Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2010., 22:10   #1201
Quote:
djevojka-broj-8 kaže: Pogledaj post
a sta ti ides odstranit? cijena? jel bi bilo koristi od jednog, dva tretmana? u slucaju da ostanem bez novaca pa moram prekinit. jer ako je bikini 1500 mislim da lice nije puno jeftinije.
ja bikini tj sve dole...meni je tretman oko 1700 i to mi je jos spomenuo 6 7 tretmana osim ako sam da krivo cula,dao bog...nznm jel imas kakve koristi od jednog dva tretmana..on ti je meni objasnjavo to ovak(doslovno) : znaci laserom unistimo dlaku u korjenu,ali ti majstori koji ju prioizvode ce tjerat jos i jos tako da ce ponovo rast nova dlaka pa da ju treba par puta unistit da bi nestala skroz"...hhh koma...uglavnom lice ti je vjerojatno jeftinije ovisi o tom koliko je podrucje i kolko toga za odstranit imas...lice je sigurno jeftinije...
guess-who is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 22:41   #1202
nadam se da je jeftinije
skup je taj centar al se doktor cini strucan pa sad ne znam sta bi. nasla sam negdje da je cijena 950 al se sad ne mogu sjetit jel to laser il IPL a u centru bella 300kn lice ipl-om jer je kao neka akcija(sad je to vec i proslo mozda). za svijetle dlake kazu da laser ne koristi pa se još premisljam izmedju tog i ipl-a. mislim da u doctoru rade i jedno i drugo pa cu otic na pregled ak je bespl.nemam sta izgubit.
djevojka-broj-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 07:45   #1203
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Rizicno da ti dodje do hipopigmentacije (da ostanu bijele tocke). Pogotovo sada.
Ja sam uradila tretman prije 18 dana. Samo mi pravo sporo prolazi. Doktor je rekao da treba 4-6 sedmica da se koža obnovi. Malo sam nestrpljiva.
"Blondie" is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 21:00   #1204
Quote:
"Blondie" kaže: Pogledaj post
Ja sam uradila tretman prije 18 dana. Samo mi pravo sporo prolazi. Doktor je rekao da treba 4-6 sedmica da se koža obnovi. Malo sam nestrpljiva.
Da se obnovi?? Znaci da je posteno okinuo. Obicno eritemi itd traju par dana. Vidjeti ces i sama.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 21:17   #1205
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Da se obnovi?? Znaci da je posteno okinuo. Obicno eritemi itd traju par dana. Vidjeti ces i sama.
Moram sam sebe ispraviti jer sam sada procitao da je rijec o Q-swtched laseru i pigmentacijama. 6 tjedna je puno,ali 4 bi moglo biti. No, ukoliko se sada upaljeno podrucje izlaze suncu doci ce sigurno do novih pigmentacija. U svakom slucaju ja to nebi nikad radio sa tim instrumentom. On je projektiran da uklanja tetovaze. A melanin i mineralne soli (tinta) su potpuno drugacijeg sastava i imaju drugacije TRT (Thermal Relaxation Time) tj. vrijeme potrebno da se akumulirana energija izgubi (zapravo 2/3).
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 09:06   #1206
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Moram sam sebe ispraviti jer sam sada procitao da je rijec o Q-swtched laseru i pigmentacijama. 6 tjedna je puno,ali 4 bi moglo biti. No, ukoliko se sada upaljeno podrucje izlaze suncu doci ce sigurno do novih pigmentacija. U svakom slucaju ja to nebi nikad radio sa tim instrumentom. On je projektiran da uklanja tetovaze. A melanin i mineralne soli (tinta) su potpuno drugacijeg sastava i imaju drugacije TRT (Thermal Relaxation Time) tj. vrijeme potrebno da se akumulirana energija izgubi (zapravo 2/3).

Hvala na savjetu! Ne izlažem se suncu. Inače ne smijem na sunce puno pošto sam jako svijetle puti i uvijek moram imati kremu sa zaštitnim faktorom. Koža mi je jako osjetljiva. Malo ako se udarim od nešto odmah mi modrica ostane. Nadam se da će ubro proći. Vidim da ide na bolje, ali sam nestrpljiva.
"Blondie" is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 14:40   #1207
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Moram sam sebe ispraviti jer sam sada procitao da je rijec o Q-swtched laseru i pigmentacijama. 6 tjedna je puno,ali 4 bi moglo biti. No, ukoliko se sada upaljeno podrucje izlaze suncu doci ce sigurno do novih pigmentacija. U svakom slucaju ja to nebi nikad radio sa tim instrumentom. On je projektiran da uklanja tetovaze. A melanin i mineralne soli (tinta) su potpuno drugacijeg sastava i imaju drugacije TRT (Thermal Relaxation Time) tj. vrijeme potrebno da se akumulirana energija izgubi (zapravo 2/3).

I još da te pitam šta misliš na koji način mogu uklonuti tu pigmentaciju ako ostane,a vjerovatno da će ostati?
"Blondie" is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 12:15   #1208
bok ekipa!

zanima me dal ima netko iskustva sa trajnom depilacijom u "Kozmetički salon VEM-38 " u Tratinskoj na Trešnjavci??
bila sam na prvom tretmanu prošli tjedan pa me zanima dal ima neko od vas iskustva. Frendica mi je bila već prije i zadovoljna je, al mene zanima još mišljenja. Nekako mi se čini da sam malo platila.... 2300kn za cijele noge sa bikinijem???
ka1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 12:56   #1209
Quote:
ka1983 kaže: Pogledaj post
zanima me dal ima netko iskustva sa trajnom depilacijom u "Kozmetički salon VEM-38 " u Tratinskoj na Trešnjavci??
bila sam na prvom tretmanu prošli tjedan pa me zanima dal ima neko od vas iskustva. Frendica mi je bila već prije i zadovoljna je, al mene zanima još mišljenja. Nekako mi se čini da sam malo platila.... 2300kn za cijele noge sa bikinijem???
mozda je to cijena samo jednog tretmana...
guess-who is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 13:33   #1210
Quote:
guess-who kaže: Pogledaj post
mozda je to cijena samo jednog tretmana...
pa naravno da je samo jedan tretman, ali je i dalje sumnjivo jeftino. Neću se miješati, samo ću reći da u laser centar doctor samo potkoljenice koštaju 2000 kn. bikini 1500, a gornji dio nogu ne znam, ali pretpostavljam isto oko 2000 kn. sve cijene su za jedan tretman...
Malamida is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 13:38   #1211
Bila sam na IPL pazuha i oduševljena sam, bila sam prije Uskrsa, i dobra 3 tjedna ništa nije raslo, sad neke tanke.
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 15:52   #1212
Quote:
ka1983 kaže: Pogledaj post
zanima me dal ima netko iskustva sa trajnom depilacijom u "Kozmetički salon VEM-38 " u Tratinskoj na Trešnjavci??
bila sam na prvom tretmanu prošli tjedan pa me zanima dal ima neko od vas iskustva. Frendica mi je bila već prije i zadovoljna je, al mene zanima još mišljenja. Nekako mi se čini da sam malo platila.... 2300kn za cijele noge sa bikinijem???
Cijena je pristojna. Jasno ako se radi o dobrom uredjaju.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 19:35   #1213
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Cijena je pristojna. Jasno ako se radi o dobrom uredjaju.
A kako da mi neuki znamo da je dobar uređaj?
ka1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 12:48   #1214
moji rezultati

Odlučih se pokušati. Dakle tip kože 2-3. Radila lice kod dermatologice, sa Nd:YAG Cool Glide laserom.

Odradila sam 4 tretmana. Još jedan, i pošto je stiglo sunce taj 5ti će biti i kraj.

Prvi put rezultati nisu bili baš ohrabrujući, ništa se specijalno nije dogodilo. Tu i tamo koja otpala. Užasno me je boljelo. (Nikako taj bol ne bih usporedila s peckanjem, ali eto i bol je individualana).
Drugi put, pa ajde nekih 30-40% dlačica otpalo.
Nakon trećeg tretmana pojavile se 3 crne dlake. One ostale su izrasle normalne, svijetle, kratke meke dlačice.
Sad još, nakon 4 tretmana čekam hoće li se pojaviti.

Et... to je za sada to. Sad mi valjda predstoji srepnja i čekanje...
Šima is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 13:51   #1215
Hej curke. Evo i ja se odlučih i prikupih si lovicu za bikini zonu, odnosno mislim da će ić sve osim crte. E sad...imam dogovoren prvi tretman u petak u Polidermi kod dr.Kaliterne. Dajte mi molim vas vaša iskustva, kakva god!!!!
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 14:01   #1216
Ja bi zasad radila elektroepilaciju lica tj. nadušnica i par dlačurina koje rastu gdje ne bi trebale na tom području. Što mislite koliko bi jedan tretman koštao?Nije neka velika količina dlaka ali znam da se mjeri po vremenu, pa npr.15 minuta košta toliko i toliko.

E, i ako netko zna gdje se to pobogu može napravit u ST-u a da nije Gorica jer o njima sve najgore čujem

Zadnje uređivanje Dotty : 11.05.2010. at 14:38.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 11:52   #1217
Quote:
Hannuma kaže: Pogledaj post
Hej curke. Evo i ja se odlučih i prikupih si lovicu za bikini zonu, odnosno mislim da će ić sve osim crte. E sad...imam dogovoren prvi tretman u petak u Polidermi kod dr.Kaliterne. Dajte mi molim vas vaša iskustva, kakva god!!!!
E hvala vam od sveg srca. Da nije bilo ove vaše pomoći, neznam kako bi!!!
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 22:40   #1218
elektroliza i sunce

treba li nakon elektrolize izbjegavati sunce? i koliko dugo? može li se krenuti s tretmanima u proljeće /ljeto ili to baš nije preporučljivo?
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 20:16   #1219
Nitko iz Splita?
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 09:53   #1220
Quote:
Hannuma kaže: Pogledaj post
Hej curke. Evo i ja se odlučih i prikupih si lovicu za bikini zonu, odnosno mislim da će ić sve osim crte. E sad...imam dogovoren prvi tretman u petak u Polidermi kod dr.Kaliterne. Dajte mi molim vas vaša iskustva, kakva god!!!!
znam da je kasno, al moj savjet je BJEŽI OD NJEGA! čovjek je tako površan i cilj mu je samo zgrnuti pare...
pero55 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:44.