Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2004., 20:00   #1
Question catering

Koje cateringe mozete preporuciti iz Zagreba?
Imate li pojma kolko bi moglo kostati neka vrsta hladnog predjela - kanapei, za cca 100 ljudi u trajanju od 1-2 sata.

Hvala
avril is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 20:58   #2
Koja je prigoda? Koja je publika? Koliko para imaš?
Možeš ga dobit za par sto Kn, ali i bitno skuplje. Imaš dosta privatnih cateringa (ja sam radila s Majerovićem), imaš restorane koji to rade (to zna bit skupo ful), a možeš i u onoj srednjoj za kuhare nać oglase jer si malci pokušavaju nešto zaradit, i ful se potrude oko toga.
I da, s kim god da radiš, želiš vidjet račun za namirnice
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 21:19   #3
Quote:
Silajn kaže:
Koja je prigoda? Koja je publika? Koliko para imaš?
vjencanje, okupljanje gostiju na obje strane prije vjencanja; dakle, 3-4 sata od tog klopanja ce dobiti pravu obilnu veceru u slijedovima
publika je razlicita, uglavnom 20-50 godina; ljubitelji kontinentalne kuhinje, nista egzoticno...
para imam kolko treba, al da opet nije skuplje od kompletne vecere u restoranu

Quote:
Silajn kaže:
Možeš ga dobit za par sto Kn, ali i bitno skuplje. Imaš dosta privatnih cateringa (ja sam radila s Majerovićem), imaš restorane koji to rade (to zna bit skupo ful), a možeš i u onoj srednjoj za kuhare nać oglase jer si malci pokušavaju nešto zaradit, i ful se potrude oko toga.
a sto u slucaju da odaberem te konobare - ja sve nabavljam, a oni dokazuju svoju kreativnost?

Quote:
Silajn kaže:
I da, s kim god da radiš, želiš vidjet račun za namirnice
zasto? ako prihvacam ponudu sa cijenom koju mi unaprijed kazu, sto mi onda znaci racun za namirnice?
avril is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 21:21   #4
Quote:
Silajn kaže:
ja sam radila s Majerovićem
mislis s Majetićem? Si bila zadovoljna? Sto je bilo u ponudi, koje kolicine i za kolko novca?
avril is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 21:24   #5
Quote:
avril kaže:
mislis s Majetićem? Si bila zadovoljna? Sto je bilo u ponudi, koje kolicine i za kolko novca?
Postoje oba Ali Majetića ne znam (možda i znam, jer je dosta popularan, ali nisam ziher).
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 21:29   #6
Quote:
avril kaže:
a sto u slucaju da odaberem te konobare - ja sve nabavljam, a oni dokazuju svoju kreativnost?


zasto? ako prihvacam ponudu sa cijenom koju mi unaprijed kazu, sto mi onda znaci racun za namirnice?
Ma, glupo sam to sročila, mislila sam na situaciju da organiziraš ove neetablirane. Sori.

Mogu ti sutra poslat broj na PM ako hoćeš

Inače, ako je svadba u igri, računaj da su ljudi nervozniji nego npr. na otvorenju izložbe, što znači da više jedu Mislim da je prosjek pet onih sendvičaka po osobi, pa računaj duplo
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2004., 21:53   #7
Zlatna zvona. Visoko su profesionalni, klopa je maštovita a cijene umjerene
Ahil is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2004., 08:30   #8
Question Catering

Planiram uzet neki catering da se ne moram mučit oko jedne proslave za 150-ak ljudi.
Ima li tko kakvih iskustava s cateringom u Zg, koga izbjegavati, koji je preporuka, savjeti, profesionalnost,na što paziti pri odabiru? Hoću da to ipak bude na razini.
Thx
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2004., 15:02   #9
ufff... ja ti ne mogu pomoc, nisam u zg pa neznam. zovi informacije pa pitaj par tel brojeva. ili pogledaj ima li koja cartering "agencija" svoju internet stranicu.

savjetujem ti da ne narucujes kod nikoga prije nego degustiras ono sta ce pravit za tebe!!!!
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2004., 15:03   #10
ufff... ja ti ne mogu pomoc, nisam u zg pa neznam. zovi informacije pa pitaj par tel brojeva. ili pogledaj ima li koja cartering "agencija" svoju internet stranicu.

savjetujem ti da ne narucujes kod nikoga prije nego degustiras ono sta ce pravit za tebe!!!!
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2004., 15:07   #11
Bio topic o tome pred par mjeseci. Potraži malo.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2004., 16:12   #12
Quote:
Cats kaže:
Bio topic o tome pred par mjeseci. Potraži malo.
Hm, tražim, tražim, al ne mogu naći. Može linkić, anyone?
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2004., 16:25   #13
Našla sam topic, ali samo prvi post, nema odgovora. A sjećam se da su bili.

Enivej, ja imam dobra iskustva s Paladijem. Možeš se o svemu dogovoriti, donesu sve krasno servirano, ima dosta hrane a i cijene su razumne. A našla sam ih na internetu.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2004., 21:13   #14
može linkić?
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2004., 14:26   #15
nije bas da sam upoznat sa vise ponudjaca takvih usluga, ali probaj
Zlatna Zvona
luigi19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2004., 20:58   #16
najbolji mi je bil iz hotela Arcotel. najlosiji oni kaj delaju za Mimaru. Mislim da se rirma zove Majetic
e da, i jako zgodna opcija je catering iz kineskih restorana. Neuobicajno i ljudima se dopadne
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2004., 21:21   #17
Možw linkić tih iz hotela Acrotel, ne mogu nać ništa slično na netu
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2004., 00:04   #18
na zalost oni nemaju stranice na hr. imas to sonovne podatke o njima , pa zovi i raspitaj se
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2004., 20:43   #19
THX
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2004., 14:28   #20
catering - molim korisne savjete

Ukoliko je ova tema vec bila, ispricavam se

dakle, trebala bih savjet i preporuku oko cateringa - pouzdanog, jestivog (da bas ne budu jako "plasticna" jela), po mogucnosti s umjerenim cijenama ... na podrucju Zagreba.

malo sam progooglala i pogledala ponudu ... nazalost nigdje nema cjenika.
osim toga, svega par ih ima menu-prijedlog hladno-toplog buffeta (za to sam zainteresirana)

nisam bas neki poznavatelj jela, niti sam gurman, pa bas i ne znam koje bih sve kerefeke spojila u menu.

ajd' mi malo pomognite oko toga
allegra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:03.