Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2008., 17:46   #321
Quote:
kocul kaže: Pogledaj post
Mlađi prebolio treću gnojnu anginu u mjesec i pol . Jadničak dobio 15 injekcija. Idu zubići, imunitet pao... Sad će valjda biti sve u redu
Dersu, moj neće ništa ako nije barem mlako. Može li i u topli čaj ( C vitamin )?

a jel uzima mali vitamine i minerale u djecjem sirupu? pitajte pedijatra i jos kakav imunostimulator mozete dati djetetu, kako bi mu se imunitet pojacao.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 13:23   #322
Quote:
dersu kaže: Pogledaj post
a jel uzima mali vitamine i minerale u djecjem sirupu? pitajte pedijatra i jos kakav imunostimulator mozete dati djetetu, kako bi mu se imunitet pojacao.
Tek je završio sa injekcijama. Pustiti ćemo ga tjedan dana, pa ćemo onda uzeti nešto za jačanje imuniteta. Frendica što radi u apoteki nam je preporučila. Dođe 199 kn. E sad, kako se zove...
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2008., 11:54   #323
nemojte cekati. pocnite odmah.
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 11:02   #324
dodoh samo rec da vas povremeno pratim i tako mi milo oko srca kad ovo citam
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 11:29   #325
Za tateke
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 14:50   #326
Mi ćemo 15. opet na pregled i nadamo se da ćemo otkriti spol. Osim zdravlja nemamo nikakvih želja, bit ćemo presretni bude li i curica i dečko (imena već imamo: Sara i Noa). Jedva čekamo pregled i da vidimo to naše malo unutra. Pozdrav svima...
florence is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 13:21   #327
Moj stariji počeo je spavati u svom velikom krevetu. Kod sitterice već duže spava na velikom krevetu zajedno sa još dva djeteta. Prije nekog vremena izrazio je želju da bi i doma spavao na velikom krevetu. imali smo jedan priručni, pa je do jučer spavao na njemu. Jučer smo montirali novi, sa novom posteljinom Winnie Pooh. Ajme veselja. Došao doma sa čuvanja, legao na krevet i ni makac. Jedva smo ga nagovorili da se idemo igrati van
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 20:16   #328
Thumbs up

Quote:
sibi kaže: Pogledaj post
Mi opet čekamo... Sitno brojimo, još 8 mjeseci...
sibi
ide to tebi......cestitamo zbog takvih bi otvorio privatni vrtic
i ja imam jednu malenu kikacicu koja upravo skace i slini po meni ali to ok.........sve je lako kad je mamica dobra ko nasa
dmalet20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2008., 20:18   #329
Cool

evo stiglo kupanje koje malena obozava pogotovo sa tatekom ali tata nekad to malo zaboravi ali sad nece...................idem voda spremna
dmalet20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 08:05   #330
Bili smo jučer na porodiljnom tečaju, nakon predavanja o porodu su nam pustili još i kratki film o porodu.
Moram samo reći da smo mi muški bili u šoku nakon toga, za razliku od žena koje su sve to gledale više manje hladnokrvno.
__________________
Z
zoranp is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 09:42   #331
Quote:
zoranp kaže: Pogledaj post
Bili smo jučer na porodiljnom tečaju, nakon predavanja o porodu su nam pustili još i kratki film o porodu.
Moram samo reći da smo mi muški bili u šoku nakon toga, za razliku od žena koje su sve to gledale više manje hladnokrvno.
Texas Chainsaw Massacre
meni je najbolji dr. nekitip na kraju predavanja koji radi 35 godina porode i kaže "...i onda ako je beba prevelika mi malo razrežemo meso da beba prođe..." i zamahuje rukom ko da satarom sakati neku svinju - sasvim ozbiljan, a tip izgleda i priča ko Đuro Utješanović.

Ja sam se razvalio od smijanja.
__________________
Neću više nkad spominjat ćevape kao offtopic...
sibi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2008., 16:40   #332
Ginekolog potvrdio... moje prvo djete se rađa početkom 1. mjeseca.... ajojjjjj kaj me sve ćeka. tak sam izbezumljen ....... sad sam saznao.....
Baš sam heppy
Superbart is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2008., 00:18   #333
Quote:
Superbart kaže: Pogledaj post
Ginekolog potvrdio... moje prvo djete se rađa početkom 1. mjeseca.... ajojjjjj kaj me sve ćeka. tak sam izbezumljen ....... sad sam saznao.....
Baš sam heppy
Ne možeš se na to pripremiti. No, s vremenom sve će leći na svoje mjesto. što manje knjiga - manje panike. Sretno
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2008., 23:48   #334
Quote:
florence kaže: Pogledaj post
Mi ćemo 15. opet na pregled i nadamo se da ćemo otkriti spol...
Kako je bilo?
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 20:21   #335
alo ekipa, nisan dugo bio-šta je novo?

ko je posta čaća?

anthrax is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 18:15   #336
Quote:
kocul kaže: Pogledaj post
Kako je bilo?

Evo me nakon nekog vremena, bio sam na godišnjem, pa smo malo išli na more... na pregledu je sve bilo super, a dr kaže kako je najvjerojatnije curica, tako da će biti Sara. Nama je svejedno, samo da nam bude živa i zdrava. U svakom slučaju smo presretni, a sad kad znamo što će biti lakše nam je kad joj se obraćamo (dosad smo bebu zvali Jura :-))

Pozdrav
florence is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 20:41   #337
Casio postao otac prekrasnog dječaka!
anthrax is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 20:52   #338
Quote:
anthrax kaže: Pogledaj post
Casio postao otac prekrasnog dječaka!
Čestitke Casio
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2008., 08:10   #339
Već mjesec - dva spavamo na velokom krevetu ( ne u kinderbetu ) i po par puta noću završimo na podu . Srećom roditelji su stavili na pod jastuke, tako da mirno mogu dalje na podu spavati kao da se ništa nije desilo . Dok ne dođe mama ili tata i opet me digne na krevet. Ali ni dolje niš' ne smeta
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 22:34   #340
Dragi, moji budući oćevi ka šta sam i sam (još 5 miseci),približava nam se Euro za manje od 24 sata i zanima me kakav ste ugovor sklopili sa našim ljepšim,boljim i živčanijim spolom vezano uz gledanje cijeloga prvenstva. Moja jedan dan kaže da će gledat da to njoj nije problem,a nakon po ure neće.
Nego da vas ja priupitam o nećemu punom važnijem,a to je 3d ultrazvuk,kakav je osječaj? Bia sam na onome običnom,pa je ludilo!
Leocipe1904 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:51.