Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2010., 15:05   #1001
Quote:
home edition kaže: Pogledaj post
jesu li i vama (pretplatnicima) poslali poruku da povodom 11. obljetnice imate besplatne poruke prema VIPu od 0-24 počevši od danas, dakle 1.7.?
jej ja sam dobio besplatne poruke sutra samo kaj to vrijedi prema vipu a svi moji iz vipa su škrti za SMSanjem....

edit:

inače, sad imaju akciju da potpišeš bilo koju tarifu sve za mene i do kraja godine plaćaš 50% mjesečne naknade. tak sam si ja sad uzeo htc desire za 500 kuna uz tarifu 250 koju ću plaćat 125kn (+ radijska frekv.??) i onda se početkom godine mogu prebacit (iako to košta par kuna...)
__________________
POTPIS STOLJEĆA
M_and_M is offline  
Old 02.07.2010., 17:20   #1002
Quote:
M_and_M kaže: Pogledaj post
i onda se početkom godine mogu prebacit (iako to košta par kuna...)
nemoj me držati za riječ al negdje sam čitao da prijelaz iz više u nižu tarifu dođe 100kn?! ispravite me ako griješim....
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Old 02.07.2010., 18:50   #1003
Quote:
M_and_M kaže: Pogledaj post
i onda se početkom godine mogu prebacit (iako to košta par kuna...)
Quote:
home edition kaže: Pogledaj post
nemoj me držati za riječ al negdje sam čitao da prijelaz iz više u nižu tarifu dođe 100kn?! ispravite me ako griješim....
"Korisnici tarifa Sve za mene mogu napraviti promjenu tarife samo na drugu tarifu Sve za mene, Vip Ideal ili Family tarifu uz naplatu promjene tarife od 199kn za svaki tarifni razred na niže." (link)
sanjinko is offline  
Old 02.07.2010., 20:04   #1004
Quote:
Wartortle kaže: Pogledaj post
Evo ovako imam pitanje jedno, naime meni iz vipa stižu veliki računi oko 400 kn +/- kako kada. Ja samo pišem poruke, pa se pitam KAKO??? I još nešto, sada ako pričam u novom obračunskom razdoblju na telefonu po sat vremena recimo, oće li mi se to pridružiti 6.mjesecu ili sada u 7? Jer ne znam kolki mi je račun iz 6. mj
postoji x razloga, jedna je stvar kakva ti je tarifa uključena, druga je stvar kakve su ti opcije uključene, treća stvar da li su ti uključene neke usluge vanjskih pružatelja usluga....

ono najvažnije provjeravaj svoj račun, Moj Vip nije izmišljen bezveze nego da pregledavaš račune na internetu, ako ne znaš/nećeš votever, možeš primati putem maila ili putem pošte ako sve ovo otpada, i možeš primati ispis poziva tako da ti ovakav post nema nimalo smisla jer se sve može saznati ili zovi sezeka
lujozg is offline  
Old 02.07.2010., 21:30   #1005
Quote:
joe_luc kaže: Pogledaj post
Sve to stoji, al ja ne vidim vise onu staru kvalitetu! Sitite se nokie 3310. Svaka treca kuca ima bar jednu u ormaru. Ovo danas sve se lomi, svaki k. se vidi, svaka ogrebotina...
Imam sad 2500 kn za mob i gadi mi ih se dat. Ne znam sta uzet. Sve je precjenjeno. U ducanu vise nikad necu kupit!
e ovo je istina. pozdravlja moj 12. mobitel
pepsiihead is offline  
Old 02.07.2010., 22:03   #1006
Quote:
M_and_M kaže: Pogledaj post
jej ja sam dobio besplatne poruke sutra samo kaj to vrijedi prema vipu a svi moji iz vipa su škrti za SMSanjem....

edit:

inače, sad imaju akciju da potpišeš bilo koju tarifu sve za mene i do kraja godine plaćaš 50% mjesečne naknade. tak sam si ja htc desire za 500 kuna uz tarifu 250 sad uzeo koju ću plaćat 125kn (+ radijska frekv.??) i onda se početkom godine mogu prebacit (iako to košta par kuna...)
Kako za 500kn nije mi nikako jasno?
ghost is offline  
Old 02.07.2010., 22:26   #1007
Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
Kako za 500kn nije mi nikako jasno?
cijena je plus minus 100 - 200 kn u tim uvjetima novi pretplatnici ili produženje ugovora na 24. mjeseca
lujozg is offline  
Old 02.07.2010., 23:46   #1008
Quote:
pepsiihead kaže: Pogledaj post
e ovo je istina. pozdravlja moj 12. mobitel
meni je najdraži mobitel k750i. Imam ga već godinama, odkad je došao na tržište, i prestao sam ga koristit jer sam si budala morao kupiti nešto na touchscreen (lg cookie) i krepo nakon godinu dana i izvadio sam K750i i radi ko urica... a da ne spominjem gdje je sve padao i bio, čak je preživio frižider gdje ga je nećakinja mala ostavila slučajno na par sati!
__________________
"Though I fly through the valley of the shadow of death, I shall fear no evil, for I am at 80000 Feet above and climbing..."
home edition is offline  
Old 03.07.2010., 00:46   #1009
Quote:
ghost kaže: Pogledaj post
Kako za 500kn nije mi nikako jasno?
i ja sam se začudio.. na netu za produljenje na 24mj piše 700 a ovaj meni naplatio 500kn.. ja reko može

edit:

da, vjerojatno je tak bilo jer sam dugogodišnji korisnik il tak nešt... nez.. uglavnom, dobro je nazvati 7700 i pitat kolko košta uređaj za specifičan slučaj il tak nešt, jer izgleda da daju popuste sam tak
__________________
POTPIS STOLJEĆA
M_and_M is offline  
Old 03.07.2010., 10:37   #1010
Quote:
M_and_M kaže: Pogledaj post
i ja sam se začudio.. na netu za produljenje na 24mj piše 700 a ovaj meni naplatio 500kn.. ja reko može

edit:

da, vjerojatno je tak bilo jer sam dugogodišnji korisnik il tak nešt... nez.. uglavnom, dobro je nazvati 7700 i pitat kolko košta uređaj za specifičan slučaj il tak nešt, jer izgleda da daju popuste sam tak
Onda se lik zajebo, mob na produljenje je 200kn jeftiniji nego na novi ugovor (900-200=700) i manjak će platit on, ja sam ga isto uzeo na produljenje Business 200, inače firma na ViP pretplati nekih 9-10, a ovaj broj 7-8 godina. Jedino ako si uzimao na poslovnu pretplatu, pa agent koji vas vodi ima neki razlog da da jeftinije, ali opet to ne ide baš tako....zlatni korisnici obično dobiju neki skupi mob na poklon, npr. jedna firma s peteroznamenkastim mjesečnim računima je dobila 5 HTCova HD2 samo uz uvjet da produlje ugovore na 24mj.
ghost is offline  
Old 03.07.2010., 12:29   #1011
Usluga prikaza potrosnje trenutno nije dostupna. Poteskoca se otklanja.

Već im par dana ovak stoji I Server nije dostupan
Wartortle is offline  
Old 03.07.2010., 12:37   #1012
Quote:
Wartortle kaže: Pogledaj post
Usluga prikaza potrosnje trenutno nije dostupna. Poteskoca se otklanja.

Već im par dana ovak stoji I Server nije dostupan
Pogledaj moj post na vrhu prethodne stranica 25, tzv. "poteškoću" otklanjaju vanjski suradnici koji razvijaju Moj Vip aplikaciju. Tako su mi rekli kad sam jednom nazvao SZK zbog nemogućnosti pristupa podacima. A ista je uklonjena više od mjesec dana kasnije.

Ideja im je
Implementacija ideje (i njeno održavanje)
sanjinko is offline  
Old 03.07.2010., 16:48   #1013
Povodom 11. godišnjice VIP nagrađuje Vašu vjernost i omogućuje Vam slanje besplatnih poruka unutar Vip mreže 4.7 2010 od 0-24.. Kaj to samo sutra, a?
Wartortle is offline  
Old 03.07.2010., 16:59   #1014
Quote:
Wartortle kaže: Pogledaj post
Povodom 11. godišnjice VIP nagrađuje Vašu vjernost i omogućuje Vam slanje besplatnih poruka unutar Vip mreže 4.7 2010 od 0-24.. Kaj to samo sutra, a?
Vip - Privatni pretplatnici - Besplatni SMS-ovi!

"Pravo na dodjelu besplatnog SMS dana unutar Vip mreže imaju Vipme korisnici, Vip pretplatnici i poslovni korisnici koji su postali naši korisnici zaključno sa 30.6. 2010. godine te koji imaju mogućnost slanja i primanja SMS poruka.

Besplatni SMS dan unutar Vip mreže bit će dodijeljen korisnicima tijekom srpnja, vrijedit će 0-24h za dan koji će korisnici biti obaviješteni, a o točnom datumu ćemo obavijestiti korisnike SMS porukom jedan dan ranije."
sanjinko is offline  
Old 03.07.2010., 17:56   #1015
Hvala, znači to je samo sutra, a jesu darežljivi. xD.
Wartortle is offline  
Old 03.07.2010., 20:03   #1016
ne znam jel dobro vidim-al jesu oni to ukinuli opciju vip friends 0kn? jel se ukida i ljudima koji su ju do sada koristili ili ju mozemo nastaviti i dalje koristit?
vjeverica_7 is offline  
Old 03.07.2010., 20:15   #1017
Quote:
vjeverica_7 kaže: Pogledaj post
ne znam jel dobro vidim-al jesu oni to ukinuli opciju vip friends 0kn? jel se ukida i ljudima koji su ju do sada koristili ili ju mozemo nastaviti i dalje koristit?
"Vipme opciju Vip friends 0 kn mogu uključiti Vipme korisnici koji nisu na jednom od sljedećih tarifnih modela: Hoću Vip, Hoću Vip+, Hoću Sve, Hoću Sve+, Hoću SMS, Hoću SMS+, Hoću Fiksnu, Hoću Fiksnu+). Svi ostali pozivi i usluge se naplaćuju prema Vipme tarifnom modelu u kojem se korisnik nalazi." (link)

Dakle, opcija Vip friends 0 je ukinuta (samo) za nove tarife. Korisnici starih tarifa (koje se više ne mogu aktivirati) mogu i dalje koristiti opcije važeće za te iste tarife.
sanjinko is offline  
Old 03.07.2010., 20:30   #1018
a kakav je slucaj za pretplatnike? jer ovo vrijedi za korisnike s bonovima... kod tarifnih opcija za pretplatnike ne vidim nista za vip friends...
vjeverica_7 is offline  
Old 03.07.2010., 20:55   #1019
Quote:
vjeverica_7 kaže: Pogledaj post
a kakav je slucaj za pretplatnike? jer ovo vrijedi za korisnike s bonovima... kod tarifnih opcija za pretplatnike ne vidim nista za vip friends...
Vip friends je (stara) Vipme opcija, pretplatnici imaju na raspolaganju neke druge opcije
sanjinko is offline  
Old 03.07.2010., 22:15   #1020
Quote:
home edition kaže: Pogledaj post
jesu li i vama (pretplatnicima) poslali poruku da povodom 11. obljetnice imate besplatne poruke prema VIPu od 0-24 počevši od danas, dakle 1.7.?
Da, a kako malo šaljem poruke i ima 20 besplatnih kroz mjesec, to mi niš ne znači.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:35.