Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2016., 21:20   #81
Quote:
Carla Marx kaže: Pogledaj post
Mat tekući ruževi - my lips but better:
614 Emergency Call
618 Dream Team

I zanima me jesu li bolji tekući mat ruževi ili obični Final matte ruževi?
Meni je Emergency call presvjetao da bi bio my lips but better. Imam i njega i Dream team pa bih za ovu svrhu ipak preporučila Dream team. Emergency call je nekako hladan i rozikav i baš se vidi da je nešto tako hladno na usnama. Inače sam baš svijetla.

Od Final matte ruževa imam Midnight kiss i nekako ga rijetko nosim. Nijansa je stvarno krasna. Nije baš totalno mat kao ovi tekući kada se posuše, nego je nekako baršunasta što je također plus, međutim nije mi baš najugodniji na usnama. Teže ga je i nanjeti iako uopće nije suh. Na znam objasniti. Kao da je previše voskast, a ne 'topi' se u dodiru s usnama kako bi se lakše namazao.

Inače, cijena od 40 kn za tekuće ruževe je sasvim pristojna.
Očekivala sam da će cijene ići u nebesa po uzoru na Golden rose.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 21:26   #82
Dio cijena..


Oni shine ruzevi su oko 45kn, puder tekući u staklenoj bocici 60kn, kistovi idu od cca 20kn nadalje, sjajila su cca 40kn, korektori su isto ok cijena, dalje nisam zapamtila. Iako ni ove nemojte uzimat kao 100% točne.
Sent from my ONE E1003 using Tapatalk
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 21:54   #83
Imaju li Velvet matte pudere u kamenu? Da znam isplati li mi se ici do Zg

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 22:17   #84
Ja koliko se sjećam imaju. Neke u kamenu sigurno imaju

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 23:16   #85
Quote:
UniqueAlfa kaže: Pogledaj post
Ja koliko se sjećam imaju. Neke u kamenu sigurno imaju

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk
Hvala ako ostane cega do subote, otici cu

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 23:24   #86
Bila sam u Kozmu samo zbog ruzeva, cisto da vidim tu veliku famu oko Aure. Relativno domaci proizvod, odlicne pigmentacije, blabla, pola blogosfere prica o njima. Iskreno, nema nijanse koju vec otprije nemam, ili koja je upravo onako "ali bas TA ~drugacije~ crvena mi treba" iako imam jos 10 drugih crvenih ruzeva. Nit boje, nit formule, nit pakiranje, nista me nije odusevilo. Njah. Ovo je gore od onda kad je MAC dosao u grad, dobro je netko spomenuo, kozmeticki H&MBalmain
Instant Human is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 23:30   #87
Quote:
Instant Human kaže: Pogledaj post
Bila sam u Kozmu samo zbog ruzeva, cisto da vidim tu veliku famu oko Aure. Relativno domaci proizvod, odlicne pigmentacije, blabla, pola blogosfere prica o njima. Iskreno, nema nijanse koju vec otprije nemam, ili koja je upravo onako "ali bas TA ~drugacije~ crvena mi treba" iako imam jos 10 drugih crvenih ruzeva. Nit boje, nit formule, nit pakiranje, nista me nije odusevilo. Njah. Ovo je gore od onda kad je MAC dosao u grad, dobro je netko spomenuo, kozmeticki H&MBalmain
Onda daj dupe za Time for selfie npr.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 23:46   #88
Aura

Quote:
Instant Human kaže: Pogledaj post
Bila sam u Kozmu samo zbog ruzeva, cisto da vidim tu veliku famu oko Aure. Relativno domaci proizvod, odlicne pigmentacije, blabla, pola blogosfere prica o njima. Iskreno, nema nijanse koju vec otprije nemam, ili koja je upravo onako "ali bas TA ~drugacije~ crvena mi treba" iako imam jos 10 drugih crvenih ruzeva. Nit boje, nit formule, nit pakiranje, nista me nije odusevilo. Njah. Ovo je gore od onda kad je MAC dosao u grad, dobro je netko spomenuo, kozmeticki H&MBalmain

Nije aura nepoznata pa da pakiranja i boje nismo do sada nigdje vidjeli pa smo se iznenadili. Tekuci postojaniji ruz za tu cijenu ne mozes naci, nigdje. I odlicna je paleta boja u tom cjenovnom rangu. Tako da ne kuzim bas ovaj komentar

Sve u svemu, koliko vas pratim, odlicne cijene. Nista pretjerano. U Bosni sam tekuce ruzeve placala vise.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ango is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2016., 23:49   #89
@Nagrišpana: Evo sve trcim u Kozmo da ga uzmem i usporedjujem s drugim ruzevima koje imam

@ Ango: bez obzira na tekuce/normalne ruzeve, nijedna nijansa mi nije zapela za oko. Meni osobno ne cini razliku jel tekuci ili nije, ali eto, to sam ja. Ista ona koja ne vidi tu pomamu
Instant Human is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 01:30   #90
Normalno da ju ne vidiš jer ti očito nikad nije bila napeta, a po ovome mi se čini da ti je rijetko kad sta zanimljivo. Jer da je onda bi shvacala zašto za nekim stvarima nastane pomama. Ok ima i onih koji to rade da budu u trendu, ali ima i nas kojima je Aura (ili bilo koji drugi brend)bila oduvijek zanimljiva iliti od kad je izašla van. Meni se sve svida. Od nijansi, do ambalaže koja je obična itd. A kad nešto čekaš jako dugo da ti postane dostupno nije ni cudo da dode do navale.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk
__________________
"She needed a hero, so that's what she became."
UniqueAlfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 14:23   #91
Stanje jutros: ne bas bajno.

Od matte ruzeva nema stop staring i time for selfie, steta, bas sam pikirala oba.
Uzela sam dream team i sooner or later.

Primer 'prime me' uzela predzadnji, sjenila uopce nema u nijansama candy rose, cute nude i skin deep. Nisam primjetila ni highlitere.

Zato sam se opskrbila kistovima, a uzela sam i olovke za usne.
Lakovi se cine dobri.

Pitala prodavacicu hoce li nadopunjvat stalak, rekla je 'ne, to je to sta ima'.
To mi je minus - plus na kasi radi neki nedojebani klinac.

Svidja mi se katalog koji stoji na stalku, sa svim proizvodima, taman za pripremu slijedece kupovine, iako mislim da me kozmo nece vidjeti iducih mjesec dana.
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 14:35   #92
Rasprodane su i dvije nijanse korektora, a jednu od tih sam htjela uzeti, ima li netko bazu za sminku? Onu obicnu, ne matirajucu
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 15:12   #93
a meni je prodavacica rekla da ce popodne dobit jos robe
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 16:12   #94
UPRAVO POPUNILI STALAK....
mišljah da ću se opskrbiti svim i svačim but no...
ničim nisam posebno impresionirana, matte liquid ružwevi su prelijepe nijanse, no probala sam jedan (neki tamnocrveni) i naravno-pati od klasične boljke sušenja usana...
lijep je,vrlo maziv, opaque,viskozan (želeiziran) i ostavlja lijep stain, ali ništa bolji nit lošili od Bourjois Velvet ruževa...jeftiniji ali ok...to naime nisam niti pikirala...
ono što me apsolutno oduševilo su Correct me korektori...wow...izbor nijansi je super i cijena od 34 kn sasvim pristojna za 7 g.proizvoda...meni se ovako na prvu i sa 2 probe učinio boljim od MAC prolongwear concealera koji mi je ionako na dulje staze-ultrameeeh...
dakle,samo to kupih
nijansa 302...

savjet-obavezno birajte nijanse na danjem svjetlu...morala sam se vratiti natrag u dućan i zamijeniti korektor jer ono jadno kozmo svjetlo daje potpuno krivi dojam...žuti podton su prve 3 nijanse-301 je baš jako light beige, 302, pastelno beige, 303, boja klasičnog medium pudera, rozi podtonovi su zadnje 4 nijanse-304 je najsvjetlija(snjeguljice!), 305,306,307...
306 Natural bi mogla odgovarati svima, mnijem....

odlične je konzistencije, super pokriva i baš se veselim isprobavanjima)
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 16:17   #95
da li možda netko zna za rijeku za aure, danas bi trebale biti u Tower centru?
neprikosnovena is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 16:39   #96
Zna li netko kakvi su mat puderi i koja im je cijena ?
pepi 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 17:12   #97
U Rijeci pun novi stalak...supeer
mare 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 18:15   #98
Quote:
mare 3 kaže: Pogledaj post
U Rijeci pun novi stalak...supeer
baš ti hvala, sutra ću pogledati
neprikosnovena is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 18:33   #99
evo malo slika



Arwen OOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 18:35   #100


Arwen OOO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:47.