:49   #68
malacakana, farbaj se u kričavo crveno
meni zelene oči super pašu na crvenu kosu

a evo ja

slika je jaaaaako stara, kad sam još dugu kosu imala
a i imam samo tu..jadno isfotošopiranu sliku...

ovo je nova:

(da vidite boju kože)


a ovakva kosa je bila donedavno




kako bi mi stajala ovakva ljubičasta?

Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 18:43   #69
farbaj se odmah u tu boju
ENA_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 18:56   #70
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
potpuno se slažem ,imam svijetlu put i privlačila me svjetlija kosa ali setra mi je baš govorila da mi ne stoji baš i ono slažem baš ta neka ispranost mislim ovisi i izgledu sveukupno ali u principu

npr.ova glumica inače meni jako lijepa ,ali mi se čini da joj puno bolje stoji smeđa,smeđe-crvena nego plava



Meni je ona baš lijepa s plavom kosom.
BeautifullyChaotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 21:04   #71
Quote:
ENA_zg kaže: Pogledaj post
farbaj se odmah u tu boju
koja, ova ljubičasta ?
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 11:47   #72
i ja se mislim farbat ovih dana, imam sivo-zelene oči, nešto između svjetlije i normalne kože, prirodno sam smeđa. sad sam neka zlatno isprano plava, dosadila mi je ova boja sva je nikakva. htjela bih da mi oči dođu do izražaja i crte lica.. ima netko nekakav prijedlog? želim neku fancy boju, nema veze, bila ona plava, crna, smeđa, bakrena, s odsjajima s pramenovima, neku neuobičajenu, samo da nije crvena (možete i primjere potkrijepit slikama).
možda vam i pomogne ako vam kažem da sam promjenjiva osoba, pomalo divlja, svoja, spoj kojekakvih suprotnosti. thnx
Dijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 21:46   #73
zasto neces crvenu?ona je divlja
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 23:32   #74
Ja imam crvenu kosu. Svjetlo crvenu, ponegdje tamnije pa i crnu na nekim mjestima
Ali većinom je crvena, podosta svjetle zelene oči i svjetlu put.Crna kosa mi nešto nije stajala posebno, ali oke...Imala sam crno sa odsjajem plavim. Rekli su mi da izgledam ko vrag...gadno da me se boje i tak :P
Toliko svjetle oči imam...tako da možda crvena bi bilo dobro na plave oke
__________________
x Good in nature, but ewil by our own free will... x

...If we go on, it's now or never...
metalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 23:49   #75
Quote:
Luciferia kaže: Pogledaj post
malacakana, farbaj se u kričavo crveno
meni zelene oči super pašu na crvenu kosu

a evo ja

slika je jaaaaako stara, kad sam još dugu kosu imala
a i imam samo tu..jadno isfotošopiranu sliku...

ovo je nova:

(da vidite boju kože)


a ovakva kosa je bila donedavno




kako bi mi stajala ovakva ljubičasta?

baš si lijepa i imaš prelijepe oči! i mislim da će ti odlično pristajati ljubičasta
Shokata! is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 00:04   #76
ja imam zelene, katkad plave oči i srednju put. i neznam koju ću boju kose sad... trenutno imam plave pramenove, tako da mi je cijela kosa svijetla i sviđa mi se, ali imam to već 6 mjeseci pa sad pri slijedećem potezu neznam hoću li nastavit vadit pramenove ili da se bacim na neku drugu boju... dvoumim se između ove dvije, što mislite i zna li ikoja od vas koje su ovo točno boje?

http://img227.imageshack.us/my.php?i...numvd02ss6.jpg

http://img227.imageshack.us/my.php?i...02sppwspl5.jpg

trenutno imam ovakvu boju:

http://img98.imageshack.us/my.php?im...aryduffxf5.jpg

ili da ostanem na toj boji...? svi kažu da mi super stoji svijetlo...
Shokata! is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 12:58   #77
ma ja neću crvenu jer imam crvene flekice od akni pa bi to bilo katastrofa
Dijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 17:38   #78
" Ova boja dobro pristaje samo osobama koje imaju taman ten ili im je crna prirodna boja. "
i unisti mi zelju....ja blijeda da bljeda nemrem bit..
valeE is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 22:26   #79
evo ovako....imam dosta svijetlu put, svijetlo zelene oci, tamnoplavu kosu i planiram vec dugo stavit plave pramenove....al svaki put odustanem....
sta vi mislite? dal mi preporucate nesto tipa boje meda ili ona plava koja vise vuce na sivkasto...?? ili da ostavim prirodnu....

http://www.facebook.com/album.php?pa...&id=1033420910

http://www.facebook.com/album.php?pa...&id=1033420910

http://www.facebook.com/album.php?pa...&id=1033420910
**katy** is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 23:15   #80
katy, ne možemo vidjeti slike... daj link sa imageshacka...
Shokata! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:01.