Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2012., 17:40   #41
U Hrvatskoj pošti imali su dobre namjere, ali za sada ništa ne sluti na dobro.

Kažu da Eurosport nije u ponudi jer ionako nudi sportske sadržaje koji se mogu gledati na nekodiranim kanalima!?

Kao i da ljudi vole uglavnom nogomet, kojim Sportklub obiluje, stoga je to presudilo koji će sportski kanali biti dostupni.
Radoboj29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 17:54   #42
Imaju li Mađari uopće DVB-T2? Nisu li njihovi pay-tv programi u običnom DVB-T-u?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 21:30   #43
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Imaju li Mađari uopće DVB-T2? Nisu li njihovi pay-tv programi u običnom DVB-T-u?
Ne nisu im pay-pay programi na običniom DBVTu vEČ NA dbt2 .Da imaju DBVT2 kao i večina Europskih zemalja je

Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
hmhmm....interesantno...očito nedovoljno signala na tvojoj lokaciji, preslab.
DA da se nasmeješ il da plaćeš. Nemožeš uhvatii signal sa Belja Banovog brda koji ti je udaljen nekih 15km A možeš sa Mađarskog odašiljača kod Pecuha koji ti je dosta dalje

Quote:
Radoboj29 kaže: Pogledaj post
U Hrvatskoj pošti imali su dobre namjere, ali za sada ništa ne sluti na dobro.

Kažu da Eurosport nije u ponudi jer ionako nudi sportske sadržaje koji se mogu gledati na nekodiranim kanalima!?

Kao i da ljudi vole uglavnom nogomet, kojim Sportklub obiluje, stoga je to presudilo koji će sportski kanali biti dostupni.
Ako je to njihov odgovor onda je . Ako ljudi uglavnom vole nogomet zašto onda nemaju arenu sport ikl sport digital 1 ,2 . A i eurosprt 2 prenisi bundes ligu. Šta je sa ESN Amerikom i ESPN klasik oni isto prenose ono što se gleda na nekodiranim kanalima. Bejzobl NFL i sl možeš gledat na nekodiranim programima?

Zadnje uređivanje Dyma : 13.11.2012. at 00:00.
Josip Miško B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 21:41   #44
Quote:
Josip Miško B kaže: Pogledaj post
Ne nisu im pay-pay programi na običniom DBVTu vEČ NA dbt2 .Da imaju DBVT2 kao i večina Europskih zemalja je
Ne bih rekao. Prema DVB Projectu, DVB-T2 se u Europi koristi u Hrvatskoj, Italiji, Srbiji, Austriji, Češkoj, Slovačkoj, Ukrajini, Rusiji, Finskoj, Švedskoj, Danskoj, VB, Belgiji i Turskoj. Mađarske nema.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 21:57   #45
Danas mi poslai mail .U kojem pišu da je cijena prijemnika 449 kuna. Nemože se uzeti u najam moraš odmah dat lovu. Kažu daje pokriveno 80% teritorija a 2014 će bit 95%. Pitam setko će im onda to uzeti.
Kad imaju lošu ponudu programa skupe bukete .Preskup prijemnik.
Za 81 kn mj ima na BNET sateltskoj 60tak programa od toga 30 i nešta stranih filmskih :fox 1,2,3 sinestar ,tv1000 itd sportskihportklub,sportklub+ ,spk premium, eurosort1 i2 ,espnamerica , lokalizirane dječje ,lokalizrane info programe.
Ako nemaš svoju satelitku antenu dobiješ komplet (ANTENA ,UREĐAJ ,DOLAZAK NA LOKACIJU,MONTAŽU ANTENE,DRŽAČ ISTE LNB SVE ŠTO TREB) za 435 kn.
A ako imaš svoju satelitsku onda imaš mogućnost da zatražiš samo Bnet Satelitski SD prijemnik.Kojega dobiješ besplatno tj uračunat je u cijenu mjesečne preplate. Znaći plaćaš samo 81 kn osnovni paket. A BNET osnovi paket je daleko bolji bogatiji i povoljniji od tri buketa evo tv.
Slično je i kod SAT MAX TV za neki 95 kn dobiješ extra osnovni paket programa. Koji isto ima puno više i puno boljih kvaltetnijih filsmki,dječjih ,muzičkih sportski programa nego EVO TV .

Na stranici EVO TV ima "posebna pogdnost" gdje su naveli :ako uzmete bilo koja 3 buketa sem hbo+cinemax vi ta tri buketa plaćate 69 kn mj A mi vam poklanjmao godinu dana hbo+cinemax buket. Poslije godine dana se plaća puna cijena buketa + cijena hbo buketa 0d 55 kuna. Znaći ako se uzmu regija 20 kn HD 30 KN SPORT 35 KN ukupno 85 kn Prve godine ta tri buketa plaćaš 69 kuna i imaš besplatni hbo buket.Al kad prođe prva godina dana onda ćeš platit ta tri buketa 85 kuna + 55 kuna hbo buket. Ili još bolje ako uzmeš tri najskuplja buketa (koji su svaki po 45 kuna) .Prvih godinu ćeš platiti 69 kuna za sva tri buketa. Dobiti HBO bespatno.A poslije godine ćeš plaćati 135 kuna tri buketa +55 hbo buket .Znaći 180 kuna.
Što je čista navlakuša. Na koju će nažalost mnogi nasjesti

Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Ne bih rekao. Prema DVB Projectu, DVB-T2 se u Europi koristi u Hrvatskoj, Italiji, Srbiji, Austriji, Češkoj, Slovačkoj, Ukrajini, Rusiji, Finskoj, Švedskoj, Danskoj, VB, Belgiji i Turskoj. Mađarske nema.

Šta nema Mađarske? Gdje si gledao ?Ako nema zašto onda sa mpg4 dbvt2 prijemnikom hvatam njihove programe?!? A sa običnim dbvt samo naše nova rtl hrt 1i 2 doma rtl2 itd.
Hrvatska ima dbvt signal , Mađarska dbvt2 .Također će ga imati i Sbija i BIH . Ove države što si naveo nemogu nikako ići u isti koš istu grupu što se tiće toga koji DBVT signal koriste.

Zadnje uređivanje Dyma : 13.11.2012. at 00:00.
Josip Miško B is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 22:09   #46
Riječ je o službenim podacima DVB Projecta.
Koji točno prijemnik imaš (proizvođač i model)?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2012., 22:24   #47
Quote:
serafin kaže: Pogledaj post
Ovo im nitko živ neće uzeti. Jel oni to uopće kuže? Propast će
Tako je to kad su im tri najeftinjia buketa 85 kuna. I JOŠ rraže 449 kuna za prijemnik. A DRUGI za 435 kuna daju kompletnu opremu (antena ,držač ,kabel lnb s dolaskom na lokaciju i montažom iste
)I imaju bolji izbor porgrama

Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Riječ je o službenim podacima DVB Projecta.
Koji točno prijemnik imaš (proizvođač i model)?
Koja je marka prijemnika je savim nevažno.Važno je da podržava mpg4 dvt2 signal i da sa njime hvatam njihove programe. A na drugom koji je obični dbvt samo naše Njihove nikako nemogu. A to što si ti naveo sa te strance.Nevredi ništa.

Zadnje uređivanje Dyma : 13.11.2012. at 00:00.
Josip Miško B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 00:35   #48
imate eurosport i eurosport 2 privremeno FTA na satelitu hotbird
fickdich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 00:48   #49
Joža Miško - a si probao s "običnim" DVB-T mpeg-4?
jer, jedno je standard emitiranja (DVB-T/DVB-T2), a drugo norma kodiranja tj. komprimiranja podataka (mpeg-2/mpeg-4) i moguće je izvesti sve 4 međusobne im kombinacije (dakle i DVB-T (bez 2) mpeg-4 mrežu, kao što npr. imaju slovenci ), neovisno bile free ili pay-tv ustroja.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 10:47   #50
Quote:
Josip Miško B kaže: Pogledaj post
...Koja je marka prijemnika je savim nevažno.
,... mislim da je ipak važno (kako bi ova saga završila) jer nigdje ne nalazim da Mađari koriste DVB-T2 standard emitiranja,... sve mi se čini da ti imaš klasični dvb-t (MPEG4) a onaj drugi sa kojim hvataš samo naše programe MPEG2.
KD electronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 11:04   #51
tak se i men' čini..
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 11:33   #52
Quote:
Josip Miško B kaže: Pogledaj post
Šta nema Mađarske? Gdje si gledao ?Ako nema zašto onda sa mpg4 dbvt2 prijemnikom hvatam njihove programe?!? A sa običnim dbvt samo naše nova rtl hrt 1i 2 doma rtl2 itd.
Hrvatska ima dbvt signal , Mađarska dbvt2 .Također će ga imati i Sbija i BIH . Ove države što si naveo nemogu nikako ići u isti koš istu grupu što se tiće toga koji DBVT signal koriste.
Quote:
Josip Miško B kaže: Pogledaj post
Evo ja imam mpg4 prijemnik .Živim u Baranji na odašiljaču Belje su kao pokrenuti pušteni u pogon 51 i 56 kanal preko kojih bi na tom području regija d1 trebala ić EVO tv.A nemogu uhvtit čak ni popis programa od evo tv.Dok sa druge strane bez problema uhvatim Mađarske DBVT2 programe.S time da su njihovi papa programio zaključani. Al mi ih izabcoi na poPISU.A evo tv ništa .
Quote:
Josip Miško B kaže: Pogledaj post
Pa napisao sam da imam MPG4 dbvt2 prijmemnik.
O nda bih trebao uhvatit barem popis programa od evo tv.
Isto tako televizor mi ima ugrađen DBVT obični za naše programe I preko njega isto naveče sa sobnom antenom uhvatim tj dobijem popis Mađarskih programa na njihovom dbvt2 . A od evo tv ništa ni sa mpg4/dbvt2 prijemnikom a kamoli sa običnim.

Malo savladaj terminologiju DVB-T (odnosno DVB-T2),ovoliko puta to krivo napisati nije slučajno ......i ja sam uvjeren da ti nemaš televizor sa DVB-T2 tunerom,nego samo MPEG4 DVB-T...
bombardix is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 18:38   #53
Quote:
DeeJay Dee kaže: Pogledaj post
Joža Miško - a si probao s "običnim" DVB-T mpeg-4?
jer, jedno je standard emitiranja (DVB-T/DVB-T2), a drugo norma kodiranja tj. komprimiranja podataka (mpeg-2/mpeg-4) i moguće je izvesti sve 4 međusobne im kombinacije (dakle i DVB-T (bez 2) mpeg-4 mrežu, kao što npr. imaju slovenci ), neovisno bile free ili pay-tv ustroja.
nisam ti ja nikakav Joža OK?!
Jel razumiješ ako ti kažem da na televizoru imam ugrađen obični DBVT prijemnik i sa njm mogu uhvatiti tj gledati samo naše programe.
I također zaseban reciver koji podražava DBVT2 stabdard mpg4 I kad njega spjojim oinda mogu uhvatti te Mađarske programe. Sa obični onim kjim hvatam našer nikako .Također sam rekao pitao neke kojiu imaju običan DBVT dal mogu uhvatiti gledat njihove programe i nemogu .

Hrvatska od svih zemalja u okruženju koristi obični dbvt standrad .Mađarska dvt2 usput oni su digitalnu telvizju uveli prije nas. Srbija je pokrenula DBVT2 prije par mjeseci također im ide u dbvt2 standardu ,isto će tako biti i kod Bosanaca kada pkrenu digittalnu signal .
I ovdje je riječ da je ponuda EVO tv IZUZETNO LOŠA SKUPA NEPOVOLJNA
Josip Miško B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 18:49   #54
[QUOTE=Josip Miško B;42187557]Ne nisu im pay-pay programi na običnom DBVTu več na DBVT2 .Da imaju DBVT2 kao i večina Europskih zemalja.



DA da se nasmeješ il da plaćeš. Nemožeš uhvatii signal sa Belja Banovog brda koji ti je udaljen nekih 15km A možeš sa Mađarskog odašiljača kod Pecuha koji ti je dosta dalje
Josip Miško B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 19:09   #55
Quote:
bombardix kaže: Pogledaj post
Malo savladaj terminologiju DVB-T (odnosno DVB-T2),ovoliko puta to krivo napisati nije slučajno ......i ja sam uvjeren da ti nemaš televizor sa DVB-T2 tunerom,nego samo MPEG4 DVB-T...
Ako nemam kako onda mogu uhvatit njihove programe? Sa običnim prijemnikom?! Ne

I ajd se mani toga jel imaju il nemaju program u DBVT2 standardu ili nemaju.
Kolko si udaljen od njihove granice =?! Ako si u dometu njihovog signala i imaš obični DBVT i pored njega DBVT2 prijemnik .Probaj prvo uzet obični i tražit programe .Pa ćeš vidjeti da ćeš uhvatiti samo naše programe.Onda spoji DBVT2
traži programe na njemu i pored naših programa.Češ ako ti je dostupan Mađarski signal uhvatiti i njihove programe.
Ako si blzu granice napravi tako pa ćeš vidjeti da nemaju občni DBVT.A ako nisi blizu njhove granice ,njihov signal ti nije u dometu .Onda se ne zamraj time .

Inaće ovdje je riječ o tome da je ponuda EVOTV izuzetno loša skupa nepovolojna.

Zašto nisi ništa pisao za ono kad sam napisao da im je prijemnik 450 kuna?!
A kod Sat Max TV i Sat Bnet tv. Ako imaš svoju vlastitu sateltsku antenu ga dobiješ besplatno tj uz preplatu. Doduše jeste da je obični nema snimanja nema HD . Al je besplatan . Ili ako nemaš svoju satelitsku kod BNETa pri potpisivanju 24 mj za 435 dobiješ cijeli komplet.Antenu , montažu antene lnb držač sve što treba 10m kabla i naravnoi reciver.Isto tako kod Sat Max TV to dobiješ. Naravno i kod jednih i drugih se odnosi kod potpisivanja 2godišnjeg to jest 24 mjesečnog ugovora.
Ili što nepišeš o tome kako im je loš raspored program po buketima preskup

Zadnje uređivanje Josip Miško B : 13.11.2012. at 19:15.
Josip Miško B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 19:26   #56
Quote:
Josip Miško B kaže: Pogledaj post
pored njega DBVT2 prijemnik
To je malo teže, budući da DVB-T2 prijemnika nije bilo na Hrvatskom tržištu praktički do prije par dana.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 20:43   #57
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
To je malo teže, budući da DVB-T2 prijemnika nije bilo na Hrvatskom tržištu praktički do prije par dana.
Molim nije bilo? Šta ti pričaš?A kod nas se već odavno prodaju telvizori sa DVB-T2 prijemnikom. I ako ti je lokacija Zagreb prepostavljam da si odande .Njihov signal ti je najverovatnije nedostupan,šta onda komentarišeš.
Koji oni signal koriste .
Tako bih isto mogao ja reći nekome sa mora tko kaže da na MUXu A ili B ima loš signal . Signal je odličan super .A on nekih 300 km dalje od mene.
Josip Miško B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 20:54   #58
Definiraj "odavno". Prvi prototipovi DVB-T2 prijemnika (samostojećih) su se pojavili 2008., komercijalno emitiranje je započelo 2010. u UK. Televizori s ugrađenim DVB-T2 tunerom su rijetki u svijetu općenito, kamoli kod nas.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 21:16   #59
oko cega se vi natezete!? sta je to uopce bitno za evotv
Iveky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 21:27   #60
@Josip : oćeš li konačno napisat sa kojim to modelom DVBT2 prijemnika ne možeš ulovit signal Evo tv-a ili te moramo molit?
KD electronic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:02.