Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2016., 20:25   #1
Noćni izlazak: Da ili Ne ?

Imam 16 godina i ekipa me jucer pozvala da izademo van ,posto nisam takav tip od prije sam odbijo kada su me zvali al sad sam se zamislio, je li prerano u mojim godinama bauljat vani do 1,2 Kakvi su vaka bili izlasci , s jedne strane bi volio otic da vidim kako je al s druge imam neki los predosjecaj oko toga :/
Zmoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2016., 22:23   #2
Savjetujem ti da odeš, nema ništa loše u tome. Na kraju krajeva nemaš što izgubit. Vidjet ćeš kako je pa ćeš znati za ubuduće. Zašto imaš loš predosjećaj? Prerano nije, ali opet to je individualno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 00:14   #3
ja nebi radio nis oko cega imam los predosjecaj osobno, ak ti se neda nemoj ic jednostavno....
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 01:53   #4
idi van, nista ti nece bit. ako ti se neda, natjeraj se da ides pa ces vidjet da je prilicno zabavno i nije strasno... osim ako ides s nekim ljudima koji ti se ne svidjaju i u koje nemas povjerenja, onda bolje ostat doma
__________________
i like beautiful melodies telling me terrible things
soundblind is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 10:45   #5
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
ja nebi radio nis oko cega imam los predosjecaj osobno, ak ti se neda nemoj ic jednostavno....
a možda samo ima loš osjećaj jer je anksiozan u vezi izlazaka, pa bi baš trebao probati izaći iz svog comfort zonea. nekad je dobro reći da novim stvarima, uostalom i ako mu se ne svidi van lako može otići kući
Golden lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 12:28   #6
ovisi dosta o ekipi isto, ak imas ok drustvo onda bi probao, prvi put sigurno nebi isao bezveze s nekim sam da odem nego s dobrim drustvom
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 13:02   #7
Za probu ti ne škodi izaći, pa ćeš vidjeti. Jasan mi je nedostatak volje usred treme kako će ispasti i "što ću ja tamo". Ali bitna je i ok ekipa, i bilo bi možda dobro da ne bude cijela ekipa koja je prvi put vani
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 13:14   #8
vidio sam djecu od 14-15 godina kako šeću u 5 ujutro, pa zašto ne bi i ti izašao do 2? ako ne ideš, i stalno odbijaš, nakon nekog vremena te uopće više neće nitko zvati van, pa kad jednom budeš htio ići, nećeš imati s kime.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 13:33   #9
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
vidio sam djecu od 14-15 godina kako šeću u 5 ujutro, pa zašto ne bi i ti izašao do 2?
šta rade ta djeca u ujutro vani? gdje idu, od kud se vraćaju?

zmogi, o kakvom se izlasku kod tebe radi? idete po klubovima ili kod nekog doma?
SundayMorning is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 14:46   #10
Ne znam ,nisam tip koji voli partijat po klubovima a i znam da tamo ima dosta seljacina i fufica od 14-18 godina pa mi se ta mjesta gade i izbjegavam ih+ ne pijem alkohol niti pusim a tamo se to radi u izobilju pa bio proglasen "cudnim" i da ne slusam cajke i takvu vrstu muzike.
Ne bi mi na pamet palo da odem tamo al posto su me poceli zvat u zadnje vrijeme, ispada da sam neka pizda . Ugl htio sam cuti misljenja o klubovima ,sta je to toliko popularno tamo?
Zmoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 14:55   #11
Quote:
Zmoki kaže: Pogledaj post
Ne znam ,nisam tip koji voli partijat po klubovima a i znam da tamo ima dosta seljacina i fufica od 14-18 godina pa mi se ta mjesta gade i izbjegavam ih+ ne pijem alkohol niti pusim a tamo se to radi u izobilju pa bio proglasen "cudnim" i da ne slusam cajke i takvu vrstu muzike.
Ne bi mi na pamet palo da odem tamo al posto su me poceli zvat u zadnje vrijeme, ispada da sam neka pizda . Ugl htio sam cuti misljenja o klubovima ,sta je to toliko popularno tamo?
dobro je ak se naroljas ko stoka, inace je awkward i dosadno po mom skromnom misljenju, nemoj ic ak ti nije neka bliska ekipa to ti je moj savjet, i pogotovo ako te prozivaju pizdom ako ne ides onda nemas kaj radit s njima u klubu

sto se tice opcenite popularnosti klubova svodi se uglavnom na forsanje mase, nitko zapravo ne uziva previse u njima, bolje je neko druznje kod nekog doma, bude puno bolja zajebancija, my 2 cents
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 15:49   #12
Quote:
Zmoki kaže: Pogledaj post

Ne bi mi na pamet palo da odem tamo al posto su me poceli zvat u zadnje vrijeme, ispada da sam neka pizda . Ugl htio sam cuti misljenja o klubovima ,sta je to toliko popularno tamo?

Ako ti se ne sviđa glazba koja se pušta vjerojatno ti se neće svidjet klub i taj izlazak. Iznimka je ako imaš predobru ekipu s kojom ti je svugdje dobro. Ja osobno skroz trijezan baš ne volim klubove osim ako ne puštaju pjesme koje znam od riječi do riječi pa se mogu derat da ne ispadnem čudan.
Uglavnom se pije i zabavlja (opušta, pleše...), ali ljudi su različiti i svatko ima svoj način zabave. Znam puno ljudi kao Randy kojima je 100 puta bolje kod nekog doma piti i družit se. Meni je osobno najbolja kombinacija toga, prvo kod nekog piti i družiti se i onda oko 1-2 ići u klub i plesat još sat-dva. Najbolje da odeš sad pa da vidiš kako ti je i znaš za ubuduće.



Sent from my iPhone using Tapatalk
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 00:04   #13
Quote:
SundayMorning kaže: Pogledaj post
šta rade ta djeca u ujutro vani? gdje idu, od kud se vraćaju?
vraćaju se iz kluba, a idu... ne znam, vjerojatno jos ne doma.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 05:05   #14
Izađi vani neće ti ništa bit haha

Sa 12 godina dječurlija već piči na velko vani i opija se šta tebi fali, msm ne trebaš se opijat al izać van.
amko100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2016., 13:15   #15
Odeš van, a ak ti se ne sviđa vratiš se doma. Di je problem?
eqinor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2016., 20:11   #16
ja takodjer nisam tip koji je za klubove vise sam za kafice takav sam bio i ostat cu

Poslano sa mog Samsung Galaxy J5
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:32.