Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2007., 13:43   #1
Exclamation Don Anđelko Kaćunko otvorio svoj blog

Don Anđelko Kaćunko otvorio svoj blog

Na blogu aBCDon100% već neko vrijeme postove piše don Anđelko Kaćunko, poznati katolički novinar i publicist. Iako je na njega vrh naše Katoličke crkve izvršio pritiske zbog kontroverznih istupa u javnosti, ne boji se da bi mogao pretrpjeti kritiku i zbog pisanja bloga. Smatra ga osobnim dnevnikom koji svatko ima pravo voditi. U prošlom je postu pod nazivom Hromoseksualci Kaćunko pisao o zastranjivanju suvremenog društva od tradicionalnih katoličkih vrijednosti i to na primjerima proslave Valentinova, ali i riječke grupe Let3

http://www.monitor.hr/jump2.php?url=...&news_id=75329
http://www.monitor.hr/jump2.php?url=...&news_id=75329
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 14:31   #2
Quote:
Ri§ kaže: Pogledaj post
Don Anđelko Kaćunko otvorio svoj blog

Na blogu aBCDon100% već neko vrijeme postove piše don Anđelko Kaćunko
http://www.monitor.hr/jump2.php?url=...&news_id=75329
http://www.monitor.hr/jump2.php?url=...&news_id=75329
Taj Kaćunko je stvarno sitna podla gnjida. Tipičan predstavnik slične sorte.
Kako ga nije stid ponavljati npr. antisemitsku laž o "2000 zaposlenih Židova u srušenim Blizancima toga dana od kojih ni jedan nije došao na posao" - drugim riječima, da su "podli pohlepni Židovi" sve to isplanirali. Ta laž je odavno pobijena, ali to ne može ući u trulu masu kakav je Kaćunkov nazovi-mozak.
__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 20:09   #3
Židovi su najviše profitirali, a obično je krivac onaj tko ima motiv
__________________
Zašto je Vatikan među prvima priznao Hrvatsku klikni na link i saznaj
OneManArmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 20:33   #4
Quote:
OneManArmy kaže: Pogledaj post
Židovi su najviše profitirali, a obično je krivac onaj tko ima motiv
Vrlo inteligentno zapažanje, kolega!Zovu vas Sherlock Homes?


Jel Kaćunko Sotonin pokušaj uništenja Crkve iznutra?5,6 takvih maloumnika na istaknute crkvene pozicije, i u roku odmah mogu staviti ključ u bravu.
Joe Tortura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 20:46   #5
Govori privatno ne u ime Crkve. Inače....valja dosta gluposti.
brezovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 21:38   #6
Quote:
Kako ga nije stid ponavljati npr. antisemitsku laž o "2000 zaposlenih Židova u srušenim Blizancima toga dana od kojih ni jedan nije došao na posao" - drugim riječima, da su "podli pohlepni Židovi" sve to isplanirali. Ta laž je odavno pobijena, ali to ne može ući u trulu masu kakav je Kaćunkov nazovi-mozak.
Taj covijek zivi u svom svijetu,ljubav Bozija je nesto drugo za sto se mnogi nazovi prosvjetljeni svecenici predstavljaju.Dokle god se covijek ne promjeni
kao malo dijete (Isusova objava) nema spasenja,nema boljeg svijeta,ostaju samo patnja i samounistenje vlastitog bica,nazalost.
Blagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2007., 23:37   #7
Quote:
brezovka kaže: Pogledaj post
Govori privatno ne u ime Crkve. Inače....valja dosta gluposti.
svećenik ne može govorit u svoje ime...
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 09:50   #8
Stvarno je odvratan čovjek, licemjer, mizantrop, zajedljiv, hmm to su sve odlike zlog čovjeka zar ne? Meni se čini da je on samo sposoban mrziti i kritizirati stvari koje niti ne pokušava razumjeti, treba ga ignorirati a ne mu davati medijsku pozornost.
Ementaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 19:54   #9
Quote:
Ementaler kaže: Pogledaj post
Stvarno je odvratan čovjek, licemjer, mizantrop, zajedljiv, hmm to su sve odlike zlog čovjeka zar ne? Meni se čini da je on samo sposoban mrziti i kritizirati stvari koje niti ne pokušava razumjeti, treba ga ignorirati a ne mu davati medijsku pozornost.
...ali, svejedno mu je članak o Močvari ludilo.
__________________
Minsc and Boo stand ready.
Minsc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 08:45   #10
Quote:
Minsc kaže: Pogledaj post
...ali, svejedno mu je članak o Močvari ludilo.
Pulitzera za DonkaĆunka u klasi " Verbalni cijanid za sav svijet oko mene i moju nemoć da ga promijenim kako moj Bog želi..."
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 18:59   #11
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Pulitzera za DonkaĆunka u klasi " Verbalni cijanid za sav svijet oko mene i moju nemoć da ga promijenim kako moj Bog želi..."
Ha, čuj, ovo ti je demokracija ter slobodna zemlja. Svako može sipat verbalni cijanid.
__________________
Minsc and Boo stand ready.
Minsc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 08:00   #12
Quote:
Minsc kaže: Pogledaj post
Ha, čuj, ovo ti je demokracija ter slobodna zemlja. Svako može sipat verbalni cijanid.
Je, naziva se to slobodna zemlja radnika i seljaka, tajkuni nisu included....
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2007., 16:11   #13
Don Anđelko Kaćunko otvorio svoju virtualnu župu - na blogu!

"Dok sam se večeras vraćao iz grada palo mi je na pamet da sam ja zapravo župnik svojevrsne blog-župe i da su svi posjetitelji moga bloga, koji se začas pretvorio gotovo u crkvu, postali moji župljani i ja sam za njih odgovoran. Nije važno što neki to ne žele, ali svi su oni također unutra." Tako piše na svom blogu don Anđelko Kaćunko, za koji Jutarnji list piše da je "postao najposjećeniji u Hrvatskoj", te da će se Kaćunko proglasiti prvim župnikom virtualne blog-župe. Podsjetimo, kontroverznog don Kaćunka su svojevremeno proglašavali medijski najeksponiranijim svećenikom u zemlji pa je proglasio medijsku izolaciju, a gay udruge su ga tužile zbog vrijeđanja homoseksualaca
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 22:25   #14
Quote:
Ri§ kaže: Pogledaj post
Don Anđelko Kaćunko otvorio svoj blog

Na blogu aBCDon100% već neko vrijeme postove piše don Anđelko Kaćunko, poznati katolički novinar i publicist. Iako je na njega vrh naše Katoličke crkve izvršio pritiske zbog kontroverznih istupa u javnosti, ne boji se da bi mogao pretrpjeti kritiku i zbog pisanja bloga. Smatra ga osobnim dnevnikom koji svatko ima pravo voditi. U prošlom je postu pod nazivom Hromoseksualci Kaćunko pisao o zastranjivanju suvremenog društva od tradicionalnih katoličkih vrijednosti i to na primjerima proslave Valentinova, ali i riječke grupe Let3

http://www.monitor.hr/jump2.php?url=...&news_id=75329
http://www.monitor.hr/jump2.php?url=...&news_id=75329
a ja mislio da nitko nemoze u ovako malo napisat tako puno gluposti, al opet po zanimanju je svecenik a ja se nemogu sjetit kad je bilo koji svecenik rekel neku pametnu.
__________________
Seht sie klettern, diese geschwinden Affen! Sie klettern über einander hinweg und zerren sich also in den Schlamm und die Tiefe. Hin zum Throne wollen sie Alle: ihr Wahnsinn ist es, — als ob das Glück auf dem Throne sässe! Oft sitzt der Schlamm auf dem Thron — und oft auch der Thron auf dem Schlamme. Wahnsinnige sind sie mir Alle und kletternde Affen und Überheisse. Übel riecht mir ihr Götze, das kalte Unthier: übel riechen sie mir alle zusammen, diese Götzendiener.
Veritaserum is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 03:54   #15
oni su cjepljeni protiv pameti...
Ris is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.