Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2017., 12:13   #3601
I ja sam bila neki dan kod njega. Imala sam priređenih par pitanja, na niti jedno mi nije htio odgovoriti. 10 minuta je lupetao gluposti, bolje da mi je dao konkretne odgovore. Sve mu je nepotrebno, bezveze. Glumi frajera, a nije svjestan koliko je jadan. Na kraju sam se pokupila jer sam vidjela da tu nema kruha, da bi se samo zakačili i da ću morati platiti privatno i informirati se po internetu.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 12:19   #3602
ja se spremam kod doticnog Franicevica jer moram obaviti redoviti godisnji papa test i bolje da mi ne digne tlak jer su upaliti diktafon na mobitelu i bude li srao ide na youtube + obavezna prijava HZZO-u
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 19:55   #3603
Moze, podrzavam. Ja sam bila jednom kod tog Franicevica i sasvim mi je dovoljno. Stvarno pametuje, cinican je i glumi frajera, sve je nepotrebno i zasto bismo sad to radili., jesam li ja to mozda procitala na nekom forumu i slicne fore. Odmah sam otisla od njega.
marinnella is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 20:23   #3604
Gdje si otišla?
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 08:45   #3605
Ima li netko zapisano kada se moze nazvati za dogovorit pregled kod dr pavic lugovic u dz borovje?

Hvala
babooshka00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 09:59   #3606
Quote:
babooshka00 kaže: Pogledaj post
Ima li netko zapisano kada se moze nazvati za dogovorit pregled kod dr pavic lugovic u dz borovje?

Hvala
doktorica više ne radi tamo, preselila se u Vrbovec. prema komentarima, novi doktor nije baš nešto.
ja sam uvijek zvala zadnjih sat vremena u smjeni (pon i sri od 18-19h; uto, čet i pet od 12-13h), nekad mi se sestra javi iz drugog pokušaja, a nekad nakon 200+ poziva.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 15:55   #3607
Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
doktorica više ne radi tamo, preselila se u Vrbovec. prema komentarima, novi doktor nije baš nešto.
ja sam uvijek zvala zadnjih sat vremena u smjeni (pon i sri od 18-19h; uto, čet i pet od 12-13h), nekad mi se sestra javi iz drugog pokušaja, a nekad nakon 200+ poziva.
užas!! ne mogu vjerovat
pa nema šanse da idem kod njega, najrađe bi se prebacila kod dr. u vrbovec

jel zna tko kakva je točno procedura prebacivanja? pretp da bi morala nosit neke kartone kod nje u vrbovec, malo mi nije usput zbog toga ići ali sam razmišljala idem kod ginića jedanput godišnje pa nije mi problem otići do tam. No ako ću samo radi prebacivanja morati ići 10 puta simo tamo malo mi se i neda.
babooshka00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2017., 16:15   #3608
trebaš otići kod dr. kod kojeg se želiš prebaciti da ti da ispunjene papire, zatim te papire ovjeriti u HZZO-u, uzeti svoj karton kod trenutnog doktora i s potvrđenim papirima i kartonom opet kod novog doktora.
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 18:27   #3609
Evo i mene sa mukom oko ginikologa.
Ja sam već 8 godina kod "famozne" dr. Bokić.zadnji put sam bila kod nje prije 7 godina i 4 mjeseca.....
kroz cijelu trudnoću vidla me 3x, sve sam obavljala kod privatnika, a mm sam slala da jadan tamo satima čubi i čeka papire za pretrage....jer ja nisam mogla sjedit satima
sad sam opet trudna, a i ovaj put u godinama i ne želim više tamo.
Trudnoću vodim opet privatno kod predivnog dr. Majnarića, ali trebam socijalnog i dalje nažalost.
Čitam o Pallu i Hermanu na Srednjacima...Herman je zamjena za Srčeka? Al Herman bi kakti trebao već odavno biti u penziji.
jedna od vas je napisala da prima samo 3xtjedna.
kod kojeg je manja gužva? ja bi samo htjela da kad dođem predat papire i trebam uputnice da ne čekam satima, već dami se sestra javi na telefon i da želi otvoriti vrata od ordinacije i dozvoliti mi da kažem da uopće ne trebam doktora....
to se dešavalo kod Bokić, satima čekam i onda mi ne želi uzet papire i napisat uputnicu već dobijem termin za mjesec dana kod doc, a ja trudna.....

muka mi je od našeg zdravstva....

hvala puno
__________________
Moj album za prodaju...
Kikica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 00:22   #3610
Quote:
Kikica123 kaže: Pogledaj post
Evo i mene sa mukom oko ginikologa.
Ja sam već 8 godina kod "famozne" dr. Bokić.zadnji put sam bila kod nje prije 7 godina i 4 mjeseca.....
kroz cijelu trudnoću vidla me 3x, sve sam obavljala kod privatnika, a mm sam slala da jadan tamo satima čubi i čeka papire za pretrage....jer ja nisam mogla sjedit satima
sad sam opet trudna, a i ovaj put u godinama i ne želim više tamo.
Trudnoću vodim opet privatno kod predivnog dr. Majnarića, ali trebam socijalnog i dalje nažalost.
Čitam o Pallu i Hermanu na Srednjacima...Herman je zamjena za Srčeka? Al Herman bi kakti trebao već odavno biti u penziji.
jedna od vas je napisala da prima samo 3xtjedna.
kod kojeg je manja gužva? ja bi samo htjela da kad dođem predat papire i trebam uputnice da ne čekam satima, već dami se sestra javi na telefon i da želi otvoriti vrata od ordinacije i dozvoliti mi da kažem da uopće ne trebam doktora....
to se dešavalo kod Bokić, satima čekam i onda mi ne želi uzet papire i napisat uputnicu već dobijem termin za mjesec dana kod doc, a ja trudna.....

muka mi je od našeg zdravstva....

hvala puno
Ja sam kod Palla, trudna sam i isto vodim privatno trudnoću
Uglavnom sve obavljam (uputnice, recepte ) s dr Pallom preko maila, šaljem mu nalaze od privatnika i on mi sve pripremi. Isto sa sestrom koju nazovem i pripremi mi doznake svaki mjesec tako da kad dođem samo to uzmem i nist ne čekam.
A i bila sam jednom na pregledu kod dr.Palla i ok je al sam trudnoću htjela vodit privatn..

Poslano sa mog GT-I9515 koristeći Tapatalk
keka1v is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 19:02   #3611
Pozdrav, trebam se negdje upisati pa me imate iskustva sa dr. Sandrom Novak?
strojar44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 15:45   #3612
Vec se o njoj pisalo ovdje..

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 13:22   #3613
evo me sa infom za dr. Pall na Srednjacima.
nakon čekanja sat i pol sestra me primila i odmah obznanila da sada ( 03.04. ) naručuju za 6 mjesec i ako mi treba nešto hitno da odem u drugu smjenu kod Hermana jer oni imaju manje pacijenata.
ja sam se upisala kod Pall-a jer ionako ću trudnoću voditi kod privatnika, bitni su mi samo papiri
__________________
Moj album za prodaju...
Kikica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 09:08   #3614
Što mislite, jel ako se dođem upisati kod ginekologice s prijateljicom koja zbog posla seli karton od nje u drugi grad (a ginekologica je inače puna i ne prima nove pacijentice), mogu li upasti na prijateljičino mjesto?
__________________
.
pe3ch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 11:03   #3615
Quote:
pe3ch kaže: Pogledaj post
Što mislite, jel ako se dođem upisati kod ginekologice s prijateljicom koja zbog posla seli karton od nje u drugi grad (a ginekologica je inače puna i ne prima nove pacijentice), mogu li upasti na prijateljičino mjesto?
ovisi:
1. ako je ginekologica presla limit tada te ne moze primit
2. ako se nakon odjave tvoje frendice dogodi da ima jos jedno mjesto onda bi bilo fer da na to mjesto dođe nko tko mozda ceka red da se prebaci kod nje
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 11:23   #3616
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
ovisi:
1. ako je ginekologica presla limit tada te ne moze primit
2. ako se nakon odjave tvoje frendice dogodi da ima jos jedno mjesto onda bi bilo fer da na to mjesto dođe nko tko mozda ceka red da se prebaci kod nje
Hvala na odgovoru U vezi slučaja broj 2, zar postoji "lista čekanja" za giniće? Mislim, to bi bilo super, čekala bih u tom slučaju i ja. Inače idem privatno, al moram se prijaviti kod nekog prek hzzo-a u slučaju nedajbože nekih većih problema, potreba za uputnicama i sl.
__________________
.
pe3ch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 17:44   #3617
Quote:
Great Shape kaže: Pogledaj post
Franulović tek od ljeta.
Je li ovo provjerena informacija?
Ovo daje nadu. Ne mogu vjerovat da je Lenija Pavić-Lugović otišla, a napokon sam mislila kako sam pronašla fenomenalnu doktoricu. Iako imam zakazan pregled krajem mjeseca, nakon što sam pročitala komentare o novom dr. Franičeviću, nema teorije da odem.
iva9292 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 08:38   #3618
Quote:
pe3ch kaže: Pogledaj post
Hvala na odgovoru U vezi slučaja broj 2, zar postoji "lista čekanja" za giniće? Mislim, to bi bilo super, čekala bih u tom slučaju i ja. Inače idem privatno, al moram se prijaviti kod nekog prek hzzo-a u slučaju nedajbože nekih većih problema, potreba za uputnicama i sl.
svi doktori vise-manje imaju listu cekanja, tj prijavis se kod odabranogog dr. ako se zeslis prebaciti pa ti jave kada se mjesto oslobodi
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 09:56   #3619
Moze preporuka za ginekologa u novom zagrebu, samo za uputnice i eventualno papa jednom godišnje, sve ostalo mislim kod privatnika... Pa bi bilo dobro da se uputnice i to moze dogovoriti preko telefona, maila, ili slicno.

Hvala
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 19:54   #3620
Ja sam bila kod dr. D. Franićevića jer sam baš naletila kad je Pavić Lugović otišla, a on došao, nisam ni znala. Od tipa treba bježati, to je moje mišljnje.

Pun je sebe i selfmarketinga, ali djeluje mi kao da nije s njim nešto u redu. Donijela sam tri A4 papira hormonskih nalaza jer sam u godinama i imala sam problema s hormonima. Pogledao je samo prvu stranu, dalje, ne, i rekao da je sve super. Kad sam ga pitala a kakav mi je progesteron, koji je na trećoj stranici naveden, rekao je - pa odličan, 133, rekao sam vam da je sve super.

Samo da kažem da je progesteron 29, i da tip nije ni pogledao treću stranicu.
Toliko o znanju i etici.

Ali mi je zato s velikim zadovoljstvom prezentirao prodaju vaginalnih irgatora, a vidim da je i drugima pokušavao nešto prodati. To me čak i ne bi smetalo, da je Ok liječnik, ali tip ima neki ozbiljan problem.

Prebacila sam se kod dr. Hermana, ali na papirima iz HZZO-a ordinacija nema "vlasnika", što znači da je on samo privremeno rješenje dok ne nađu liječnika. PRoblem je što nema NEZAPOSLENIH ginekologa. Ja osobno sam to proverila na Zavodu za zapošljavanje, tako da ne znam koga će staviti. Sestra je preljubazna, doktora nisam ni vidjela.
Hodacica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:09.