Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2012., 20:38   #821
Ovako Iris je definitivno jedna od najboljih teta, bez obzira da li je Hogi uzdiže ili ne. Jednostavna, britka i kratka u svojim odgovorima. Meni osobno definitivno spada u one na vrhu. Isto tako ta jedan Marija koju sam konačno našla, samo ju je nemoguće dobiti na broj.
I...Reno, Tadukepa...definitivno spadaju u one bolje, kao i Anja.
Ostali su isto tako svi simpa i dragi...dobro, svako na svoj način. Tina, Spectra...sve pet...ali evo mislim da su meni ove osobe nekako the best...no, to ne znači da ću sutra možda misliti drugačije, jer sam promjenjiva, a i tete mi nekada više ili manje pašu...eto...valjda je to to.
Ne razumijem ako neko nekoga i hvali, kao što je FRontalna samu sebe ili Hogi...Iris, šta znamo tko tu koga još favorizira i zbog čega...nema tu neke velike pameti, ali svi znamo da ponavljamo uvijek ista ili slična imena, dakle?
Zaključak...da su te tete "the best" ili da se "za dobrim konjima prašina diže"...što god.
No, ja sam danas baš nekako onak...ne znam što bih mislila i u što bih vjerovala, a htjela bih da mi netko kaže 100% će biti tako i tako...a to je nemoguće. I dalje mi ostaje da bauljam i da se nadam....i da...što god...zovem svoje tete.
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 21:59   #822
Quote:
Sequoia kaže: Pogledaj post
Pratim vas vec neko vrijeme ali nikako da se registriram. Vjerujem da je netko od vas vec skuzio da Hogi ima vlasnickog udjela u liniji Vjera, tj. u rodbinskom je odnosu s vlasnicom. Informacija je pouzdana. Malo proucite postove pa ce vamneke stvari biti jasnije. Zar nije cudno to sto zna kad koja teta radi? A nije u nekoj banani kao vecina nas koji od tarota trazimo pomoc? Dapace, po postovima ima poprilicno sredjen zivot. A ovo je jedina tema o kojoj pise... Ako je vec bio surfer po linijama, zasto nikad nije pisao o drugim iskustvima? Sve cure spominju bar 2-3 tarot majstora, bilo u dobrom bilo u losem kontestu.... Najkomicniji mi je bio post kad je pisao o'magicno smirujucem ucinku viska tete Ljubinke' koja btw. nema pojma ni o visku, ni o tarotu.
Jeste li skuzili kako odmah zauzima obranbeni stav kad ga netko dovede u vezu s linijom Vjera?
Da se razuminemo, za gdju Iris. ne mogu nista lose reci. Zena je dobar tarot majstor. Ona je samo zaposlenica na liniji iako zahvaljujuci njoj jedino i imaju posla. Steta sto ne pokrene vlastitu liniju.
Ali ipak ona prica o datumu rodjenja djeteta je blago pretjerana. Zar nijenakvaznije da ti je dijetezivo i zdravo. Ma tko zove tarot majtora da pita hoce li beba biti lav ili djevica? I kad ce se tocno roditi? Tako jeftina reklama....
"Najkomicniji mi je bio post kad je pisao o'magicno smirujucem ucinku viska tete Ljubinke'" ....... malo mi je šaljiv ovaj dio teksta Seguola, valjda sam previdjela taj Hogijev post hahahaha i mislim kao i mnogi da se s nekim povežemo ili ne povežemo. Ja znam da toliko hvaljenu Radmilu više nikad neću nazvati jer sam imala osjećaj da mi podrugljivo odgovara na postavljena pitanja iako su odgovori bili u skladu sa događajima. Ne vidim razloga zašto se uopće zamaramo temama tipa koristi jer i sama kažeš da si sa gospođom Iris zadovoljna. Pa to po meni i je bit ovog foruma prenijeti iskustva i dobra i loša sa tarot majstorima. Nisam baš skužila namjeru napisanog ali on je dao dobru preporuku nakon što je Iris preporučio netko drugi, ja sam se isto uključila u rasprave kad mi je frendica rekla da postoji takva vrsta foruma pa sam iznijela neka svoja razmišljanja a vjeruj nisam s nikim od njih niti u rodu niti u bilo kakvom drugom odnosu. Moja je majka (opet ponavljam ko papiga) tarot majstor i kao takva otišla je u mirovinu. Više se ne bavi tim poslom osim priviligiranima i uvijek kaže "trebaš imati m... da bi radio tako nešto preko telefona velika je to odgovornost" Da li su u rodbinskoj vezi? Imaš čak i provjerenu informaciju? Ma koga briga ako je žena doista dobra a čitajući postove mogu zaključiti da ima i zadovoljnih i nezadovoljnih ja sam jedna od zadovoljnih i to ti je to. Ovisi valjda i o tome što očekujemo od tih teta. A slažem se da ovdje iza nekih imena stoje i neki drugi koji nekoga ili sebe reklamiraju no dok god smo s tim nekim zadovoljni boli me briga tko koga reklamira ako dobijem korektnost točnost i ne preskupu uslugu.
kikač is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2012., 23:57   #823
Joj pročitavši post od Seguoie sam se toliko zasmijala da sam jednostavno preskočila zahvaliti svima na čestitkama, kod mojih predaka se to kaže hvala i nek se vrati. Što znači da želim da i vi budete što je moguće skorije sretne.
kikač is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 10:22   #824
Sretno ti bilo Kikač.
__________________
ljubav je možda slijepa, no svejedno uvijek nađe put.
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 10:25   #825
Svima sretna nova godina
Kikač od srca ti sretno bilo!
Visoka petice kako si? Odavno te nema, jel se čije tarot gledanje slaže s realnošću?
Sekvoja ili kako god da bude - ma daj oladi, možda sam nadobudna ali nešto mi se čini da mi tebe znamo pod drugim nickom?
Nije važno, sve da je Hogi i svoju ženu koja radi na liniji reklamirao, neka je, jer stvarno je Iris jako kvalitetna. Meni je neke stvari vremenski i ispromašivala, ali i dalje mi je ona uz Radmilu, Vesnu, Anju i tako neka imena jednostavno vrh. Nema se tu što tumačiti , žena svojom kvalitetom dokazuje sebe.
Svima sretno u novoj i da vam se ostvare sve ljepe želje
krezubazmija is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 11:30   #826
Quote:
krezubazmija kaže: Pogledaj post
Svima sretna nova godina
Kikač od srca ti sretno bilo!
Visoka petice kako si? Odavno te nema, jel se čije tarot gledanje slaže s realnošću?
Sekvoja ili kako god da bude - ma daj oladi, možda sam nadobudna ali nešto mi se čini da mi tebe znamo pod drugim nickom?
Nije važno, sve da je Hogi i svoju ženu koja radi na liniji reklamirao, neka je, jer stvarno je Iris jako kvalitetna. Meni je neke stvari vremenski i ispromašivala, ali i dalje mi je ona uz Radmilu, Vesnu, Anju i tako neka imena jednostavno vrh. Nema se tu što tumačiti , žena svojom kvalitetom dokazuje sebe.
Svima sretno u novoj i da vam se ostvare sve ljepe želje
Slažem se s tobom, meni je neke stvari vremenski točno prognozirala ali činjenica je da je neke i pogriješila. No ja sam svjesna toga da u tarotu svaka karta ima više značenja pa se tako može i vremenski pogriješiti zato ne gubi nadu ako su prognoze dobre. Sretno i tebi i svim drugim dragim forumašicama.
kikač is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 15:35   #827
ja sam još pred nekoliko godina probala nekoliko tarot majstora, i preko telefona i osobno i svi su mi sve profulali.
s obzirom da mi se ne daju čitati svi postovi, zanima me samo kakva su vaša iskustva s majstorima koji su preporučeni u ovdje, baš mi je zanimljivo i htjela bi opet isprobat, jel ima tko kakvu preporuku za mene.
ladygrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2012., 23:33   #828
Sretna vam Nova godina.
Duže vrijeme pratim ovu temu i odlučila malo podijeliti svoja iskustva.
Ima jedna teta koju često zovem, Emina. Prvih par puta kada sam ju nazvala "pročitala" mi je s izvrsnom preciznošću događaje. Kasnije je sve fulavala, ali nekako moje mišljenje je bilo da je možda malo manipulirala da ju više zovem. Skužila je da me dobila kao stalnu klijenticu i zavlačila s informacijama tako da ju zovem često. Sada ju tu i tamo nazovem. Ima li tko od vas iskustva s njom?
Zvala sam i nekoliko teta koje ste preporučili. Iris nisam uspjela dobiti. Čula sam se s Tinom i super je pročitala ljude oko mene (čak šokantno), a za budućnost se nadam da će se dogoditi tako kako je rekla. Zvala sam i Vjeru, ali teta je rekla da se zove Vera i nadam se da nije točno to što mi je rekla. Radmila je bila nedefinirala i u nekim dijelovima slična s Tinom, ali samo u nekim dijelovima. Tina me stvarno fascinirala što mi je rekla sadašnjost upravo onakvom kakva je - čak je ušla u neke detalje koji su me šokirali (kako ona to zna?).
Da budem iskrena nisam sigurna da vjerujem u sve to, ali te tete mi dođu više kao psihoterapeuti i mislim da su one svjesne toga. Mislim, na pola sam da im vjerujem.
Molim vas ako netko od vas ima iskustva s Eminomneka mi se javi (može i pp) i ako mi neko može reći kako doći do Iris.
run55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 10:05   #829
Seguoiu za medijatora na forumu preporucam
__________________
I think every woman should have a blowtorch! Not only ... , Once
frontalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 10:24   #830
Slazem se, glupo je svadjati se i prepirati. Sto je tu je. Svi imaju svoje favorite. Razlike izmedju Spectre i Hogija nema. Tina je bila postena u startu i njoj skidam kapu.
Da se razumijemo o Spectri kao tarot majstoru imam jako dobro misljenje ali je zbog svih gluposti koje su nastale kasnije vise ne zovem. Svi smo tu da bi jedni drugima pomogli. Vecina s foruma ce me napasti. Nisam netko kome je dopisanja romana po forumu. U tarot vjerujem, temu pratim pa mislim da nema nista lose u tome sto sam iznijela i svoje skromno misljenje. Ovo je demokratska zemlja.... Ako mislim da nesto nije fer ne znaci da sam dio necineg klana.
Ne zelim da ovaj post izazove buru reakcija i da moderatori zatvore forum. Svacije misljenje doprinosi kvaliteti foruma.
A to dali Je Hogi povezan sa linijom Vjera... Svi znamo istinu. Oni koji vjeruju da je i dalje ce to vjerovati. Oni koji vjeruju da nije, i dalje ce isto vjerovati. Nema potrebe za nikakvim advokatiranjem i zauzimanjem strana.
I za kraj samo da podijelim svoje misljenje o tarot majstorima. Kontaktirala sam ih nekoliko s liste i po mom iskustvu najbolja se pokazala Hera.
Eto stojte mi svi do ro. No hard feelings
Sequoia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 10:39   #831
Quote:
Sequoia kaže: Pogledaj post
Slazem se, glupo je svadjati se i prepirati...
Popdrzavam sve sto si napisala.
Ima razlike, ja sam na kraju otkrila svoju istinu, za razliku od jos nekih ovdje koji su bacali kamen

Tini skidam kapu iz istog razloga kao i ti i samo i jedino zbog toga.

Iris preporucam i dalje, ono sto mi je rekla se i dogodilo. Istina je, imala sam za nju 2 pitanja, ali zena nije pogrijesila
__________________
I think every woman should have a blowtorch! Not only ... , Once
frontalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 14:45   #832
Quote:
krezubazmija kaže: Pogledaj post
Svima sretna nova godina
Kikač od srca ti sretno bilo!
Visoka petice kako si? Odavno te nema, jel se čije tarot gledanje slaže s realnošću?
Sekvoja ili kako god da bude - ma daj oladi, možda sam nadobudna ali nešto mi se čini da mi tebe znamo pod drugim nickom?
Nije važno, sve da je Hogi i svoju ženu koja radi na liniji reklamirao, neka je, jer stvarno je Iris jako kvalitetna. Meni je neke stvari vremenski i ispromašivala, ali i dalje mi je ona uz Radmilu, Vesnu, Anju i tako neka imena jednostavno vrh. Nema se tu što tumačiti , žena svojom kvalitetom dokazuje sebe.
Svima sretno u novoj i da vam se ostvare sve ljepe želje
Pozdrav i tebi, pa ja ti više ne zovem nikoga, i nekako živim puno mirnije, i odgovore sada pronalazim u sebi.
__________________
ljubav je možda slijepa, no svejedno uvijek nađe put.
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 15:38   #833
oprostite a koji je broj od Iris, ja sam nova i koliko je minuta poziva sa mobitela.
PENSA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 16:45   #834
Quote:
Bubulubu kaže: Pogledaj post
Poslano na pp
molim vas, moze i meni kontakt gospodje Jadranke.

Unaprijed zahvaljujem
kosarki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 17:57   #835
Quote:
PENSA kaže: Pogledaj post
oprostite a koji je broj od Iris, ja sam nova i koliko je minuta poziva sa mobitela.
poslan ti je na pp
__________________
...
sasa00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 18:20   #836
aura

Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
ti to besplatno ili ?

uvijek me zanimala ta boja moje aure
Reci datum rođenja...inače,nije besplatno,ali eto danas sam dobre volje
amaranthis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 22:29   #837
Quote:
amaranthis kaže: Pogledaj post
Reci datum rođenja...inače,nije besplatno,ali eto danas sam dobre volje
ocisti inbox, pun je.
pa ti posaljem pp kad se procisti
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 09:39   #838
.

Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
ocisti inbox, pun je.
pa ti posaljem pp kad se procisti
Na zapovijed

Zadnje uređivanje Bat Kol : 05.01.2012. at 14:30. Reason: quote
amaranthis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 09:58   #839
.

Quote:
mustangx10 kaže: Pogledaj post
Inače sam primjetio da se rijetko koji astrolog-ica ne bavi tarotom pa i drugim mističnim granama

Trebam nekoga tko je stvarno kvalitetan, a da nije preskup do 300kn ! Nemam baš previše iskustva zato molim za pomoć,... Hvala ! Može i na pm
Osobe koje se bave tarotom svrstavaju u red vraćara, gatara i vještica...tarot je daleko vrijedniji kao sredstvo uvida u neku situaciju ili problem, jer s potpunim uvidom osoba može poduzeti odgovarajuće korake i time odrediti smjer razvoja događanja na svoje zadovoljstvo i dobrobit...onaj koji naplaćuje masne cifre za svoje usluge,od vas želi pobrati samo novac i ništa drugo...smatram da mali poklon za uloženi trud uvijek treba dati od srca,bila to kava ili 20 kuna...ali,naplate od sto eura,ccc...

Magični postupak: Ostvarenja želja
Postupak se odnosi na razumne, skromne, smislene želje – one želje skladne vašim mogučnostima,recimo napredak na poslu, uspješno riješavanje problema koji me muče, uspjeh kod neke cure i u tom smislu itd, a ne da si zaželim 1000 000 € i da očekujem dobitak. Al ko zna možda nekome uspije...zapišite svoju želju (točno ono što želite ) na komadič papira ,držite taj papir u đepu halča ili jakne tako da svaki put kad stavite ruku unutra odmah dotaknete taj papir i sjetite se želje...pola magije je več u vama samo je treba pronači i znati iskoristiti...
amaranthis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 10:00   #840
.

Ritual je po meni samo alat, odnosno pomoć kod koncentracije i vizualizacije. Uvijek je naglasak na vizualizaciji i snazi želje. Dobro, ne želim umanjiti važnost korespondacije i elemenata, ali na kraju krajeva uvijek se vraćate na jednu stvar u magiji - vizualizaciju...
amaranthis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:01.