Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2012., 01:57   #81
Quote:
ddarkok. kaže: Pogledaj post
a koga i gdje ja to vrijeđam? vrijeđam je valjda isto što i to nešto vriđat
sportaše
__________________
Novinari crvi
Mr. Jigsaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 15:58   #82
Quote:
jigsaw_man kaže: Pogledaj post
sportaše
hahahaha jakih li sportaša sa pivom u ruci pred tv ekranom
ddarkok. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 09:51   #83
Opet pitam isto ima li opbcija da uzmem samo maxtv bez telefona i interneta, ali ne preko satelita. Nego kao reciever i samo spojim na tv i picim.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 12:04   #84
mislim da ima, ali se plaća nešto više od 100 kn
pitaj ih na [email protected]
djtino is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 12:25   #85
Quote:
djtino kaže: Pogledaj post
mislim da ima, ali se plaća nešto više od 100 kn
pitaj ih na [email protected]
Hvala budem
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 12:44   #86
Cijena je 176,43 kn za Osnovni paket.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 12:49   #87
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Cijena je 176,43 kn za Osnovni paket.
Jeli mora ugovor? ako mora ugovor na koliko minimalno mjeseci?
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 13:28   #88
Cijena priključka bez ugovora je 971,16 kn. Uz ugovor na 12 mj. je 485,58 kn. Na 24 mj. je 1 kn.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 13:50   #89
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Cijena priključka bez ugovora je 971,16 kn. Uz ugovor na 12 mj. je 485,58 kn. Na 24 mj. je 1 kn.
Znaci taj prikljucak uzmem za 970 kuna i samo ga spojim na bilo koji tv i placam svaki mjesec dokle ga zelim imati osnovni+ sportski. Konkretno sad sam u jednome samo spojim reciever na tv i utipkam pin i on radi i onda recimo za 2 mjeseca odem u drugi stan i spojim ga na drugi tv i utipkam pin i opet sve radi?
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 13:59   #90
Ne, priključak je vezan uz lokaciju.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 14:41   #91
Quote:
Kockar :D kaže: Pogledaj post
Konkretno sad sam u jednome samo spojim reciever na tv i utipkam pin i on radi i onda recimo za 2 mjeseca odem u drugi stan i spojim ga na drugi tv i utipkam pin i opet sve radi?
Kao što je već netko napisao, priključak je vezan za lokaciju. Maxtv možeš seliti bio ti pod ugovorom ili ne, "samo" moraš podnesti zahtjev za preseljenjem usluge i naravno platiti to preseljenje!



Sent from my Xperia™ Arc using Tapatalk 2
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!
J. Knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 16:56   #92
Quote:
jigsaw_man kaže: Pogledaj post
uzet ću taj HD paket, sport moran obavezno imat.....

107 dijagonala....
Koliko sam ja upoznat nemoguće je gledat HD kanale u osnovnoj brzini interneta od 4mbit. Mora se navodno uzet veća brzina cca 100kn skuplje da bi to dobro šljakalo. Tako mi je rekao njihov serviser. Ja imam 2 recivera na 2 telke max tv i zadovoljan sam uslugom. Jedini problem je španjolska primera ali se nadam da će i to biti uskoro riješeno.
No pain no gain is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 16:58   #93
Quote:
Kockar :D kaže: Pogledaj post
Znaci taj prikljucak uzmem za 970 kuna i samo ga spojim na bilo koji tv i placam svaki mjesec dokle ga zelim imati osnovni+ sportski. Konkretno sad sam u jednome samo spojim reciever na tv i utipkam pin i on radi i onda recimo za 2 mjeseca odem u drugi stan i spojim ga na drugi tv i utipkam pin i opet sve radi?
Daj mi molim te reci preko čega radi IPTV?
Ne radi li možda preko interneta odnosno rootera?
Ne vidim načina da gledaš max tv bez neta osim preko satelita.
No pain no gain is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 17:02   #94
Quote:
No pain no gain kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja upoznat nemoguće je gledat HD kanale u osnovnoj brzini interneta od 4mbit. Mora se navodno uzet veća brzina cca 100kn skuplje da bi to dobro šljakalo. Tako mi je rekao njihov serviser. Ja imam 2 recivera na 2 telke max tv i zadovoljan sam uslugom. Jedini problem je španjolska primera ali se nadam da će i to biti uskoro riješeno.
Nažalost nisi dobro upoznat Ne mora se uzeti veća brzina već parica mora imati dobru propusnost, tj. najmanje 10 Mbit-a da bi slika išla bez trzanja, tj. da ostane dovoljno i za internet i za TV
Imam najmanju brzinu od 4 Mbit-a i HD paket, ali mi parica ima propusnost do 20 Mbita
WiseGuy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 21:20   #95
Quote:
No pain no gain kaže: Pogledaj post
Ne vidim načina da gledaš max tv bez neta osim preko satelita.
Gleda isto kao i s netom, ima router, ali nema pristup adsl-u.


Sent from my Xperia™ Arc using Tapatalk 2
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!
J. Knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 01:48   #96
I što sad nakon ovog iskustva?
Max TV, B.net a vidim da i H1 i Optima imaju Sportklub prime.
Ili da čovjek uzme card sharing.
__________________
Ogulio sam četiri i pol tone krumpira. Savjest mi je čista.
dambac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 07:31   #97
Quote:
J. Knoxville kaže: Pogledaj post
Gleda isto kao i s netom, ima router, ali nema pristup adsl-u.


Sent from my Xperia™ Arc using Tapatalk 2
Kako se ta opcija zove? Da ne dodem tamo ka budala i sve ovo opisujem da me skuzu
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 08:04   #98
Nije mi jasno kakve to imate oči, životne standarde itd.........

Pa dok vani (osim na ovom glupom Balkanu) već polako jača 3D, a HD je standard, vi se zadovoljavate slikom sportkluba koja je daleko ispod običnog SD standarda.

Pa jel itko od vas probao gledat Olimpijadu na eurosport hd-u ovo ljeto? Jel itko barem na sekundu gledao Real ili Barcelonu na arenama hd prošle godine? Englesku ligu na premier hd-u?

Pa ljudi moji to je STANDARD, to nije za bogataše (mislim u svijetu). Zašto se zadovoljavate sa kvalietom slike od prije 20 godina?????????? Pa normalno da mi Hrvati ne možemo naprijed kad smo takvi!!!

Morate tražiti te standarde od maxtv-a i to za isti novac!!!! Ovaj sportklub bi ja zabranio uz ovakav bandwidth. Pa ako seljaci (SK) još nemaju sportklub hd pa barem da stave normalan bandwidth. Bolju sam sliku imao prije 30 godina na starom Philips-ovom tv-u!!
__________________
http://forexgump.bloger.hr/

Zadnje uređivanje forexgump : 04.09.2012. at 08:13.
forexgump is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 09:17   #99
Quote:
Kockar :D kaže: Pogledaj post
Kako se ta opcija zove? Da ne dodem tamo ka budala i sve ovo opisujem da me skuzu
MAXtv uz fiksnu liniju.

Sent from my Xperia™ Arc using Tapatalk 2
__________________
One day you'll leave this world behind so live a life you will remember!
J. Knoxville is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 10:16   #100
Quote:
forexgump kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno kakve to imate oči, životne standarde itd.........

Pa dok vani (osim na ovom glupom Balkanu) već polako jača 3D, a HD je standard, vi se zadovoljavate slikom sportkluba koja je daleko ispod običnog SD standarda.

Pa jel itko od vas probao gledat Olimpijadu na eurosport hd-u ovo ljeto? Jel itko barem na sekundu gledao Real ili Barcelonu na arenama hd prošle godine? Englesku ligu na premier hd-u?

Pa ljudi moji to je STANDARD, to nije za bogataše (mislim u svijetu). Zašto se zadovoljavate sa kvalietom slike od prije 20 godina?????????? Pa normalno da mi Hrvati ne možemo naprijed kad smo takvi!!!

Morate tražiti te standarde od maxtv-a i to za isti novac!!!! Ovaj sportklub bi ja zabranio uz ovakav bandwidth. Pa ako seljaci (SK) još nemaju sportklub hd pa barem da stave normalan bandwidth. Bolju sam sliku imao prije 30 godina na starom Philips-ovom tv-u!!
Ima sportklub hd kanale, ali spadaju u 'sportski hd komplet' i posebno se plaćaju.

Ne znan dokad će kod nas ić to posebno naplaćivanje hd sadržaja. Televizije se mogu brzo pribacit, problem je očito u operaterima.
A tu ćemo čekat još jako puno godina zbog t-scuma i 'njihovog' dtk-a.
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.