Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Neprikazano (US i UK)

Neprikazano (US i UK) Kristalna kugla - sve što ste htjeli znati a niste se usudili pitati....

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Danas, 12:54   #201
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
S Cerom misliš? Andyjev sin?
Ma, s Cerom, da. Kriva slova nešto tipkam. Gore isto u onom postu o Richardu Chamberlainu mi umjesto "tip" piše "tim". To su neka evil doppleganger slova. Umjesto r - n. Umjesto p - m. Čak su u abecedi i jedan i drugi par susjedi.

Daj reci, kakva su ti oni kadrovi u kojima Naomi Watts nešto radi po kuhinji, leđima okrenuta?

"Albert. Albert.

Albert.

"
Old Danas, 13:42   #202
Iako me jako razveselilo vidjet Naomi ovdje (viš da su si opet dobri. ), nisam tako raznježena kadrovima njezinih leđa ko ti, jer me zaokupilo ono što se događalo za stolom.

Svi se čudom čude što je ovaj čudan, samo mali sa smiješkom na licu fura situaciju skulirano.
Old Danas, 13:42   #203
Naomi Watts mi je oduvijek bila savršena i sprijeda i straga.
Old Danas, 13:47   #204
Quote:
old-soul80 kaže: Pogledaj post
Naomi Watts mi je oduvijek bila savršena i sprijeda i straga.
E konacno da se i nas dvojica slozimo u necemu.
Old Danas, 13:48   #205
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Iako me jako razveselilo vidjet Naomi ovdje (viš da su si opet dobri. ), nisam tako raznježena kadrovima njezinih leđa ko ti, jer me zaokupilo ono što se događalo za stolom.

Svi se čudom čude što je ovaj čudan, samo mali sa smiješkom na licu fura situaciju skulirano.
Volim misliti da se dogodio razgovor:

MacLachlan: What do you think - should I put the tie over my head?

Lynch: Fine, do what you want, who gives a fuck.
Old Danas, 13:59   #206
Pogledala part 1 i 2, finih 2 sata, ništa se nije promijenilo s Lynchom i serijom, malo baca i na Fire Walk With me stil i atmosferu, onih prvih čudnih nasumičnih pola sata tog filma. Ovo je super, baš sam to očekivala.
Jedva čekam da otuđi "običnu" publiku koja je počela gledati cijelu seriju jer izlazi nova sezona pa da uskoče na vlak, i jedva čekam da "hardcore" fanovi počnu govoriti da to nije to više. Haha

Edit: evo bacila pogled na temu i neki su već počeli tvrditi to. Prekrasno
Old Danas, 14:03   #207
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Volim misliti da se dogodio razgovor:

MacLachlan: What do you think - should I put the tie over my head?

Lynch: Fine, do what you want, who gives a fuck.
E tako se snima Twin Peaks. Svaki drugačiji način je pogrešan.
Old Danas, 14:08   #208
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Pogledala part 1 i 2, finih 2 sata, ništa se nije promijenilo s Lynchom i serijom, malo baca i na Fire Walk With me stil i atmosferu, onih prvih čudnih nasumičnih pola sata tog filma. Ovo je super, baš sam to očekivala.
Jedva čekam da otuđi "običnu" publiku koja je počela gledati cijelu seriju jer izlazi nova sezona pa da uskoče na vlak, i jedva čekam da "hardcore" fanovi počnu govoriti da to nije to više. Haha

ja sam uvjeren da su ove 4 epizode Lynchov filter da se riješi "posvuduša" i to mu je uspjelo.Uz to nema pritiska gledanosti jer ionako je sve snimio što je htio.
Nisam pogledao epizode 3 i 4 al ja sam zadovoljan. Nisam u euforiji ali za početak i više nego zadovoljan.
Netko je spomenuo gledanost od 35 milijuna za premijernu epizodu,ali radi se o premijeri 1. sezone iz 1990.Premijeru nedjeljne 1. epizode 3. sezone pratilo je 500 000 ljudi (dakle to je broj onih koji su gledali ne znajuć kakva će biti prva epizoda). Znači da serija od početka ove sezone nije privukla puno onih koji o seriji znaju malo ili ništa i to je za mene super vijest.
saruman_ is online now  
Odgovori s citatom
Old Danas, 14:13   #209
Quote:
E tako se snima Twin Peaks. Svaki drugačiji način je pogrešan.
Ne, vidiš kako i dalje ne razumiješ. Tako se snimaju one scene koje se tako trebaju snimati. Scene sa zlim Cooperom i sa Cooperom u Black Lodgeu, na primjer, se ne snimaju tako.
Old Danas, 14:14   #210
Quote:
nook kaže: Pogledaj post

Ja sam kućanica pred menopauzom s IQ-om 83 koja sluša Afriku Papriku i koja je odrasla na meksičkim sapunicama i kažem ti, ovaj novi Twin Peaks je upravo sve čemu sam se nadala, pa i više od toga. Nadmašuje svaku sadašnju tursku sapunicu, pa čak i hrvatsku, a hrvatske posebno obožavam. Volim posebno pratiti nove epizode Twin Peaksa na računalu, dok mi istovremeno u malom prozoru sa strane s youtubea mrda dupe Sandre Afrike. Naravno, zvuk Twin Peaksa isključim jer Sandra je prikladnija podloga. Sve to radim dok peglam s viklerima u kosi i dok me pritom poštar praši u dupe. Iskustvo Twin Peaksa je tada još više nadrealno, a imam zbog poštara tako i dozu sapunice koje u novoj sezoni nedostaje. Također i humora jer poštar radi zločeste šale na račun mog debelog dupeta. Za nagradu nakon završene epizode dobije i orehnjaču koju mu ispečem.
Nova sezona Twin Peaksa je savršena i ja sam oduševljena!
Old Danas, 14:16   #211
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Ne, vidiš kako i dalje ne razumiješ. Tako se snimaju one scene koje se tako trebaju snimati. Scene sa zlim Cooperom i sa Cooperom u Black Lodgeu, na primjer, se ne snimaju tako.
Ja dalje ne razumijem ono što ne trebam razumjeti jer Lynch upravo to i očekuje od gledatelja. Možda je problem što ti razumiješ ono što on ne želi da razumiješ
Old Danas, 14:17   #212
Quote:
Ja sam kućanica pred menopauzom s IQ-om 83 koja sluša Afriku Papriku i koja je odrasla na meksičkim sapunicama i kažem ti, ovaj novi Twin Peaks je upravo sve čemu sam se nadala, pa i više od toga. Nadmašuje svaku sadašnju tursku sapunicu, pa čak i hrvatsku, a hrvatske posebno obožavam. Volim posebno pratiti nove epizode Twin Peaksa na računalu, dok mi istovremeno u malom prozoru sa strane s youtubea mrda dupe Sandre Afrike. Naravno, zvuk Twin Peaksa isključim jer Sandra je prikladnija podloga. Sve to radim dok peglam s viklerima u kosi i dok me pritom poštar praši u dupe. Iskustvo Twin Peaksa je tada još više nadrealno, a imam zbog poštara tako i dozu sapunice koje u novoj sezoni nedostaje. Također i humora jer poštar radi zločeste šale na račun mog debelog dupeta. Za nagradu nakon završene epizode dobije i orehnjaču koju mu ispečem.
Nova sezona Twin Peaksa je savršena i ja sam oduševljena!
e ali zamisli mazohizma pa iz dana u dan i iz tjedna u tjedan gledati nešto što ti se ne sviđa i što te konstantno razočarava...
Loše ti to bude za zdravlje...
saruman_ is online now  
Odgovori s citatom
Old Danas, 14:18   #213
Quote:
saruman_ kaže: Pogledaj post
e ali zamisli mazohizma pa iz dana u dan i iz tjedna u tjedan gledati nešto što ti se ne sviđa i što te konstantno razočarava...
Loše ti to bude za zdravlje...
Ali ja sam jamačno oduševljena novom sezonom
Old Danas, 14:23   #214
Quote:
Ja dalje ne razumijem ono što ne trebam razumjeti jer Lynch upravo to i očekuje od gledatelja.
Ne, Lynch očekuje da gledatelji među sobom povedu razgovor o tome što su vidjeli. Pročitaj si "Catching the Big Fish".
Old Danas, 14:23   #215
Quote:
Ali ja sam jamačno oduševljena novom sezonom
možemo se sada nadmetati ironijom i sarkazmom al nema smisla.
Jbg svako od nas se razočara s nečim što je u mladosti idealizirao.
Da su se moji strahovi obistinili ja bih prestao gledat ali nikad ne bih pljuvao nešto što mi pred 25 godina toliko značilo.
saruman_ is online now  
Odgovori s citatom
Old Danas, 14:26   #216
Quote:
saruman_ kaže: Pogledaj post
možemo se sada nadmetati ironijom i sarkazmom al nema smisla.
Jbg svako od nas se razočara s nečim što je u mladosti idealizirao.
Da su se moji strahovi obistinili ja bih prestao gledat ali nikad ne bih pljuvao nešto što mi pred 25 godina toliko značilo.
Što si ozbiljan jebote. Vidim imputiraš mi svašta. Podsjećaš me na mog poštara.
Ja uopće nemam mišljenje o novoj sezoni u pravilu jer sam pogledao prve 4 epizode u koje se rasteglo ono što se moglo staviti u dvije. I nadalje nismo došli do neke priče osim što još uvijek čekamo da se Cooper izvuče iz tog limba u kojemu je zapeo. Sada je izašao van u svijet i malo je autističan, ne zna se popišat i nosi kravatu na glavi i to mi je potpuno razumljivo. Čekam daljnji razvoj priče.
Nemoj se uzbuđivati toliko.
Old Danas, 14:29   #217
Quote:
Što si ozbiljan jebote. Vidim imputiraš mi svašta. Podsjećaš me na mog poštara.
Ja uopće nemam mišljenje o novoj sezoni u pravilu jer sam pogledao prve 4 epizode u koje se rasteglo ono što se moglo staviti u dvije. I nadalje nismo došli do neke priče osim što još uvijek čekamo da se Cooper izvuče iz tog limba u kojemu je zapeo. Sada je izašao van u svijet i malo je autističan, ne zna se popišat i nosi kravatu na glavi i to mi je potpuno razumljivo. Čekam daljnji razvoj priče.
Nemoj se uzbuđivati toliko.
ma ne uzbuđujem se nego samo primjećujem da si za jednog velikog nekadašnjeg fana iznimno otrovan prema novoj sezoni.
Al sve 5
saruman_ is online now  
Odgovori s citatom
Old Danas, 14:36   #218
Kakvi otrovan, samo ne umirem od ozbiljnosti oko jedne obične serije koja vrlo vjerojatno neće ispuniti moja, niti očekivanja oko barem 80% fanova originalne serije. Iz čiste znatiželje nastaviti ću pratiti da vidim što će se sve desiti ili ćemo na kraju serije dobiti još jedan veliki upitnik, pa nastavak za narednih 25 godina. U svemu tome treba malo i humora da se razbije ta morbidnost s kojom je Lynch skočio na nas.
Old Danas, 14:41   #219
Quote:
Kakvi otrovan, samo ne umirem od ozbiljnosti oko jedne obične serije koja vrlo vjerojatno neće ispuniti moja, niti očekivanja oko barem 80% fanova originalne serije. Iz čiste znatiželje nastaviti ću pratiti da vidim što će se sve desiti ili ćemo na kraju serije dobiti još jedan veliki upitnik, pa nastavak za narednih 25 godina. U svemu tome treba malo i humora da se razbije ta morbidnost s kojom je Lynch skočio na nas.
ajde baš mi drago da si upućen u postotke razočaranosti fanova originalne serije.
Dobro je imati takvu anticipaciju, to je izvrstan dar.
saruman_ is online now  
Odgovori s citatom
Old Danas, 15:17   #220
Pa 30% originalne serije (druga polovica druge sezone) je bilo teško sranje, tako da ne pričamo o okaljavanju neke savršenosti, jer savršenosti nije bilo. Reda radi se druga sezona do kraja odgledala, a bila je negledljiva, osim naravno zadnje epizode koja je skoro sve spasila.
Tako da, dok god je razina prvih Twin Peaks epizoda i filma, to je to.
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.