Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2011., 14:04   #81
Quote:
kikec kaže: Pogledaj post
dali je netko već isprobao ovaj windows 8 developer preview (i 32 i 64 bitne verzije) što se može naći na internetu?
pošalji link na p.m. da ne tražim po netu i isprobat ću ga ja
__________________
TRGAJ GUME, ČUVAJ DUŠU
bajker23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 14:13   #82
Quote:
kikec kaže: Pogledaj post
dali je netko već isprobao ovaj windows 8 developer preview (i 32 i 64 bitne verzije) što se može naći na internetu?
Evo instalacija i kratka proba:
http://www.youtube.com/watch?v=TRCnQ...layer_embedded
Quote:
bajker23 kaže: Pogledaj post
pošalji link na p.m. da ne tražim po netu i isprobat ću ga ja
Ne treba PM, pa Microsoft je stavio osmicu za download:
http://msdn.microsoft.com/en-us/windows/apps/br229516
pc_arhe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 14:36   #83
Skinuo, nego htio bi onu virtualizaciju isprobat, da mi win 8 radi unutar sedmice Koji program koristiti za to?

EDIT: našao

Zadnje uređivanje Bobo Mesar : 14.09.2011. at 14:41.
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 17:38   #84
fuj. odvratno sučelje. totalno sam razočaran sa smjerom u kojem GUI napreduje. ajd sva sreća pa se može isključiti.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 20:27   #85
Evo taman se skida, pa kad se skine roknem ili prek virtual box-a ili direktno na particiju, kako mi se bude dalo
__________________
Nekad je bilo puno, sada je sve prazno...
my_SQL is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 21:23   #86
Jedva čekam
bargain is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 21:39   #87
skinuo, instalirao i odmah se vratio na sedmicu... naime, ne radi mi modem na ovoj probnoj verziji te svaki put kada bi se probao konektirati na internet, kompjuter mi je prijavio error i restartirao se... a ništa od ovoga. malo sam prčkao po sučelju, i tako. no, sada nema ništa instalacije do konačne verzije... kad god ona bila.
kikec is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 00:15   #88
Evo radim na prvoj beti koja je jucer izasla,
Izgleda mi komplicirano s ovim Metro shitom pa sam lipo nasa na netu kako ugasit ga, i sad je sve ok,
Ravinx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 00:36   #89
Quote:
kikec kaže: Pogledaj post
skinuo, instalirao i odmah se vratio na sedmicu... naime, ne radi mi modem na ovoj probnoj verziji te svaki put kada bi se probao konektirati na internet, kompjuter mi je prijavio error i restartirao se... a ništa od ovoga. malo sam prčkao po sučelju, i tako. no, sada nema ništa instalacije do konačne verzije... kad god ona bila.
Meni sve isprve prošlo, nitijedan problem nisan ima.
Isprve mi se spojia na ruter, nisan nitijedan driver stavija, sve je sam napravija...

A za metro... Samo tribaš malo upregnit mozak i sve se skuži
Ja san ga odma skužija
A i predobro je

Evo uredija san ga !

__________________
Nekad je bilo puno, sada je sve prazno...
my_SQL is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 00:43   #90
gadan je. ko da su ga četverogodišnjaci za zadaću iz likovnog dobili za napraviti. meni preksutra ide na laptop dok mi dođe.

može li netko potvrditi da li su implementirali kompletan aero iz sedmice? da li ima glass peek na desktop, shake opcije i grupiranje prozora u taskbaru? čitao sam, kompletan windows koristi gpu akceleraciju, stoga će procesor biti dodatno rasterećen, jer sve što zahtjeva grafičku procesiju, od sada će ići direktno preko grafičke. konačno su razdvojili to što su trebali davno. nadam se da će od sada pa na dalje tako biti stalno.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 08:56   #91
Bacio pogled na Metro danas i stvar izgleda 110% kao OS za telefone: veliki "Tiles", sve za neprecizno nabadanje prstima - ergo mala gustoca informacija na ekranu, totalno cudno za desktop.
Mod "desktop-a" lici na Win7, ali okljastren, jer appsi bacaju nazad na Metro nonsense.

Definitivno ne djeluje kao OS u kome zelim raditi, a na telefonu radije vozim Android, tako da mislim da ne samo da cu prekociti Win8, nego cu i svima reci da je to neozbiljna igracka za smanjenje produktivnosti. Jasno mi je da se M$ gura u mobilne telefone i tablete, ali ovo je nasilje nad uredjajima s velikim ekranom i stolnom opremom (mis, tastatura). Ne zelim da mi netko pretvara uredjaj s 24" ekranom u fukncionalnost uredjaja s 4" ekranom. Mozda bi se ovo trebalo zvati Windows 1/6?

Moja prognoza: ovo ce smece ici putem Viste, dakle u corporate masinama zivit nece i laptopi s osmicom nece se prodavati firmama, kao sto se nisu prodavali niti prvi s Vistom. Izgleda da M$ abortira svaki drugi sistem jer ih obuzme hype i onda krenu raditi gluposti. Da ce se uspjet ukotvit u telefone kraj iOS-a i Androdia sumnjam, a ako i udju konkurencija je besplatna i jako dobra i sto je najvaznije etablirana.

U svakom slucaju Metro mi je puno vise stran nego neki Linux (koji sve vise lici na normalni Winodws GUI) - kad vidim Metro pomislim da li je to Mircosoft harakiri, kojim zele natjerati ljude navikle na jedan GUI da izaberu Linux sa slicnim GUI-em umjesto Metro zbunjole?
succorosso is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 10:48   #92
upravo se skida osmica , čisto da probam kakve je itd..
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 12:03   #93
Quote:
Bobo Mesar kaže: Pogledaj post
Skinuo, nego htio bi onu virtualizaciju isprobat, da mi win 8 radi unutar sedmice Koji program koristiti za to?

EDIT: našao
mozes meni dat link ?
dominium is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 15:12   #94
Quote:
dominium kaže: Pogledaj post
mozes meni dat link ?
na ovoj stranici ti se nalazi link, jel teško podići malo pogled gore?


Quote:
Ne treba PM, pa Microsoft je stavio osmicu za download:
http://msdn.microsoft.com/en-us/windows/apps/br229516
Jučer 14:04
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 15:35   #95
ne izgleda ni meni fino za laptop, i zasad nisam siguran oću li je stavit kad bude final
ali, razumijem što je ovako. Ima mnogo ljudi koji bi koristili Tablete kao jako mala RAČUNALA, bez onih android/ios aplikacija, već normali windows. Za takve je jako fino, windows optimiran za tablete... al za desktop pc? :X zasad ne

Quote:
my_SQL kaže: Pogledaj post
Evo uredija san ga !

inovativno...ali, meni se osobno ovi ovaki rubovi ne sviđaju, mogli su malo na izgledu raditi, izgleda staromodno... =/ svi ko beježe od takvih rubova, i sad onih kvadrat, kvadrat...
Scept is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 15:55   #96
Ono što mene fascinira je činjenica da će gotovo sigurno, sada kada su izdali ovu betu i dobili hrpu negativnih komentara, krenuti još tvrdoglavije u istom smijeru.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 20:44   #97
Windows 8 upute za instalaciju

Evo dobrih uputa za instalaciju na nasem.

http://www.omizio.com/tutrial/kako-i...ili-dual-boot/
omakad is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 20:53   #98
Jel Skype sada sastavni dio Windows OS-a?
TwoFace is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 21:03   #99
jel neko probao uvaljat u vmware ?
__________________
Prijatelj i ja, sedimo na klupi, gledamo zvezde
bata konj harmonikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 22:28   #100
Quote:
Scept kaže: Pogledaj post
ne izgleda ni meni fino za laptop, i zasad nisam siguran oću li je stavit kad bude final
ali, razumijem što je ovako. Ima mnogo ljudi koji bi koristili Tablete kao jako mala RAČUNALA, bez onih android/ios aplikacija, već normali windows. Za takve je jako fino, windows optimiran za tablete... al za desktop pc? :X zasad ne


inovativno...ali, meni se osobno ovi ovaki rubovi ne sviđaju, mogli su malo na izgledu raditi, izgleda staromodno... =/ svi ko beježe od takvih rubova, i sad onih kvadrat, kvadrat...
Ma meni je stvarno super, čak se mislin ga i stavit ka main OS, jer sve šta san pokrenija radi (čak i neke aplikacije koje mi nisu radile na win7 beti)

Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Ono što mene fascinira je činjenica da će gotovo sigurno, sada kada su izdali ovu betu i dobili hrpu negativnih komentara, krenuti još tvrdoglavije u istom smijeru.
Kao što je bilo i sa Vistom, uživili se i s***at će win jbg...

Quote:
TwoFace kaže: Pogledaj post
Jel Skype sada sastavni dio Windows OS-a?
Nisam ga dobia, mora san ga instaliravat, tako da zasad nije, a neznan oće ga stavljat...
__________________
Nekad je bilo puno, sada je sve prazno...
my_SQL is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:57.