Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2013., 15:35   #61
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
da je u tom braku sve ok, ne bi čovjek išao svako malo mami
da je ova žena zadovoljna svojim životom i brakom, ne bi ju toliko izluđivala činjenica da joj mož zove mamu i posjećuje ju. vjerojatno pretjeruje kad kaže 10 puta, valjda ode par puta, a i sama kaže da su to posjete od 5-10 minuta.

to je malo patološki, ali da je ona zadovoljna sobom i brakom ne bi ju smetalo, bilo bi joj kao da svaki dan 3-4-5 puta po 10 minuta posveti nekom hobiju. ovako se osjeća nezadovljno, ne dobiva dovoljno njegove pažnje, osjeća da se za pažnju i naklonost mora natjecati s mamom. vjetojatno joj je i malo dosadno u životu, očekuje od njega da joj stalno bude društvo i zabava pa pizdi kad njega nema.
ovo s njegovim bježanjem mami dok dijete kuri je najbolji znak da su u tom braku stvari daleko od 'sve u redu' i da mama nije pravi problem.
Ja sam navikla da njega povremeno nema jer ide na put. Imam svoj zivot, prijatelje, druzim se i izlazim, radim i zadovoljna sam svojim zivotom. Mene jednostano uzasno nervira sto on mora da se za svaku sitnicu konsultuje sa mamom (konsultuje se i sa mnom ali mama bolje zna jer je starija i iskusinija). Da imam jos neki problem u braku i da mi nesto smeta, tog bih bila svjesna. Ja se ne osjecam emotivno zapostavljenom jer on ide do mame stalno, nego me to nervira.
To je kao kad dodjete npr. s posla i htjeli biste porazgovarati sa muzem, onako sjediti, a on igra igrice ili cita novine ili tipka po mobu..e moj ide mami.
Usamljena1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 15:38   #62
Quote:
OneHitWonder kaže: Pogledaj post
Ja ne razumijem jedno:
Da li to traje (tek) dva mjeseca ili je navika?
Intenzivno traje vec dva mjeseca i mozda je navikao da tako ide njoj cesto. Ja sam ja bila odsutna doma nekih 20-ak dana zbog posla pa je on bio sam sa djetetom i tada cesto isao mami i od tada ne prestaje ici. Isao je i prije ali ne toliko cesto pa me nije to ni smetalo.
Usamljena1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 15:43   #63
Quote:
Usamljena1982 kaže: Pogledaj post
Ma joj, ne dramim ja i nije meni dosadno u zivotu pa da samo ovisim o paznji muza. Ja samo polazim od sebe da ja ne bih mogla deset puta dnevno otici do mame i nazad. Mene bi moja mama najurila i rekla da sam dosadna. I kad sam rekla da je dijete bilo bolesno, a on otisao mami, ne dramim, nego sam se šokirala da u tom trenutku on mora otici do mame. To su kratke posjete koje mene nerviraju. Mozda se samo radi o navici..mozda ja pretjerujem ali jednostavno meni to nije normalno, mislim, takav odnos. I nije to samo moje misljenje, to je misljenje i njegovih prijatelja.


...da, htio je dijete više nego ja.

Hm...to je definitivno ovaj pomalo poremećeno ponašanje.Ako mu mama ne treba stalnu njegu i nije teško bolesna kaj stalno njoj trči ?
Druga stvar da je tako ali kako pišeš ... nije.
Meni to onda stvarno nije normalno.

Sjedni sa njim , razgovaraj bez optužbi (kod nezrelih budala ni sati razgovora ne pomažu ), koje on komplekse i grižnje savjesti pere na taj način ?
Čega se boji ? Zašto bježi od kuće ?
Dobro da ode dva-tri puta na dan ali deset ? Svakih pola sata ?
Nije to normalno i ne dramiš bez veze.
Posjedni njega sa vašim prijateljima pa neka ga oni suptilno pitaju je li to normalno...malo pričaju o tome.
Pretpostavljam da bi pobjesnio...znači tu nekaj gadno ne valja.

A da mene tako izbjegava i bježi mamici (daj provjeri , špijaj malo, bar dva puta ..da taj mamin sin ne bježi nekoj mlađoj "mamici " koja stanuje kraj njegove mame...ne zezam se. vidjela sam sličaj slučaj.ljubavnica stan do mame.)...onda bi ja bježala od njega.
Pa on kada dođe ja moram u šetnju, na plac, u trgovinu, na kavu, u teretanu, sport, svojoj mami...i ako mu tada ne bi zafalila onda je mome braku kraj.

Pa ako mu to smeta sjednite , razgovarajte kao ljudi i dogovorite se.Kompromis.No ako je kažem tvrdoglava, nezrela budala đaba sa njim uopće razgovarati.
Ako mu mama nije teško bolesna ...čemu se tako idiotski ponaša ?
To nema nikakve normalne veze sa odnosom majka -sin.To je njegova i njena čista patologija.
Kaj si uopće udavala za takvu maminu budalu ?
I obavezno provjeri da do maminog stana ne stanuje neka druga ženska kojoj on zapravo ide a ovu koristi kao alibi. Meni tu nekaj gadno smrdi.
Be smart.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 15:44   #64
Quote:
Usamljena1982 kaže: Pogledaj post
Intenzivno traje vec dva mjeseca i mozda je navikao da tako ide njoj cesto. Ja sam ja bila odsutna doma nekih 20-ak dana zbog posla pa je on bio sam sa djetetom i tada cesto isao mami i od tada ne prestaje ici. Isao je i prije ali ne toliko cesto pa me nije to ni smetalo.
ako to traje tek 2 zadnja mjeseca ne može se govoriti o patološkoj povezanosti maje i sina, što se samo slaže i s onim što sam ranije rekla: radi se o tipu koji je sa 17 godina otišao od kuće, proputovao sve kontinente, školovao se i sve to ishendlao bez mamice, njenog svakodnevnog ručka i svakodnevnih razgovora s njom i njene stalne 'paske'. dakle, kakva patološka povezanost mame i sina!

onda poslušaj ono što su ti već drugi rekli: radi se o nečem drugom, bijegu od nečega ili tek izgovoru za nešto.

i onda da se skrate svi eventualni razgovori, kaže se samo: "skočio sam do mame".
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 15:49   #65
Quote:
Usamljena1982 kaže: Pogledaj post
Ja samo polazim od sebe da ja ne bih mogla deset puta dnevno otici do mame i nazad.
kao zrela udana žena s djetetom dosad si sigurno naučila da ne mjeriš cijeli svijet prema sebi
kao osoba koja je dugo geodina s tim svojim mužem u vezi i zajednici sigurno si ga dobro upoznala i sigurno on radi još neke stvari koje ti 'nikad ne bi mogla' pa ih prihvaćaš

ako tip ode 2-3-5 puta dnevno do mame na 5-10 minuta i tebe to nervira to je samo tvoj problem, odnosno zapitaj se zašto si tako nesigurna. da moj muž 2-3-5 puta dnevno igra igrice po 5-10 minuta ne bi od toga radila problem.
da pretpostavi igricu bolesnom djetetu - bih, ali onda ni u ludilu ne bih govorila da je u našem odnosu i braku sve ok.
isto je i s ovim da se sve mora pitati mamu i o svemu ona zna i odlučuje - mene bi strahovito to nerviralo, ali za to ne bih krivila mamu nego nesamostalnog čovjeka kojeg sam izabrala za životnog partnera. a i on takav nije mogao postati preko noći - do jučer je živio sam po svijetu u odluke donosio sam, a odjednom mora mamu obavijestiti da idete u goste da ne brine ako kasno doeđte kući - takve fore nitko ne puši!

dakle, ili pretjeruješ i iz vlastite nesigurnost od buhe radiš slona ili imaš problem u odnosu s mužem. ti s njim, ne on sa svojom mamom!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 15:51   #66
Quote:
Usamljena1982 kaže: Pogledaj post
Ja sam navikla da njega povremeno nema jer ide na put. Imam svoj zivot, prijatelje, druzim se i izlazim, radim i zadovoljna sam svojim zivotom. Mene jednostano uzasno nervira sto on mora da se za svaku sitnicu konsultuje sa mamom (konsultuje se i sa mnom ali mama bolje zna jer je starija i iskusinija). Da imam jos neki problem u braku i da mi nesto smeta, tog bih bila svjesna. Ja se ne osjecam emotivno zapostavljenom jer on ide do mame stalno, nego me to nervira.
To je kao kad dodjete npr. s posla i htjeli biste porazgovarati sa muzem, onako sjediti, a on igra igrice ili cita novine ili tipka po mobu..e moj ide mami.
Znači to tebe nervira, mene to ne bi nerviralo već ljutilo, ako je to u razmjerima koje ti pišeš.

Quote:
Usamljena1982 kaže: Pogledaj post
Intenzivno traje vec dva mjeseca i mozda je navikao da tako ide njoj cesto. Ja sam ja bila odsutna doma nekih 20-ak dana zbog posla pa je on bio sam sa djetetom i tada cesto isao mami i od tada ne prestaje ici. Isao je i prije ali ne toliko cesto pa me nije to ni smetalo.
Znaš šta provjeri ti da to nije netko drugi a ne mama, jer ako nakon tog puta od 20 dana on svaki dan ide mami par puta dnevno na par minuta i zivka ju 10x dnevno a mama ne zivka njega i ne dolazi k vama, možda nije uopće mama u pitanju.

Što se tiče odluka tu moraš svakako odjebati utjecaj njegove mame.
__________________
Kad narastem bit ću jeftina fufa baš kao ja zločesta
mogla bi još koju metlu polomiti na nečijim leđima
BitchyWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 15:54   #67
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ako to traje tek 2 zadnja mjeseca ne može se govoriti o patološkoj povezanosti maje i sina, što se samo slaže i s onim što sam ranije rekla: radi se o tipu koji je sa 17 godina otišao od kuće, proputovao sve kontinente, školovao se i sve to ishendlao bez mamice, njenog svakodnevnog ručka i svakodnevnih razgovora s njom i njene stalne 'paske'. dakle, kakva patološka povezanost mame i sina!

onda poslušaj ono što su ti već drugi rekli: radi se o nečem drugom, bijegu od nečega ili tek izgovoru za nešto.

i onda da se skrate svi eventualni razgovori, kaže se samo: "skočio sam do mame".
Mozda mu previshe vjerujem. Onda cu da provjerim ima li nekih "mamica" u maminoj zgradi.
Usamljena1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 15:56   #68
Quote:
Usamljena1982 kaže: Pogledaj post
Mozda mu previshe vjerujem. Onda cu da provjerim ima li nekih "mamica" u maminoj zgradi.
Možda i nema mamica u toj zgradi, možda samo ode na par minuta da može nesmetano razgovarati, ako su to toliko kratki posjeti, čisto sumnjam u tu opciju, ali ok sve je moguće.
Da li ima drugih znakova, npr. počeo se više brinuti o tome kako izgleda, puno toga mu doma ide na živce, ostaje poslje posla na kavi, radi dokasno (a prije nije) itd.
__________________
Kad narastem bit ću jeftina fufa baš kao ja zločesta
mogla bi još koju metlu polomiti na nečijim leđima
BitchyWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 16:00   #69
Quote:
BitchyWitch kaže: Pogledaj post
Možda i nema mamica u toj zgradi, možda samo ode na par minuta da može nesmetano razgovarati, ako su to toliko kratki posjeti, čisto sumnjam u tu opciju, ali ok sve je moguće.
Da li ima drugih znakova, npr. počeo se više brinuti o tome kako izgleda, puno toga mu doma ide na živce, ostaje poslje posla na kavi, radi dokasno (a prije nije) itd.
Ne postoji ama bas nista drugo sto bi mene zabrinulo. Ne krije mob., nema nekih tajnih razgovora, kad tel. zvoni, a on se ne moze javiti, kaze meni da se ja javim, tako je i kad dodje sms. Nema nista novo u njegovom ponasanju, a sto nije bilo i prije ali sve je moguce. On ponekad, kad krene mami, povede i bebu sa sobom i zato mi je tesko povjerovati da ide nekamo drugdje osim mami.
Usamljena1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 16:08   #70
Quote:
Usamljena1982 kaže: Pogledaj post
Mozda mu previshe vjerujem. Onda cu da provjerim ima li nekih "mamica" u maminoj zgradi.
Znam da je bedasta ta moja ideja ali i njegovo ponašanje je bedasto...pogotovo ako se događa samo zadnja dva mjeseca.
Nemoj ga pitati da li te vara, otkriti svoje sumnje.. nego sama provjeri kamo ide tako često....
Nije to normalno jer mama uopće ne dolazi k vama , niti gura nos u vaš brak...niti tebe zivka, niti zivka njega da dođe stalno.
Kamon...tu nekaj drugo je posrijedi.

Sad samo ovisi kako će i koliko on sakriti tragove...ako shvati da si posumnjala u njega.
Zato oprezno.
Možda je kocka, klađenje, ode iza ćoška pa se dopisuje sa nekom da ne mora doma ..možda nekaj deseto u pitanju.
Provjeri ! Možda ima nekih gadnih problema tu...a možda ne. Da ti dijete ne dobije bracu ili seku a kao fol išao mami.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 16:13   #71
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Znam da je bedasta ta moja ideja ali i njegovo ponašanje je bedasto...pogotovo ako se događa samo zadnja dva mjeseca.
Nemoj ga pitati da li te vara, otkriti svoje sumnje.. nego sama provjeri kamo ide tako često....
Nije to normalno jer mama uopće ne dolazi k vama , niti gura nos u vaš brak...niti tebe zivka, niti zivka njega da dođe stalno.
Kamon...tu nekaj drugo je posrijedi.

Sad samo ovisi kako će i koliko on sakriti tragove...ako shvati da si posumnjala u njega.
Zato oprezno.
Možda je kocka, klađenje, ode iza ćoška pa se dopisuje sa nekom da ne mora doma ..možda nekaj deseto u pitanju.
Provjeri ! Možda ima nekih gadnih problema tu...a možda ne. Da ti dijete ne dobije bracu ili seku a kao fol išao mami.
Ma zaista ne znam na sta prije da pomislim...hiljadu stvari mi se vrt po glavi. A sami bi falilo mom djetetu braco ili seka od neke tete iz komsiluka
Usamljena1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 16:14   #72
Quote:
Usamljena1982 kaže: Pogledaj post
Mozda mu previshe vjerujem. Onda cu da provjerim ima li nekih "mamica" u maminoj zgradi.
I ti to tako lako, ko iz pizde ispalis?
Po nacinu na koji ga opisujes, uopce mi ne izgleda kao da ga volis.

I ja bih na njegovom mjestu isla mami.
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 16:18   #73
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
I ti to tako lako, ko iz pizde ispalis?
Po nacinu na koji ga opisujes, uopce mi ne izgleda kao da ga volis.

I ja bih na njegovom mjestu isla mami.
Da ga ne volim onda mi vjerojatno nista sto sa njim ima veze ne bi smetalo i ne bi me nerviralo.
Usamljena1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 16:20   #74
Quote:
Usamljena1982 kaže: Pogledaj post
Da ga ne volim onda mi vjerojatno nista sto sa njim ima veze ne bi smetalo i ne bi me nerviralo.
Pa ne mora znacit. Neke stvari nerviraju iz cisto sebicnih razloga.
__________________
odabij od kola!!!
Lyla is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 16:22   #75
Quote:
Lyla kaže: Pogledaj post
Pa ne mora znacit. Neke stvari nerviraju iz cisto sebicnih razloga.
Ja znam da ga volim i da bih ga zadavila da ide nekoj drugoj.
Usamljena1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 16:34   #76
Quote:
late bloomer kaže: Pogledaj post
Možda je Mama kodno ime.
Možda šmrče nekog vraga, ili pije pa svako toliko izađe potegnut.

Al može bit i da je na tajnom zadatku. Nije nemoguće da je i mama upletena.
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 16:39   #77
Quote:
BitchyWitch kaže: Pogledaj post
I nema potrebe, on ode po klinku kod nje tako da vidi sina i unuku,
Svekrva čuva vašu klinku svakodnevno?
__________________
Frizurica sređena, pomorandža ceđena, brodski podovi, morski plodovi, podno grijanje, intimno brijanje...
smjeskica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 16:44   #78
a da svaki put odeš i ti svojoj ili i ti s njim njegovoj i s djetetom :/
fališbubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 17:01   #79
Quote:
smjeskica kaže: Pogledaj post
Svekrva čuva vašu klinku svakodnevno?
Ma ne, ide u vrtic.
Usamljena1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2013., 17:03   #80
Quote:
fališbubi kaže: Pogledaj post
a da svaki put odeš i ti svojoj ili i ti s njim njegovoj i s djetetom :/
Tako sam kontala. Ili da idem svaki put sa njim njegovoj mami, ili da ostavim njemu dijete pa da idem svojoj.
Usamljena1982 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.