Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2017., 14:36   #3481
Quote:
BellaMare kaže: Pogledaj post
Hahaha pa to je samo ono što mi treba Koja će me udomiti sa svom ovom kozmetikom kad me Moj izbaci iz kuće :klap:
ja, ako cemo dijelit kozmetiku
forzaMILAN is offline  
Old 24.05.2017., 14:50   #3482
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
ja, ako cemo dijelit kozmetiku
Naravno
BellaMare is offline  
Old 24.05.2017., 14:55   #3483
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Ivie, ti si nepopravljivi slučaj
kao i tvoja koleginica frupy
Znaš kako ide ona narodna-rugala se sova sjenici..
Mislim da nas na temi ima više nepopravljivih #CrazySheetMaskLady ..

Šta kažete na ovo:
http://m.ebay.com/itm/121992515043?_...49&_mwBanner=1
Zvuči super sve osim shark fin.. To mi je baš..
Svizac15 is offline  
Old 24.05.2017., 15:02   #3484
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
sad sam editirala post ... sjetila sam se još nešto dopisati ...
evo:
Dr Jart Cicapair Re-Cover 50ml,
SU:M37 Sample Water-full Aqua Sleeping Pack i
SU:M37 Sample (tt) Skin Saver Essential Clear Clothes 2.5g

polažem veliku nadu u cica kremu za 150 kn
Ovaj sleeping pack je baš fin za ljeto.
Ivie is offline  
Old 24.05.2017., 15:13   #3485
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
Ovaj sleeping pack je baš fin za ljeto.
jel...?
nisi ga prijavila dosad.

razmisljala sam o njemu jos prije par mjeseci kad sam narucivala cijeli water full set plus deep effect ampoule. nemam pojma zasto ga nisam uzela.

jel gelast? ne bi vise nista gelasto.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 24.05.2017., 15:16   #3486
Ne znam kako vi, ali meni je sljedeca narudzba s ebaya - ormaric za kupaonicu Do sada sam imala umivalicu i kremu za lice. U 2-3 mjeseca azijske sam nagomilala toliko toga da mi vise nigdje ne stane. A nije da citam samo ovu temu, uletio je tu i kucni ipl, cetkofen, 850 tusiralica, 2350 mazalica, 300 pilinga, 2950 sampona i regeneratora,... A kako sam luda za gadgetima, u 6 mjeseci sam i promijenila 2 mobitela. Da ne govorim da sam prije azije isprobala prirodnu kozmetiku. Naravno, ne gotovu, nego sam pokupovala pola terre organice pa si sama muckala sve i svasta. Napominjem da imam prosjecnu hrvatsku placu (ne sluzbenu nego realnu prosjecnu)
Maria Flores is offline  
Old 24.05.2017., 15:22   #3487
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Ne znam kako vi, ali meni je sljedeca narudzba s ebaya - ormaric za kupaonicu

ja upravo razmisljam o nekakvom sheet mask organizeru

trosim na kozmetiku i robu kao todoric na steroidima
al ajd, bar sam od gadgeta totalno cijepljena i da se mm ne sablaznjava nad mojom elektronickom nezainteresiranoscu, vjerojatno bi jos uvijek imala nokiju 3210.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 24.05.2017., 15:29   #3488
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Ne znam kako vi, ali meni je sljedeca narudzba s ebaya - ormaric za kupaonicu Do sada sam imala umivalicu i kremu za lice. U 2-3 mjeseca azijske sam nagomilala toliko toga da mi vise nigdje ne stane. A nije da citam samo ovu temu, uletio je tu i kucni ipl, cetkofen, 850 tusiralica, 2350 mazalica, 300 pilinga, 2950 sampona i regeneratora,... A kako sam luda za gadgetima, u 6 mjeseci sam i promijenila 2 mobitela. Da ne govorim da sam prije azije isprobala prirodnu kozmetiku. Naravno, ne gotovu, nego sam pokupovala pola terre organice pa si sama muckala sve i svasta. Napominjem da imam prosjecnu hrvatsku placu (ne sluzbenu nego realnu prosjecnu)
+1
ja to sve strpala u i na komodu. ogromnu. nema šanse drugačije.
o gadgetima neću jer je to posebna bol od koje se patim.
imam i alate za popravak gadgeta.. nekad stignem popravit ono što znam (samo kvarovi tehničke naravi na gadgetima, nikakva elektronika nažalost), ali mi je postalo prekomplicirano.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 24.05.2017., 15:46   #3489
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
@medicamed, slatka ti je kupovina i sigurno je doživljaj otići u real AB shop, meni je bolje da ga uživo ne vidim jer...ne znam kako bi moj novčanik to preživio

Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Jao, o ovome ponekad mastam....
Je, doživljaj je, makar je malička trgovina skroz i, kažem, bilo je i tu i stvari koje su mi totalno nepoznate. Ali mislim da bi moglo po Europi sve više AB, KB trgovina nicati. Bilo bi to lijepo.
Trpala sam i trpala, ali sam se morala skulirati jer sve to, ali zaista sve mogu podosta jefitnije online kupiti.

Quote:
frupy kaže: Pogledaj post

medicamed, ova SNP maska mi je vec dugo na wl pa ju recenziraj pliiiiz kad probas
SNP masku sam baš prvu isprobala! Crna krpica nasaftana fino maskom, još mi je ostalo same maske u pakiranju pa ju još cijedim.
Što se tiče same maske, nije kremasta nego je gelasta, onako nekakve prozirnkasto crne boje (na prstima se vidi crno malo, ali na licu se nekako to izgubi). Ostaje malo ljepljivo 10ak min. na licu, ali dobar je moisture kick. Nije meni hranjiva, ali pretpostavljam da to niti ne nudi. Ali da vlagu, to svakako. I, za razliku od valjda sviiih maski ovog svijeta, nakon 15 min. držanja nisam uopće bila crvena, što je za mene gotovo nemoguće.



Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post

gdje je ducan? propustila sam ga cini se
Zove se MIIN Korean cosmetics. S obzirom da se svaki put iznenadim kako Španjolci nemaju drogerije, jer želim nakupovati neke njihove proizvode, išla sam opet guglati kaj nude i ovo mi je ispalo. Sreći nije bilo kraja.
Ulica je uz Passeig de Gracia, zove se Carrer de Pau Claris, na broju 110.
medicamed is offline  
Old 24.05.2017., 16:05   #3490
Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Znaš kako ide ona narodna-rugala se sova sjenici..
Mislim da nas na temi ima više nepopravljivih #CrazySheetMaskLady ..
oplakah, a šavovi po trbušnim mišićima skakuću. doslovce pucam po šavovima
sad si me stresirala i moram kliknut na one yuja water sheet maskice

Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Šta kažete na ovo:
http://m.ebay.com/itm/121992515043?_...49&_mwBanner=1
Zvuči super sve osim shark fin.. To mi je baš..
ovo je drugi proizvod u životu da sam vidjela sa pravim shark finom.... obično su to squalani kao derivati maslina nekakvi ili tako nešto (nemojte me uzeti za riječ, nisam baš ful istraživala). malo mi je ono...
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 24.05.2017., 16:06   #3491
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
jel...?
nisi ga prijavila dosad.

razmisljala sam o njemu jos prije par mjeseci kad sam narucivala cijeli water full set plus deep effect ampoule. nemam pojma zasto ga nisam uzela.

jel gelast? ne bi vise nista gelasto.
Otprilike kad si ti kupovala taj set sam ja kupila cijelu liniju u onim mini bočicama od 5ml.
Tada sam izbidala i taj sleeping pack za neku siću.

Teksture je kao krema iz iste linije, isto je bijele boje i nekako kremast, samo malo više occlusive.
Ivie is offline  
Old 24.05.2017., 16:18   #3492
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
Evo cure da vam se napokon javim,
napravila sam ono što rijetko radim - utješila sam se šopingom.
Žmu mi se ovih dana toliko penje na jetra, živce i mozak ... cica ljubimica mi je bolesna, jako kašlje i kunja ali dobro jede, ne reagira i morat će ponoviti terapiju ... sutra moram ustati prije 6 ujutro radi ...
moram izdržati i gotovo !!!
Ajme kako si me našla s problematikom. Ista, ali ista situacija kod mene!
Jučer ispred samoposluge smo spasili mačića i dovukli ga kući. A umiljato mače do bola, pametno, uredno... No kod mene već 5 papiga i muž koji ima alergiju na pse i mačke. Osuo se čovjek, ptice se usukale od straha, mače se nakostriješi na ptice svaki put kad ih vidi.

I tako...
Otišlo mače danas u novi dom, skoro sam zaplakala za njim koliko mi je postrao drag, a ovaj moj ovnoliki čo'ek mi je s nečim toliko digao tlak da ću sad NJEGOVU karticu popeglat. Al ne u Aziji nego na Asosu.
Nek se čudi ko pura dreku kad mu dođe izvod i ne bude imao pojma šta je to kupio.

P.S. Svi koji očekuju paketić od mene, poslano je maloprije. Nemojte se ljutit ako sam nekome obećala poslati prije, skoro da se nisam stigla ni okrenuti oko svoje osi zadnjih dana. Stislo sa svih strana.
Ivie is offline  
Old 24.05.2017., 16:18   #3493
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Menni hvala,sad mi treba i taj enzimski puder,koliko cesto ga koristis? Svakodnevno ili? To se ne mora ostaviti da malo "odstoji" na koži prije ispiranja

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
taj enzimski prašak, nije puder, nego su onako zrnca. stave se u dlan s malo vode i onako prstima protrljaš i napravi se fina pjena. na licu napravi blaaaagi piling (bare in mind da imam osjetljivu kožu) i koža mi je nakon toga predivna. mogu ga samo zamisliti sa first cleanserom kose softymo dry hands uljem (koje mi isto ostavi lice ful glatko). probat ću čim mogu van kuće kod juniorke jer je kod nje u stanu.
divan je. očisti površinski sve što treba u smislu stanica koje treba skinut, a skine i sve nečistoće s lica.
hvala @Princez Krafna na dekantu, trajat će još dugo, a full size je na putu jer je predobar. bila si potpuno u pravu kad si rekla da je baš blag i nježan. i doista je. lijepo se pjeni i ispere sve što treba, a ne ostavlja onaj squeeky osjećaj na licu.
evo je i fiddy. kaže da daje 5/5. e, pa pridružujem joj se.
na redditu kažu da uz svakodnevnu upotrebu ova mala bočica može potrajati i više od godinu dana.
bome, sklona sam vjerovati barem godinu dana jer a little goes a long way.
dekant koji sam dobila koristim već desetak dana i... još ću barem toliko, a nema ga možda sve skupa jedna jušna žlica.
miris je blago citrusni, što mi odgovara. taj osjećaj svježine.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 24.05.2017., 16:30   #3494
evo jos jedne kojoj je gora polovica digla tlak. samo sto ja nemam njegovu karticu da je popeglam. u hebeni minus bi ga odvela koliko me razhebo
forzaMILAN is offline  
Old 24.05.2017., 16:39   #3495
očito je danas takav dan mnogima. ja opeglah karticu od bivšeg. njegova draga bit će oduševljena, no mene to ne smeta ni najmanje.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 24.05.2017., 17:27   #3496
Vec sam spominjala, ali uz hvaljeni kose, koji doduse nisam probala, moram preporucit illi uljnu univalicu
Meni je jako dobra. Doduse, maskaru mi svaki proizvod malo teze skida ali s malo vise kolicine, ovo ulje je na zavidnoj razini

Kiku ne moram komentirat. Sve napisano stoji. Cak mi je zao stavljat ga na blazinicu pa ga direktno natapkam u lice.

Scinic honey jos uvijek proucavam. Ostavlja mi ljepljiv feeling na licu, sto mi i ne smeta toliko, ali zasad poksavam skupit dojmove o ucinku.

Sve u svemu, lice mi je puno bolje ali ne znam cemu tocno moram podignut spomenik.. ulju, kiku, scinicu, laneige kremi ili cosrx maski

Btw. Uzaludno trazim bb/cc kremu nesto tamnije nijanse, cca mac nc30-35. Ima li tko kakvu ideju koju da trazim? Sve su jako svjetle
Nasla sam misshu bb u nijansi 27 ali shipping od 20$
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Old 24.05.2017., 17:28   #3497
Ovo s muzem, +1.
Mozda nam je to od azije????

Nego, sad sam bas skidala sminku i reko' idem stavit nekog hranjivog puza, nek stoji do navecer kad cu natrackati vecernju rutinu.
I skuzim da zapravo nemam puza u kremi, odnosno imam dekant crne mizonke koju ne smatram hranjivom i jos mrrrvicu jiggotice u dekantu, koja je zapravo bas otprilike to na sto sam mislila.

I skuzim da nemam pojma kakva je smedja mizonka i da bi ona mozda bila slicna jiggotici. Znam da se o tome govorilo i da je smedja s vise puza nego crna (ako sam dobro zapamtila), a jel hranjiva kao jiggotica? Zna netko kako se ponasa na mjesovitoj kozi?

Mozda netko cak ima dekant za poslati? Kupujem ili saljem u zamjenu nesto od svojih stvarcica

Quote:
BellaMare kaže: Pogledaj post
Koja će me udomiti sa svom ovom kozmetikom kad me Moj izbaci iz kuće :klap:
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
ja, ako cemo dijelit kozmetiku
Jeste negdje blizu mene?

Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Ne znam kako vi, ali meni je sljedeca narudzba s ebaya - ormaric za kupaonicu Do sada sam imala umivalicu i kremu za lice. U 2-3 mjeseca azijske sam nagomilala toliko toga da mi vise nigdje ne stane. A nije da citam samo ovu temu, uletio je tu i kucni ipl, cetkofen, 850 tusiralica, 2350 mazalica, 300 pilinga, 2950 sampona i regeneratora,... A kako sam luda za gadgetima, u 6 mjeseci sam i promijenila 2 mobitela. Da ne govorim da sam prije azije isprobala prirodnu kozmetiku. Naravno, ne gotovu, nego sam pokupovala pola terre organice pa si sama muckala sve i svasta. Napominjem da imam prosjecnu hrvatsku placu (ne sluzbenu nego realnu prosjecnu)
Ja sam, na svu srecu, prestala ludjacki kupovati ostalu kozmetiku koja nije azija. I nije mi vise napeta tema o kozmetickim akcijama. Al mislim da bi jeftinije prosla da sam ostala na zapadu.
A neki dan sam skuzila da si moram posortirati sve testere zajedno jer nemam pojma sto imam i u kojoj koverti (ja to cuvam kako stigne postom)

Quote:
menni kaže: Pogledaj post
ovo je drugi proizvod u životu da sam vidjela sa pravim shark finom.... obično su to squalani kao derivati maslina nekakvi ili tako nešto (nemojte me uzeti za riječ, nisam baš ful istraživala). malo mi je ono...
'Oce oni zbog nas potamaniti tamo sve sharkove, puzeve, ptice, zmije i ostale zivotinje?....


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 24.05.2017., 17:32   #3498
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
Kiku ne moram komentirat. Sve napisano stoji. Cak mi je zao stavljat ga na blazinicu pa ga direktno natapkam u lice.
I dobro radis. Ne postoji azijski proizvod koji koristim s blazinicom. Sve ide direktno na lice, zao mi drugacije


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 24.05.2017., 17:46   #3499
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
a mene zanima ovaj water full sleeping pack, pa kad probas, napisi par rijeci.
Svakako, to mi je bila prvo što sam snimila odmah uz Cica kremu.
Nokia 3210 moja prva i najdraža čak se bila i pokvarila, prve mobitele sam uvijek kupovala tek kad se oni pokvare.

Uzorke sam potrpala u jednu torbu koju u biti baš volim, ali je teška za nositi, lijepa narančasta iz Orsaya, pokazala sam je Forzi jer smo onda nešto pp pričale. Skoro pa puna, no tu ne držim BB kreme, to je u posebnoj kutiji.


Prekjučer sam poludjela - kad mi je Jedina osoba s penisom počela praviti reda u kupatilu među šamponima i tuširalicama koje stoje na kadi, i pored kade još i viroza, ili sam nešto pojela, daj mi zahod i pusti me namiru.
No 80 % je već vraćeno, neke stvari je već trebalo i baciti ...
Ma, ja odšutim i pustim (i njega i sve ostale) da rade što ih volja, u konačnici ja poslije uvijek napravim po s svom. Znam imati tešku narav, kontroliram se jer inače znam uništiti sve poput bacača plamena ... ovako, malo vatrice i poslije:
zna se tko je glavna mačka u kući.
No, to sve i košta, suzdržavanje mi teško pada, ali učinak bude veći.

Sad si samo držim fige da me državni službenici propuste. Imala sam prijateljicu knjigovođu koja me puno naučila raditi, odselila se i rijetko se vidimo - ona je govorila kad se mulja, da se mulja pažljivo.
A ja i dan danas učim kao spužva ... pa zato sorry ako vam tu nekad malo i pametkujem, tako, val volim podučavati.




Menni - nije velika ta Dr Jart Cica krema, prolazi pod "mali paket" ???
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 24.05.2017., 18:02   #3500
wendy, ja volim tvoje savjete! i azijske i zivotne covjece, ovo mi postaje najdraza tema na forumu
forzaMILAN is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:49.