Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2016., 08:50   #5081
Odnosno kremasto rumenilo

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2016., 16:16   #5082
Pojavilo se par komada Art deco 19 u Mulleru na trgu pa sam kupila jedan komad jučer

ima li tko iskustva sa burberry rumenilima? zapravo je pitanje gdje ih kupiti. vidim da ih ima ne feelunique, ali samo 2 nijanse...
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 23:26   #5083
Nisam iz Hrvatske, ali uskoro putijem. Znate lh gdje se u Zg moze pronaci Deborah Mogano, ne znam jesu li ga kod vas povukli i uopsteno Deborah proizvodi?

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Dvadeset godina od danas ćes biti vise razočaran zbog stvari koje nisi uradio nego zbog onih koje si uradio. Zato odbaci brodsko uže. Isplovi iz sigurne luke. Zahvati vjetar svojim jedrima. Istrazuj. Sanjaj. Otkrivaj.
Mark Twain
prettyll is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 23:35   #5084
Teško da ćeš ga naći... Ja sam ga tražila još prošle godine. Tu i tamo još pogledam čisto da se uvjerim da ga nema. A gledala sam u dm-u i Bipi po Vinkovcima, Osijeku, Zadru, čak i u Bosni u dm-u na dva mjesta... Nema, 0 bodova!
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 00:35   #5085
Nema ni u Bosni,ni u Srbiji. Steta. Mislila sam da cu ga kod vas naci, vi ste vecinom bolje opremljeni. Znaci imate Debodah proizvode. Dm, Mueller, Bipa , Douglas?

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
Dvadeset godina od danas ćes biti vise razočaran zbog stvari koje nisi uradio nego zbog onih koje si uradio. Zato odbaci brodsko uže. Isplovi iz sigurne luke. Zahvati vjetar svojim jedrima. Istrazuj. Sanjaj. Otkrivaj.
Mark Twain
prettyll is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 00:51   #5086
Mislim da samo dm i Bipa drže Deborah, s tim da za Bipu nisam skroz sigurna jer ne obraćam baš pozornost.
Müller i Kozmo nemaju, to znam.
Lady Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 10:48   #5087
Quote:
prettyll kaže: Pogledaj post
Nema ni u Bosni,ni u Srbiji. Steta. Mislila sam da cu ga kod vas naci, vi ste vecinom bolje opremljeni. Znaci imate Debodah proizvode. Dm, Mueller, Bipa , Douglas?

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
Pojedini DM-ovi i podine Bipe drže Deborah. U Zagrebu znam da ih drže DM u Avenue Mallu, Vukovarskoj i Importanne Centru (na -1) i Bipa u Maksimirskoj. Muller je posve povukao njihove proizvode, a Douglas mislim da ih nikad nije ni držao.

E, sad, koliko sam gledala po DM-ovima, sve su neke druge nijanse, ne znam što je s onima koje su bile prije (a testeri za iste i dalje stoje), samo mi je drago da sam na vrijeme ugrabila Spicy.

Sretno s potragom.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 16:20   #5088
koje kvalitetno (mislim da traje cijeli dan ) rumenilo je bojom najsličnije nars orgasm (može više na rozasto baciti nego na narančasto) ali da nije šljokičasto - nešto matt, satin,...lijepo u svakom slučaju ???
(imam chanel rose initiale al mi ni stoji dobro kao orgasm)
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 12:39   #5089
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Pojavilo se par komada Art deco 19 u Mulleru na trgu pa sam kupila jedan komad jučer

ima li tko iskustva sa burberry rumenilima? zapravo je pitanje gdje ih kupiti. vidim da ih ima ne feelunique, ali samo 2 nijanse...
Kakva su njihova rumenila sto se tice sastava?

Ja sam uzela u bipi the balm cabana boy i nakon 2 tjedna su mi na desnom obrazu iskocila 4 potkozna. Nikad u zivotu mi se to nije desilo. Nezz od cega je, jedino kaj sam promjenila je rumenilo Imam problema sa tenom al nikad bas tak drasticnih (komedoni i miteseri), izgledam ko zena iz neke lose reklame u vezi tena

I sad me strah bilo kaj stavljat na lice
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 08:33   #5090
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
koje kvalitetno (mislim da traje cijeli dan ) rumenilo je bojom najsličnije nars orgasm (može više na rozasto baciti nego na narančasto) ali da nije šljokičasto - nešto matt, satin,...lijepo u svakom slučaju ???
(imam chanel rose initiale al mi ni stoji dobro kao orgasm)
Ako nisi probaj Illamasqua Ambition
silver777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 09:39   #5091
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
Kakva su njihova rumenila sto se tice sastava?

Ja sam uzela u bipi the balm cabana boy i nakon 2 tjedna su mi na desnom obrazu iskocila 4 potkozna. Nikad u zivotu mi se to nije desilo. Nezz od cega je, jedino kaj sam promjenila je rumenilo Imam problema sa tenom al nikad bas tak drasticnih (komedoni i miteseri), izgledam ko zena iz neke lose reklame u vezi tena

I sad me strah bilo kaj stavljat na lice
Meni su ok u smislu da mi ne rade dodatan nered. Nisu neka sreća ako paziš na to da nema talka, parabena, bla...ima. Ali meni najvažnije, jedni od rijetkih su koji nemaju tog nesretnog bismuth oxychlorida (cl 77163) u sastavu.

Nema ga još i Essence, Catrice, ali oni mi nisu nešto trajni na licu. Art deco mi je ok sa trajnosti, izdrži cijeli dan.
Od HE brandova, ne sadrži ga Burberry (on nema ni parabena), ali ga je jako teško nabaviti.
Znam da ga sadrže Dior, (Chanel), Guerlain, Givenchy, YSL. DISCLAIMER: našla sam ga u sastavu onih rumenila koja sam gledala, što ne znači da ga sadrže sva njihova rumenila.

Inače, to je sastojak koji služi kao punilo. Većini ne smeta, osim nama šačici "sretnika" koji dobijemo akne od njega.
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 19:50   #5092
@mimimozica - ako ti se da zezati baci oko na mineralnu kozmetiku. Znam da ih se moze kupiti jedino online (barem ovo sto ja koristim) ali znam da nemaju bismuth ili talc primjerice. Meow Cosmetics se zove brend, mislim da se njih cesto ranije spominjalo, u zadnje vrijeme su nekako nezasluzeno zapostavljeni
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 19:51   #5093
p.s. pogledaj i svedski brend TiKei
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 20:23   #5094
Ma problem je što sam i sa mineralnom imala problema (Lily Loyo, Bare minerals), pa sam nekako odustala. Cula sam za Meow, ali nemam pojma što imaju. budem bacila oko malo kad ulovim vremena
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2016., 21:00   #5095
Ne znam za bare minerals, ali Lily Lolo sam bila gledala i nijanse koje su me zanimale nisu imale ni talc ni bismuth. Da te nesto drugo onda ne smeta?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 09:55   #5096
Quote:
leonidas27 kaže: Pogledaj post
koje kvalitetno (mislim da traje cijeli dan ) rumenilo je bojom najsličnije nars orgasm (može više na rozasto baciti nego na narančasto) ali da nije šljokičasto - nešto matt, satin,...lijepo u svakom slučaju ???
(imam chanel rose initiale al mi ni stoji dobro kao orgasm)
meni cijeli dan drži benefitov coralista
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2016., 12:18   #5097
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Meni su ok u smislu da mi ne rade dodatan nered. Nisu neka sreća ako paziš na to da nema talka, parabena, bla...ima. Ali meni najvažnije, jedni od rijetkih su koji nemaju tog nesretnog bismuth oxychlorida (cl 77163) u sastavu.

Nema ga još i Essence, Catrice, ali oni mi nisu nešto trajni na licu. Art deco mi je ok sa trajnosti, izdrži cijeli dan.
Od HE brandova, ne sadrži ga Burberry (on nema ni parabena), ali ga je jako teško nabaviti.
Znam da ga sadrže Dior, (Chanel), Guerlain, Givenchy, YSL. DISCLAIMER: našla sam ga u sastavu onih rumenila koja sam gledala, što ne znači da ga sadrže sva njihova rumenila.

Inače, to je sastojak koji služi kao punilo. Većini ne smeta, osim nama šačici "sretnika" koji dobijemo akne od njega.
Sad si me zaintrigirala. Catrice mi nista nije radio ali isto kao i tebi, nije bas nesto postojan. Toliko sam se isprepadala da od tada nista nisam stavila na facu. Nezz dal je gore to ili da sam puna potkoznih

Neznam kako odredit sastojak koji bi mi smetao. Ako je uopce do rumenila a ne neceg drugog, a bojim se experimentirat. Nastavila sam koristit sexy mamu i osjecam jednog na nosu. Neznam dal je zbilja do toga ili sam vec toliko luda da si umisljam neke stvari.
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 12:17   #5098
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ne znam za bare minerals, ali Lily Lolo sam bila gledala i nijanse koje su me zanimale nisu imale ni talc ni bismuth. Da te nesto drugo onda ne smeta?
Lily Lolo rumenilo koje sam ja imala je sadržalo bismuth i napravilo mi je kaos
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 12:10   #5099
Molim preporuku za neko zlatno rumenilo, nešto sa zlatnim česticama ili zlatnim odsjajem. Ja sam NC30.

Chanel Reflex se više ne proizvodi, a bilo mi je zakon za ovo doba godine. Postoji li nešto barem slično?
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 14:54   #5100
Quote:
Astona kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za neko zlatno rumenilo, nešto sa zlatnim česticama ili zlatnim odsjajem. Ja sam NC30.

Chanel Reflex se više ne proizvodi, a bilo mi je zakon za ovo doba godine. Postoji li nešto barem slično?
Mozda Sleek Rose gold?
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:14.