Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2016., 18:01   #21
Sretna Nova godina
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 23:10   #22
Također, sve najbolje !!! :klap:
kafendžija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 00:17   #23
Jel valja šta onaj njihov fiksator za šminku? Vidim da je sad nekih 20 kn u katalogu pa me zanima kolika mu je postojanost i da li uopće napravi to da šminka dulje izdrži?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 11:46   #24
Ima li netko kakvu preporuku za kremu za lice? Zapela mi za oko nutra effects za suhu kozu
Teradex is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 16:50   #25
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Jel valja šta onaj njihov fiksator za šminku? Vidim da je sad nekih 20 kn u katalogu pa me zanima kolika mu je postojanost i da li uopće napravi to da šminka dulje izdrži?
Mogu ti reć' da uopće nije loš... pogotovo kada je na akciji.. ja sam ga koristila ljeti i lijepo osvježi lice.... a dal šminka traje dulje, a ne šminkam se toliko ljeti pa nisam niti obraćala pažnju na to, ali kada se pošpricaš definitivno ti osježi lice i izgleda lijepo... za 19kn ti se sada isplati....
kafendžija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 16:53   #26
Quote:
Teradex kaže: Pogledaj post
Ima li netko kakvu preporuku za kremu za lice? Zapela mi za oko nutra effects za suhu kozu
ja inače imam masnu kožu pa sam si iz te linije uzela onu zelenu baš sa masnu kožu... Krema je odlična... brzo se upije, nije prevodenasta niti pregusta i jako lijepo se razmazuje.... čak ju znam nanijeti kao podlogu za puder i ima zaštitni faktor.... I što je meni osobno važno, odlično miriši... e sad, ne znam nikog da je probao iz te linije za suhu kožu pa ti ne mogu reći... ali vjerujem da su kreme iz te linije sve dobre....
kafendžija is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 20:25   #27
Super, hvala! Onda jedva čekam da mi stigne
Teradex is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 20:22   #28
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Jel valja šta onaj njihov fiksator za šminku? Vidim da je sad nekih 20 kn u katalogu pa me zanima kolika mu je postojanost i da li uopće napravi to da šminka dulje izdrži?
Ja ga koristim otkad se pojavio i stalno iznova kupujem.
Koristim ga pri baš svakom šminkanju.
Ako ne koristiš dobre proizvode ispod njega, fiksator ti ništa ne znači.
Fiksatori zapravo više rade da se sve skupa na licu bolje sjedini i sjedne.
Za oči nisam nikad primijetila neku razliku, ali baš vidim kako tekući puder, puder u kamenu i rumenilo bolje izgledaju s fiksatorom.
Ne znam s čime da ti usporedim trajnost, tj. ne znam koliko bi mi trajala šminka bez i s njim.
Bolje se drži pošto on nekako "spoji" slojeve na koži....
Moja koža se masti i meni svi fiksatori svijeta ne bi učinili da se u danu ne trebam prepudrati.
Ali za tu cijenu, stvarno ne trebaš vagati jel ti ga veliki trošak isprobati ili ne.
Fiksatori inače koštaju 150-400kn
Ivanchy91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 10:46   #29
Nikako ne uspijevam nabaviti Anew reversalist serum, a čula sam velike pohvale za njega i svakako bih ga željela nabaviti. Rijetko je u katalogu, a kad ga i naručim- nema ga....
mariane engel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 15:38   #30
cure jel koja ima u ovom katalogu onakvu bez ili plavu torbu okrugu za 99 kn su sad.
kakve su jel ima koja sliku malo vise od onog u katalogu?
i opcenito kak su zadovoljne i kakve je kvalitete?
hvala
__________________
Iskrenost je skup poklon , ne očekuj ga od jeftinih ljudi...
logical is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 09:14   #31
Kakav je Incandessence Blossom???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 20:25   #32
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Kakav je Incandessence Blossom???
ja ti ne volim slatkaste mirise pa ne znam da li mogu biti realna jer mi se definitivno nije svidio, nešto mi je baš smetalo u tom mirisu. (nije mi žao što ga više nema u ponudi). Miris je cvjetno-voćni, osjeti se jabuka, iris i sandalovina. Isto tako mi se ne sviđa ni sam Incandessence, također me nešto u njemu baš smeta, ali sam zato Incandessence Flame jako brzo potrošila vjerojatno mi se svidio zbog mošusa koji sadrži. Također mi je bio jako dobar Incandessence Lumiere kojeg više nema u ponudi, on je bio cvjetni, baš osvježavajući...
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 22:02   #33
Incandessence se ni meni ne sviđa, frendici sam ga poklonila. A da li postoji tester za Incandessence Blossom???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 01:41   #34
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Incandessence se ni meni ne sviđa, frendici sam ga poklonila. A da li postoji tester za Incandessence Blossom???
ne, nema u ponudi mirisa Incandessence Blossom, a nema niti uzoraka za naručiti, taj mirirs je bio dosta kratko u ponudi
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 08:54   #35
Tnx.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 11:53   #36
Da li je netko isprobao šampon za suho pranje iz Fokusa? Valja li to išta? mislim čak mu ni cijena nije baš niska.... Ima netko prsten Isla sa stranice 112? divan mi je pa me zanima da li je barem upola tako lijep uživo....
kafendžija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 13:01   #37
Quote:
kafendžija kaže: Pogledaj post
Da li je netko isprobao šampon za suho pranje iz Fokusa? Valja li to išta? mislim čak mu ni cijena nije baš niska.... Ima netko prsten Isla sa stranice 112? divan mi je pa me zanima da li je barem upola tako lijep uživo....
i mene zanima taj sprej, imam jako masnu kosu pa da ga imam kad zatrebam.... inače sam koristila one iz DM-a, ali to baš rijetko koristim kad nemam vremena za sušenje kose, a žurim, a ona ko rezanci.
Isla prsten sam vidila uživo, kolegica ga naručila u K16, je lijep je zaista.
Avonlady VK is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 14:57   #38
Quote:
Avonlady VK kaže: Pogledaj post
i mene zanima taj sprej, imam jako masnu kosu pa da ga imam kad zatrebam.... inače sam koristila one iz DM-a, ali to baš rijetko koristim kad nemam vremena za sušenje kose, a žurim, a ona ko rezanci.
Isla prsten sam vidila uživo, kolegica ga naručila u K16, je lijep je zaista.
Ja isto imam kosu koja se jako brzo masti pa mi onda taj spray super dođe treći dan.... baš lijepo osvježi kosu i dobije se volumen. Koristila sam od Batiste (smeđi) i sad sam prešla na neki bijeli od Schaume jer je bio na popustu 13kn. Sad me baš zanima ovaj Avonov.

Za prsten ti puno hvala, definitivno ću si ga naručiti
kafendžija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 19:33   #39
http://bardzolubie.pl/promocje/avon/...katalog-4-2016

evo poljske četvorke
kafendžija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2016., 13:10   #40
Quote:
kafendžija kaže: Pogledaj post
Da li je netko isprobao šampon za suho pranje iz Fokusa? Valja li to išta? mislim čak mu ni cijena nije baš niska.... Ima netko prsten Isla sa stranice 112? divan mi je pa me zanima da li je barem upola tako lijep uživo....
Meni je stigao taj šampon za suho pranje i za sad se čini obećavajući. Dobro miriši i ne lijepi kosu, čak joj daje blagi volumen. Ne ostvalja onako bijele tragove ko Batiste i ne svrbi me vlasište za sad. Samo mi kosa nije baš masna još pa ne znam koliko zapravo dobro upija masnoću, ali za sada je dobar. Javim još dojmove kad isprobam na masnijoj kosi
The Black Cat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:05.