Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2024., 11:30   #8401
Znaci smijem sloziti 30ml vode i jednu mjericu ili 60ml vode i 3 mjerice?

Jer na pakiranju pise samo 90ml plus 3 mjerice pa sam zakljucila da se ne smiju raditi manje kolicine. Ali sad kad sam to napisala kuzim koliko je glupo to sto sam mislila. Jos uvijek mi je mozak ocito u trudnickoj fazi. Sad mi ne neugodno
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2024., 11:41   #8402
Ma seru kvake, kakvih minimalnih 100 ml.

Radis 30 ml vode plus 1 mjerica praha, odnosno 60 ml i 2 mjerice, 90 ml i 3 mjerice, 120 ml i 4 mjerice itd.

Moguce da ti se ljuti na sisi jer mu ne ide toliko brzo kao na bocici.
Zla barbika is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2024., 12:31   #8403
Ma ne, minimum je na jednu mjericu i 30ml, ništa nemoj pratiti te njihove brije na pakiranju. Ko i ona količina obroka po dobi, pa tko bi našopao dijete s tim količinama. AD se daje kao i MM- na zahtjev. Ok je povećati koji obrok, ali ovak između za nervozu nutkati po tih 30ml.
Jesi probala raditi kompresije na dojku dok pokušava dojiti? Ako se pojača brzina/otpust možda uspije izvući nešto više tvog mlijeka.
Logophobia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2024., 13:13   #8404
Ono sta je obavezno jest omjer vode i praha. Na 30 ml ide jedna mjerica. Moji piju
Novalac ac i piju na zahtjev koliko zele po preporuci pedijatrice.

Prva dva mjeseca smo kombinirali izdojeno i adaptirano.

Sada ima 2 i pol mjeseca i iskljucivo je na Ad. Preko dana 150 ml svaka cca 3 sata. Nocu je razmak oko 5,6 sati.
Missy Cat is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2024., 13:44   #8405
Quote:
Zla barbika kaže: Pogledaj post
Ma seru kvake, kakvih minimalnih 100 ml.

Radis 30 ml vode plus 1 mjerica praha, odnosno 60 ml i 2 mjerice, 90 ml i 3 mjerice, 120 ml i 4 mjerice itd.

Moguce da ti se ljuti na sisi jer mu ne ide toliko brzo kao na bocici.
A normalno doji inace do prije 2 dana. A na ad i bocici je vec 4 tjedna. Nekako racunam da bi se prije krenuo ljutiti da je do bocice. Ali ne znam. Moguce.

Hvala cure!
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2024., 09:47   #8406
Mi smo na kraju morali prijeci prvo na NAN expert pro complete comfort i onda nakon toga na HA opciju. Jede Hipp combiotik Ha1. To dolazi, za razliku on NAN-a i Aptamila, u kartonskoj kutiji i unutra onako folija kao cokolino. Ne znam bolje objasniti

Zanima me gdje mogu kupiti neku kutiju za tu hranu jer ovako iz te vrecice je nezgodno i neuredno to vaditi. Mogu li to staviti u staklenu posudu iz Ikee? Ili to ne smije biti izlozeno svjetlosti pa bas moram nabaviti neku metalnu ili plasticnu kutiju za to koja nije prozirna?
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2024., 09:50   #8407
Notino ima Hipp kutiju, super mi je. Gore se moze zakaciti mjerica i ima neki kljunic za poravnati mjericu taman kako mora biti.

https://www.notino.hr/hipp/milkbox-d...hu/p-16131968/
Zla barbika is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2024., 10:01   #8408
Quote:
Zla barbika kaže: Pogledaj post
Notino ima Hipp kutiju, super mi je. Gore se moze zakaciti mjerica i ima neki kljunic za poravnati mjericu taman kako mora biti.

https://www.notino.hr/hipp/milkbox-d...hu/p-16131968/
Ajme odlicno! Hvalaa!!

Pise u opisu da se i dalje unutar kutije mora drzati u original ambalazi (toj foliji). To bas mora tako? Jer je problem sta stvarno vlazi u toj foliji i ona naljepnica je beskorisna skroz 🙄
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2024., 11:10   #8409
Ja istresem cijelu kutiju unutra

Mjericu operem nakon svakog koristenja, obrisem papirnatim ubrusom i vratim u poklopac.

Kutiju perem kad potrosim sve, isto dobro obrisem papirom, pa istresem novo pakiranje unutra.
Zla barbika is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:12.