Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2008., 19:10   #21
Čitam ovaj topic i ne mogu vjerovati , pa ovo je grozno
Ja ti od svega srca želim da što prije saznaš pravu istinu !
Amethyst is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2008., 23:13   #22
Hvala Amethyst!
bondiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 09:42   #23
dna analiza ima smisla napraviti jedino kada imas s necim usporediti.

dakle, kada eventualno pronadjes svog brata, onda usporediti da li ti je brat sa svojom dna.

i da imas sada dna, pitanje je da li bi ti pomoglo, jer s cim bi usporedila? mislim da u policiji imaju samo dna od kriminalaca, a ukoliko to tvoj brat nije, nemas sanse.

recimo nakon rata su svi rodjaci koji su trazili svoje, dali u bazu svoju dna, koja se usporedjivala sa dna od umrlih za vrijeme rata u grobnicama, od ostatka tkiva (citaj kosti) nadjenih u masovnim grobnicama.

definitivno drzava nema moj dna (ima samo moj otisak prsta haha).

iako ne znam, u engleskoj uvode svasta, pa ce u buducnosti svasta biti moguce.

ako ti npr. za 10 godina uvedu to kao obavezno biti ce prava pomutnja, jer tko zna sto ce se time otkriti. a i pitanje je zastite privatnosti. ne znam. nije lako.

sretno u potrazi. javi sto se dogadja.
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 13:22   #24
Quote:
Studentica kaže: Pogledaj post
nisam znala da se to dogadjalo.

a pitanje je da li je taj covjek uopce u hrvatskoj. ne znam kako bi se moglo uopce djelovati na svjetskoj razini.

a mala je vjerojatnost da je u hrvatskoj.

jedino preko nekoga probat nesto saznat
Cula sam da u italiji ima jedna emisija koja trazi nestale osobe. Pa me zanima dali je neko od vas cuo za tu emis. Ja mislim da se na nasem zove Ko je vidjeo ili tako sl. Jer slazem se sa tobom mozda nije u hrvatskoj a dosta nase djece je usvojeno u italijji a Rijeka nije daleko. Sta mislite dali bi bilo dobro da probam tamo otici?
bondiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 13:28   #25
Quote:
bondiko kaže: Pogledaj post
Cula sam da u italiji ima jedna emisija koja trazi nestale osobe. Pa me zanima dali je neko od vas cuo za tu emis. Ja mislim da se na nasem zove Ko je vidjeo ili tako sl. Jer slazem se sa tobom mozda nije u hrvatskoj a dosta nase djece je usvojeno u italijji a Rijeka nije daleko. Sta mislite dali bi bilo dobro da probam tamo otici?
Nedavno je bilo o toj emisiji riječ kad su preko nje našli onog beskućnika za kojeg je jedna gđa iz HR mislila da joj je sin.Kontaktiraj HRT jer preko njih su se spojili sa tom televizijskom postajom iz Italije koja traži nestale osobe
Agata1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 22:01   #26
Ali opet nije isto, ovaj maleni je nestao iz rodilišta, proglašen mrtvim, a ovaj što su ga našli iz dvorišta ili tako nekako.
lescolxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 22:25   #27
Neznam ja sam jednostavno mislila da to mozda nije lose da napravim jednostavno da probam mozda mi pomognu i saznam nesto
bondiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2008., 22:50   #28
Užasno i zbog toga što se nalaziš u toj situaciji ali i zbog toga što imaš razloga za sumnju jer je i mojoj majci dijete umrlo (prije oko prilike 30 god), moja sestra, ali ona ju je vidila mrtvu - neznam da li ju je ona skupila snage vidijeti ali viđena je mrtva i pokopana je na diječijem groblju kod bolnice.
Samo mi ne ide u glavu zašto se čini to tako da se umrlu dijecu pokapa na tim mijetima?!
kate17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2008., 00:16   #29
Quote:
kate17 kaže: Pogledaj post
Užasno i zbog toga što se nalaziš u toj situaciji ali i zbog toga što imaš razloga za sumnju jer je i mojoj majci dijete umrlo (prije oko prilike 30 god), moja sestra, ali ona ju je vidila mrtvu - neznam da li ju je ona skupila snage vidijeti ali viđena je mrtva i pokopana je na diječijem groblju kod bolnice.
Samo mi ne ide u glavu zašto se čini to tako da se umrlu dijecu pokapa na tim mijetima?!
Neznam zasto to rade i ja mislim da to nije u redu. Znas tvoja mama ili neko drugi vidjeo je tvoju sestru a moji rodetilji ne niti su znali gdje je pokopan.Zamisli ,sta su im rekli da mogu da budu sretni da nemaju troskove nego im drzava placa pokop djeteta. To je grozno
bondiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 03:12   #30
Da, vidjeli su je, znam da ju je tetka oblačila u mrtvačnici, nesjećam se da li ju je mama išla gledati,pa da ju kao identificira (baš ću je pitati), ali nevjerujem da su joj neko dr dijete podmetnuli, Bože kako morbidno. Evo, pitati ću mamu tel kada se čujemo da li ju je ona osobno išla gledati.
kate17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 14:51   #31
Moj tata je bebu trazio par dana u bolnickoj mrtvacnici i rekli su mu da niti jedna beba pod tim imenom nije tu. Ali ja cu najverovatnije drugi tjedan za rijeku pa caemo imati malo vise informacija.
bondiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 16:51   #32
koja gamad zlotvorska! od srca im želim svo zlo koje su drugima učinili na entu potenciju! medicinske sestre, babice.... S-T-R-A-Š-N-O

btw, i dandanas sestre u ri rodilištu nemaju suosjećanja prema rodiljama pa ni minimum kao žena prema ženi, kao ni prema bebama, tipa ostavljat ih pokakane i ne reagirat na pozive majki, oduran verbalni bezobrazluk i da ne idem u detalje priča što ih slušam od prijateljica. s njima

SVE Ih po redu treba imenom i prezimenom na internet i u medije, pa kad počnu tužbe, disciplinske kolmisije i otkazi drugačije će pjevat!
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 20:23   #33
...ali ipak mi je teško povjerovati... to za krađu beba, baš je too much.. trebao bi se neko ozbiljno pozabaviti, istražiti te priče, da se vidi ima li tu istine.
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2008., 22:15   #34
postoji latinica koja daje takve stvari u javnost
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 05:12   #35
Quote:
Precious X kaže: Pogledaj post
...ali ipak mi je teško povjerovati... to za krađu beba, baš je too much.. trebao bi se neko ozbiljno pozabaviti, istražiti te priče, da se vidi ima li tu istine.
Znas da kazemo u bivsoj jugoslaviji je bilo jako puno takvih slucajeva . For. pod nazivom Kikica je negdje na pocetku navela sajt gdje mozes procitati sta se desvalo i koliko je u stvari beba nestalo. Ja sam se jako zacudila kad sam to procitala jer nisam mogla vjerovati da bas toliko puno slucajeva ima. I sto je jako interesantno ista prica kao i kod mojih roditelja.Nevjerovatno. Kad saznam istinu , a saznat cu je jer mi ne pada na pamet da odustanem da trazim biti ce to veliki skandal.
bondiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 08:04   #36
Ovo je uzas, ali nemojte zaboravit da je i kod nas prije par godina dokazivano onom ginekologu sto ja se zenom radio privatno i u Vinogradskoj(zaboravila sam kak se zove) da su prodavali ukradene jajne stanice. Ja sam ostavila par embrija u Vuk Vrhovcu i cesto mi padne na pamet di su i da li su to nekom prodali i da li mozda imam jos koje dijete na tom svijetu. To mi nije toliko tesko ,ali da su me pitali ja bi ih poklonila nekom.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 17:44   #37
Bondiko, podržavam te 100%, to se mora istražiti. Predlažem i ja medije.
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 03:57   #38
Quote:
Precious X kaže: Pogledaj post
Bondiko, podržavam te 100%, to se mora istražiti. Predlažem i ja medije.
Hvala ti na podrsci!
bondiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2008., 04:08   #39
Quote:
Rita kaže: Pogledaj post
Ovo je uzas, ali nemojte zaboravit da je i kod nas prije par godina dokazivano onom ginekologu sto ja se zenom radio privatno i u Vinogradskoj(zaboravila sam kak se zove) da su prodavali ukradene jajne stanice. Ja sam ostavila par embrija u Vuk Vrhovcu i cesto mi padne na pamet di su i da li su to nekom prodali i da li mozda imam jos koje dijete na tom svijetu. To mi nije toliko tesko ,ali da su me pitali ja bi ih poklonila nekom.
Jako puno ginekologa je napravilo uzasnih stvari samo sto jednostavno ljudi prelaze preko toga neznam dali se boje ili jedanostavno nemaju snage da se bore ili mozda cak i nezele jel su to prihvatili tako kako je ... neznam nemogu da shvatim.
bondiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 06:25   #40
JA sam odustala, priznam. Pobjegla sam iz te usrane sredine glavom bez obzira i sad mi je super. Evo citam gore sta zene prolaze kad se rastaju, tebe ,znam sta se meni sve izdogadjalo i ja fakat ne znam jer moras imat srece ili sta da normalno tamo zivis i da te nitko ne gazi. Ni tu nije bajno,ma nije nigdje, ne znam to me sve ubedira.
__________________
sretno dijete sretnih roditelja
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:41.