Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2017., 21:29   #1
Upit u vezi ažuriranja kanala

Pozdrav,

molim vas za pomoć
Imam DTV plazmu, dakle u koju je ''ugrađen'' risiver za digitalne kanale. Problem je u tome što imam samo 4 kanala (hrt 1 i 2, rtl, nova). Pri ažuriranju kanala, traženju - ne pronalazi nove.
Prvenstveno mislim na HRT4 i 3 koji bi trebali biti dostupni, a s obzirom da govorim o gradu Zagrebu i Jabuka i N1 i slične.. Također Laudato po novome.

Nalazim se u podstanarskom stanu i za eventualne izmjene (ako bi se tako trebale izvršiti) nemam lozinku.. Što napraviti, postoji li neki način da se ažuriraju kanali?

Hvala!
-teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 13:14   #2
Quote:
-teressa kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

molim vas za pomoć
Imam DTV plazmu, dakle u koju je ''ugrađen'' risiver za digitalne kanale. Problem je u tome što imam samo 4 kanala (hrt 1 i 2, rtl, nova). Pri ažuriranju kanala, traženju - ne pronalazi nove.
Prvenstveno mislim na HRT4 i 3 koji bi trebali biti dostupni, a s obzirom da govorim o gradu Zagrebu i Jabuka i N1 i slične.. Također Laudato po novome.

Nalazim se u podstanarskom stanu i za eventualne izmjene (ako bi se tako trebale izvršiti) nemam lozinku.. Što napraviti, postoji li neki način da se ažuriraju kanali?

Hvala!
Kakvu antenu imaš?
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 08:49   #3
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Kakvu antenu imaš?
Joj, baš sam ''neznalica'' po tim pitanjima..haha!
Zgrada je, antena bi trebala biti na zgradi, sad kakva, to ne znam...
-teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 09:51   #4
Quote:
-teressa kaže: Pogledaj post
Joj, baš sam ''neznalica'' po tim pitanjima..haha!
Zgrada je, antena bi trebala biti na zgradi, sad kakva, to ne znam...
Očito ti ne funkcionira antena preko zgrade.

Najbolje je da odeš u neku trgovinu tehničke opreme i kupiš antenu. Pošto si iz Zagreba, dovoljna ti je i sobna antena.

https://www.emmezeta.hr/multimedija/...1909078be94e05

Ja sam imao ovu Quadro antenu, cijena je 109kn. Radila je sasvim dobro. Spojiš s televizorom i uključiš u struju. To je bitno jer antena ima pojačalo i zato mora biti uključena u struju. Trebala bi moći gledati sve kanale koji su u regiji D4 i D044-045-046. Ovdje je popis.

http://www.oiv.hr/broadcasting/table...hannel_hr.aspx

N1 nećeš moći gledati jer on ne emitira preko zemaljskih odašiljača. Ako imaš još pitanja, slobodno pitaj.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 01:42   #5
Ako mogu pomoći, ono kaj je bask rekao najbolje ti je uzet quadro vulgaris antenu.
Ja imam neku infinity s ekupi i hvatam 16 kanala, signal je bolesno dobar u prostorijama koje mi gledaju na sjever bolje od ZAS-a na zgradi, no u sboi koja gleda na istok ne može jedan kanal uhvatit.
Mikrolokacija igra veliku ulogu.
N1 nemreš imat, no imat ćeš HRT4 koji ti ima stalno vijesti ako ti je do toga
Ili ako imaš smart tv ili android box pa si možeš narihtat uz malo istraživanje N1 i ostale televizije
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 22:36   #6
Puno Vam hvala, evo tek sad odgovaram jer sam smetnula s uma..
Hoće li mi tražiti lozinku za učitavanje, ili će kada spojim antenu ažuriranje kanala ići samo?
To mi je bitno, jer lozinku ne znam.

Još vam jednom puno hvala, mislim da ću što prije poći po tu antenu
-teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 21:00   #7
Quote:
-teressa kaže: Pogledaj post
Puno Vam hvala, evo tek sad odgovaram jer sam smetnula s uma..
Hoće li mi tražiti lozinku za učitavanje, ili će kada spojim antenu ažuriranje kanala ići samo?
To mi je bitno, jer lozinku ne znam.

Još vam jednom puno hvala, mislim da ću što prije poći po tu antenu
Ne treba ti nikakva lozinka. Ali naravno, ni ažuriranje neće krenuti samo od sebe. Znači kad spojiš antenu, moraš otići na Meni pa naći i pokrenuti automatsko pretraživanje kanala.

Kanal 25 - HTV1, HTV2, RTL, Nova
Kanal 48 - HTV3, HTV4, RTL2, Doma
Kanal 42 - Jabuka, Mreža, CMC, Sportska TV, RTL Kockica
Kanal 57 - Z1, TV4R, Laudato
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:49.