Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2017., 17:08   #281
Quote:
zgmmax kaže: Pogledaj post
Postao vlasnik S-Crossa 1.0 Premium (GL+).
Uz njega sam jos dobio 4 zimske (pirelli winter sottozero 3) na celicanama + TPMS senzor.



U ova 3 dana nisam naletio na nesto, a da mi pretjerano smeta.
Malo je tvrd (mozda i zbog 17" kotaca) u odnosu na thaliju koju sam vozio prije

U 80km voznje do posla i nazad po BC-u potrosnja 6.4l. Treba vidjeti kolko ce mi lagat BC kod sljedeceg tankanja.
.
Kak si zadovoljan sa motorom kaj se tiće performansi
Vidim metalik je znači cca 132 000
kit-samoubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 22:32   #282
Za po gradu cisto dovoljno.
Prije toga sam vozio 1.4 75ks tak da osjecam da je ovaj jaci.
Tek iznad 2000 okretaja se osjeti da motor povuce, do onda je malo trom. I ne pase mu da se vozi ispod tih okretaja, osjeti se da se motor muci.
Je, to je ta cijena.
__________________
World of Warships
Invite code - https://warships.net/zg_mmax
zgmmax is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 22:48   #283
Da li je netko pokusavao spojiti mobitel preko mirror linka?
brušel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 19:12   #284
Spojio sam Z2 sa originalnim kebelom i radi sve ok dok je rucna dignuta. Cim ju spustis ML se gasi.

Jos sam na prvom tanku, 450km sam presao sve po gradu, osim jednog puta do Svete Nedelje i nazad (cca 60km) i potrosnja po BC 6.2l.
__________________
World of Warships
Invite code - https://warships.net/zg_mmax
zgmmax is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 22:48   #285
Da, da, kad se rucna spusti sve se zacrni. To je tako s tim ML, zvao sam i suzuki podrsku pa mi je covjek rekao da rade na tome da to poboljsaju i da mora uskoro izaci nadogradnja. Ali nije ni bitan toliko taj ML.
Biti ces svakim danom sve zadovoljniji s autom, vidjet ces. Auo je izvrstan, ja sam prosao 7500 do sada i nikakvih, ni najmanjih problema. Ma predobro.
brušel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 22:49   #286
Da, da, kad se rucna spusti sve se zacrni. To je tako s tim ML, zvao sam i suzuki podrsku pa mi je covjek rekao da rade na tome da to poboljsaju i da mora uskoro izaci nadogradnja. Ali nije ni bitan toliko taj ML.
Biti ces svakim danom sve zadovoljniji s autom, vidjet ces. Auo je izvrstan, ja sam prosao 7500 do sada i nikakvih, ni najmanjih problema. Ma predobro.
brušel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 22:51   #287
Ja sam kapario plavog,dolazak do sredine 7. mjeseca, uspio ušičarit besplatnu boju + komad dodatne opreme,to je za sad parking senzori ali iskreno razmišljam da uzmem nešto drugo ,uzevši u obzir da ima kameru.
duffbeer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 22:55   #288
Upravo tako. Uzmi nesto drugo jer kamera izvrsno radi i senzori su nepotrebni.
brušel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 21:57   #289
Quote:
brušel kaže: Pogledaj post
Da, da, kad se rucna spusti sve se zacrni. To je tako s tim ML, zvao sam i suzuki podrsku pa mi je covjek rekao da rade na tome da to poboljsaju i da mora uskoro izaci nadogradnja. Ali nije ni bitan toliko taj ML.
Biti ces svakim danom sve zadovoljniji s autom, vidjet ces. Auo je izvrstan, ja sam prosao 7500 do sada i nikakvih, ni najmanjih problema. Ma predobro.
Ima par sitnica za koje sam znao ali me nerviraju...
Jos nisam nasao vozacku poziciju, dal mi je sjedalo preusko il mi je guzica velka ne znam, al se jos uvijek meskojim u njemu. Ovo mi nije bilo izrazeno na testnoj voznji...mozda je netko sjedio sa vecom guzicom u njemu pa sam ja imao mjesta.

Gumb za BC je na mjestu izvan svake pameti.
Fali mi automatsko spustanje svih prozora.

Mozda bi cak i uzeo te senzore da sam na tvom mjestu jer drugo nemas kaj. SD karticu sa mapama je bezveze uzimat.
Auto je dosta nepregledan sprijeda i tamo mi fale prednji senzori.

Ta plava boja mi je super, al je moj nakon ovih par kisa uzasno prljav tak da si mogu mislit kak ce plavi izgledat nakon kise

Ovo sve ostalo je odlicno za sada.

Kaj se tice nadogradnje kod mene je .850 verzija sto je zadnja verzija softwera.
zgmmax is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 11:51   #290
Navigacija

Jucer preuzeo svog novog Cross-a 1.4 i sve relativno jasno osim navigacije. Nigdje ne mogu naci prikaz trenutnog ogranicenja brzine. Pretrazio sam cijeli manual. Jel moguce da to nema ugradjeno u kartu. Inace koristim Igo na mobitelu koji to naravno ima.
extoan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 13:36   #291
Quote:
extoan kaže: Pogledaj post
Jucer preuzeo svog novog Cross-a 1.4 i sve relativno jasno osim navigacije. Nigdje ne mogu naci prikaz trenutnog ogranicenja brzine. Pretrazio sam cijeli manual. Jel moguce da to nema ugradjeno u kartu. Inace koristim Igo na mobitelu koji to naravno ima.
Ja mislim da toga nema. Barem ne u mojoj Vitari.
Dodge-167 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 22:03   #292
Potrosio prvi tank i prosao 600km. Nije mi se upalila rezerva, ostala mi jos jedna crtica.

Voznja samo po Zagrebu do posla i 2x do Svete Nedelje. Potrosnja po BCu 6.2 stvarna po izracunu 6.9. imao upaljen SS i tam di dugo cekam zeleno sam ga koristio, klima bila upaljena mozda 5-6x
__________________
World of Warships
Invite code - https://warships.net/zg_mmax
zgmmax is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 22:53   #293
Quote:
extoan kaže: Pogledaj post
Jucer preuzeo svog novog Cross-a 1.4 i sve relativno jasno osim navigacije. Nigdje ne mogu naci prikaz trenutnog ogranicenja brzine. Pretrazio sam cijeli manual. Jel moguce da to nema ugradjeno u kartu. Inace koristim Igo na mobitelu koji to naravno ima.
To ne postoji na toj navigaciji. Nepregledna je ali dobro dovede na cilj.
brušel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 13:01   #294
Quote:
zgmmax kaže: Pogledaj post
Potrosio prvi tank i prosao 600km. Nije mi se upalila rezerva, ostala mi jos jedna crtica.

Voznja samo po Zagrebu do posla i 2x do Svete Nedelje. Potrosnja po BCu 6.2 stvarna po izracunu 6.9. imao upaljen SS i tam di dugo cekam zeleno sam ga koristio, klima bila upaljena mozda 5-6x
Prihvatljivo
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 14:56   #295
Quote:
zgmmax kaže: Pogledaj post
Potrosio prvi tank i prosao 600km. Nije mi se upalila rezerva, ostala mi jos jedna crtica.

Voznja samo po Zagrebu do posla i 2x do Svete Nedelje. Potrosnja po BCu 6.2 stvarna po izracunu 6.9. imao upaljen SS i tam di dugo cekam zeleno sam ga koristio, klima bila upaljena mozda 5-6x
Slicno i kod mene s 1.4 motorom. Po BC 5.9 a stvarna 6.4. 70% autoput i 30% po manjim gradovima.
extoan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 11:44   #296
Najgora moguca tortura po Zagrebu sa upaljenom klimom, puno startova i stani-kreni...oko 8,5 l, 1.4 allgrip...dobro, nekada bude i malo vise gasa i malo sport mode ali u pravilu pokusavam pripaziti na stil voznje.

Misljenja?
ne...znalica! is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 11:45   #297
Najgora moguca tortura po Zagrebu sa upaljenom klimom, puno startova i stani-kreni...oko 8,5 l, 1.4 allgrip...dobro, nekada bude i malo vise gasa i malo sport mode ali u pravilu pokusavam pripaziti na stil voznje.

Misljenja?
ne...znalica! is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 09:33   #298
Quote:
ne...znalica! kaže: Pogledaj post
Najgora moguca tortura po Zagrebu sa upaljenom klimom, puno startova i stani-kreni...oko 8,5 l, 1.4 allgrip...dobro, nekada bude i malo vise gasa i malo sport mode ali u pravilu pokusavam pripaziti na stil voznje.

Misljenja?
Realno i jos sasvim ok potrosnja za Zagreb. Nema auta, pa ni dizela koji realno troši 5l u Zagrebu, to ljudi vjeruju u zubić vile...
Belin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 22:50   #299
Kaj se tice malog turbaka i potrosnje:

Do sada 4 puna tanka potrosio, prosjek 7l

Prvi spojeni vikend isao AC do jaske (tempomat 130, preticanje 150) nazad starom cestom, drugi dan AC do brezničkog huma (tempomat 140) nazad stara cesta. Klima bila upaljena cijelo vrijeme na 24c
Potrosnja 6.6L

Sad ovaj vikend AC do Rijeke (tempomat 130, preticanje 150) pa do medveje i nazad ista ruta samo sam vozio malo sporije 120-130 i potrosnja je isto nekih 6.7 odokativnom metodom.
Do vikenda cu ga ponovo tankat punog pa cu znat koliko je potrosnja bila (sa time da ce bit nekih 200km voznje po zagrebu jos).

130-140 je taman za auto, ne osjeti se da se ide toliko brzo i buka je normalna (cuje se malo zujanje vjetra oko retrovizora).
Sve iznad toga je prebucno (meni) za neku duzu voznju na tim brzinama.
zgmmax is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 10:22   #300
stigao 1.0 metalik plavi GL+, boja presuper na suncu ali prljava na kiši...kad nema sunca ili je u hladovini izgleda kao obična plava... 400 km mix, 6,3 l.... vozio sam sad par godina megana 1.5 dci - sx bolje vuče... za sad ne valja pozicija USB u naslonu za ruke - kad se ubode USB onda ništa velikoga kao torbica za ljeto ne ide u kutiju jer je USB okomit na gore - vrlo glupava pozicija za USB, drugo što ne valja je odsjaj krom unutrašnjosti na staklu kod retrovizora - meni smeta u vožnji jer zbunjuje pri pogledu na retrovizor... ukupan dojam: više od očekivanog u svim elementima, vrlooo zadovoljan, fala im...
scross is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:57.