Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2003., 23:49   #1
pivski kvasac

..jeste probali riješiti probeme kože,kose s njim..kakva su iskustva...kako se konzumira,ako moram jesti onako kvasac nema šanse..jel imaju kakve tabletice
alemka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 23:53   #2
Re: pivski kvasac

Quote:
alemka kaže:
..jeste probali riješiti probeme kože,kose s njim..kakva su iskustva...kako se konzumira,ako moram jesti onako kvasac nema šanse..jel imaju kakve tabletice
gotovo sam sigurna da postoje tablete. od natural weltha.
(jel mozes vjerovat da moja mama voli jest svjezi kvasac
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2003., 23:59   #3
Ja sam ih tek počela piti (kapsule) pa ti ništa ne mogu reći. Pijem od Encijana - Suhi pivski kvasac.
Chloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 00:33   #4
Možeš kupiti suhi pivski kvasac u prahu,kojeg zamutiš s malo vode ili soka i po želji radi boljeg okusas dodaš meda...meni je ok,jer volim pivu ,pa...,iako je recimo mojim frendicam bljutav,pa piju začepljenog nosa
..

Pijem ga već par godina, godišenje po par mjeseci...i meni je super.. Ten mi je dobra,kosa mi je dobra,koža fina (nije da se hvalim..ma zezam se ),al to ima valjda i do mog načina prehrane..pa...
Inače najviše sam ga pila u vrijeme ispitnih rokova,jer mi je super poboljšavao izdržljivost i koncentraciju...
preporučujem ga svakako

Za tablete pivskog kvasca nisam čula,tako da za to ne znam...
kisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 00:45   #5
Quote:
kisha kaže:

Inače najviše sam ga pila u vrijeme ispitnih rokova,jer mi je super poboljšavao izdržljivost i koncentraciju...
preporučujem ga svakako

Oho!
Di kupuješ taj prašak?
Zašto sam ja zabrijala da je to nešto što piju stare babe?
Pink Lemon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 01:41   #6
Imas od Natural Wealth-a,250 tableta-150 kuna.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 09:18   #7
Baš sam nedavno čitala knjigu gdje je jedan nutricionist totalno popljuvao pivski kvasac. Kao, ljudi su dovoljno naivni da im se podvali kojekakvo smeće po visokoj cijeni (a pivski kvasac i jest smeće koje ostaje nakon proizvodnje pive).
Ista stvar i sa sirutkom.

Nekad sam ga koristila, ali kad se vidi količina B vitamina u kvascu,
ispada da 1 tabletica kvasca ima jako malo B vitamina i trebalo bi ih uzeti 10 kom. dnevno da se podmire dnevne potrebe.
Osim toga, pivski kvasac ne sadrži neke B vitamine.

A sastav pivskog kvasca razlikuje se od proizvođača do proizvođača, npr. Natural Wealth kvasac se razlikuje od kvasca kojeg proizvodi onaj španjolski proizvođač kojem se ne mogu sjetiti imena)

Zato je meni jednostavnije uzeti npr. 2 tablete B komplexa (a kod problema s kožom i više) , a i financijski je isplativije- 30 kom, 9 kn
rafaela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 02:10   #8
Quote:
Zato je meni jednostavnije uzeti npr. 2 tablete B komplexa (a kod problema s kožom i više) , a i financijski je isplativije- 30 kom, 9 kn
Vidiš ja baš izbjegavam B kompleks jer je to dodatak prehrani i užasno sam se debljala od toga, a kosa mi nije ništa napredovala, tako da to zavisi od osobe do osobe.
Super što tebi pomaže, ja ću očito morati ostati pri orahovom i čičkovom ulju najbolja su meni.
Kosa fino miriše, a čak ima i vitamin E koji potiče rast kose i meni je super. Koštaju oko 12 kn i nisu skupa. Svatko ima nešto svoje.
Nakamai is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 19:33   #9
Opet nema KAL-ovih Hair Force nigdje, opet nestašica!

Šta vam je još dobro za kosu, a po mogućnosti i za nokte, a da nije Solgar? Jer Solgar sam pila i nisam uočila da nešto djeluje, za razliku od KAL-a s kojim sam bila jako zadovoljna.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 12:24   #10
@solitary cat -
za kosu,kožu nokte i odlično sve što sadrži priodnu preslicu (silicij) -jača kosti i čisti organizam rezultati su fantastični !

evo što je meni odlično i naručivala sam online
Gaia herbs-hair,nail,skin

Collagen Beauty Builder

Preslica
lusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 19:29   #11
ja pivski kvasac dajem svojoj belici (pasu) dlaka joj je fina. meni pivski kvasac uzasno smrdi. provala sam ga pit ali ne ide...
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 20:20   #12
Quote:
rafaela kaže:
Baš sam nedavno čitala knjigu gdje je jedan nutricionist totalno popljuvao pivski kvasac. Kao, ljudi su dovoljno naivni da im se podvali kojekakvo smeće po visokoj cijeni (a pivski kvasac i jest smeće koje ostaje nakon proizvodnje pive).
Ista stvar i sa sirutkom.
ja sam čitala knjige nekoliko nutricionista koji su sve samo ne ispljuvali pivski kvasac,a i da nisu to mi ne bi puno značilo,jerbo iz iskustva znam kako na mene djeluje,a to mi je najbitnije....
Quote:

Nekad sam ga koristila, ali kad se vidi količina B vitamina u kvascu,
ispada da 1 tabletica kvasca ima jako malo B vitamina i trebalo bi ih uzeti 10 kom. dnevno da se podmire dnevne potrebe.
Osim toga, pivski kvasac ne sadrži neke B vitamine.

A sastav pivskog kvasca razlikuje se od proizvođača do proizvođača, npr. Natural Wealth kvasac se razlikuje od kvasca kojeg proizvodi onaj španjolski proizvođač kojem se ne mogu sjetiti imena)

Zato je meni jednostavnije uzeti npr. 2 tablete B komplexa (a kod problema s kožom i više) , a i financijski je isplativije- 30 kom, 9 kn
A što se tiče novčane isplativosti..vrećica pivskog kvasca u prahu je 25 kn... što je sigurno zdravije od tableta b-kompleksa,tako da su mi ti argumenti bezveze...al naravno svatko od nas ima svoje viđenje stvari i to je sasvim ok
Ja pijem pivski kvasac slovenskog proizvođača...
I ne bih se složila da je količina b vitamina u pivskom kvascu malena...

pozdrav
kisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 22:01   #13
a mene zanima jel se ne povećava apetit od B vitamina?
Zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2003., 22:43   #14
zlatokosa, poveća se... i to znatno...
...ja ga pijem kad "oslabim"
Ninocka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 00:04   #15
to da se poveća to mi svi govore,al meni NE..normalan mi je kao i obično
kisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 01:17   #16
Jel to onaj obican kvasac sto se kupi u trgovini? Ja inace nemam jaki refleks na povracanje, ali jednom sam to kupila jer navodno pomaze za ten (bilo mi je 13 onda), pojma nisam imala da to ne valja i zagrizla sam u tu kocku. To je jedini put u zivotu da mi se hrana vratila od gadjenja. Strasno nesto, kako je grozan okus.
Pivu inace obozavam.
Zasto imam feeling da to ipak nije taj kvasac sto se kupi u trgovini?

Inace, B-vitamin potice apetit , ali ja ga uzimam kad puno moram uciti i zaista pomaze.
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2003., 02:01   #17
Kad sam ja imala 13 g osim za ten neko je provalio da je kvasac dobar jer od njega rastu cice.
E, sto smo se mi gusile u njemu.
Osim toga narasle su svima da li je od njega ko zna
nea is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2003., 21:59   #18
Jednom mi je prijateljica dala pivskog kvasca u prahu jer je odlican za kozu. Napravila sam masku za lice ali poslije toga moje je lice bilo grozno iziritirano. Shvatila sam da je to vjerojatno bila alergija na kvasac. Od tad ga vise nisam koristila.
MRVI is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2003., 02:24   #19
Jer je to germa za digano tjesto o cemu pricate?Ja to volim i obavezno cvaknem malo kad pecem kolace,pogotovo friska germa u kocki.Mljac a i jako je zdravo.
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 00:12   #20
na kutiji piše da ga nebi smjele piti osobe koje su sklone gljivicama, da može pomoći sportašima kod dobvanja mišične mase a sigurno pomaže u borbi protiv herpesa....... sve u svemu čini mi se ka o super stvar
__________________
Dvije su Amerike, jedan je Dado...
marjan III. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.