Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 31.05.2008., 02:46   #1
zene i avanture

zasto mi zene-tj vecina nas,u avanturu unesu srce i emocije umjesto samo prosto uzivanje u sexu s nekim ko te opasno pali,na ovaj ili onaj nacin????
zasto nismo ko muskarci,digne im se ,potrose,uzivaju i misle da je to to.kao-pa sto zelis,htjela si avanturu,dobila sto si htjela i sad je dosta do kad se ne sretnemo opet..ako nam se bas potrefi ono,da se nademo na istommjestu u isto vvrijeme sa istim mislima...mislim,svacam ja takav pogled isto,jer AVANTURA JE AVANTURA..sama rijec kaze,hehe..ali kako se ipak ograditi od daljih zelja,umjesto ostati fokusiran na nesto lijepo sto smo htjeli(a znali smo i sta zelimo,hehe) i dobili i ostati na tome.bez da kvarimo i najmanji dijelic te neke lijepe,zeljene avanture...
drugo je kad zelis vezu a desi se avantura al drugo je kad zelis avanturu jer postoje razlozi zasto ne mozes zeljeti drugo,i sam sebi obecas da je to i samo to zto zelis al posle prekrisis obecanje..bilo sebi,a jos gorje drugome...

mozda je to zato sto,neke zene ne idu u krevet zato jer su na neki nacin nekog zavoljele,ili su se rodili neki osjecaji..nego iz pijanstva,zajebancije i sl situacija...i naravno,njima samima,kad je cin svrsen, nije jasno sto,gdje i kako su dospele tu gdje jesu,niti posle misle o tome. to im je nekako usput...ne pricam o takvima jer nisam jedna od njih i bez osjecaja nebi mogla ni sa kime lec u krevet...pa cak i da sam najpijanija.ali da je pametnije biti totalno-osjecajno odresen-kad se upustis u tako sto-je!
samo,kako to postic?
ono,ne kanim ja postizat,ne zanima mene ali cisto da pitam,da znam.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:12.