Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2011., 14:45   #781
Kao prvo, a majke ti onog ludog A. Morona vidi kćer na slici s muškim koji je samo površno zagrlio, a odmah pojuri ka Gestapo ubit zaklat,znači lakše odmah ditetu metak nego prvo ispitat o čemu se radi. Jel to malo pretjerano il su oni tamo stvarno takvi?
Istina da smo sve mi zapravo zaljubljene u ljubav,tj. kako bi Teuta rekla u onaj osjećaj leptirića (neki glumci to bolje prenesu,zato i mi za nekima više poludimo bez obzira na izgled) i zato svaki put ponovo poludimo za ovim serijama iako kažemo da više nećemo gledat. Ali, valjda je to kao onaj početni osjećaj zaljubljenosti,uvijek ga ponovo tražiš.
Drugo,slažem se da pretjeruju s odjednom genijalnosti Jase na marketinškom polju: pa zar je toliko teško bilo smislit( Ovo je ujak Ibo on radi na gradilištu i jede Erčips, Ovo je teta zaboravilasankoja kućanica i ona voli Erčips) majke ti mogla bi se i ja tamo prebacit.
A sad san zaboravila šta san tila još reć
emila is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 14:52   #782
Quote:
Mishaela kaže: Pogledaj post
Ja sam padobranac i samo čitam ovaj topic pa ću iskoristiti ovu priliku da vas sve pozdravim i kažem da ste odlične.

Kažem samo čitam, ali na ovo Kivanc/Savaš moram reagirati. Čarolija malo si pobrkala lončiće. Trebala si napisati Kivanc/Murat a ne Kivanc/Savaš. Ti uspoređuješ Kivanca iz RL i Savaša iz serije. Nema baš logike. Naravno da imaš pravo na svoje mišljenje ali moraš prije toga raščlaniti pojmove tj. imena.

Kolko sam ja shvatila ona je mislila na pojavu glumca/lika.. Na fizicko, kivanc plavokos,plavook,blijed.. A murat suprotnost,crn,crnook,tamni... Nije isla u karakterne analize glumca/lika... ja shvatih, meni jednostavno murat/savas kak god okrenes nije privlacan, da ga vidim na ulici ne bi ga ni pogledala,a kamoli odmjerila.. To je stvar ukusa.. a o ukusima se na raspravlja sam ih se izlaze :P
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 14:53   #783
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
...
naravno ovo nije forum jednoumlja i svi iznosimo svoje viđenje likova i priče u seriji ne namećući i ne umanjujući vrijednost drugog i drugačijeg mišljenja...
sve je dobro i lijepo dok je u granicama uljudnosti...
p.s.
...
Viš mene to mrvicu zasmeta, kad netko dođe i napiše ''e pogledao sam 3 epizode i Yasemin je glupa a Savaš čudan'' ili sl...mislim kako to možeš znati u prvih par ep, ako ih sve skupa ima 62
MIslim razumijem ja to, ja ću isto tako možda, ali opet zasmeta me to...jer ak veliš da je Yas glupa i seljanka, zapravo vrijeđaš sve one koji je vole, zar ne?

OK nema veze sa temom
__________________
Jacques Brel: '' Talent ne postoji. Željeti ostvariti svoje snove je talent''
V element is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 14:56   #784
E pa drage moje cure i pokoji dečko, mogu se prijaviti da sam i službeno postala ovisna o seriji, a o zaljubljenosti u Savaša da ne govorim, osvaja me čak i više od Demira što sam mislila da mi se ne može dogoditi.. Stvarno je predivan, puno je topliji i ugodniji.. Čak mi se i Yas počela dopadati.. Čak sam i prvi put na forumu posjetila ove stranice a ne Asi- mislila sam da se to nikada neće dogoditi..
Nikako da vas stignem, duge su epizode (fala Bogu dok Nova ne uzme škare u ruke i počne uništavati)- stigla sam negdje do 5 i pol epizode, možete si misliti kako mi je noćas bilo prekinuti gledanje, ali svjesna sam da danas moram funkcionirati i na poslu i doma..
Na forumu sam konačno stigla do 30 strane i super su vam komentari ali nikako da se uključim u tekuću problematiku jel je vama već druo na pameti..

Savaš- koji teatralan ulazak na sastanak, i meni je srce stalo, a Yas dobro ga je snimila, a onda i dvoranu za sastanke- da li joj se to zavrtilo u glavi ili je htjela malo snimiti njegov kapital, sviđa mio se njegovo strpljenje i sigurnost u sebe. Totalni je frajer.. a opet duša od čovjeka..

Čiček- čini mi se da se polako zaljubljuje u Sašicu- nije ona ni blesava, vidi ona svog Robin Hooda, baš me zanima hoće li i dalje biti pozitivka ili će se pretvoriti guju.. ajme ono seksi izdanje nje.. umrla sam od smijeha.. mislim da se ne bi ni pubertetlija napalio na to..a kako se babica snašla kad ju je sin došao prati- to je inteligencija, uvijek kormilo okrenuti na stranu koja ti paše- svaka čast

Zezi, mislim da si ti napisala za ujaka Stipe u gostima, uff isti je, baš si me nasmijala, inače postovi su ti odlični, duhoviti, jedino mi fale oni smajlići, pa di su??

Emi super ti je onaj post 501 (a dobar mu je i broj) o Yas, iako nisi majka odlično si shvatila njeno stanje.. zašto si prešla u spojlere.. ja se odupirem samo zato što ne stižem ni ovako sve uhvatiti

MI, tvoj opis Savaša (post 516)- ma šta reći- super si sve bitno navela, vidim da ćeš se opet naći u ulozi odvjetnice, samo koliko sam shvatila- nećeš tu imati šta puno analizirati jel očito Savaš nije tako buntovan kao naš Demir

Isolta, crno odjelo, čudim se da se nisam bacila na ekran, a muž me blijedo gleda

Zadnje uređivanje ejisa : 31.08.2011. at 15:04.
ejisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 15:06   #785
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Viš mene to mrvicu zasmeta, kad netko dođe i napiše ''e pogledao sam 3 epizode i Yasemin je glupa a Savaš čudan'' ili sl...mislim kako to možeš znati u prvih par ep, ako ih sve skupa ima 62
MIslim razumijem ja to, ja ću isto tako možda, ali opet zasmeta me to...jer ak veliš da je Yas glupa i seljanka, zapravo vrijeđaš sve one koji je vole, zar ne?

OK nema veze sa temom
slažem se, trebam imati pristojnu formulaciju rečenica i ok, ne sviđaju ti se likovi Savaš ili oni il Yaso pa nema veze, onda nije pristojo upadat i reć "seljanka, stara tetka, ružna, debela, itd, itd" meni je to totalno površno gledanje i doživljavanje serije i likova....valjda bi trebali znat opisti svoje viđenje "zašto i zato" ...
nikada nemam namjeru uvjeravati u svoje mišljenje ali ga imam potrebu napisati i obrazložiti i naravno ima nas koji se slažemo i oni koji se ne slažemo u viđenju , ali sve ok ...
kad nešto pišem moram ući u srž problema i sagledati ga sa svake strane i analizirati likove i sutacije oko likova pa tek tada iznijeti svoj stav...
odgledala sam seriju 5-6 puta i još se sad zamislim kad trebam opisati neka događanja a ne da samo "uletim" i nešto pomalo "škicnem" ne znam kako bi uopće nešto mogla napisati...


@ejisa
dobro došla
nadam se da ćeš imati snage oduprijeti se odlasku na spojlere ha ha ha jako me intersira koliko ćeš izdržati ...
ja sam ti ovisna spojleruša ...ali smo mi tu od prvoga dana pa čak ne smatram ništa loše jer kad smo mi krenule prije 6mj...ovdje nismo ni postojali ...ali da sad trebam gledati i ne ići na spojlere ?! nebi izdržala ni pola dana! ...ja i danas svako malo se prešaltam da vidim što moje drage "vještice" pišu ...tamo se osjećam kao doma...kao da idem s frendicama na kvu...
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..

Zadnje uređivanje teuta.luburic : 31.08.2011. at 15:15.
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 15:10   #786
Quote:
Mishaela kaže: Pogledaj post
Ja sam padobranac i samo čitam ovaj topic pa ću iskoristiti ovu priliku da vas sve pozdravim i kažem da ste odlične.

Kažem samo čitam, ali na ovo Kivanc/Savaš moram reagirati. Čarolija malo si pobrkala lončiće. Trebala si napisati Kivanc/Murat a ne Kivanc/Savaš. Ti uspoređuješ Kivanca iz RL i Savaša iz serije. Nema baš logike. Naravno da imaš pravo na svoje mišljenje ali moraš prije toga raščlaniti pojmove tj. imena.

Ako moram birati između Kivanca i Murata, biram Kivanca. Ako moram birati između Behula i Savaša, biram Savaša (a može i Demira).
Ma ja tog glumca zovem Savas, nikad meni ne moze naumpast da se on zove Murat.

Zar je toliko vazno kako sam ga oslovila? Koliko sam primjetila MURAT je u RL isti kao i Savas, znaci nema nekih promjena frizure ili bilo cega drugog, dok Kivanc stalno fura novi image i u svakoj seriji drugacije izgleda.

Quote:
alicia_keys kaže: Pogledaj post
Kolko sam ja shvatila ona je mislila na pojavu glumca/lika.. Na fizicko, kivanc plavokos,plavook,blijed.. A murat suprotnost,crn,crnook,tamni... Nije isla u karakterne analize glumca/lika... ja shvatih, meni jednostavno murat/savas kak god okrenes nije privlacan, da ga vidim na ulici ne bi ga ni pogledala,a kamoli odmjerila.. To je stvar ukusa.. a o ukusima se na raspravlja sam ih se izlaze :P
Upravo to.
Vidis kako ti uvijek skontas sta ja hocu da kazem, ma ti si moja pametnica

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 31.08.2011. at 15:24.
 
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 15:33   #787
Quote:
emila kaže: Pogledaj post
Kao prvo, a majke ti onog ludog A. Morona vidi kćer na slici s muškim koji je samo površno zagrlio, a odmah pojuri ka Gestapo ubit zaklat,znači lakše odmah ditetu metak nego prvo ispitat o čemu se radi. Jel to malo pretjerano il su oni tamo stvarno takvi?
Misliš da je Ahmeda briga s kim se Čiček grli?? Ma nije...To mu je izgovor da zafrkaje Savaša jer neće nastaviti posao s drogom...

Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Viš mene to mrvicu zasmeta, kad netko dođe i napiše ''e pogledao sam 3 epizode i Yasemin je glupa a Savaš čudan'' ili sl...mislim kako to možeš znati u prvih par ep, ako ih sve skupa ima 62
MIslim razumijem ja to, ja ću isto tako možda, ali opet zasmeta me to...jer ak veliš da je Yas glupa i seljanka, zapravo vrijeđaš sve one koji je vole, zar ne?

OK nema veze sa temom
Znam kako ti je...
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 15:36   #788
Quote:
čarolija :) kaže: Pogledaj post
Koliko sam primjetila MURAT je u RL isti kao i Savas, znaci nema nekih promjena frizure ili bilo cega drugog, dok Kivanc stalno fura novi image i u svakoj seriji drugacije izgleda.
Ovo je topic "Ljubav i kazna" pa se na njemu ne bi trebalo raspravljati o imageu Kivanca Tatlituga. O Muratovom imageu imaš njegovu temu pa tamo možeš o tome koliko hoćeš. S obzirom da je on za tebe "prestar" ne čude me ovakve reakcije.

Ovdje dakle raspravljaj o Savašu, a ne o Muratu, a još manje o Kivancu. I da sad znaš da se Savaš u RL zove Murat. Tako da ne bude zabune na koga u komentarima misliš.

BTW, mijenja Murat svoju dužinu kose itekako, a da bi to znala morala bi pogledati njegov film i vidjeti ga kako izgleda trenutno .

Od mene dosta, ja sam padobranac.

Zadnje uređivanje Mishaela : 31.08.2011. at 15:50.
Mishaela is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 15:44   #789
Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Viš mene to mrvicu zasmeta, kad netko dođe i napiše ''e pogledao sam 3 epizode i Yasemin je glupa a Savaš čudan'' ili sl...mislim kako to možeš znati u prvih par ep, ako ih sve skupa ima 62
MIslim razumijem ja to, ja ću isto tako možda, ali opet zasmeta me to...jer ak veliš da je Yas glupa i seljanka, zapravo vrijeđaš sve one koji je vole, zar ne?

OK nema veze sa temom
Meni ne smeta mrvicu,nego puno mi smeta.Dovoljno nas je koji smo zaludjeni serijom,zato
__________________
Ako si uspijesan u necemu ili ce te kopirati ili ce ti zavidjeti ili ce te mrziti.Popila jednu prije puta, za hrabrost nek se nađe, pa umjesto u Antakiju u prvi jarak zađe.-Ko razumije shvatiće.
MuraTuba is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 15:56   #790
Quote:
čarolija :) kaže: Pogledaj post
S tim se definitivno slazem.
I glupo mi je kad neko ima o nekome misljenje da je lijep i onda svima to misljenje namece i napada sviju koji kazu da je njemu ta osoba ruzna.
takoder.. zasto bi svi morali voljeti yasemin i divit joj se ?? jbte ako nekom nije toliko lijepa nije i zbogom.. a ne odma se buna dize... neki ljudi su ovdje svakom loncu poklopac pa bi zamolila ovim putem da se to smanji jer smo tu da komentiramo seriju i "druzimo" se.. misljenja nam ne moraju biti jednaka!

Quote:
V element kaže: Pogledaj post
Viš mene to mrvicu zasmeta, kad netko dođe i napiše ''e pogledao sam 3 epizode i Yasemin je glupa a Savaš čudan'' ili sl...mislim kako to možeš znati u prvih par ep, ako ih sve skupa ima 62
MIslim razumijem ja to, ja ću isto tako možda, ali opet zasmeta me to...jer ak veliš da je Yas glupa i seljanka, zapravo vrijeđaš sve one koji je vole, zar ne?

OK nema veze sa temom
ovo mi totalno nema logike !? kakve veze ima ako netko kaze da je npr. yasemin ili nazan seljanka i to kao vrijeda onu osobu koja voli yasemin?? mislim ovo je serija, ocito se previse srcu uzimaju neke stvari kao recimo to, sto mi nema nikakvog smisla...
meni samoj je yasemin u pocetku bila bezveze ( nisam rekla da je glupa, seljanka itd.. ), bez sminke mi koma izgleda, al sad su je hvala Bogu poceli sminkat pa je lijepa zena.. al da cu joj spomenike dizat necu.. i ak sam ovime nekoga uvrijedila moram rec : svasta!
__________________
Bihter & Behlul <3
fame chocolate is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 16:14   #791
Dok se većina bavi glavnim likovima, ja ću malo o jednom od marginalnih likova. Suna, prototip znatiželjne, zlurade i priglupe sluškinje., sviđa mi se kako ju je glumica ‘skinula’. Već je vidim kako, puna sebe, pred svojim polupismenim arkadašicama u Vanu izigrava veličinu zbog svoje karijere sluškinje u Istanbulu, eeej u Istanbulu.

__________________
MY: I'm a pencil, OK. (A olovka piše srcem, zar ne?)
Oria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 17:00   #792
Quote:
Mishaela kaže: Pogledaj post
Ovo je topic "Ljubav i kazna" pa se na njemu ne bi trebalo raspravljati o imageu Kivanca Tatlituga. O Muratovom imageu imaš njegovu temu pa tamo možeš o tome koliko hoćeš. S obzirom da je on za tebe "prestar" ne čude me ovakve reakcije.

Ovdje dakle raspravljaj o Savašu, a ne o Muratu, a još manje o Kivancu. I da sad znaš da se Savaš u RL zove Murat. Tako da ne bude zabune na koga u komentarima misliš.

BTW, mijenja Murat svoju dužinu kose itekako, a da bi to znala morala bi pogledati njegov film i vidjeti ga kako izgleda trenutno .

Od mene dosta, ja sam padobranac.
Kakav ti imas problem s tim sto ja rekoh da mi je Kivanc bolji od Murata? Nisi ti ta koja treba voditi racuna o tome da li je vezano za temu ili ne.
U svakom slucaju ako sam mlada ne znaci da sam glupa ili nezrela.

Quote:
fame chocolate kaže: Pogledaj post
takoder.. zasto bi svi morali voljeti yasemin i divit joj se ?? jbte ako nekom nije toliko lijepa nije i zbogom.. a ne odma se buna dize... neki ljudi su ovdje svakom loncu poklopac pa bi zamolila ovim putem da se to smanji jer smo tu da komentiramo seriju i "druzimo" se.. misljenja nam ne moraju biti jednaka!

ovo mi totalno nema logike !? kakve veze ima ako netko kaze da je npr. yasemin ili nazan seljanka i to kao vrijeda onu osobu koja voli yasemin?? mislim ovo je serija, ocito se previse srcu uzimaju neke stvari kao recimo to, sto mi nema nikakvog smisla...
meni samoj je yasemin u pocetku bila bezveze ( nisam rekla da je glupa, seljanka itd.. ), bez sminke mi koma izgleda, al sad su je hvala Bogu poceli sminkat pa je lijepa zena.. al da cu joj spomenike dizat necu.. i ak sam ovime nekoga uvrijedila moram rec : svasta!
Potpis na tvoj post, od rijeci do rijeci.
Ljudi odmah bacaju drvlje i kamenje na tebe ako ti za Boga miloga Jasmina nije lijepa. :S Mislim, ne kontam. Kakve oni koristi imaju od toga jel ona meni lijepa ili nije. Odmah ispadnes ljubomorna, corava, slijepa ili sta vec ne.

I ovo gore da uvrijedis njih ako kazes da je Jasmina glupa i ruzna .. Sta reci osim
Previse uzivljavanja, definitivno.

Meni Jasmina nije lijepa i nikad mi nece ni biti. I nisam ljubomorna ! Meni je npr. Beren Saat prava ljepotica, ali apsolutno nemam problem s tim sto nekome nije.

U svakom slucaju ovdje smo da se druzimo, komentarisemo ali ne i da druge napadamo i ocajnicki trpamo svoje misljenje drugim ljudima.
 
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 17:07   #793
Quote:
teuta.luburic kaže: Pogledaj post
nadam se da ćeš imati snage oduprijeti se odlasku na spojlere ha ha ha jako me intersira koliko ćeš izdržati ...
ja sam ti ovisna spojleruša ...ali smo mi tu od prvoga dana pa čak ne smatram ništa loše jer kad smo mi krenule prije 6mj...ovdje nismo ni postojali ...ali da sad trebam gledati i ne ići na spojlere ?! nebi izdržala ni pola dana! ...ja i danas svako malo se prešaltam da vidim što moje drage "vještice" pišu ...tamo se osjećam kao doma...kao da idem s frendicama na kvu...
Znam da nije namjenjeno meni, al ja sam na ovoj temi od prve stranice (na početku samo čitala) i nisam još uvijek otišla na spojlere, a sumnjam i da hoću, pošto sam i 1001 noć i Bijeg uspjela odgledat bez spojlera.
Nije mi to to, ak znam što će se dogoditi, onda samo živim u iščekivanju da se to nešto dogodi

Quote:
Mishaela kaže: Pogledaj post
Ovo je topic "Ljubav i kazna" pa se na njemu ne bi trebalo raspravljati o imageu Kivanca Tatlituga. O Muratovom imageu imaš njegovu temu pa tamo možeš o tome koliko hoćeš. S obzirom da je on za tebe "prestar" ne čude me ovakve reakcije.

Ovdje dakle raspravljaj o Savašu, a ne o Muratu, a još manje o Kivancu. I da sad znaš da se Savaš u RL zove Murat. Tako da ne bude zabune na koga u komentarima misliš.

BTW, mijenja Murat svoju dužinu kose itekako, a da bi to znala morala bi pogledati njegov film i vidjeti ga kako izgleda trenutno .

Od mene dosta, ja sam padobranac.


Nisam znala da se Savaš i Murat fizički (ne i stilski) razlikuju

nego, jesam ja jedina kojoj je Omer (tj. blizanci ustvari) i nije tak sladak?


izgleda mi ko neki dedek

Zadnje uređivanje *soul*mate* : 31.08.2011. at 17:16.
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 17:16   #794
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post

nego, jesam ja jedina kojoj je Omer ne-pretjerano-slatko dijete?
/180908_189466517751623_189452501086358_534483_7255 240_n.jpg
izgleda mi ko neki dedek
hahaha, i meni isto nije bas.. vidla sam puuuno sladih bebaca
__________________
Bihter & Behlul <3
fame chocolate is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 17:57   #795
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
Nisam znala da se Savaš i Murat fizički (ne i stilski) razlikuju


Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
nego, jesam ja jedina kojoj je Omer (tj. blizanci ustvari) i nije tak sladak?
Ne znam kako drugima, al meni su ko lutkice. Imaju specificne oke i obrvice.
Jel neko zna kako se zovu ova dva djecaka sto glume Omera? Ja sam negdje procitala da se zovu Omer i Burak, al ne znam im prezime.

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._2361346_n.jpg

Lutke moje. (slika je velika a ne da mi se smanjivati je).
 
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 18:11   #796

"Domaćice teme" mi nisu poželele dobrodošlicu!!!
Naravno - nisam ni očekivala .

Savaš Baldar,šarmantan,uporan...teško mu je odoleti...Konačno ima priliku da se iskaže u svoj svojoj muškosti...Pitam se ima li osećaj mere? Primećujem da oprezan svakako nije.Ubedili su me da je Savaš Baldar iskusan.Pitam se zašto se izlaže opasnosti ? Zašto Čiček stavlja na iskušenje?
Mlad,zgodan mušakarac u sitne sate nema šta da traži u sobi mlade devojke i da joj "onako" udeljuje komplimente...Bez obzira što su u braku Čiček nije supruga Savaša Baldara. I Savaš zna da Šahnur huška "snahu" na konzumiranje braka.Mora biti oprezan.Dužan je da bude oprezan jer je stariji i iskusniji.A nije...Uostalom Savaš Baldar je već dokazao da nije oprezan spavajući sa pijanom ,nepoznatom devojkom bez zaštite...Oprez nije vrlina Savaš Baldara.

Čiček Baldar- je dokaz da se pristojnost i ljubaznost uvek isplate.Čiček je dokaz da lepa reč ponekad i gvozdena vrata otvara.Žao mi je.Toliko je neiskusna i zbunjena.Vidi ono što ne postoji.Pomešala je zahvalnost i ljubav.Čini se da je prijateljstvo lek za Čiček.I ne samo za nju.

Yasemin- čudna persona.Ne razumem takve ljude.Naročito žene.Evo po drugi put gledam seriju i sad sam sasvim uverena da ja takvu osobu ne bih poželela ni u svom bližem okruženju.Ne sviđa mi se niti kao devojka,niti kao ćerka,niti kao poslovna saradnica a naročito mi se ne sviđa kao majka.Nikako mi nije jasno zašto Lejla odgaja Omera? Pa žena je stručnjak za marketing,videli smo onu bravuru od prezentacije,klijenti se poubijaše oko nje (nema veze što im rade najniži nagoni-ne treba cepidlačiti),zarađuje,status joj se značajno promenio,ima veliki stan,vozi dobar auto...Zašto ne živi sa svojim detetom?Nije mi jasno niti otkud iznenadna zanesenost Savašom Baldarom ,vlasnikom holdinga Baldar,iz Vana? Do juče -dok je bio obični barmen nije ga se ni sećala,šta više kada ga je videla dok je poklanjala zajedničko dete,sakrila se ... Njen business dress cod je .
Objektivno-da li ste to negde videle???

Šahnur aginica-ćerka pravednog age!!! Pravda je zakopana negde duboko u njoj.

*****
Prepoznala sam ovde neka imena,drago mi je što pišu.Serija je puna de javu scena... Šteta za AvC.Kraj sinoćnje epizode unutulmaz MY je to već ...!!!
hasret is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 18:21   #797
Quote:
ejisa kaže: Pogledaj post
Emi super ti je onaj post 501 (a dobar mu je i broj) o Yas, iako nisi majka odlično si shvatila njeno stanje.. zašto si prešla u spojlere.. ja se odupirem samo zato što ne stižem ni ovako sve uhvatiti
Ejisa, zahvaljujem na pohvali.
Pa prešla sam na spojlere jer sam ti ja spojleruša u duši. Ozbiljno, ne mogu ja izdržati a da ne znam barem nekoliko epizoda unaprijed. Pa onda odem i tako se navučem da odgledam sve do zadnje. I onda sve ispočetka... Eh, težak je život nas spojleruša.
ema_kali is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 18:34   #798
Awww, pa nisam znala da omera glume duplici ma meni su preslatke one crne oke koje tak milo gledaju, i s dudom je cok cok cok presladak... Nakon kana konacno kikic koji nas sve osvaja )
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 18:36   #799
@hasret
uzeću si za pravo i smatrati se "jednom od domaćica"
draga hasret, dobro došla na naj zanimljiviju i naj ugodniju temu AvC ...
ekipa je odlična i nadam se da će ti bit ugodno druženje u velikom "AvC timu"
__________________
Prije nego što smo naučili hodati, svi smo puzali.
Nismo se zbog toga obeshrabrili, u tome smo čak nalazili i zadovoljstvo.
Nastavimo puzati kako bi na kraju hodali..
teuta.luburic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 18:36   #800
Quote:
Isolta kaže: Pogledaj post
:rofl Bas sam napisala na spoilerima da se s tim nelogicnostima uopce ne opterecujem, uzivam u njihovoj ljubavi i ostalim kerefekama : D Ma Yaso ti je toliko napredna da moze pucati na visoko i zaposliti se u hrvatskoj vladi, njima nema premca u prodavanju magle, mogli bi puno nauciti jedni od drugih ...
... ... 'Kad se male ruke sloze sve se moze, sve se moze!' ... ...

Znas sto, od silnih pokusaja scenarista da naglase tu njenu strucnost i genijalnost u svakoj epki, meni je postalo svejedno. 'Ogluvila' sam na to! Kao sto kazes - vise se ne opterecujem jer znam da pretjeruju!

Quote:
Oria kaže: Pogledaj post
Dok se većina bavi glavnim likovima, ja ću malo o jednom od marginalnih likova. Suna, prototip znatiželjne, zlurade i priglupe sluškinje., sviđa mi se kako ju je glumica ‘skinula’. Već je vidim kako, puna sebe, pred svojim polupismenim arkadašicama u Vanu izigrava veličinu zbog svoje karijere sluškinje u Istanbulu, eeej u Istanbulu.

http://i53.tinypic.com/2ppafdw.gif
... Bas ju je skinula. Ona i ona druga Endam(?) su potpuna suprotnost. Kolika je trenutno Suna zloca, tolika je Endam dobrica.

Inace Suna mi je samom svojom pojavom od pocetka antipaticna. ... A kako ju je Nazan sinoc 'prizemljila' ... uhhhh

Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
...
nego, jesam ja jedina kojoj je Omer (tj. blizanci ustvari) i nije tak sladak?
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile..._6012943_n.jpg
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._7255240_n.jpg
izgleda mi ko neki dedek :zubo
Meni su bebaci slatki, iako nisu najsladja djeca koju sam vidjela.

Omera malo teze dozivljavam kao Y i S sina ... ... ne znam zasto ... Inace za ove pocetne scene mi djeluje dosta krupno za dijete od nekoliko mjeseci.
__________________
MercyFemirFEmirFEMirFEMIrFEMIR

Zadnje uređivanje monimalu : 31.08.2011. at 18:42.
monimalu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:45.