Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2013., 14:22   #1
Ivo Baldasar, Splitska stranka

Kandidat SDP-HNS-HSU za splitskog gradonačelnika. Između ostalog lik je početkom rata napustio Split i odselio sa obitelji u Italiju da bi se vidi čuda vratio baš 1998-me kad je rat u Hrvatskoj formalno završen reintegracijom Podunavlja. Samo tom činjenicom se može vidjeti da se na njega može računati u teškim vremenima i teškim prilikima. Pravi čovjek za teška vremena. Očito da je nesebičan. Što mislite može li on pokrenuti drugi grad po veličini u Hrvatskoj ako mu splićani odluče dati povjerenje.

Zadnje uređivanje DJTcro : 08.06.2013. at 19:56.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 15:23   #2
Obzirom na političare koji su proveli rat u Hrvatskoj ja bi svakako dala priliku onima koji su zgibali
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 15:52   #3
Ne sumnjam da je tebi baš zbog toga idealan kandidat.

Zadnje uređivanje sedan : 25.02.2013. at 16:14.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 19:17   #4
Koliko je on pametan čovjek,a koliko stranački?To je pitanje..
Dezerterstvo?
O kome mi pričamo-o Kerumu?
__________________
"..Slijedi život s mnogo pouzdanja čak i onda kada je budućnost nedostupna očima smrtnika.."-Homer
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 00:31   #5
Quote:
Peća kaže: Pogledaj post
Koliko je on pametan čovjek,a koliko stranački?To je pitanje..
Dezerterstvo?
O kome mi pričamo-o Kerumu?
Stranački je dosta i to u dilu sa Marinom Jurjevićem i s njim zajedno je na prošlim lokalnim rovario protiv kandidata iz vlastite stranke Ranka Ostojića. To je javna tajna u gradu frakcija Marin vs frakcije Ranko iako nije baš jasno kakva jde to frakcija Ranko osim možda činjenice da je ljudima puna kapa samovolje Marina pa su proglašeni frakcijom Ranka.

Dokaz strančarenja je da su htjeli iz stranke izbacit uglednog člana Capu Bajrovića jer se usudio u novinama izjavit upravo navode iz uvodnog posta o "dezerterstvu" Baldasara početkom DR i time je navodno jako ošetito stranku a usput je zamjerio Marinu šta mu nitko iz vodstva splitskok SDP-a nije čestitao na nagradi grada Splita za životno djelo. Jesu li Capu izbacili za sada nemam pojma.

A da se tamo nešto čudno događa je i činjenica kako je osobno Zoran Milanović dao otkaz tajnici Marina Jurjevića pred cca mjesec dana.

A koliko je pametan ostaje svakome na procijenu a po meni nije kapacitet za predsjednika Kotara a kamo li za gradonačlenika a usto je kalsični partijski uhljeb jer je pred cca godinu dana postao čelnik Agencije za linijski i obalni promet ( da imamo i tu agenciju) bez da udovoljava svim uvjetima iz natječaja.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 01:00   #6
Uopće ne kužim kako takve ljude, koji se u svakoj normalnoj zemlji vode pod nazivom "dezerteri" nije sramota tražiti neke političke funkcije

Stvarno, ne stvarno ne kužim kako je to moguće
deSandoval is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 09:18   #7
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Stranački je dosta i to u dilu sa Marinom Jurjevićem i s njim zajedno je na prošlim lokalnim rovario protiv kandidata iz vlastite stranke Ranka Ostojića. To je javna tajna u gradu frakcija Marin vs frakcije Ranko iako nije baš jasno kakva jde to frakcija Ranko osim možda činjenice da je ljudima puna kapa samovolje Marina pa su proglašeni frakcijom Ranka.

Dokaz strančarenja je da su htjeli iz stranke izbacit uglednog člana Capu Bajrovića jer se usudio u novinama izjavit upravo navode iz uvodnog posta o "dezerterstvu" Baldasara početkom DR i time je navodno jako ošetito stranku a usput je zamjerio Marinu šta mu nitko iz vodstva splitskok SDP-a nije čestitao na nagradi grada Splita za životno djelo. Jesu li Capu izbacili za sada nemam pojma.

A da se tamo nešto čudno događa je i činjenica kako je osobno Zoran Milanović dao otkaz tajnici Marina Jurjevića pred cca mjesec dana.

A koliko je pametan ostaje svakome na procijenu a po meni nije kapacitet za predsjednika Kotara a kamo li za gradonačlenika a usto je kalsični partijski uhljeb jer je pred cca godinu dana postao čelnik Agencije za linijski i obalni promet ( da imamo i tu agenciju) bez da udovoljava svim uvjetima iz natječaja.
Kako se to dogodi da premijer osobno uruči otkaz nekoj lokalnoj tajnici?
Što je točno mogla napraviti ta tajnica?
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 09:22   #8
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Kako se to dogodi da premijer osobno uruči otkaz nekoj lokalnoj tajnici?
Što je točno mogla napraviti ta tajnica?
Ne premijer nego predsjednik stranke a na pitanje ti nemam odgovor jer ne znam više informacija.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 10:15   #9
Mislim da je Hrvatska jedina zemlja na svijetu gdje se za najviše gradsku funkciju kandidira čovjek koji je u teškom truntku po grad i državu zbrisao daleko. Van grada i države. To govori koliko SDP ima moralnih skrupula i kakvo je njegovo poimanje časti i odgovornosti.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 17:31   #10
Ako Split ovako nastavi,uskoro će ga voditi Vladin Povijerenik.
Kolaboracionist is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 18:49   #11
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Kandidat SDP-HNS-HSU za splitskog gradonačelnika. Između ostalog lik je početkom rata napustio Split i odselio sa obitelji u Italiju da bi se vidi čuda vratio baš 1998-me kad je rat u Hrvatskoj formalno završen reintegracijom Podunavlja. Samo tom činjenicom se može vidjeti da se na njega može računati u teškim vremenima i teškim prilikima. Pravi čovjek za teška vremena. Očito da je nesebičan. Što mislite može li on pokrenuti drugi grad po veličini u Hrvatskoj ako mu splićani odluče dati povjerenje.
Cek, to sad smeta hdz u?
Kakva je ono katijera i put bio sanadera?
Tad vas nije smetalo to sto je neko bio vani za vrijeme rata i vratio se tek kad je bilo "sigurno"?

Dvostruki kriteriji?

Inace izgleda da ce gradaki SDP biti raspusten nakon poraza. Jer i Jurjevic i doticni su protiv milanovica....zato i otkaz tajniku gradske (kao i u zg) i zato prica o raspustanju. Koja nije bablja prica vec realnost a milanovic je vec pokazao sa mu demokracija nije poznat pojam

Zadnje uređivanje KarayaOne : 26.02.2013. at 18:56.
KarayaOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 18:55   #12
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Mislim da je Hrvatska jedina zemlja na svijetu gdje se za najviše gradsku funkciju kandidira čovjek koji je u teškom truntku po grad i državu zbrisao daleko. Van grada i države. To govori koliko SDP ima moralnih skrupula i kakvo je njegovo poimanje časti i odgovornosti.
Ajmo ponovo....sanader?

Jasno je da bi hdz htio zaboravit svoju proslost, no tesko je to.

Zato ovakva taktika nece proci, ima ljudi koji ce cas podsjecat
KarayaOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 23:28   #13
Vinko Bajrović Capo ipak ostaje u SDP-u. Staturana komisija SDP-a uvažila je njegovu žalbu i time preinačila odluku splitskog Gradskog odbora o isključenju Bajrovića iz stranačkih redova zbog javnih napada na službenog SDP-ovog kandidata za gradonačelnika Splita Ivu Baldasara.

Bajrović ga je prozvao dezerterom jer u vrijeme rata nije bio u Hrvatskoj, nego u Italiji, ustvrdivši da je Kerumova zamjenica Anđelka Visković bolja kandidatkinja od Baldasara. Prema neslužbenim informacijama iz vrha socijaldemokrata, Bajrović je prošao samo sa – opomenom.

Veteran splitskog SDP-a potvrdio nam je da je čuo za ovakav rasplet, ali da još ništa službeno nije dobio od Statutarne komisije. No, ako se ove informacije pokažu točnima i on doista bude vraćen u SDP, najavio je da neće na tome stati.

- Sad je na meni red. Insitirat ću na kažnjavanju onih koji su mene isključili – kazao je u izjavi za Slobodnu Dalmaciju Bajrović, složivši se sa ocjenom da je ovo veliki poraz predsjednika splitskog SDP-a Marina Jurjevića.
jakovcev is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 01:27   #14
Milanović je izborom Baldasara za kandidata ljevice prepustio grad HDZu.
Očekujem od Milanovića da nakon izvjesnog poraza Baldasara u prvom krugu raspusti splitski SDP.
Jurjevića treba potjerati sa čelnog mjesta splitskog SDPa.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 01:35   #15
Jedna prigodna:

http://us.123rf.com/400wm/400/400/ca...-a-written.jpg

Cromanst is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 09:20   #16
Quote:
Cromanst kaže: Pogledaj post
Je, jemaš pra'v, Baldasar bi nan ovod tija "skuvat taljansku manistru".
zenodor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 19:59   #17
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Milanović je izborom Baldasara za kandidata ljevice prepustio grad HDZu.
Očekujem od Milanovića da nakon izvjesnog poraza Baldasara u prvom krugu raspusti splitski SDP.
Jurjevića treba potjerati sa čelnog mjesta splitskog SDPa.
Krivo sam procijenio situaciju.

Sviđa mi se novi gradonačelnik.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 20:16   #18
Što reći?
Redikul. Bez plana i bez programa. Glumi nekakvog urbanog progresivca, a zapravo je nula.
Želudac mi se pridigao kad je on počeo kenjat o stajanju uz slabije, a 90ih je utekao ko zadnja marva. Kukavica, nitkov. Sramota koga su Splićani izabrali.
Čim se on okreće oko gay prava i čim su mu puna usta gay prava znaš da od konkretnog posla ništa.
Uvod mu je kao preslikani uvod kukuriku na državnoj razini.
Potempkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 20:16   #19
Lik je na danasnjem Prideu pokazao da je Split dobio jos jednog klauna za gradonacelnika.

Izjava o konc logorima mu je za anale, al pari mnogim Kerumovim izjavama.
DInar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 20:18   #20
Quote:
Potempkin kaže: Pogledaj post
Želudac mi se pridigao kad je on počeo kenjat o stajanju uz slabije, a 90ih je utekao ko zadnja marva. Kukavica, nitkov. Sramota koga su Splićani izabrali...


A sto ocekivati od osobe koja je fakultet upisala 70 ih, a zavrsila ga 2002?

Jednostavno jos jedna nula od covjeka na celu Splita.

Vrijeme ce pokazati da aposlutno nista dorbo u globalu nece napraviti kao sto nije niti jedan njegov partijski kolega.
DInar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:25.