Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2011., 10:59   #121
Koliko je meni poznato, srednja škola nije obavezna. Bilo je priče o tome, ali mislim da se ništa konkretno nije dogodilo.
Air man is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 20:47   #122
Svjedodžba

E ovako može li netko primiti svjedodžbu ako je pao na prvome roku iz nekog predmeta ili čeka da prođe drugi rok?
__________________
Nitko nikada nije postigao nešto zaista veliko, a da se nije izložio riziku.
_Inspektor_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 19:40   #123
Hoćemo novog razrednika!!!

Ne volimo svog razrednika i imamo prevelik popis žaljenja na njega, tak da bi molila ako itko zna koji je postupak kod izmjenjivanja razrednika?
Hvala unaprijed..
__________________
Ja bi to sve tukla.
Im_good is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 21:26   #124
Zar ne možete nikako izdržati s njim? Koji si razred?
Amnis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2012., 23:43   #125
Uhh to je nemoguće. I mi smo htjeli promijeniti razrednika i kad je raska to saznala samo je bilo još gore, dobili smo odgovor da nemožemo dobit novog, da se to ne radi osim ako su jaaaako narušeni odnosi ili ako je posrijedi neka izvanredna situacija. Ne preporučam upuštat se u to. Rađe stisnite zube na tih par godina.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 16:35   #126
2. razred srednje.
dosta nam je tih 2 godine više -.-
Mi bi stvarno sve, da dobijemo novog..
Nešto nam je govorila profesorica da bi trebali zahtjev poslati ravnatelju, al nismo sigurni jer kao što kažeš Yuna zamrzio bi nas i to..
Nismo sigurni...
__________________
Ja bi to sve tukla.
Im_good is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 17:27   #127
Pa kaj vam radi da je tak loš??
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 17:50   #128
Ovak.. Išli smo jedanput svi markirat i dobili neopravdani, sad smo kao najveći huligani u razredu. Onda su nam neki tipovi došli na sad i mi ih nismo prijavili a kao trebali smo ??? i zbog toga smo dobili pismene opomene al po našem nismo krivi jer piše u pravilniku škole da se to ne treba prijaviti.. no nije bitno to..
Kad te nema u školi 1 dan. bolestan si il ti nije dobro ili nešto treće mora roditelj DOĆI u školu. Nije bitno dal živi 50 km od škole il je prvi susjed. i to mora doći u roku od 7 dana. Inače u pravilniku piše da roditelj može samo nazvati, al je glup pa treba doći -.-
nego, razgovaramo se mi s ostalim profesorima o njemu. Stalno se svima žalimo kako bi htjeli novog i to sve, i neki profesori se stvarno u nekim stvarima slaže s nama da on pretjeruje. Njega su valjda u srednjoj zlostavljali il kaj, zato se sad iskaljuje na nama?
inače je dobar i u ocjenjivanju, al kad počne razgovarati o opravdanim i neopravdanim satovima svi okrećemo s očima ...
__________________
Ja bi to sve tukla.
Im_good is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 17:59   #129
Kao da opisuješ moju razrednicu. Također smo je htjeli mijenjati već od prvog razreda, ali kad smo shvatili što bi to sve povuklo za sobom, odustali smo. I evo nas sad, maturirat ćemo za 2-3 mjeseca i ostali smo živi

Ako vam i ne bude razrednik, ostat će vam predavati. A može vam itekako zagorčiti život ako bude htio.
__________________
Svijet mladih[/SIZE]
borntobewinner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 18:01   #130
Ma nije to ništa, da vidiš tek moju bivšu rasku hahah. I ona je djelila neopravdane kapom i šakom, čak i nekad kad su roditelji došli u školu znala ih je optužit da lažu za svoje dijete da je bilo bolesno jer mu se nije dalo ić u školu itd. Ovo je ništa stvarno. To nisu razlozi za promijenit razrednika.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 18:06   #131
A je, istina je sve. Zagorčal bi nam život.
Sutra ga imamo prvi sat. presretni smo
__________________
Ja bi to sve tukla.
Im_good is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 22:52   #132
Quote:
Im_good kaže: Pogledaj post
Ovak.. Išli smo jedanput svi markirat i dobili neopravdani, sad smo kao najveći huligani u razredu. Onda su nam neki tipovi došli na sad i mi ih nismo prijavili a kao trebali smo ??? i zbog toga smo dobili pismene opomene al po našem nismo krivi jer piše u pravilniku škole da se to ne treba prijaviti.. no nije bitno to..
Kad te nema u školi 1 dan. bolestan si il ti nije dobro ili nešto treće mora roditelj DOĆI u školu. Nije bitno dal živi 50 km od škole il je prvi susjed. i to mora doći u roku od 7 dana. Inače u pravilniku piše da roditelj može samo nazvati, al je glup pa treba doći -.-
Ja ne vidim po kojoj osnovi bi vam trebali zamijeniti razrednika. Sve što ja vidim iz ovog napisanog je da se lik drži pravilnika i samim time se možda razlikuje od ostalih profesora koji su nešto mekši jer se ne drže pravilnika.

Sve u svemu, niste više u vrtiću i da, biti ćete kažnjeni za svoje postupke i trebali bi biti.
Demona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 06:23   #133
Quote:
Im_good kaže: Pogledaj post
Ovak.. Išli smo jedanput svi markirat i dobili neopravdani,


Quote:
Im_good kaže: Pogledaj post
... Onda su nam neki tipovi došli na sad i mi ih nismo prijavili a kao trebali smo ??? i zbog toga smo dobili pismene opomene al po našem nismo krivi jer piše u pravilniku škole da se to ne treba prijaviti..


Quote:
Im_good kaže: Pogledaj post
Kad te nema u školi 1 dan. bolestan si il ti nije dobro ili nešto treće mora roditelj DOĆI u školu. Nije bitno dal živi 50 km od škole il je prvi susjed. i to mora doći u roku od 7 dana. Inače u pravilniku piše da roditelj može samo nazvati, al je glup pa treba doći ...
Ako je to sve, ne vidim da je problem u razredniku. Radi svoj posao onako kako bi ga svi morali raditi.
zoks is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 19:46   #134
al gle, on nam na satu razrednika govori o pravilniku iz austro-ugarske??!?!?!??!?!?

sve se i meni čini da nebude niš s toga da ga zamijenimo jer smo totalno glup i nesložan razred. -.-
__________________
Ja bi to sve tukla.
Im_good is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2012., 21:11   #135
Quote:
Im_good kaže: Pogledaj post
Ovak.. Išli smo jedanput svi markirat i dobili neopravdani, sad smo kao najveći huligani u razredu. Onda su nam neki tipovi došli na sad i mi ih nismo prijavili a kao trebali smo ??? i zbog toga smo dobili pismene opomene al po našem nismo krivi jer piše u pravilniku škole da se to ne treba prijaviti.. no nije bitno to..
Kad te nema u školi 1 dan. bolestan si il ti nije dobro ili nešto treće mora roditelj DOĆI u školu. Nije bitno dal živi 50 km od škole il je prvi susjed. i to mora doći u roku od 7 dana. Inače u pravilniku piše da roditelj može samo nazvati, al je glup pa treba doći -.-
nego, razgovaramo se mi s ostalim profesorima o njemu. Stalno se svima žalimo kako bi htjeli novog i to sve, i neki profesori se stvarno u nekim stvarima slaže s nama da on pretjeruje. Njega su valjda u srednjoj zlostavljali il kaj, zato se sad iskaljuje na nama?
inače je dobar i u ocjenjivanju, al kad počne razgovarati o opravdanim i neopravdanim satovima svi okrećemo s očima ...
ja ne vidim problem
studentprava is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 14:17   #136
]ej...ja imam jedno pitanje vezano uz ocjenjivanje..neki od nas u razredu su bili bolesni, te smo test iz latinskog pisali naknadno.da li imamo onda pravo pisati još ispravak ako smo loše napisali?

Zadnje uređivanje Fashion Barbie : 16.03.2012. at 15:17. Reason: obrisan krivi kvot
srednjoškolka55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2012., 15:02   #137
Quote:
Im_good kaže: Pogledaj post
al gle, on nam na satu razrednika govori o pravilniku iz austro-ugarske??!?!?!??!?!?

sve se i meni čini da nebude niš s toga da ga zamijenimo jer smo totalno glup i nesložan razred. -.-
Jesi li ikad razmišljala o tome da jednostavno redovito dolaziš u školu?
Neo The Anomaly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:13.