Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2013., 20:03   #1781
6. razred osnovne, zamjena iz engleskog jednom decku u razredu: ''Ti sta puno volis pricat, ajde dodi na moje mjesto i vodi sat, a ja cu sjest na tvoje i bit cu ucenica.''
Ovaj se digao i dosao pred plocu: ''Mozete se svi zezat, pricat, ne morate nista radit.''
Profa: ''Sat vam bas i ne ide najbolje, ucitelju.''
On: ''Van iz razreda!!''


Treci srednje, donosi profa ispravljene testove iz biologije. U jednog decka odgovor ide: 'Ovca pojede travu na kojoj su jajasca od metilja pa se posere...''
Profa mu iznad napisala ''posere???''
Mr Handsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 20:48   #1782
4. razred osnovne: My mother is a great cooker.

U višim razredima osnovne klasika - ne zna se pokazati Afrika na karti svijeta, Južna Amerika je na sjeveru, a Sjeverna na jugu, najduža rijeka u Hrvatskoj je Nil (pokaže na Neretvu)

"Kako se zove Offenbachova opera koju smo spominjali?"
- ... Trofej u podzemlju

Srednja škola:

"Praljudi su se oblačili u kost i kožu životinja"

Osoba odšeta do koša bez pitanja, profesor ju upita: Pa što ti radiš?
"Ma ništa profesore, samo sam se malo rastegala."

*traženje pojasa asteroida na globusu*

Na glazbenom smo slušali neku argentinsku skladbu i čitali su se komentari na nju.

"Ne znam zašto, ali ova pjesma me podsjeća na Argentinu."

"Oduvijek volim talijansku kulturu..."

Odgovaranje na likovnom:

"Bakar je uglavnom od dijamanta."



"Koja je razlika između džungle i prašume?"
- U džungli živi Tarzan.
Eileri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 17:44   #1783
2 razred srednje, geografija, mladić ponosno stupa ispred profesorice za odgovaranje, pita ga profesorica da pokaze na karti hrvatske hrvatsku, on pokaze na sloveniju, i cijeli razred poceo padati sa stolica
ElGrandioso is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2013., 13:23   #1784
Quote:
ElGrandioso kaže: Pogledaj post
2 razred srednje, geografija, mladić ponosno stupa ispred profesorice za odgovaranje, pita ga profesorica da pokaze na karti hrvatske hrvatsku, on pokaze na sloveniju, i cijeli razred poceo padati sa stolica
drugi srednje a na karti hrvatske ne pronalazi hrvatsku,daj mi objasni kako
je dospio u srednju?pa to ne može promašit ni prvašić
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 05:06   #1785
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
drugi srednje a na karti hrvatske ne pronalazi hrvatsku,daj mi objasni kako
je dospio u srednju?pa to ne može promašit ni prvašić
znam za jednoga koji nije znao zagreb naći, isto u srednjoj
Salle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 22:08   #1786
Osnovna škola, nezz točno koji razred. Ugl., sat vjeronauka. Na ploči postavljene razne fotografije a među njima jedna na kojoj su djeca iz Afrike (naravno crna) i piju mlijeko. Sad kako je točno bilo nisam siguran ali ovako nekako. Nastavnica je pitala učenika zašto oni piju mlijeko a on će : - Pa da postanu bijeli. Inače, taj učenik je bio Rom a imao je pun k. provala kojih valjda nije ni bio svjestan..
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2013., 21:19   #1787
"Simbol je znak da znamo o čemu se dešava."

treći srednje, sociologija
maria 8 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2014., 10:54   #1788
Necu nikad zaboravit - 4. srednje, ispit iz informatike - zadatak u Pascalu nacrtat kvadrat, te upisat i opisat mu kruznicu.

Lik do mene svim silama mjeri ravnalom po ekranu, te uzme olovku da nesto i pribiljezi, a profa se zadere "I.V. da se nisi usudio crtat olovkom po ekranu!!!"

I.
igorl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 23:05   #1789
1. Srednje
Stari most u Mostaru srusen je davne 1993 godine u 2. Svjetskom ratu...

2. Srednje
Ucimo mi iz fizike Idealno crno tijelo i pred kraj casa profesorica upali komp i projektor da nam pokaze neke slike i tako kuca "idealno crno tijelo" i prva slika koja je izasla je go crnac sa onom stvari od 20 cm (mozete provjerit ako vas zanima )
next24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 16:48   #1790
pisemo test i sad da odmah ispravimo razrednica podijeli testove.. test je iz enologije ...
i sad pitanje najpoznatiji hrvatski pjenusac.. I treba napiso poršek umjesto prošek.

Umrli smo..
nix2811 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2014., 00:59   #1791
Quote:
nix2811 kaže: Pogledaj post
pisemo test i sad da odmah ispravimo razrednica podijeli testove.. test je iz enologije ...
i sad pitanje najpoznatiji hrvatski pjenusac.. I treba napiso poršek umjesto prošek.

Umrli smo..
ti si konobar ili kuhar?
Speed metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 22:39   #1792
Vidim da je tema sve manje aktivna, pa evo od mene jedna. Bilo je to prije par godina dok sam bio kod jedne babe (sad je pokojna nažalost). Sjedimo mi za trosjedom i sad počinje neki film na televiziji.
Ona: "Evo počinje mi film."
Ja: "Koji je ovo? Kako se zove?"
Ona: "A ne znam. Evo, evo piše - Universal."
Piccy997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 02:25   #1793
Moja frendica je rekla a se jaja farbaju milijunima godina

A razrednica je rekla , citiram :

"Dajte zatvorite prozore , vidite da nam je propuh kroz kljucanicu !" (mrtva 'ladna )
Ouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 17:29   #1794
"Jedno novo istraživanje predstavljeno u časopisu Cell pokazalo je da slična komunikacija postoji i među stanicama u ljudskim tkivima te da bi ona mogla biti temelj korisnih terapija.

Cheng-Ming Chuong, profesor patologije na Keck School of Medicine, otkrio je da čupanje dlaka može potaknuti stanice folikule na ponovno stvaranje dlaka. No signalizacija je uspješna samo ako su ispunjeni određeni uvjeti.

Studija provedena na miševima otkrila je da čupanje 200 dlaka određene gustoće i u odgovarajućem uzorku može potaknuti rast oko 1.200 novih dlaka.

'Ovaj rad ukazuje na mogućnost liječenja alopecije, odnosno ćelavosti', rekao je prvi autor studije Chih-Chiang Chen."


E sad ovdje je smješno to što potpuno čelav čovjek nema šta počupat
morskigolub is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2015., 18:07   #1795
Ovo je živa istina.
Ja pitam jednu osobu
šta je teže, kila krušaka ili kila jabuka?
Gleda me kratko pa kaže - krušaka

Ja nisam mogao vjerovati rekoh možda nije dobro razumila
pa sam postavio drugo lakše pitanje.
Šta je teže, kila željeza ili kila vune?
Kaže ko iz topa - željeza. Ali što je još smješnije opet kaže.
A možda je vuna
morskigolub is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.