Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2017., 11:59   #1
win 10 hotspot problem

mala pomoć mi treba
dakle, složil sam si hotspot na malom laptopu, i sve radi super dok ne ugasim laptop
kad ga sljedeći put upalim, javlja grešku etherneta koju moram popravljati (on ju sam dijagnosticira i popravi) i moram ponovo upisivat u command prompt komandu da pokrene wlan hosted network i onda sve proradi normalno

postoji li način da to sve ne moram radit (da sve bude zmemorirano), nego da hotspot odma proradi nakon kaj upalim laptop?

hvala
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 12:36   #2
Pozdrav! Koji je operativni sustav na lapu? Pretpostavit ću s obzirom da je mali laptop, to bi bila windoza 7 starter. Greška je moguća iz više razloga, opet ne znam o kojem se operativnom radi. Sedmica nema suporta već duže vrijeme. U glavnom svaki puta kada restartaš mašinu moraš iznova postaviti hot spot. Postoje neke skripte na netu, koju staviš u startup ali ja sa time do sada nisam imao sreće na.

Poslano sa mog HTC Desire 816G dual sim koristeći Tapatalk
Žićko Banderaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 14:46   #3
Piše u samom naslovu koju verziju windowsa koristi
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 18:04   #4
Thanx Osmi, tako mi i treba kad driblam po netu za radnog vremena 😁 koliko vidim manje više isto i sa 10-om. Upravo sam isprobao "Connectify" na Win10 home. Odrađuje posao, uključuje se sam po podizanju sustava. Probaj pa vidi http://www.connectify.me/almost-there/ continue to download za free verziju i to je.
Žićko Banderaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 18:05   #5
imam problem na jednom laptopu(win7)nemogu se ulogirati na gmail niti na yahoo mail , na drugom kompu mogu sa istim tim mailovima se logiram,
a drugi problem na jednom drugom lapu sam instalirao win7 friško i nemogu ga s iphonom povezat da imam internet hotspot, ne pokazuje mi ga a slike s iphona vidim na lapu
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 20:21   #6
dive, mislim da je banderač na tragu, ali stvarno bi pomoglo da napišeš koji je model laptopa i os.
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 20:23   #7
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
os
win 10 nije os, win 10 home je os, win 10 pro je os
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 23:29   #8
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
win 10 nije os, win 10 home je os, win 10 pro je os
win 10 home, acer v3-112p
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:08.