Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Izbori lokalni 2017

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2016., 10:26   #61
Da je bio po Aziji, vidio bi da u nekim gradovima ljudi nose pokrivala radi smoga i onečišćenog zraka. Poglavito se radi o Kini. A i ovo sa suncem ima smisla, jer globalno zatopljenje radi belaj. Nitko ne želi dobiti rak.
Kojiro Izawa is offline  
Old 26.02.2016., 10:33   #62
Quote:
Amazing Pudding kaže: Pogledaj post
Zanimljivo da sere protiv Japanaca koji u Split prvi dolaze i zadnji odlaze. Doslovno ovo pred i poslije sezone što imamo, imamo zahvaljujući turistima iz Azije. Već ih danas krajem veljače ima po gradu.
ne sere uopće protiv Japanaca već protiv blesavog stylinga. Tko još omota 9 krpa oko glava usred ljeta ? jesmo mi ostali kužni možda ?
dr.laki is offline  
Old 26.02.2016., 10:33   #63
http://www.jutarnji.hr/-nije-bitno-j...ivci-/1528515/

Evo čovjek se izjasnio, nije bitno što su Srbi nego što su bili primitivni.

Slučajno se u tekstu spomenula nacija koliko puta.

Ma možeš se ti stari moj popet na sto planina, pobijedit u 500 kvizova, ali ako tebi nije jasno da ti nisi za sudjelovanje u vlasti onda ti nema pomoću.

Ista stvar i Orešković.
Čovjek, ljudina, nikad ne bi prihvatio biti premijer na ovaj način.
KatarinaRi is offline  
Old 26.02.2016., 10:35   #64
"MALA moja sidni mi na jaja, pa ćeš vidit... Šta je Himalaja", bila je reklamna kampanja današnjeg zamjenika ministra turizma Roberta Pauletića 2009. godine za njegovu putopisnu knjigu "Himalaja u 77 priča".

http://www.index.hr/vijesti/clanak/h...gu/877408.aspx
--------

Ovo je sve bolje i bolje...hahahaha

A seljacine...
DJTcro is offline  
Old 26.02.2016., 10:36   #65
Quote:
dr.laki kaže: Pogledaj post
ne sere uopće protiv Japanaca već protiv blesavog stylinga. Tko još omota 9 krpa oko glava usred ljeta ? jesmo mi ostali kužni možda ?
Samo čitava Azija, nitko više...
__________________
Liberalčić. Progresivčić.
Skeewe is offline  
Old 26.02.2016., 10:37   #66
Quote:
Kojiro Izawa kaže: Pogledaj post
Da je bio po Aziji, vidio bi da u nekim gradovima ljudi nose pokrivala radi smoga i onečišćenog zraka. Poglavito se radi o Kini. A i ovo sa suncem ima smisla, jer globalno zatopljenje radi belaj. Nitko ne želi dobiti rak.
In Japanese society, for a long time, having white skin is one of the features of beauty and regarded as a good thing for women. There is an old proverb (色の白いは七難隠す iro no shiroi wa shichinan kakusu) which translates to “white skin covers the seven flaws,” meaning a fair-skinned woman is beautiful even if her features are not attractive....Recently, white skin has been strongly supported by women again. I’m sure you have seen women who wear sunscreen, umbrella, gloves, sunglasses, big hats, spray, and powder. They are trying hard to protect their skin from the sun. But the reason why they are doing is because everybody is doing. Now, the word ‘bihaku’ is getting attention from women. Bihaku is a Japanese marketing term and often used for representing skin whitening products and cosmetics. Bihaku products are highly popular among women. They are also popular with teenage girls and those in their twenties who strongly affected by the information from the internet and media.

link
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Old 26.02.2016., 10:37   #67
Quote:
Kojiro Izawa kaže: Pogledaj post
Da je bio po Aziji, vidio bi da u nekim gradovima ljudi nose pokrivala radi smoga i onečišćenog zraka. Poglavito se radi o Kini. A i ovo sa suncem ima smisla, jer globalno zatopljenje radi belaj. Nitko ne želi dobiti rak.
Ne radi se samo o Kini nego dobrom dijelu Azije. Nosio sam i ja maske preko lica. Ceste su prljave i za sunčanih dana jako prašnjave, prašina, uglavnom zemlja al s primjesama psećih, mačjih, štakorskih govana lebdi atmosferom svakog većeg i prometnijeg mjesta. Puno nije bolje ni u kantrisajdu. Ljudi stavljaju brnjice da ne udišu to smeće. Ukoliko ćeš provodit vrijeme na otvorenom bez te brnjice, uskoro vadiš crne šmrklje iz nosa ko iz rudnika Kreka, a ispljuvak ti izgleda kao onaj katranski od kroničnog pušača u zadnjim stadijima života.
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Old 26.02.2016., 10:38   #68
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
"MALA moja sidni mi na jaja, pa ćeš vidit... Šta je Himalaja", bila je reklamna kampanja današnjeg zamjenika ministra turizma Roberta Pauletića 2009. godine za njegovu putopisnu knjigu "Himalaja u 77 priča".

http://www.index.hr/vijesti/clanak/h...gu/877408.aspx
--------

Ovo je sve bolje i bolje...hahahaha

A seljacine...
Iz mog iskustva kod takvih likova obično bude planina veličine kupa zemlje koje izruje krtica
A tehnika rada iz brončanog doba.
KatarinaRi is offline  
Old 26.02.2016., 10:39   #69
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
"MALA moja sidni mi na jaja, pa ćeš vidit... Šta je Himalaja", bila je reklamna kampanja današnjeg zamjenika ministra turizma Roberta Pauletića 2009. godine za njegovu putopisnu knjigu "Himalaja u 77 priča".

http://www.index.hr/vijesti/clanak/h...gu/877408.aspx
--------

Ovo je sve bolje i bolje...hahahaha

A seljacine...
Blago onima koji se pitaju Indexom i na Indexu grade stavove, njihovo je Kraljevstvo Nebesko!
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 26.02.2016., 10:45   #70
Pa ovi su bolji od Alana Forda
IvekZagreb is offline  
Old 26.02.2016., 10:50   #71
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Ne radi se samo o Kini nego dobrom dijelu Azije. Nosio sam i ja maske preko lica...
Samo što u ovom slučaju to nema veze, porculanski bijela koža žene je japanski ideal ljepote.
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Blago onima koji se pitaju Indexom i na Indexu grade stavove, njihovo je Kraljevstvo Nebesko!
Super, znači lik koji otvoreno vrijeđa turiste je za tebe idealan za zamjenika minisntra turizma?

Imam osjećaj da ovih dana MOSTovci rade audicije za fotelje hvatajući za rukave iole viđenije ljude i nudeći pozicije. Ali štajaznam, to su valjda reforme sa jasno zadanim rokovima.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Old 26.02.2016., 10:57   #72
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
In Japanese society, for a long time, having white skin is one of the features of beauty and regarded as a good thing for women. There is an old proverb (色の白いは七難隠す iro no shiroi wa shichinan kakusu) which translates to “white skin covers the seven flaws,” meaning a fair-skinned woman is beautiful even if her features are not attractive....Recently, white skin has been strongly supported by women again. I’m sure you have seen women who wear sunscreen, umbrella, gloves, sunglasses, big hats, spray, and powder. They are trying hard to protect their skin from the sun. But the reason why they are doing is because everybody is doing. Now, the word ‘bihaku’ is getting attention from women. Bihaku is a Japanese marketing term and often used for representing skin whitening products and cosmetics. Bihaku products are highly popular among women. They are also popular with teenage girls and those in their twenties who strongly affected by the information from the internet and media.

link
A eto, nisam turistkinje viđao koje bi cijelo lice prekrivale. Uglavnom je bilo onih maski za lice koje liječnici imaju. Čudno je u svakom slučaju da Pauletića ljuti takvo nešto. Svijeta se valjda nagledao.
Kojiro Izawa is offline  
Old 26.02.2016., 11:20   #73
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Samo što u ovom slučaju to nema veze, porculanski bijela koža žene je japanski ideal ljepote.
???
Jel ti to mene podučavaš azijskim kanonima ljepote?

Uostalom ja sam to napisao prije dvije stranice

https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...7&postcount=40
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Old 26.02.2016., 11:21   #74
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Iz mog iskustva kod takvih likova obično bude planina veličine kupa zemlje koje izruje krtica
A tehnika rada iz brončanog doba.
Toljaga, i takve tehnike misliš
ecobarbarus is offline  
Old 26.02.2016., 11:29   #75
Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
???
Jel ti to mene podučavaš azijskim kanonima ljepote?

Uostalom ja sam to napisao prije dvije stranice

https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...7&postcount=40
Nisam vidio, moja isprika i posipanje pepelom a kasnije slijedi seppuku.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Old 26.02.2016., 11:30   #76
Quote:
Kojiro Izawa kaže: Pogledaj post
A eto, nisam turistkinje viđao koje bi cijelo lice prekrivale. Uglavnom je bilo onih maski za lice koje liječnici imaju. Čudno je u svakom slučaju da Pauletića ljuti takvo nešto. Svijeta se valjda nagledao.
Nema tu ništa čudno. Znam puno ljudi koji su svijet proputovali, uglavnom da bi zacementirali svoje uske vidokruge i potvrdili da su u pravu što su zadrti kakvi jesu. Jednom se s jednim iz Splita vozim Singapurom a on će - "pogledaj ovo, šta je ovo? Više vridi jedna ulica u Splitu nego cili Singapur..."
Ili kad je doša u Ningbo u Kini (na ušću Jang Cea), gleda u more/rijeku boje bijele kave pa će posprdno - "pa di se ovi Kinezi kupaju...?" , kao ono - kinezi jadnici, ne znaju oni što je more...
Kinezi i općenito Azijati ne znaju ni što je to kupanje, plandovanje, ljetovanje. Ljudi rade, rade i rade i zato će i pregaziti svijet. A ne ko mi koji samo mislimo na hlađenje jaja, šetnje po Rivi i ispijanje kavica na siječanjskom suncu...
Tako je i Pauletić. Otišao vidjeti svijet da vidi kakvih sve divljaka neotesanih što ne poznaju Bibliju ima po svijetu...da se uvjeri u superiornost dalmatinskog načina života...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Old 26.02.2016., 12:16   #77
Ovaj Pauletić je HDZu došao kao naručen. Mogu ga prvom prilikom smijeniti i vratiti Mostu za Crnoju, a mogu ga i pustiti pa ga koristiti kao štit kad im se bude prigovaralo (unutar koalicije) za Hasanbegovića. U svakom slučaju čisti sitting duck.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Old 26.02.2016., 12:18   #78
Evo oglasio se ministar, to je sarkazam i splitski đir koji mi ne razumijemo.
Molim Cuku da nam objasni
KatarinaRi is offline  
Old 26.02.2016., 12:26   #79
Dakle ništa novo. Svaka glupost se može opravdati đirom ili dišpetom.

Zadnje uređivanje Hilda : 26.02.2016. at 13:19. Reason: tapatalk je ponorel
Hilda is offline  
Old 26.02.2016., 12:28   #80
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Evo oglasio se ministar, to je sarkazam i splitski đir koji mi ne razumijemo.
Molim Cuku da nam objasni
Turisti će zato razumjeti
ViktorViktorija is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:24.