Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2016., 08:20   #1
Poskupljenje cestarine od 01.01.2017 god.

Iako konačni dogovor još nije postignut, glavne konture su poznate. One uključuju sljedeće: povećanje cestarine za 5 posto na autocestama kojima upravlja HAC, uvođenje sezonskih cestarina, ponovno spajanje tvrtke za održavanje i naplatu cestarine HAC ONC-a s HAC-om, ARZ ostaje samostalna tvrtka, uvođenje automatizirane naplate cestarine, objedinjavanje javne nabave u sektoru održavanja i dugoročno planiranje investicija u Hrvatskim cestama.

Prema našim informacijama, povećanje cestarina i sezonske cestarine uvode se kako bi se izbjeglo ukidanje popusta na ENC uređaje, što je prijedlog Svjetske banke. Naime, kako bi se povećali prihodi HAC-a i ARZ-a, konzultanti Svjetske banke predložili su ukidanje popusta na ENC uređaje.

Kako bi na taj način bio napravljen najveći udar na vlasnike kamiona, u Ministarstvu prometa su se tome usprotivili zbog straha da bi se ionako mali kamionski promet s autocesta skoro u cijelosti prebacio na državne ceste. Stoga je odlučeno da teret povećanja prihoda bude ravnomjerno raspoređen na sve korisnike, a popusti na ENC ostaju.

Kako saznajemo, cestarina bi od 1. siječnja bila povećana za pet posto za 1. i 2. kategoriju, ali samo na autocestama kojima upravlja HAC. Naime, analizom je uočeno kako je cestarina po kilometru na autocesti Rijeka -Zagreb veća nego li na HAC-ovim autocestama, a vlasnik tvrtki koje upravljaju tim autocestama je isti. Stoga bi se ovim povećanjem izjednačio iznos cestarine po kilometru, a prihod HAC-a bi se povećao za oko 80 milijuna kuna. U tom slučaju, cestarina od Zagreba do Splita iznosila bi umjesto sadašnjih 174, 183 kune, a do Lipovca umjesto 184, 193 kune.

Vinjete otpisane

Sezonske cestarine vrijedile bi u razdoblju od 15. lipnja do 15. rujna na svim pravcima pod upravljanjem HAC-a i ARZ-a, i iznosile bi 10 posto više nego u ostatku godine. Kao što smo već i pisali, definitivno se odustaje od uvođenja vinjeta i postupno će se uvoditi automatizirana naplata kao prijelazno rješenje do naplate cestarine putem GPS-a.

Kako saznajemo, prijepor je nastao oko prijedloga Svjetske banke za formiranja posebne Agencije za naplatu cestarine. Hrvatskoj strani nije objašnjeno čemu pored postojeće tvrtke za naplatu cestarine, osnivanje nove Agencije te je taj dio još uvijek nedefiniran.

Tvrtka Atkins kao konzultant predložila je tri moguća modela budućeg institucionalnog oblika tvrtki za upravljanje autocestama. Najvjerojatnije će biti prihvaćen prijedlog o ponovnom spajanju HAC-a i HAC ONC-a, dok bi tvrtka Autocesta Rijeka - Zagreb i nadalje ostala posebna tvrtka, ali u manjem obimu nego danas. ARZ mora ostati samostalna tvrtka zbog kreditora, koji svi moraju dati pristanak na eventualno spajanje ARZ-a s HAC-om, što je bila jedna od ideja.
__________________
Joj što volim ovaj režim, svi rade a ja ležim!
igor999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 08:25   #2
Banda. Zapalit.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 08:29   #3
Nego:

ŠOKANTNI REZULTATI ANALIZE U HAC-u radi 4 puta više ljudi po kilometru ceste nego u Italiji!

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...aliji/1359519/
Markkonen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 08:50   #4
Ma naravno, neka povećaju za 50% pa će im se prihod povećati za 500 milijuna kuna!

I još da dignu PDV na 40% država sutra izlazi iz krize, ljudi plešu po ulicama, teče med i mlijeko..
dellel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 09:22   #5
Quote:
Fishkal kaže: Pogledaj post
Banda. Zapalit.
To je kad mlatiš tuđim kurcem, malo se zaigraš, pa onda dođeš na koljenima molit ovakve igrače da te vade iz govana.
A takvi ti ga najviše vole stavit bez podmazivanja.
frenchman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 09:35   #6
Ovo stvarno kao da su pisali ljudi koji nikad nisu bili u Hrvatskoj. Kakva automatska naplata, što je to? Čemu uvoditi GPS naplatu kad tako i tako imamo kućice i svu infrastrukturu na svim izlazima. Hoćemo li moći sami demontirati zaštitnu ogradu i ogradu pa izaći s AC-a bilo gdje ili šta? Misle oni ulupati još par milijardi na nove ulaze/izlaze pa da ZG-ST bude ograničenje 100km/h?

Treba samo poboljšati ENC uslugu, ništa više. Novi uređaji, više kućica koje su ENC only i gotovo.
Fitz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 11:09   #7
Quote:
Fitz kaže: Pogledaj post
Ovo stvarno kao da su pisali ljudi koji nikad nisu bili u Hrvatskoj. Kakva automatska naplata, što je to? Čemu uvoditi GPS naplatu kad tako i tako imamo kućice i svu infrastrukturu na svim izlazima. Hoćemo li moći sami demontirati zaštitnu ogradu i ogradu pa izaći s AC-a bilo gdje ili šta? Misle oni ulupati još par milijardi na nove ulaze/izlaze pa da ZG-ST bude ograničenje 100km/h?

Treba samo poboljšati ENC uslugu, ništa više. Novi uređaji, više kućica koje su ENC only i gotovo.
Potpuno se slažem s tobom.
Predlažem da se nakon određene potrošene svote na ENC uređaju tijekom kalendarske godine uvede popust ili čak besplatna cestarina. Tako bi se poticala vožnja autocestama.
tomislav10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 11:49   #8
Koja hrpetina nesposobnih uhljebljenih idiota
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 12:04   #9
Quote:
Fitz kaže: Pogledaj post
Ovo stvarno kao da su pisali ljudi koji nikad nisu bili u Hrvatskoj. Kakva automatska naplata, što je to? Čemu uvoditi GPS naplatu kad tako i tako imamo kućice i svu infrastrukturu na svim izlazima. Hoćemo li moći sami demontirati zaštitnu ogradu i ogradu pa izaći s AC-a bilo gdje ili šta? Misle oni ulupati još par milijardi na nove ulaze/izlaze pa da ZG-ST bude ograničenje 100km/h?

Treba samo poboljšati ENC uslugu, ništa više. Novi uređaji, više kućica koje su ENC only i gotovo.
Potpis!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 12:26   #10
sitnozubi i služe samo za šišanje... sve po zaslugama
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 12:59   #11
Ovo me iznenadilo. Onda sam se sjetio u kakvoj drzavi zivim.
Osobno ne volim autocestu ako se ne zurim a ovako cu ju jos i vise izbjegavati. Ne samo zbog cijene, ne putujem bas cesto tako da mi ne znaci previse, nego zbog principa. Zimi iz Zadra prema jugu prodje i po 5 minuta da nikoga ne sretnes a oni dizu cijene
__________________
we don't like things you do, and we will not remember you
babarej is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 13:10   #12
to ti se kod Zadra zove "cestovna renesansa" zato je skupo
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 13:29   #13
Quote:
Markkonen kaže: Pogledaj post
Nego:

ŠOKANTNI REZULTATI ANALIZE U HAC-u radi 4 puta više ljudi po kilometru ceste nego u Italiji!

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...aliji/1359519/
2300 zaposlenih a 1660 je višak, to ima samo kod nas
Zaposleni po babama i stričevima, kumovima i rodijacima, po plemenskim i stranačkim vezama.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 13:30   #14
Quote:
babarej kaže: Pogledaj post
Ovo me iznenadilo. Onda sam se sjetio u kakvoj drzavi zivim.
Osobno ne volim autocestu ako se ne zurim a ovako cu ju jos i vise izbjegavati. Ne samo zbog cijene, ne putujem bas cesto tako da mi ne znaci previse, nego zbog principa. Zimi iz Zadra prema jugu prodje i po 5 minuta da nikoga ne sretnes a oni dizu cijene
Pa doli oko Zadra možeš spavat nasred autoputa zimi bokte.
http://057info.hr/vijesti/2013-02-18...este-kod-zadra
__________________
prvi hrvatski android
belonguzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 13:35   #15
treba osloboditi autocestu od prometa da se mogu snimati reklame za volvo i ostale....
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 13:36   #16
Bit će kao i nekad: gužve na staroj cesti dok još nije ni bilo autocesta
tekac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 13:45   #17
„U tom slučaju, cestarina od Zagreba do Splita iznosila bi umjesto sadašnjih 174, 183 kune, a do Lipovca umjesto 184, 193 kune.“
Uf koje poskupljenje od ZG do ST čak za 9 kn (litru supera). Stvarno ne znak tko će moći podnijeti taj trošak. Kada sam čitao naslov prvo mi je palo na pamet 50%-tno poskupljenje. Izgleda da nisam jedini. Nakon pročitanog članka stvarno mi nije jasno kolika frka se digla za 5% poskupljenja. Nije da odobravam ali svakodnevno poskupljuju i 20% stvari koje svakodnevno koristimo i trebamo, struj, voda, kanalizacija…… i nisam baš primijeti toliku frku radi toga.
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 14:06   #18
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
„U tom slučaju, cestarina od Zagreba do Splita iznosila bi umjesto sadašnjih 174, 183 kune, a do Lipovca umjesto 184, 193 kune.“
Uf koje poskupljenje od ZG do ST čak za 9 kn (litru supera). Stvarno ne znak tko će moći podnijeti taj trošak. Kada sam čitao naslov prvo mi je palo na pamet 50%-tno poskupljenje. Izgleda da nisam jedini. Nakon pročitanog članka stvarno mi nije jasno kolika frka se digla za 5% poskupljenja. Nije da odobravam ali svakodnevno poskupljuju i 20% stvari koje svakodnevno koristimo i trebamo, struj, voda, kanalizacija…… i nisam baš primijeti toliku frku radi toga.
Pa jebote namisto da pojeftine, da više ljudi ide na auto put oni dižu cine!
Pet po pet...
__________________
prvi hrvatski android
belonguzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 14:07   #19
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
„U tom slučaju, cestarina od Zagreba do Splita iznosila bi umjesto sadašnjih 174, 183 kune, a do Lipovca umjesto 184, 193 kune.“
Uf koje poskupljenje od ZG do ST čak za 9 kn (litru supera). Stvarno ne znak tko će moći podnijeti taj trošak. Kada sam čitao naslov prvo mi je palo na pamet 50%-tno poskupljenje. Izgleda da nisam jedini. Nakon pročitanog članka stvarno mi nije jasno kolika frka se digla za 5% poskupljenja. Nije da odobravam ali svakodnevno poskupljuju i 20% stvari koje svakodnevno koristimo i trebamo, struj, voda, kanalizacija…… i nisam baš primijeti toliku frku radi toga.
Nemoj podvaljivati deziformacije, Bandic je rekao da ce odvoz smeca pojeftiniti 30%, makar koliko ja vidim racun je isti, jedina je razlika pretovareni kontenjeri ispred zgrade.
Kako se kaze 5% po 5%, uzmu tu i tamo i za cas ti inflacija pojede placu.
__________________
Without racing, there is no Honda!
Bono_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 14:17   #20
Na starima će stajat vjerojatno murja svako malo i kad te globi onda ćeš uštedjeti k..c.
ico1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:04.