Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2014., 20:01   #1
strah me ici vidovnjaku

Vjeruje li ovdje itko u vidovnjake,,da li postoje ljudi koji stvarno vide,,ja u ponedjeljak idem vidovnjaku,vezano za neke stvari,za jednu osobu,i ljubav,i sve me opcenito zanima..samo mene je strah sto ce mi on reci..zelim ici, ali ne znam sto bi mi mogao reci..kad mi kaze,neznm da li da vjerujem u to sto kaze ili ne,kako cu znati da li je istina,ako kaze za jednu godinu,ja necu znaci dal je to istina, dok se to ne desi,..kad mi kaze ne znam da li da vjerujem u to,ili ne,ili da uzmem sa rezervom.???.da mi i kaze da cu na kraju s jednom osobom zavrsiti,npr,,zar bi trebala cekati 20god,da vidim jel to istina..nez ja sam radoznala,ja bi odmah znala sve,da se obistini...
crazywomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 20:58   #2
Velika je vjerojatnost da će ti vidovnjak ispričati gomilu laži i gluposti.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 21:31   #3
jebo te ak te strah nemoj ic
joj ribe su bolesne sa tom ljubavi i onim pravim
uzas
ni jedan vidovnjak ti nece pomoc moras to sama sa tobom u glavi rjesit
BlackAndYello is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 21:35   #4
Quote:
BlackAndYello kaže: Pogledaj post
jebo te ak te strah nemoj ic
joj ribe su bolesne sa tom ljubavi i onim pravim
uzas
ni jedan vidovnjak ti nece pomoc moras to sama sa tobom u glavi rjesit
malo me strah..a i necu znat,dal je istina dok se ne obistini..
crazywomen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 05:10   #5
Ako ideš vidovnjaku, raspitaj se o njegovoj reputaciji. Postoje prevaranti, ali i oni koji zaista dobro rade svoj posao. Ipak, u ljubavi su stvari dosta jednostavne - ako trebaš ići vidovnjaku da ti potvrdi sretnu budućnost s nekime, male su vjerojatnosti da te s tom osobom zaista čeka sreća. Inače bi odmah kliknuli i ne bi posumnjala u uspjeh veze. Druga je stvar ako te općenito zanima uspjeh u ljubavnom životu.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 11:21   #6
Vi ste ovu temu shvatili ozbiljno, haha.

lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 16:50   #7
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Ako ideš vidovnjaku, raspitaj se o njegovoj reputaciji. Postoje prevaranti, ali i oni koji zaista dobro rade svoj posao. Ipak, u ljubavi su stvari dosta jednostavne - ako trebaš ići vidovnjaku da ti potvrdi sretnu budućnost s nekime, male su vjerojatnosti da te s tom osobom zaista čeka sreća. Inače bi odmah kliknuli i ne bi posumnjala u uspjeh veze. Druga je stvar ako te općenito zanima uspjeh u ljubavnom životu.
u potpunosti se slazem , smatram da je tako . ja sam osobno bila nekoliko puta kod razlicitih osoba u razlicitim perodima zivota i zbog razlicitih "problema" , svaki put ugodno iskustvo , kvalitetne osobe - ali svejedno sam sada misljenja da nebi vise nikada isla . zivot je slozen sa svojim zbivanjima i posljedicama nekih odluka koje na kraju shvatis da su tu i da ce uvijek biti upitnika nad glavom , srece i tuge i koliko god se trudili uvijek nesto fulamo i neznamo...nebi ni valjalo da znamo . treba pratit dusu i srce , slusat instinkt i trudit se u ovom ludilu uvijek ostat svoj . biti pozitivan . jer ako i saznas hoces li u vezi i ljubavi biti sa tom osobom . sta dalje ? opet mali milion pitanja i potpitanja..ako ides iz znatizelje cisto da dozivis to iskusvo - idi , al zapamti da to mora biti pozitivna osoba kod koje ti je ugodno . ako osjetis nelagodu - bolje izadji , ne slusaj sta ti ima reci
freesoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 22:44   #8
Quote:
crazywomen kaže: Pogledaj post
Vjeruje li ovdje itko u vidovnjake,,da li postoje ljudi koji stvarno vide,,ja u ponedjeljak idem vidovnjaku,vezano za neke stvari,za jednu osobu,i ljubav,i sve me opcenito zanima..samo mene je strah sto ce mi on reci..zelim ici, ali ne znam sto bi mi mogao reci..kad mi kaze,neznm da li da vjerujem u to sto kaze ili ne,kako cu znati da li je istina,ako kaze za jednu godinu,ja necu znaci dal je to istina, dok se to ne desi,..kad mi kaze ne znam da li da vjerujem u to,ili ne,ili da uzmem sa rezervom.???.da mi i kaze da cu na kraju s jednom osobom zavrsiti,npr,,zar bi trebala cekati 20god,da vidim jel to istina..nez ja sam radoznala,ja bi odmah znala sve,da se obistini...
Ako te je strah vidovnjaka , onda idi kod popa. Možeš i ovoga koji je mladi penzioner: http://www.zadarskilist.hr/clanci/07...-skidati-uroke

Tko će Zadranima skidati uroke?
ako će se od paroha oprostiti pravoslavni vjernici, nedostajat će i jednom dijelu nepravoslavaca, koji su kod njega dolazili zbog navodnog skidanja uroka. Naime, u ovim je krajevima rašireno vjerovanje kako se uz kilogram soli i molitvu pravoslavnog popa mogu skinuti različiti uroci, a Jovanović je bio na glasu kao najbolji od svih. On je medijima potvrdio kako tražiteljima pomoći priređuje smotuljke soli koje oni potom nose kućama, ali je nerado pričao o tome.

krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 08:57   #9
Quote:
crazywomen kaže: Pogledaj post
Vjeruje li ovdje itko u vidovnjake,,da li postoje ljudi koji stvarno vide,,ja u ponedjeljak idem vidovnjaku,vezano za neke stvari,za jednu osobu,i ljubav,i sve me opcenito zanima..samo mene je strah sto ce mi on reci..zelim ici, ali ne znam sto bi mi mogao reci..kad mi kaze,neznm da li da vjerujem u to sto kaze ili ne,kako cu znati da li je istina,ako kaze za jednu godinu,ja necu znaci dal je to istina, dok se to ne desi,..kad mi kaze ne znam da li da vjerujem u to,ili ne,ili da uzmem sa rezervom.???.da mi i kaze da cu na kraju s jednom osobom zavrsiti,npr,,zar bi trebala cekati 20god,da vidim jel to istina..nez ja sam radoznala,ja bi odmah znala sve,da se obistini...
Vjeruj u sve i nista.
Ne opterecuj se time.
Najbolje bi bilo NE ICI.
Sta imas od tog da znas tko i kaada ti bide decko... mislim... ionak je jadno da toliko to zelis da si spremna cak i vidovnjaku otic da utvrdis tocan datum
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 20:36   #10
Ako ides vidovnjaku bez obzira sto on veli na kraju je sve ovisno o tebi...sto izaberes sto sama odlucis cemu najvise energije i vjere posvetis to ces i dobiti...bilo dobro ili lose... sve je ovisno o tebi, cemu vjerujes vise svojim snovima ili strahovima...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 05:07   #11
Ja sam vam riznica tih iskustava. Naime, već više od deset godina idem kod žene koja je izuzetno vidovita (postali smo prijatelji te nikada ne plaćam za usluge ali zato ja njoj nešto drugo nudim zauzvrat). Ja nisam vjernik, ne vidim budućnost, mada vidim svoju neposrednu budućnost jer znam kako mehanizam projekcije radi, te kada idem kod ove prijateljice ja tačno znam i kako ona vidi i zašto, a opet, ja nemam dovoljno moticvacije da i se i sam uputim na taj put. Ja to za sebe činim upravo kroz nju i slične, i to mi pričinjava zadovoljstvo ujedno i avanturu a u z to i ono osnovno što od tog odnosa dobijam, a to je proricanje budućih doživljaja koji su izvan neposrenog svjesnog uvida koji sam s lakoćom pratim u ovom momentu, sada.

Odmah želim da naglasim da je važno znati sa kim imate posla, jer, neko je već rekao, postoje oni koji su šarlatani, dakle jedini cilj im je 'vaš novac' i postoje oni koji uistinu to rade iz unutrašnje potrebe da pomognu svojoj sabraći da pročiste svoj 'vid', da otkriju šta su uistinu namjerili da čine a da toga svojim svjesnim razumom, iz jednog ili drugog razloga, nisu u mogućnosti sagledati. Dakle, ovi ljudi, vidovljnaci, člitaju kontekst našeg podsvjesnog razuma kao i kontekst duše, dakle one inicijalne namjere s kojom smo i ušli u ovo tijelo, i iskustvo koje gradimo kroz njega. Ne plašite se vidovnjaka, ali se ipak informišite prije nego li se uputite nekom od njih. To vam je isto kao kad kupujete tehnološke aparate recimo, ako se ne informišete o njihovoj namjeni, o njihovom kvalitetu, performansi, istinskoj praktičnoj vrijednosti, izdržljivosti, dakle kvalitetu, kupit' ćete nešto samo zato što vas u tom momentu mami svojim izgledom, reklamom, ali se može desiti da je totalno nekorisno za ono za što ste mislili da će da vam služi... i slično.

Dakle, ja znam i posjećujem dvije osobe, i jedna i druga su žene, i jedna i druga su mi postale prijateljice (to je izgleda mi moj način pronalaženja iskrenih), i jednu i drugu viđam otprilike isto vrijeme, one mi gledaju 'budućnost' kroz karte, ali postoji i treća osoba (žena opet), koja mi je predskazala budućnost samo jednom pri stisku ruke, dok smo se pozdravljali. Prije tog momenta vidjeli smo se samo jednom u životu, na par minuta na otvaranju jedne od mojih izložbi, tako da nije mogla da zna o meni mnogo, ali specijalno nije mogla da zna o meni ono što mi je predviđala pošto to ni ja nisam znao o sebi. Predskazala mi je prosvjetljenje, koje sam doživio 6 mjeseci kasnije. Upoznavanje sa galeristkinjom koja ima vrhunsku reputaciju u ovoj zemlji a i šire u svijetu, s kojom mi je predskazala da ću da se upoznam na samom isteku dvije godine od tog trena kada mi je držala ruku, opisala je detalje njenog izgleda koji ne mogu da se zamijene sa nekim drugim... i desilo se i to, dvije sedmice prije isteka dvije godine, iako sam ja u tom trenu izlagao u jednoj od najvećih galerija ove zemlje ali sam imao posla sa muškarcima direktorima a ne sa ženama... Pričala mi je o mojoj budućnosti a onda je rekla da slušam o svojoj prošlosti koju, kako ona reče, samo Bog i ja znamo. I rekla mi je neke stvari, kojih sam se morao prisjetiti, a ona me vodila korak po korak kroz memoriju i dovodila tačno do onoga što mi je rekla, kao naprimjer da moram da se oslobodim energije jedne od mojih bivših žena-djevojaka. Ja u tom trenu nisam znao o kome se radi, te me je počela voditi kroz detalje, usmjeravati ka toj osobi, korak po korak. Ja sam pomislio da se radi o moj bivšoj supruzi, pošto sam trenutno u drugom braku... a ona mi je dodala da je je ta osoba bila trudna sa mojim djetetom, muškom, koje i dalje želi da mu ja budem otac, i da ću, iako sad već imam troje odrasle djece imati još jednog sina... Ja sam se bio zamislio, jer nisam imao pojma kada je ta moja bivša supruga mogla da bude trudna, te sam pomislio da mora da prema meni nije imala uopšte nikakvog povjerenja (ili me toliko nije voljela) kad je uspjela da 'ubije' fetus, kako mi je ova žena rekla, i da je to u duhovnom svijetu veliko NE, te da ona, ta žena zbog toga ispašta (to su njene riječi naravno). Rekoh joj kako mi nije jasno niti se mogu sjetiti te trudnoće a ona me vodila dalje... pa reče: Ta žena je ostala bez oca dok je bila djevojčica, te zbog toga ne vjeruje niti jednom muškarcu jer misli da će je svi kao i otac ostaviti samu, zato jer izvršila abortus. Ja sam se čudio, jer nisam mogao da povjerujem u tako nešto, specijalno zato što nisam mogao naći niti vrijeme niti uslove u toj prošlosti kad i gdje bi moja bivša supruga mogla to da izvede a da ja ništa ne znam, ni o trudnoći niti išta. Ipak u čudu rekoh toj ženi, da, moja bivša supruga je ostala bez oca kad je imala godinu dana, otac joj umro od leukemioje u bolnici. Ona me prekide ppa reče: NE, to nije ona. Otac ove žene nije umro u bolnici već u nesreći na poslu. U tom trenu meni se čitav svijet okrenu prema djevojci-ženi na koju nisam ni pomišljao dok mi je ona sve to pričala. Dok sam studirao slikarstvo, sa mom je nevjenčano živjela moja djevojka... bila je trudna, tri mjeseca, ja sam svaki dan jedva čekao da vidim njen stomak i da se radujem a onda, za moje shvatanje situacije, bez razloga je odlučila da izvrši abortus. Ja sam je pitao da razmisli, nudio joj da se vjenčamo ali nije bilo pomoći. Čvrsto je odlučila, čak sam je odveo do bolnice, i još sam se nadao čak i kada je ušla u ordinaciju, da kada izađe odatle da će da mi kaže da se predomislila, da su je možda doktori ubijedili drugačije. Izašla je i rekla mi da je sve gotovo. Nisam mogao da vjerujem. Bio sam veoma tužan. Razišli smo se poslije par mjeseci.

Ova žena koja mi je držala ruku i gledala u prošlost, reče: "To je ona." Ona drži tvoju energiju zakovanom u mjestu. Moraš da je se oslobodiš, te kada se od nbje oslobodiš sve će u tvom životu da se pokrene astronomskom brzinom. Nije mi bilo svjejedno, ali nisam očajavao. Bilo mi je žao te moje bivše djevojke. Uglavnom, i sa tom ženom proročicom sam postao prijatelj, ali sa njom se veoma rijetko viđam. Ona mi više nikada nije proricala ( a tako mije tad i rekla, da ona to čini samo kada joj se 'otvori portal', kada nekome ima nešto važno da kaže... "Danas si to ti" reče...). Jednom je samo, poslioje nekoliko godina, rekla: "Sada si prešao 60% puta do onog cilja koji sam ti prorekla".

.

Prije dva dana sam posjetio onu 'prvu' prijateljicu... nije mi gledala budućnost već dvije godine, pošto je bila bacila karte, jer je imala jedno zastrašujuće iskustvo, koje uistinu nije dobro razumjela. Ja sam joj tokom vremena objašnjavao šta to iskustvo znači na duhovnom nivou, ali ipak ona je sama od sebe morala da se oslobodi straha. Prije tri dana me pozvala da dođem jer je dobila nove karte (pošto je one stare bacila) i ja sam sutradan otišao... Na moje iznenađenje, pričala mi je o nečemu što sam ja već bio odlučio da uopšte ne činim, i ja sam se pomalo branio, govoreći kako sam ja več odlučio da to ne činim, a ona mi je rekla da slušam, i da to što mi govori nije stvar mog razumijevanja i moje logike u odnosu na trenutnu situaciju, već da je to stvar Boga, sudbine i da ja samo mogu da odlažem manifestaciju toga ali da ću ipak morati uraditi kako mi duša (Bog kroz dušu) nalaže.

Radi se o putovanju u Dubai, Abu Dhabi, koje sam bio planirao u drugoj sedmici oktobra ove godine, ali sam ga odložio i moj plan potpuno promijenio prepuštajući se toku same situacije, i toku energije koji me je do ovog momenta i doveo u stanje u kojem jesam. Naime, u Dubai sam trebao da nosim sliku koju sam naslikao ovdje u Melburnu, a kad sam već tamo, u Emiratima, onda sam trebao da idem u Abu Dhabi, gdje sam bio i prošle godine, da slikam tamo, jer mi je sve obezbijeđeno, plaćeno. Dakle, do momenta kada sam otišao kod nje bio sam uvjeren da se moja realnost odvija u jednom smijeru s razlogom, te sam odustao od svih planova, ali prodrman iz sna tekuće realnosti, ja odmah nazovem osobu iz Dubaia (kojoj treba da nosim sliku) i pitam šta se dešava sa mojom povratnom kartom koju ta osoba terba da obezbijedi za mene. Tu poruku sam poslao sinoć, a danas sam odmah ujutro dobio odgovor da kartu mogu dobiti sada, ako sada hoću da putujem (to mi je ova prijateljica i prorekla, govoreći da će da se desi veoma veoma brzo). Takođe mi je rekla da ne propuštam priliku da idem u Abu Dhabi, pošto sam tamo očekivan i od mene se očekuje mnogo... ali da će mi se zauzvrat mnogo i vratiti. Ima tu još mnoštvo detalja ali dalje nemam razloga da vam ih gvovorim. Istina je, osoba koja me očekuje u Abu Dhabiu je veoma uticajna osoba... vidjet' ću gdje me to i zašto me vodi tamo gdje me vodi (mada mi je i to predvidjela, ipak iskustvo je iskustvo, mora da se manifestuje da bi postalo stvarnost). Večeras ću da mu se javim email-om da potvrdim vrijeme mog dolaska U Abu Dhabi.

Zašto sam vam sve ovo ispričao?
Ja već imam dugačak istorijat proricanja mi budućnosti od ovih par osoba i stekao sam totalno povjerenje u njihov rad. Dakle, ja kod njih ne idem sa sumnjom ali ne idem niti da vjerujem, već tačno znam mehanizam i način na koji one vide moju budućnost i šta je to uistinu što one vide. To koristim da korigujem usmjerenja svoje volje i pažnje, da se preispitam, da nečemu kažem DA a drugome da kažem NE i prije nego li se javi u moju realnost. Ne mora se desiti sve što je prorečeno, ali neki doživljaji su namjereni dušom, te se samo mogu potisnuti ali ne i zaustaviti njihova manifestacija. Drugi pak se mogu negirati, a negirati se mogu upravo zato što ih postaneš SVJESTAN. Negacija mogućnosti je podjednako vrijedna kao i sama potvrda, dakle njihovo prihvatanje, to je svjesni Izbor.

Nadam se da vam moj slučaj može prosvijetliti neke odgovore na piotanja koja i sami želite znati a do kojih još uvijek niste došli sami svojim iskustvima.
JA KOJI JESAM is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 15:43   #12
Quote:
crazywomen kaže: Pogledaj post
Vjeruje li ovdje itko u vidovnjake,,da li postoje ljudi koji stvarno vide,,ja u ponedjeljak idem vidovnjaku,vezano za neke stvari,za jednu osobu,i ljubav,i sve me opcenito zanima..samo mene je strah sto ce mi on reci..zelim ici, ali ne znam sto bi mi mogao reci..kad mi kaze,neznm da li da vjerujem u to sto kaze ili ne,kako cu znati da li je istina,ako kaze za jednu godinu,ja necu znaci dal je to istina, dok se to ne desi,..kad mi kaze ne znam da li da vjerujem u to,ili ne,ili da uzmem sa rezervom.???.da mi i kaze da cu na kraju s jednom osobom zavrsiti,npr,,zar bi trebala cekati 20god,da vidim jel to istina..nez ja sam radoznala,ja bi odmah znala sve,da se obistini...
Ja sam pročitao ovo: "Zapravo intuitivno znam što će mi vidovnjak reči, ali me jako strah da će mi reči to što već znam; ali meni se to što će mi reči nikako ne sviđa, ja totalno želim da bude drugačije pa si racionaliziram stvari i pišem post na forumu kako bi mi bilo lakše odbacit njegovo mišljenje kad čujem to što mi se ne sviđa čuti. Ljudi s foruma će sigurno reći da sam u pravu da sumnjam, pa mi je još lakše opravdati svoju fiksaciju."

Možda sam krivo pročitao ali evo nhf
__________________
worldbridger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 13:31   #13
Kad se vec toliko dvoumis, najbolje ti je da ne ides kod nikoga.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 02:15   #14
ja bi isao radi gušta, ali bi bio oprezan u datim i primljenim informacijama
cesto kad se ljudski mozak "nagovori" na nesto onda mu se to i desi
pagotovo ako vec unaprijed prihvatis da su te osobe "prosvijetljene"
__________________
Grab the sword and fight the Horde !
Kukulkan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:34.