Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2011., 19:56   #41
Quote:
sku bi du kaže: Pogledaj post
Da,ako si u vezi sa jednom!


Razjasni to, molim te.
Maky993 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 20:15   #42
Quote:
Maky993 kaže: Pogledaj post


Razjasni to, molim te.
Pital si dal su droce loše,ja ti velim da inače nisu
Osim ak ne uđeš sa drocom u vezu,onda su loše

Oću ti i ovo morat pojašnjavat?
__________________
"Ima onih što im se ne sviđa, da netko može bez novaca.
Još smo tu i još se udara - zajedno stara i nova generacija!"
sku bi du is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 12:54   #43
Quote:
sku bi du kaže: Pogledaj post
Pital si dal su droce loše,ja ti velim da inače nisu
Osim ak ne uđeš sa drocom u vezu,onda su loše

Oću ti i ovo morat pojašnjavat?
Tražio sam razlog zašto je loše biti s drocom u vezi, a ne pametovanje.
Maky993 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 15:44   #44
pokaj je na fejsu
__________________
Read2Me.online (moj online servis koji konvertira tekst u glas)
Ninojoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 23:06   #45
prvi nacin da osvojis curu jest da razbijes njenog decka (mora biti neka mrcina). onda poslije tog joj reci da takve jedes za dorucak. i paf, tvoja je!
__________________
พิริยะ
xxmarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 20:02   #46
ja naprimjer volim da mi se kaže sve otvoreno, ne mislim pritom na neke uvrede ili tako....nego općenito da li je sve u redu...
bila sam vani jednom s dečkom, i nismo puno pričali, valjda od nervoze sam ja pričala više vremena, da bi on propričao, morala sam ga ispitivati neke gluposti.....nakon toga, shvatila sam da mi je bitno i drugo mišljenje, te da dečko mora bit na mjestu....i da, kada zna šta u životu želi. ovaj "moj" je reko da bi se mogli vidjeti i više se nije javio. da je želio da se opet vidimo, dao bi mi do znanja, a ne da ko budala trčim za njim....e, pa sad zaključite!
i sretno
awascro1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 21:33   #47
Quote:
miamiheat kaže: Pogledaj post
ovaj imam 16 godine i istina je da jos nikad nisam imao curu...problem je vjerojatno jer ne izlazim previse jer su mi starci koma i u tome da nisam previse popularan... jos ako mi mozete reci kako da curu osvojim na nekom chatu (na fejsu npr.) ...kako osvojiti cure ako bas nisi jak na izgledu?? hvala
Ma da ti i kažem, ne bi mi vjerovao...
smajlić15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 22:45   #48
Quote:
miamiheat kaže: Pogledaj post
...kako osvojiti cure ako bas nisi jak na izgledu?? hvala
svatko je lijep na svoj način i svatko ima ono nešto tak da....
be :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 23:35   #49
Quote:
be :) kaže: Pogledaj post
svatko je lijep na svoj način i svatko ima ono nešto tak da....
Ma izgled najmanje igra od svega...
Ove glupačice šta ni ne razgovaraju s nekim jer nije na istoj estetskoj razini na koju ih je podigla ekipa s lajkovima na faceu...to ne računamo...
smajlić15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2011., 23:28   #50
Jebote ovo mi je skroz glupo, mislim ne znam šta očekuješ da ćemo ti mi reći gdje da nalaziš cure? Ili neku kombinaciju riječi pa da će sve padati na tebe?
Mislim preko facea mi zvuči glupo, ima nekih fora koje stvarno rade, ali to nije samo da skupljaš cure, nego onako i lifestyle changing, ako te zanima možeš pogledat na torrentu se lako nađe RSD Flawless Natural gdje jedan od takozvanih pickup artista objašnjava svoje tehnike, ukazuje na najčešće greške koje likovi rade, ali najviše se bazira na skupljanje cura po klubovima, kafićima i slično. Sad to sve ovisi jer si to rekao ovako, ako stvarno želiš zubima zaglibit, ima sati materijala od raznih pick artista o njihovom mentalitetu, tehnikama i forama, samo kažem sve ovisi koliko ozbiljno tražiš pomoč.
Lukok is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 13:54   #51
Quote:
Lukok kaže: Pogledaj post
Jebote ovo mi je skroz glupo, mislim ne znam šta očekuješ da ćemo ti mi reći gdje da nalaziš cure? Ili neku kombinaciju riječi pa da će sve padati na tebe?
Mislim preko facea mi zvuči glupo, ima nekih fora koje stvarno rade, ali to nije samo da skupljaš cure, nego onako i lifestyle changing, ako te zanima možeš pogledat na torrentu se lako nađe RSD Flawless Natural gdje jedan od takozvanih pickup artista objašnjava svoje tehnike, ukazuje na najčešće greške koje likovi rade, ali najviše se bazira na skupljanje cura po klubovima, kafićima i slično. Sad to sve ovisi jer si to rekao ovako, ako stvarno želiš zubima zaglibit, ima sati materijala od raznih pick artista o njihovom mentalitetu, tehnikama i forama, samo kažem sve ovisi koliko ozbiljno tražiš pomoč.
maaa ne baš... ima nekih čarobnih riječi koje pale... Samo je bolje da ne budeš pre sramežljiv... Izgledaj uvjerljivo Čarobne riječi su ti:

Racija!Molio bih ime, prezime, broj mobitela i bracno stanje!Prleijepi ste i time nabijate komplekse curama a kod decki uzrokujete pojacano lucenje sline!To je vrlo veliko krsenje zakona i bojim se da cu vas morati ispitati.Jesi slobodna u petak navecer?"

Ovo nisu moje riječi ali ako već želiš odmah razgovarati i upecati probaj ovako...

Onak dodes smrtno ozbiljan i kazes:"Racija!Molio bih ime, prezime, broj mobitela i bracno stanje!Prleijepi ste i time nabijate komplekse curama a kod decki uzrokujete pojacano lucenje sline!To je vrlo veliko krsenje zakona i mislim da cu vas morati ispitati te se bojim da bih bilo najbolje da pođete samnom u onaj tamo kafić pa sve to raspravimo jednim pićem


E samo...nemoj raditi gluposti kao:
"E Riba... Daj mi broj telefona da ti ližem pizac" - ZABRANJENO

Zadnje uređivanje ReaperGS : 13.08.2011. at 14:06.
ReaperGS is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 14:15   #52
Mislim da ti je samouvjerenost najbolja opcija.
__________________
иα вυ∂υ¢иσѕт ѕє иє gℓє∂α σ¢ιмα ρяσѕℓσѕтι!!!
Ivan20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 14:20   #53
cure trebaju pomoć oko mene
blekky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 14:29   #54
oj

gle,izađi van,i nemoj TI gledat na izgled!!!Dođi u kafić/disko,naruči šta piješ,gledaj malo oko sebe,ako te neka cura gleda,priđi joj,nabaci neku spiku ovo ono...i to je to.. i bježi od onog društva gdje svi piju,s takvim društvom nikako nećeš nač curu...
Luđak15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 14:35   #55
Quote:
miamiheat kaže: Pogledaj post
ovaj imam 16 godine i istina je da jos nikad nisam imao curu...problem je vjerojatno jer ne izlazim previse jer su mi starci koma i u tome da nisam previse popularan... jos ako mi mozete reci kako da curu osvojim na nekom chatu (na fejsu npr.) ...kako osvojiti cure ako bas nisi jak na izgledu?? hvala
najbolje je da si pronadjes neki hobby pa se njime bavis.... i postanes jako dobar u necemu sto volis

nemoj iskljucivo traziti curu....jednostavno se bavi stvarima koje volis i koje nadam se ukljucuju ljudsu interakciju....
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 15:38   #56
Kaj mu svi savjetujete da izađe van,kao da nije znao da se to može

Probaj se upisati na neki tečaj ili neku radionicu,evo npr.ja sam bila na radionici filma,trajalo je 2 tjedna i upoznala sam doosta ljudi svojih godina (16),dobro,možda da ne spominjem kako sam imala probleme zbog toga jer se jedan zaljubio u mene u kojeg je bila zaljubljena jedna cura s te radionice (a oni su se od prije znali) i tako se malo zakuhavalo nešto i onda je ona meni rekla da će se ubiti i tako bar nije bilo dosadno

Ako si zgodan,ne bi ti trebao biti problem,ako nisi ne znam onda xD Onda čekaj neku koja je slijepa i nije joj bitan vanjski izgled.Sorry ako sam malo bezobrazna,ali tako danas svijet funkcionira.

Ili ako ćeš upoznavati nekog preko fejsa,sigurno ćeš biti sav uzbuđen i samo ćeš se zbrukati,probaj biti ono cool i pričati gluposti (al nemoj ići daleko u glupost,možda te treba ne bude mogla pratiti xD ) gluposti su simpatične i tako pokreni razgovor.

Ili probaj preko nekog frenda,nagovori ga da te upozna s bilo kojom curom ( imam jednog takvog,kad god je on kod mene ili ja kod njega traži me šifru za fejs i onda traži moje prijateljice pa koja mu je zgodna da ga upoznam s njom xD )

Probaj se snaći nekako

Ako ne bude išlo,tu sam,možda mi još nešto padne na pamet xD Sretno!
Bubble09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2011., 21:56   #57
Quote:
miamiheat kaže: Pogledaj post
ovaj imam 16 godine i istina je da jos nikad nisam imao curu...problem je vjerojatno jer ne izlazim previse jer su mi starci koma i u tome da nisam previse popularan... jos ako mi mozete reci kako da curu osvojim na nekom chatu (na fejsu npr.) ...kako osvojiti cure ako bas nisi jak na izgledu?? hvala
Photoshopiraj slike i nadaj se da neće skužit razliku kad se budete sastajali
__________________
šta će mi potpis?
SaintJimmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 20:36   #58
Question Ljubavni problemi Teensa

Evo kako stvari stoje... Imala sam najfrenda kojeg sam voljela više od godinu dana, i naime ja sam njemu rekla da se on meni sviđa i da mi je stalo, ali nisam htjela ništa, jer bi time pokvarila prijateljstvo. Kako je vrijeme prolazilo, ja sam uvijek bila njemu na raspolaganju; uvijek sam mu pomagala šta god da je trebalo, savjetovala sam ga, pomagala oko cura, provodili više vremena zajedno jer sam se bila prebacila u isti razred... Vidjelo se na meni da se ja ne ponašam kao frendica, ali sam to tada grubo odbacivala makar su svi to vidjeli. Nakon nekog vremena sam si našla nekoga i to sam mu u povjerenju rekla i on je to svima razglasio i počeo se pasivno petljati u to, počeo je istraživati tko je i u koju školu ide preko svojih frendova koji su se s njim družili. Na početku nije vjerovao u to jer nisam dugo vremena imala dečka. Nakon nekog vremena počeo me provocirati i ja sam se počela neprijateljski ponašati prema njemu. Svi su mislili da je to bilo samo neko određeno vrijeme dok se to nije odužilo na 2 i pol mjeseca. On je naime, počeo mog dečka ismijavati u javnosti pred svojom ekipom, a ovaj ga je tada uspješno ignorirao. S njim se nije moglo normalno razgovarati koliko god se zahtjevalo da se problem riješi. Svi misle da će to s vremenom proći, da on zapravo zafrkava, ismijava i time hoće ispasti frajer pred društvom, ali zašto on ne može nas ni pogledati kad nas vidi zajedno? Zašto jednostavno poživčani kad vidi da nema pažnje od nas? On je znao da mu nisam samo frendica cijelo to vrijeme, no, zašto bi tako reagirao na sve to? To se na njemu ne vidi, ali to mi je rečeno od njegovog najboljeg prijatelja... Molim bar jedan koristan savjet.

Ispričavam se zbog moguće istog/sličnog topica.
x_jelena16_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 22:05   #59
Quote:
x_jelena16_x kaže: Pogledaj post
ja sam njemu rekla da se on meni sviđa i da mi je stalo, ali nisam htjela ništa

why?
__________________
Lalalalalalalala.
BinHex is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 22:13   #60
Quote:
BinHex kaže: Pogledaj post

why?
jer nisam htjela pokvarit prijateljstvo
x_jelena16_x is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:23.