Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.12.2008., 18:30   #21
auto luka- servis u kojem se vlasnik citroena nece bas puno pomoci i uveseliti. toliko.
polivalent is offline  
Old 11.12.2008., 18:57   #22
Quote:
@Purger@ kaže: Pogledaj post
Neki dan sam bio u Citroenu Auto Luki u Dupcu i iznenadila me drskost jednog od njihovih prodavača. Kada sam ga pitao je li moguće da će cijena od 99000 za Citroen C4 ubuduće padati on se na to obrecnuo i drsko, kao da sam ga tim pitanjem uvrijedio odgovorio "ne, moguće je samo još da će rasti, ali padati neće sigurno". Na to sam i ja popizdio i velim mu "pa tko će vam onda to kupovati?". A on na to još drksijim tonom "a gdje ćete vi naći auto sa takvom opremom za te novce?". Ja velim "u Renaultu, Renault Megane". A on na to "a koja je tamo oprema?". "Extreme, drugi odozgora po jačini". "I pošto je?". Velim mu ja 93000 (a i je toliko), na što će on opet drsko "a je, a da li taj ima dvozonsku klimu, tempomat", reko "nema" i kasnije se sjetim da debilu nisam rekao da zato i je 6000 kuna razlike između te dvije cijene. Inače, tip se preziva xxxxx tako da možete svašta očekivati od njega ako tamo budete kupovali auto. I preko telefona danas mi je isto bio neljubazan kad sam ga pitao jel imaju probnu vožnju C4: "imamo jedan rabljeni". Pitam ja koja je oprema, jer bi htio voziti auto s istom opremom koju ću i kupiti, a on na to "a šta vam je oprema bitna, ne razumijem" (???).

Kakav kreten.

Po tvojim postovima do sada ti nailaziš na konflikte gdje god se pojaviš, da se čovjek zapita u komu je problem
Nick Fallin is offline  
Old 11.12.2008., 19:35   #23
Također sam čuo nešto slično za citroenov salon. Vjerojatno neki drugi prodavač. I frend otišao u drugi i kupio auto.
mack5 is offline  
Old 11.12.2008., 20:06   #24
Quote:
Nick Fallin kaže: Pogledaj post
Po tvojim postovima do sada ti nailaziš na konflikte gdje god se pojaviš, da se čovjek zapita u komu je problem
Ja se pak pitam da li u stvarnosti vrijeđa ljude kao što to radi na forumu?
STINGer is offline  
Old 11.12.2008., 20:19   #25
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Ja se pak pitam da li u stvarnosti vrijeđa ljude kao što to radi na forumu?
Retoričko pitanje, zar ne?
__________________
Potpis!
Insp. Harry Callahan is offline  
Old 11.12.2008., 21:04   #26
Quote:
Đunđi Bunđi kaže: Pogledaj post
Zato jer si ti tu anonimno i zato jer on "nema pravo" na svoju verziju dogadjaja



Igy, budi dobar

Kao prvo, ne kaže se "zato jer" već "zato što". A to što on nema priliku da iznese svoju verziju događaja je njegov problem. Imao je to priliku napraviti taj dan kad sam ga ispitivao o C4 i danas kad me sjebao za probnu vožnju C3 koju sam dogovorio dva dana prije. Toliko o njemu.
@Purger@ is offline  
Old 11.12.2008., 21:04   #27
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Ja se pak pitam da li u stvarnosti vrijeđa ljude kao što to radi na forumu?
Pitaj se pitaj.
@Purger@ is offline  
Old 11.12.2008., 21:05   #28
Quote:
Insp. Harry Callahan kaže: Pogledaj post
Retoričko pitanje, zar ne?
Ovisno koliko je ovaj drugi veći od mene.
@Purger@ is offline  
Old 11.12.2008., 21:06   #29
Quote:
Nick Fallin kaže: Pogledaj post
Po tvojim postovima do sada ti nailaziš na konflikte gdje god se pojaviš, da se čovjek zapita u komu je problem
Ajde čitaj malo ostale postove u kojima također pljuju po Auto Luki.
@Purger@ is offline  
Old 11.12.2008., 21:21   #30
Zar je to jedini salon u kojem možeš probati Citroen?
STINGer is offline  
Old 11.12.2008., 21:34   #31
Quote:
STINGer kaže: Pogledaj post
Zar je to jedini salon u kojem možeš probati Citroen?
Nije, ali mi je ovaj najbliži i jedini koji mi je prije dva dana odobirio probnu vožnju. Zvao sam još prodajni salon u Savskoj nekoliko puta ali stalno im je auto negdje vani po cijeli dan. Nisam zvao Tratinsku i Nadinsku, to mi je skroz sa druge strane grada, ali izgleda da ću morati.
@Purger@ is offline  
Old 11.12.2008., 21:54   #32
Za tjedan dana....

Quote:
Je.em ti Renault Culak, koji debili tamo rade.
Nick Fallin is offline  
Old 11.12.2008., 21:54   #33
Samo da nadodam da danas kad sam išao na probnu vožnju dogovorenu Citroen C3 (odlučio sam probati ipak njega) u 11.10 ulazim u Auto Luku, a unutra u mene već s vrata pilje prodavač-debil i još dvojica prodavača jedan do drugog. Bleje u mene ko da sam s marsa pao, očito im je ovaj nešto spominjao naš jučerašnji razgovor i ovaj "moj" jedini sjedi i veli "joj baš mi je sad auto otišao" i zove nekog kao da vidi kad će bit opet dostupan. I u razgovoru čujem "aha, za 2 dana tek" i onda mi se opet obratio i kao ništa od toga danas. Eto, toliko onima koji su podržavali navedenog prodavača.
@Purger@ is offline  
Old 11.12.2008., 22:08   #34
Quote:
Nick Fallin kaže: Pogledaj post
Za tjedan dana....
A glupana, bože...
@Purger@ is offline  
Received Infraction
Old 11.12.2008., 22:11   #35
Quote:
@Purger@ kaže: Pogledaj post
Kao prvo, ne kaže se "zato jer" već "zato što". A to što on nema priliku da iznese svoju verziju događaja je njegov problem. Imao je to priliku napraviti taj dan kad sam ga ispitivao o C4 i danas kad me sjebao za probnu vožnju C3 koju sam dogovorio dva dana prije. Toliko o njemu.
vidim, i na newsima si bio jako ugodan
__________________
oʞɐdoɐu ı oןz
Đunđi Bunđi is offline  
Old 11.12.2008., 22:15   #36
Quote:
Đunđi Bunđi kaže: Pogledaj post
vidim, i na newsima si bio jako ugodan
Gle, zaboli te ku*ac di sam kakav.
@Purger@ is offline  
Old 11.12.2008., 22:16   #37
Uglavnom,
2:0 za prodavaca
__________________
oʞɐdoɐu ı oןz
Đunđi Bunđi is offline  
Old 11.12.2008., 22:20   #38
Quote:
Đunđi Bunđi kaže: Pogledaj post
Uglavnom,
2:0 za prodavaca
A otkud ti znaš da je ovo namjerno napravio? Kad si se počeo baviti vidovnjaštvom? To što je 2:0 za njega mu neće još dugo bit "za njega" ako se tako nastavi baviti prodajom auta.
@Purger@ is offline  
Old 11.12.2008., 22:47   #39
Imam doslovno svakakvih...
Ne mogu ne prokomentirati autokuću renault, nije bitno koja, kod koje smo uzeli clio na 36 mjeseci. Nakon otplate, došle su i ponude novih modela...i zainteresirali se za novi clio sport. I kažu da će nas zvati na vožnju. I, stvarno zovu, dođemo, a ženska fino sa nama do računala, i pokaže nam slike na netu...u je....ote. Koja vožnja?

A za prgavost odi u zubak, pojavi se s gotovinom i sa smješkom na licu, budi maksimalno smiren i uspjet će te toliko izje***at i ignorirat da na ćeš na kraju izaći van jer te nije imao tko dočekati.
_ov3rflow_ is offline  
Old 11.12.2008., 22:48   #40
A da ti skupiš hrabrosti i kažeš sve u facu tom prodavaču koji te toliko nervira ili ako nemaš da odeš u neki drugi salon?
:
gecmali is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:50.