Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2017., 23:48   #41
Naravno da neces samo otici, ipak je i dijete sad u prici.
Glup si, da. Ona je nestabilna, tesko da si i ti ista dalje od toga kad mozes to trpjeti. Da ne pricam o udarcima, s obje strane.
Uglavnom, dobro razmisli mozes li s njom i dalje nastaviti, ali imaj na umu da vas odnos ne moze izgledati kao do sada, ako radi niceg drugog onda radi djeteta. Usmjeri se na to dijete, bez obzira na odnos koji budes imao s njegovom majkom. Iako, sudeci po njenim reakcijama dosad, tesko da moze biti korektan.
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Old 30.04.2017., 00:14   #42
Quote:
crvenaruža kaže: Pogledaj post
Usosio si se ...samo to ću reći...
Napravit dijete vidno ludoj osobi...svaka čast.
Sam pao, sam se ubio
Fala ti na poanti jerbo sam umrla nakon jedne trecine teksta od drame i nisam uspjela procitati do kraja
Lancoma is offline  
Old 30.04.2017., 11:25   #43
zeMarcus, u nekom zatisju pokusaj postici nekakav dogovor s njom, s naglaskom na dobrobit djeteta. vas dvoje ste, po svemu opisanom, losa kombinacija, imate pretjerano turbulentan odnos, a to sve zajedno nije pozeljno okruzenje za odgoj jednog djeteta. mozda cete u kombinaciji s nekim drugi, u nekoj skorijoj buducnosti, funkcionirati uspjesnije, no vas dvoje ste trenutno sve samo ne sretna kombinacija.
s obzirom da je dijete na putu, to znaci da cete morati nekako komunicirati. pokusaj pronaci miran put i dogovorite sto trebate. stani na svoje noge (dokazao si vise puta da si sposoban za to), organiziraj zivot tako da si sto blize djetetu, budi potpora, ali isto tako bi trebali potraziti strucnu pomoc, obiteljskog, bracnog terapeuta. jer, ponavljam, trebate koliko-toliko normalno komunicirati makar samo radi djeteta.

temu cu zatvoriti jer je od forumasa izvukla dosta ruznih reakcija i to u vise pravaca, a to nikad ne zavrsi dobro. kljuc.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:07.