Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2017., 22:49   #41
Po meni je najboljsa varijanta od Zagreba do Zaboka po staroj, ond autocesta do Krapine i opet stara magistrala do Maclja.
ukupno 20 minuta dulje ali sve skupa za samo 5 kunica.
Sve ostale varijante su losije ili vremenski ili financijski.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
tugo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 22:59   #42
Hvala društvo!
Baš si nekaj - kao i svi - gruntam... Bila sam par dana na Bledu...Bohinj, Bled, Ljubljana... 15 eura...5 dana, a vrijedi tjedan dana. A sad hoću na jedan pišljivi izlet u Trakošćan i to je stotka... Od izleta u Opatiju mi postane mučno... A kak mi je zlo po staroj cesti, išla sam po AC... 375 kn je noćenje s doručkom za 2 osobe...a 140 jbn cestarina...
A gledam upad na Plitvice... 110kn... Znači 220... A htjela bih malo prošetati tipa vračam se s mora pa na 2 sata...jer sam ih par puta detaljno obišla...
Dođe mi da idem na Bundek, Jarun, Sljeme i Kraljičin zdenac...
__________________
I'm a cynical idealist
Kad hodam ne zastajkujem i zemlju ne dodirujem
Forum.hr nije život nego njegov surogat
Sophsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 23:56   #43
A možeš i sve laganini starom ako ti ne igra vrijeme neku važnu ulogu.

Ideš zagorskom magistralom do kraja, zatim izlaziš na 3. izlaz i odmah prva desno (Prilaz F. Tuđmana) i voziš cca 10 km samo ravno do kraja, kad dođeš na križanje skreneš desno pa preko nadvožnjaka i onda lijevo. (pratiš samo za Krapinu)
Nakon toga možeš do Švaljkovca (cca 2 km) i tamo se uključiš na AC do KR (1 kn) i kad izađeš sa naplatnih KR. voziš samo ravno prema i pratiš znakove za Trakošćan.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 11:03   #44
Hej ekipo, hvala!
Javila bum kak je prošlo.
__________________
I'm a cynical idealist
Kad hodam ne zastajkujem i zemlju ne dodirujem
Forum.hr nije život nego njegov surogat
Sophsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 18:26   #45
Užas 48 kn za tih 50 kilometara. užas. jel se može idići brzom cestom (plava boja na oznakama na tabla) od Zgb do krapine. kasnije nestaje zta cesta kod onog kružnog toga gdje se skreće prema Zaboku, Oroslovalju i nekim drugim mjestima, jel ju grade?
Kameny is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 19:12   #46
Upišat ću se od smijeha - da jel ju grade, pa nesmiju PRDNUT dok traje koncesija a ti bi da paralelno s AC (suludo skupom u EU mjerilima) sagrade "besplatnu" cestu
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 23:21   #47
Quote:
Kameny kaže: Pogledaj post
Užas 48 kn za tih 50 kilometara. užas. jel se može idići brzom cestom (plava boja na oznakama na tabla) od Zgb do krapine. kasnije nestaje zta cesta kod onog kružnog toga gdje se skreće prema Zaboku, Oroslovalju i nekim drugim mjestima, jel ju grade?
CESTA POSTOJI!! Doduše, samo do Začretja, do Krapine je u tijeku otkup zemljišta. Trebala je bit odmah po gradnji autoceste jer su bivšu državnu cestu uzeli za jedan krak autoceste!
Joža ti je objasnio, ja također par postova prije njega, sve piše, samo treba čitati. Ne želim se ponavljati, potrudi se malo.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 09:52   #48
Jel na ovoj cesti vrijedi ENC?
Nikomah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 10:10   #49
Ne,jer oni uopće nemaju mogućnost plaćanja ENC-om..
ConanZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 12:01   #50
Imamo Rvacku!!!
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 17:20   #51
Quote:
Nikomah kaže: Pogledaj post
Jel na ovoj cesti vrijedi ENC?
Za AZM imaš pretplatničku karticu.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 21:48   #52
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Imamo Rvacku!!!
konfiskacija imovine i prisilan rad za katolike koji su ovu spačku napravili
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 00:34   #53
Quote:
Kameny kaže: Pogledaj post
Užas 48 kn za tih 50 kilometara. užas. jel se može idići brzom cestom (plava boja na oznakama na tabla) od Zgb do krapine. kasnije nestaje zta cesta kod onog kružnog toga gdje se skreće prema Zaboku, Oroslovalju i nekim drugim mjestima, jel ju grade?
ako izađeš na sv. križ začretje i onda odmah opet uđeš, cifra je 18+14kn umjesto 48kn.

imaju i tu azm karticu s 25% popusta.
__________________
i curice su mali sendviči
deda pantelija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 00:13   #54
To je dobra kartica za nekoga tko češće putuje, uštedi se dosta, minimalna uplata je 150 kn, a na karticu uplaćuju 200 kn.

Jedina mana toga sistema je da svako malo neko zezne nešto ili ne može platiti karticom ili ne zna...,a tokom vikenda u sezoni možeš zaboraviti na AC pa je u to vrijeme puno brže starom.

Treba i paziti na radove koji u zadnje vrijeme na AZM ima svako malo, tako da znalo se potrefiti da se prije dođe starom nego AC.
Od Zaboka su prvo bili radovi na nadvožnjaku prije uključenje, tu je bio semafor, a nakon toga opet radovi malo dalje na AC i rastopi se tih 7 min razlike AC/stara cesta jako brzo, a ako još imaš "sreće" ispred tebe se nađe netko tko ne može platiti karticom pa eto veselja.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2019., 23:02   #55
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
To je dobra kartica za nekoga tko češće putuje, uštedi se dosta, minimalna uplata je 150 kn, a na karticu uplaćuju 200 kn.

Jedina mana toga sistema je da svako malo neko zezne nešto ili ne može platiti karticom ili ne zna...,a tokom vikenda u sezoni možeš zaboraviti na AC pa je u to vrijeme puno brže starom.

.
Citala sam o toj kartici, cini mi se prakticna i povoljna pa bih rado cula iskustva onih koji su probali.

Koliko kuzim, kupim je na naplatnim kucicama, to ce reci da valjda mogu i sa maceljske strane kupiti. I kako to onda funkcionira?
Kazem da zelim npr. 300 kn na kartici, oni zaracunaju 25% manje ( pa platim 225 ) ili ja platim 300 kn a na kartici mi je iznos 375 kn?

Kad idem drugi put slobodno idem na naplatnu rampu gdje se placa karticama?
I onda mi skinu sa kartice iznos koji treba?
A kad hocu ponovo napuniti, teti kazem ja bi za toliko para jos muzike i vozi Misko...nesto slicno kao sto je s karticom za tramvaj?

Do sada sam placala bankomat karticom i nikad nije bilo nekih zastoja ali vidim tu da se pise kako svako malo netko zezne pa ne kuzim o cemu se radi.

I usput, kakva su iskustva sa guzvom na granici preko tjedna?
Je li bolje ici preko Lupinjaka ili se da docekati?
Nixe is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2019., 18:10   #56
platiš npr 150 kn i na karticu sjedne 200. dalje su koraci po 50kn

prek tjedna je u pravilu ok, ali sad ljeti zna bit kojekako. presjek između google maps, waze, hak kamera, amzs i hak stranica bude dovoljan za ocijenit ima li gužve (ako se čeka više od pola sata na macelju, isplati se ić okolo)
osobno idem na hum na sutli, ali i lupinjak je ok (sad trenutno baš i ne, ima nekih radova sa slo strane)
imaš još cvetlin do kojeg je cesta sranje
__________________
i curice su mali sendviči
deda pantelija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2019., 18:42   #57
Slabo se ti voziš Nixe tom AC ako nisi vidla sranja na naplatama ... ja ju izbjegavam pa svejedno svaki božnji put neko sranje na automatskim naplatama. Zadnj put doživio da baba 4x ide napred-natrag na ULAZNOJ rampi di samo jebeni ticket treba uzet ... mrak.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2019., 11:58   #58
Idem dva il tri puta godišnje po tom govnetu da čim prije dođem do pedijatrice (ne zbog hitnosti bolesti, već zbog toga jer ona kaže "nema gužve, al dođi odmah") pa naletim na radove na svakom jebenom propustu, gužvu poput ove kaj CD spominje na naplati.....

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2019., 12:14   #59
Ja vozim svaki dan i sve rjeđe se pojavljuju problemi ne sjecam se kad sam vidio zadnji put
Problemi su samo na tome ako u naplatu za kartice udu ljudi koji zele platiti cashom

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
tugo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2019., 13:53   #60
Pas mater, da bar mogu decu istrenirat da budu bolesna neka druga dva/tri dana u godini....

Pa mi onda krele veli da "ne treba brza cesta do Krapine".... Tak i onak je "brza", 60/80, sa dijelom od 30, mada su radovi već gotovi i konstrukcija mosta ima.već dve/tri pukotine garant. I za sad do pola puta samo....

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:02.