Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2008., 18:36   #1
XI. gimnazija [ZG]

Dakle, zanimaju me vaša iskustva o XI. gimnaziji, preporučate li upisati se u nju? I kolko najmanje bodova moram imati da upadnem? Hvala unaprijed!
sunchica57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 11:35   #2
jel ima kog iz 11.?
moja frendica bi možda tamo pa me zanima kakva je škola,profesori i slično...
keyka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 12:12   #3
bio moj frend tamo! Ok škola, frajer koji sjedi s njim i jos 4+ frajera upali sa 42 boda... nije na nekom glasu al' nije ni loša, naučiš neš al da ucis 1 na tjedan prodjes sa 4.4 4

keyka kolko ti g. imas?
*dax_zagreb* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 12:20   #4
ja 14,zakaj
a jel bolja XI ili X?
keyka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 12:23   #5
deseta je 3 put bolja! EKIPA JE ZAKOOOOOOOOOOOOOOOOOON, bodovodni prag za opču ti je 54 a za matematicku 53.. profesori svi zakon ali isto ovisi kakav smjer upadnes! ak upadnes zajeban smjer imas jednog debila iz matike... mo frend imo 4,4,4,4,4,4,4,4,4,4, i da mu 3 :S

nek ode radje u 10, ak nea bodova 12, je jos bolja od 11
*dax_zagreb* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2008., 12:26   #6
a ne znam,frendica mi želi neku dobru al da nije teška...sve su gimnazije teške al oke...i ja sam čula sve naj o X.,al njen izbor...ja sam se sam htjela raspitat
keyka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2008., 08:55   #7
XI. gimnazija

ovako sljedeće god idem u srednju pa se dvoumim između 11 i 9.gimnazija pa ako ima ko iz jedanaeste da podijeli iskustva i sl...
nisam vidio temu o 11. na forumu niti nigdje drugdje baš na internetu
p.s. imao bi 56bodova
Joint is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2008., 20:32   #8
kaj baš niko???
Joint is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 22:02   #9
eee...možeš upast u 11.-u sa 56 bodova al savjetujem ti da ne ideš jer je preteško...profesori su zeznuti i ak želiš imat dobre ocjene bolje nemoj ići tamo...imat ćeš znanje al ocjene će ti biti koma...
banana_8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 11:39   #10
Ovako.

Nemožete birati između 9 i 11 kada su to dvije sasvim drugačije gimanzije sa ničim zajedničkim.A sada bi ja voljela da mi netko temeljito i objektivno kaže sve mane i prednosti 11. gimnazije.Bez davanje ikakvih prezimena profesora (jer meni nekakvo prezime ništa ne znači ako već ne idem u tu školu).S obzirom da sam jako neodlučna pomoziite mi!Plss.
I još nešto-težina 11 gimanzije od 1-5 (5 najteža,1 najlakša)
Molim vas pomozite OČAJNA SAM
smile&metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 12:21   #11
Pozdrav... Ja sam išla u jedanaestu gimnaziju gotovo 3 mjeseca, a onda više nisam mogla izdržati i preselila se u jednu drugu gimnaziju. Društvo je bilo raznoliko, ali uglavnom jako dobro i to je bila jedina pozitivna stvar u toj gimnaziji. Profesori su mi bili užaaaasni! Jedan je bio pijanac koji nije znao predavati, jedna profesorica je lako planula i vrlo često nas je vrijeđala; govorila je da smo svi glupi, da što mi tamo radimo.... Samo dvije profesorice su mi bile dobre i kvalitetne, a općenito gledajući profesori su bili jako hladni, nerazumni i nesuosjećajni te je sam odnos s učenicima bio loš, gotovo nepostojeći. Zadnjih mjesec dana sam putujući u tramvaju prema i iz škole svaki dan plakala, mogu reći da mi ta škola nikako nije sjela i da su ta tri mjeseca bila jedna od najgorih u mom životu. Što se tiče profesora, velika većina se izmijenila nakon što sam otišla, ali frendice su mi rekle da su ovi novi još gori od prethodnih, što je meni iskreno teško zamisliti. Što se tiče težine, nije ona teška zbog količine gradiva i općenito samog gradiva, već je teška jer im je tempo jako jako brz. Objektivno gledano, škola daje dosta znanja, što jest jest. Netko je napisao da će vam ocjene biti koma, ali ne bih rekla da je tako. Meni su doduše bile malo zdrmane, ali cijeli moj bivši razred je imao jako dobar prosjek i mislim da je malo tko prolazio s manje od 5. To je moje iskustvo, ne znam koliko pomaže jer se ljudi ipak razlikuju, pa tako i dojmovi. Nadam se da će se javiti još netko da vam pomogne.
Varja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 18:46   #12
oke.this is baad. a prije koliko si išla u 11.?
__________________
Let me kill you for a while
Let me kill you for a smile.
smile&metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 19:05   #13
Ha škola ko škola. Glupo mi je kad s epriča o 'težini' neke škole jer ti to ne možeš objektivno procijenit. Svaka škola ima i zajebanih profesora i onih kod kojih ne moraš ništa radit, i dođe ti na isto.

Ono što pouzdano znam je da je u 11.- oj genijalna ekipa. Znam prošlu generaciju, ove sadašnje maturante i trećaše, i stvarno su super ljudi. Ak ti je škola blizu i imaš dovoljno bodova, mislim da ne trebaš puno razmišljat.
vermicide is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2008., 21:10   #14
Quote:
smile&metal kaže: Pogledaj post
oke.this is baad. a prije koliko si išla u 11.?
Prije 4 godine.
Varja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2008., 17:06   #15
ovak...ja sam se isto prebacila jer nisam mogla izdržat više u 11.-oj...ekipa je super i svi te prihvate, ali rijetko koji profesor je dobar, ja sam imala svega dvije dobre profe,ovo ostalo-koma,niko nema razumijevanja...ocjene ti neće biti super,kod nas su dvije cure prošle s 5, a ostali većinom s 4 i za tu četvorku su se ubojito naradili...imat ćeš 15 predmeta i mučit ćeš se bar s 13 iako smo se mi mučili sa svima,tj.oni se još uvijek muče...ja sam isto tulila svaki dan i meni je to bilo neizdrživo...zapravo zaostaju dosta sa gradivom iako je brz tempo,ali muče te sa svakim detaljčićem iz knjige...imaš super znanje ali mislim da to ne vrijedi tvojih živaca i tvojeg slobodnog vremena kojeg mi uopće nemamo...pa to nije život...nama se sve svelo na učenje,učenje i učenje...
banana_8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2008., 15:42   #16
dobro ogovorili ste me od jedanaeste
Joint is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 10:53   #17
Ja idem u 11. i istina je da je teško. Stvarno trebaš dosta učit za četvorku, a i za trojku, ali iako su ocijene loše, znanje je kvalitetno tako da se ja npr ni ne zabrinjavam toliko za ocijene...Svaki profesor traži puno i ne popušta nigdje, samo nisu toliko strogi pri ponašanju, ne kažnjavaju za svaku sitnicu... Kažem, samo je problem šta stvarno traže znanje...
sunchica57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2009., 12:17   #18
Ja sam prošle godine završila 11. i mogu ju svakome preporučiti. naravno da i ona poput svake druge škole ima prednosti i nedostatke, ali za onoga tko želi učiti (i naučiti!!) i tko ima cilj u životu, ona je pravi odabir. Što se tiče profesora, mnogi su se(a prepoznala sam u opisu neke) od prije 4 godine promijenili, tako da se nemoj bojati - stvari su se promijenile. 11 je jaka u matematici, biologiji, geografiji, povijesti, hrvatskom, engleskom i fizici donekle, ali nažalost ako namjeravaš upisati fakultet na kojem se radi računalno programiranje, nećeš imati dobru osnovu (što je samo zato jer je 11. OPĆA gimnazija). Toplo ju preporučam
Strrein is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 15:37   #19
Wink

e ljudi molila bih vas za savjet!!!!!!!!!!!!!!!
ove godine se upisujem u srednju, razmisljala sam o XI ili II.
zanima me kakvi su profesori i ekipe, ja bih neku umjerenu da imam slobodnog vremena za drustvo i izlaske......
hip-hopdancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 20:07   #20
ej, bolje ti je u 10.-u da odeš...ja sam išla u 11.-u pa sam se preselila...nema šanse da ćeš imat vremena za izlaske...slobodno vrijeme-nula bodova...i nije tak lagana kak se priča...pošteno te j*** u zdrav mozak...moraš se pomučit i da s 4 prođeš..kad sam se ja upisivala,ispod 56 bodova nisu upadali,a inače prag je 52 boda...nikako ne 11.-u tjelesni će ti bit noćna mora ak odeš tam
banana_8 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:16.