Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2014., 14:30   #121
To što nema ne znači da neće dobiti. Posljedice dođu prije ili poslije, a ovisno o hrpi drugih faktora.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2014., 21:24   #122
Ne kažem da neće dobiti (nažalost), ali više od 25 godina nema nikakvih simptoma a to je, složit ćemo se, duže vrijeme.

Kamo sreće da uopće ne moram čitati ove teme...
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 05:41   #123
Quote:
CroMan132 kaže: Pogledaj post
Ajde da ti odgovorim pošto sam ja imao problem donedavno sa visokim tlakom (iako imam samo 24god) i pokušao sve moguće. prvo išao kod doktora i kad sam vidio da od njih nema pomoći, jer ne želim piti tablete do kraja života okrenio sam se internetu i googlu. u početku mi je omega 3 jako pomogla, pio 3 tablete omege od 1000mg na dan i mogu reći da su držale tlak koliko toliko pod kontrolom ali kad se nađem u stresnoj sitaciji (na faksu da ne govorim) onda ništa ne pomaže imao sam osjećaj da će mi se glava razletit. dalje pokušao sam magnetskom terapijom, narukvice i jastuk za spavanje i ima nekog poboljšanja nešto slično kao omega, mislim ne mogu reći da nema ali to nije lijek jer si stalno ovisan o nečem.
dalje probao kod homeopata, čisti promašaj. pa onda mms, isto ništa bez promjene.
i na kraju sam počeo se zapirati sa zapperom i čistiti jetru prema huldinom receptu (gorka sol, grejp i maslinovo ulje). i negdje nakon trećeg čišćenja, oko mjesec i pol tlak se u roku neki tjedan dana potpuno normalizirao. više ga ne osjećam kad trčim ili radim sklekove dok prije to mi je bilo nezamislivo bez da mi udari u vratne žile ili mi se zamanta u glavi. sad šta mi je točno pomoglo zaper ili čišćenje jetre neznam, al mislim da je jetra bila začepljena jer je izašlo dosta kamenčića i oni su blokirali krvotok pa je zato tlak narastao. što je lako moguće jer sam jednom na davanju krvi upoznao čovjeka koji daje krv svaka 3 mjeseca samo zbog tlaka, kaže kad da krv tlak se vrati u normalu.
eto nadam se da je to pomoglo ako ne tebi onda možda nekom drugom.
e sad pošto žena ima 76 neznam kolko se tu može još pomoći jer čišćenje jetre jako iscrpi čovjeka koji je mlad al starom je to već rizik se ić upuštat u to.
Ajde molim te napiši kako si to čistio jetru -- ako ti je puno može i na PM .
kbszeljko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2014., 13:45   #124
Quote:
kbszeljko kaže: Pogledaj post
Ajde molim te napiši kako si to čistio jetru -- ako ti je puno može i na PM .
uclani se na fb u otvorenu grupu dr. sladjane velkov. u datotekama imas sva uputstva plus iskustva clanova. takodjer mozes postaviti pitanje javno ili na poruku.
kopam i sadim is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 12:22   #125
Prije mjesec dana mama (79) godina je imala mozdani udar. To je cetvrti mozdani udar i taj udar je bio vidljiv. Druga tri je prezivjela na nogama. Udar je bio na lijevoj strani, tako da se fizicki osjeti malo na desnoj strani i problem je u glavi, zaboravlja, ne zna itd. Vjezbali smo odlazak na WC, radili smo vjezbe s lopticom...pokazivala je velike znakove napretka. Jedno jutro za doruckom 220/90 tlak. Hitna pomoc itd...Druga noc odjedamput pocinje kasalj, tjelesna temperatura 38oC, bunca, ne zna za sebe. Cijelu noc sam je masirala sircetom, hitna dolazi tek ujutro.Utvrdjuju nedostatak kisika i visoki tlak. Tek po primanju kisika pocinje da raspoznaje ljude oko sebe. Kasalj prestaje... Osnovno sredstvo koje dobija je Prylar. Treba da pije 2,5 mg te kapsule. Mi smo otvarali kapsulu i raspodjeljivali sadrzaj u dva jednaka dijela, ali mislim da to nije ispravno. Poslije ovih dogadjaja u suglasnosti sa njenim kucnim doktorom povecali smo dozu na 5 mg ujutro i navecer po potrebi. Jucer joj je tlak vec u 12 sati, poslije cijele tablete, bio 165/55. Odlucili smo da raspolovimo kapsulu i da joj damo pola poslije rucka. Ta polovica nije oborila tlak , tlak se pred vecer digao do 170/65. Dli smo joj drugi dio te tablete, pa joj se tlak spustio. Prylar od 2,5 mg se nema kupiti?
Mislim da je problem da ona ne reagira na jednu od dvije supstance koja se nalazi u Prylaru, jer vjerojatno pri raspodjeli kapsule, dogodi se da tableta nije jednako raspodijeljena.Licno mislim da bi kad se ovo dogodi u podnevnim satima, trebalo nesto drugo smisliti. Naprimjer upotrijebiti vrlo pazljivo Nitrolingual sprej. Onda navecer po potrebi dati tabletu od 5mg. Da li je ovo moje stanoviste ispravno? Da li postoje tablete za tlak koje odvojeno sadrze amlodipin, a da druga tableta sadrzi ramipril, pa da se moze isprobati sta joj odgovara i da se moze onda kombinirati. Ja sve naopsirno, ali ako se ne zna povijest bolesti, onda se ne moze dati ni tacan odgovor.Od jucer koristimo redovno kasiku kurkume i napravicemo joj smjesu celera i limuna...pa se nadamo najboljem Hvala unaprijed
Prylar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 12:25   #126
Quote:
Scarletta kaže: Pogledaj post
Mama moje prijateljice ima visoki tlak. Zna li netko za nekakvu uspješnu metodu alternativnog liječenja čime se tlak može regulirati?
Kako brzo i učinkovito sniziti krvni tlak
Visok krvni tlak nije samo bolest starijih.
Više od jedne trećine mladih u dobi od 16 do 34 godine pati od nekog oblika hipertenzije.
Nedavno je istraživanje otkrilo da ova bolest može i u svom blagom obliku dovesti do preranog starenja i oštećenja mozga.
Konvencionalno rješenje za ovu sve rašireniju epidemiju je kontinuirano uzimanje lijekova za kontroliranje krvnoga tlaka kao što su blokatori angiotenzinskih receptora, za koje se sumnja da povećavaju rizik od raka i nekih drugih bolesti.

Međutim, postoji i alternativni način snižavanja tlaka.
Navodimo šest prirodnih i brzodjelujućih sredstava, koja će vam pomoći držati krvni tlak pod kontrolom.

Sirovi bademi

Svakodnevnim unosom šačice sirovih badema možete napraviti značajnu razliku u održavanju razine vašeg krvnog tlaka.
Oni su ključna komponenta prehrambenih pristupa za zaustavljanje hipertenzije jer su bogati nezasićenim mastima koje pomažu pri sniženju razina kolesterola u krvi, ublažavaju upale arterija i snizuju krvni tlak.
Iako se uvelike sastoje od masti i kalorija, bademi pomažu i pri gubitku težine te izgradnji mišićne mase, što znači da pospješuju zdravu cirkulaciju.
Kada se jedu s ostalim orašastim voćem koje smanjuje krvni tlak, kao što su orasi, bademi su jedan od najblagotvornijih proizvoda po kardiovaskularno zdravlje.

Ljuta paprika

Ljuta paprika je nedvojbeno jedno od najbržih sredstava za snižavanje krvnog tlaka. Ova namirnica širi krvne žile i pomaže slobodnijem protoku krvi te posljedično smanjuje krvni tlak i pritisak krvi na stijenke arterija.
Promiješajte jednu ili dvije čajne žličice ljute paprike u toploj vodi s medom i aloa verom i dobit ćete moćan domaći lijek protiv hipertenzije.
Ako je ovo piće previše žestoko za vaš ukus, uzimanje ljute paprike u obliku dodatka prehrani još je jedna odlična opcija za prirodno sniženje krvnoga tlaka.

Sok kokosa

Bogat kalijem, elektrolitima i drugim važnim nutrijentima, sok kokosa dokazano pomaže značajnom sniženju krvnoga tlaka kod većine ljudi koji ga piju.
Nedavno je istraživanje utvrdilo da je uzimanje soka kokosa dovelo do značajnog sniženja sistoličkog tlaka kod 71 posto sudionika, dok je 29 posto postiglo bitno sniženje dijastoličkog tlaka.

Sirovi kakao

Bogat flavonoidima i drugim protuupalnim nutrijentima, sirovi kakao još je jedno prehrambeno oružje protiv hipertenzije koje ćete htjeti imati u vašem arsenalu.
Flavonoidi u kakau djeluju kao adaptogeni, pomažući tijelu da se bolje nosi sa stresom, čestim uzrokom hipertenzije. Uz to, pomažu i u snižavanju stresnih hormona, koji igraju ključnu ulogu u regulaciji krvnoga tlaka.
Brojne studije su otkrile da flavonoidi u kakau dovode do smanjenja krvnog tlaka od 4.7/2.8 mmHg te da štite od srčanih bolesti koje se često dovode u vezu s visokim krvnim tlakom.

Kurkuma

Jedna od poznatih prehrambenih prednosti kurkume odnosi se na njene sposobnosti smanjenja upale u cijelome tijelu.
Budući da je upala primarni uzrok visokog kolesterola pa i visokog krvnog tlaka, smanjenjem upale,kurkuma pomaže poboljšanju kardiovaskularne funkcije i održavanju zdravog protoka krvi.
Kada se uzima s crnim paprom koji nije tretiran zračenjem, pomaže u opuštanju krvnih žila i čišćenju nakupina koje često vode do visokog krvnog tlaka.
Kurkuma je, također, prirodni razrjeđivač krvi, što je još jedan način na koji se ova snažna biljka bori protiv hipertenzije.

Češnjak

Istraživanje provedeno 2010. u Australiji otkrilo je da je češnjak još jedan prirodni lijek koji smanjuje razinu kolesterola i visoki krvni tlak.
Ako želite izbjeći neugodan miris kojeg uzrokuje konzumacija svježeg češnjaka, poslužite se dodacima prehrani s češnjakom u obliku tableta ili kapsula.

Svaki dan jedite dovoljno voća i povrća, po mogućnosti svježeg i u svim bojama. Naravno, cisoki tlak snizit ćete i uz pomoć sljedećih namirnica:
1. Riba: Od svih namirnica životinjskog porijekla, riba je najzdravija - obiluje proteinima, a nije masna. Omega-3 masne kiseline u ribi, zajedno s drugim nutrijentima, štite krvne žile, smanjuju upalne procese i snižavaju visoki krvni tlak.

2. Ulje lanenih sjemenki: Lanene sjemenke, poput ribe, obiluju omega-3 masnim kiselinama. Uz ovo ćete ulje vaše krvne žile učinkovito zaštititi od stvaranja ugrušaka.
3. Sok od celera: Ovaj tradicionalni kineski lijek dokazano je učinkovit u borbi protiv visokog krvnog tlaka. Priprema – vrlo jednostavna, sve što vam treba je celer i mikser. Dvije do tri čaše celerovog soka dnevno snižavaju visoki tlak i vraćaju ga na normalne razine. Također, celer je poznat kao učinkovit lijek protiv gihta i artritisa. Studije su potvrdile kako je ovo povrće bogato antiupalnim tvarima, uključujući apigenin, cox2 – inhibitor, koji je po svom djelovanju sličan antiupalnim lijekovima.
4. Jabučni ocat: Jabučni ocat čisti tijelo i snižava krvni tlak. Za bolji učinak, probajte ovaj recept - ujutro, na prazan želudac, popijte malo jabučnog octa pomiješanog s toplom vodom i medom. Med potiče rad probave, što je korisno jer zatvor može pogodovati visokom krvnom tlaku.
Maslinovo ulje5. Maslinovo ulje: Maslinovo ulje, sinonim zdravlja i mediteranske prehrane, blagotvorno djeluje na lipide u krvi i također smanjuje krvni tlak. Nedavna studija pokazala je da što su veće količine konzumiranog maslinovog ulja, tako krvni tlak postaje sve niži i niži. Koristiti ga možete za pripremu salata i za kuhanje.
6. Krastavac: Krastavac je prirodni diuretik i pomoći će vam u snižavanju tlaka i pritiska u arterijama. Jedite dva svježa krastavca svaki dan, tijekom dva tjedna i rezultati neće izostati.
Prylar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 16:28   #127
Quote:
Prylar kaže: Pogledaj post
Kako brzo i učinkovito sniziti krvni tlak
Visok krvni tlak nije samo bolest starijih.
Više od jedne trećine mladih u dobi od 16 do 34 godine pati od nekog oblika hipertenzije.
Nedavno je istraživanje otkrilo da ova bolest može i u svom blagom obliku dovesti do preranog starenja i oštećenja mozga.
Konvencionalno rješenje za ovu sve rašireniju epidemiju je kontinuirano uzimanje lijekova za kontroliranje krvnoga tlaka kao što su blokatori angiotenzinskih receptora, za koje se sumnja da povećavaju rizik od raka i nekih drugih bolesti.

Međutim, postoji i alternativni način snižavanja tlaka.
Navodimo šest prirodnih i brzodjelujućih sredstava, koja će vam pomoći držati krvni tlak pod kontrolom.

Sirovi bademi

Svakodnevnim unosom šačice sirovih badema možete napraviti značajnu razliku u održavanju razine vašeg krvnog tlaka.
Oni su ključna komponenta prehrambenih pristupa za zaustavljanje hipertenzije jer su bogati nezasićenim mastima koje pomažu pri sniženju razina kolesterola u krvi, ublažavaju upale arterija i snizuju krvni tlak.
Iako se uvelike sastoje od masti i kalorija, bademi pomažu i pri gubitku težine te izgradnji mišićne mase, što znači da pospješuju zdravu cirkulaciju.
Kada se jedu s ostalim orašastim voćem koje smanjuje krvni tlak, kao što su orasi, bademi su jedan od najblagotvornijih proizvoda po kardiovaskularno zdravlje.

Ljuta paprika

Ljuta paprika je nedvojbeno jedno od najbržih sredstava za snižavanje krvnog tlaka. Ova namirnica širi krvne žile i pomaže slobodnijem protoku krvi te posljedično smanjuje krvni tlak i pritisak krvi na stijenke arterija.
Promiješajte jednu ili dvije čajne žličice ljute paprike u toploj vodi s medom i aloa verom i dobit ćete moćan domaći lijek protiv hipertenzije.
Ako je ovo piće previše žestoko za vaš ukus, uzimanje ljute paprike u obliku dodatka prehrani još je jedna odlična opcija za prirodno sniženje krvnoga tlaka.

Sok kokosa

Bogat kalijem, elektrolitima i drugim važnim nutrijentima, sok kokosa dokazano pomaže značajnom sniženju krvnoga tlaka kod većine ljudi koji ga piju.
Nedavno je istraživanje utvrdilo da je uzimanje soka kokosa dovelo do značajnog sniženja sistoličkog tlaka kod 71 posto sudionika, dok je 29 posto postiglo bitno sniženje dijastoličkog tlaka.

Sirovi kakao

Bogat flavonoidima i drugim protuupalnim nutrijentima, sirovi kakao još je jedno prehrambeno oružje protiv hipertenzije koje ćete htjeti imati u vašem arsenalu.
Flavonoidi u kakau djeluju kao adaptogeni, pomažući tijelu da se bolje nosi sa stresom, čestim uzrokom hipertenzije. Uz to, pomažu i u snižavanju stresnih hormona, koji igraju ključnu ulogu u regulaciji krvnoga tlaka.
Brojne studije su otkrile da flavonoidi u kakau dovode do smanjenja krvnog tlaka od 4.7/2.8 mmHg te da štite od srčanih bolesti koje se često dovode u vezu s visokim krvnim tlakom.

Kurkuma

Jedna od poznatih prehrambenih prednosti kurkume odnosi se na njene sposobnosti smanjenja upale u cijelome tijelu.
Budući da je upala primarni uzrok visokog kolesterola pa i visokog krvnog tlaka, smanjenjem upale,kurkuma pomaže poboljšanju kardiovaskularne funkcije i održavanju zdravog protoka krvi.
Kada se uzima s crnim paprom koji nije tretiran zračenjem, pomaže u opuštanju krvnih žila i čišćenju nakupina koje često vode do visokog krvnog tlaka.
Kurkuma je, također, prirodni razrjeđivač krvi, što je još jedan način na koji se ova snažna biljka bori protiv hipertenzije.

Češnjak

Istraživanje provedeno 2010. u Australiji otkrilo je da je češnjak još jedan prirodni lijek koji smanjuje razinu kolesterola i visoki krvni tlak.
Ako želite izbjeći neugodan miris kojeg uzrokuje konzumacija svježeg češnjaka, poslužite se dodacima prehrani s češnjakom u obliku tableta ili kapsula.

Svaki dan jedite dovoljno voća i povrća, po mogućnosti svježeg i u svim bojama. Naravno, cisoki tlak snizit ćete i uz pomoć sljedećih namirnica:
1. Riba: Od svih namirnica životinjskog porijekla, riba je najzdravija - obiluje proteinima, a nije masna. Omega-3 masne kiseline u ribi, zajedno s drugim nutrijentima, štite krvne žile, smanjuju upalne procese i snižavaju visoki krvni tlak.

2. Ulje lanenih sjemenki: Lanene sjemenke, poput ribe, obiluju omega-3 masnim kiselinama. Uz ovo ćete ulje vaše krvne žile učinkovito zaštititi od stvaranja ugrušaka.
3. Sok od celera: Ovaj tradicionalni kineski lijek dokazano je učinkovit u borbi protiv visokog krvnog tlaka. Priprema – vrlo jednostavna, sve što vam treba je celer i mikser. Dvije do tri čaše celerovog soka dnevno snižavaju visoki tlak i vraćaju ga na normalne razine. Također, celer je poznat kao učinkovit lijek protiv gihta i artritisa. Studije su potvrdile kako je ovo povrće bogato antiupalnim tvarima, uključujući apigenin, cox2 – inhibitor, koji je po svom djelovanju sličan antiupalnim lijekovima.
4. Jabučni ocat: Jabučni ocat čisti tijelo i snižava krvni tlak. Za bolji učinak, probajte ovaj recept - ujutro, na prazan želudac, popijte malo jabučnog octa pomiješanog s toplom vodom i medom. Med potiče rad probave, što je korisno jer zatvor može pogodovati visokom krvnom tlaku.
Maslinovo ulje5. Maslinovo ulje: Maslinovo ulje, sinonim zdravlja i mediteranske prehrane, blagotvorno djeluje na lipide u krvi i također smanjuje krvni tlak. Nedavna studija pokazala je da što su veće količine konzumiranog maslinovog ulja, tako krvni tlak postaje sve niži i niži. Koristiti ga možete za pripremu salata i za kuhanje.
6. Krastavac: Krastavac je prirodni diuretik i pomoći će vam u snižavanju tlaka i pritiska u arterijama. Jedite dva svježa krastavca svaki dan, tijekom dva tjedna i rezultati neće izostati.
Ja bih na ovo sve gore navedeno što je okazano ispravno rekao da treba iz upotrebe izbaciti bijeli rafinirani šećer i druga umjetna sladila i uvesti steviju koja regulira tlak ima Nula kalorija a 30do 40puta je slađa od šećera. Moj tlak u zadnjih deset godina sa 220/110 nije viši od 120 /75 a imam 63godina. Poželjno je smanjiti i unos soli, iz početka je malo neugodno bljutavo ali za koji mjesec se jezik i na to navikne.
Tako da ja desetak godina nepijem nikakve farmaceutske otrove za koje su mi liječnici rekli da moram piti cijeli život.Kolesterol, trigliceridi tlak nemože i netreba biti bolje tako da svi milijarderi vlasnici farmaceutske industrije po meni mogu propasti
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 11.01.2015. at 16:42. Reason: Q
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 02:30   #128
Neko novije osobno iskustvo u reguliranju visokog tlaka ?
antemarineitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2016., 18:57   #129
prestat gledat dnevnike. i čitat portale.

i prestat tlačit sebe. to je valjda očito.
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 19:16   #130
Jogiji uspevaju da za kratko vreme obore pritisak, otkucaje srca i disanje svedu na jako mali broj u minuti.

Odavno je poznato da se pod uticajem kiseonika krvni sudovi skupljaju. a sire se kada u krvi ima ugljen dioksida.
Disanje i nacin disanja je jedini mehanizam koji regulise nivo ova dva gasa u krvi, i tu je kljuc.

Naravno, lekari nam ovo nece reci, ili ne znaju.
ccaterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 20:01   #131


Jer, lekari svakako nisu nikad čuli za respiratornu i metaboličku alkalozu i acidozu.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2016., 02:52   #132
Slažem se sa svim izrečenim, ali

Quote:
vjekos30 kaže: Pogledaj post
Točno je da univerzalan lijek za sve probleme ne postoji ali je točno i to da je BIOENERGIJA RJEŠENJE ZA GOTOVO SVE BOLESTI. Da bi ti ova rečenica bila jasna, moraš znati da ne postoji liječenje u onom smislu kako ga većina ljudi zamišlja. Moraš znati da tijelo liječi samo sebe, ne liječe ga tablete. Medicina kemijskim putem, sadržajem tableta, pokušava stimulirati obrambeni sistem organizma na samoizlječenje. Terapija bioenergijom radi to isto, ali za razliku od tableta, ovo je potpuno prirodan način bez ikakvih štetnih posljedica.
Dakle, terapija bioenergijom jeste rješenje za sve bolesti jer radi na jačanju slabog, iscrpljenog obrambenog sistema. Svejedno je dali se radi o gripi ili karcinomu, bioterapijom jačamo obrambeni sistem koji bi trebao pobijediti bolest ako njezin stupanj nije prešao prag preko kojeg više nema povratka. Ne postoje ne iscjeljive bolesti ali postoje neiscjeljive osobe.

Slažem se sa svim izrečenim, ali koliko ta metoda može biti efikasna za starije osobe-----recimo, ja imam majku sa 85 godina koja boluje isto tako od tlaka?
kbszeljko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 00:37   #133
Istrazite malo adrenalni koktel uz magnezij protokol na magnesium advocacy fb grupi,
neki su s time sredili visok tlak.
chani is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 16:00   #134
Postovanje, posto sam dobio dva sjajna recepta od najbolje fitotarapeutkinje za visok tlak dajem vam

prvi klip ja youtubu je da sami napravite sok za visok tlak - pritisak:

https://www.youtube.com/watch?v=D8AJ...ature=youtu.be

Drugo uputstvo je za hitno skidanje tlaka - pritiska

https://www.youtube.com/watch?v=h5SSaRTjnJo

Moram da dodam da ovo nije sarlatanstvo koje na zalost pun je internet vec se radi zaista o proverenim i sjajnim receptima
revilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 22:52   #135
I jedan i drugi link je neispravan, odnosno video je izbrisan iz nekog razloga
Fritz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 21:33   #136
Bok ljudi,jel' moguće da tlak 154/90 uspije pasti u roku dvije minute na 130/80.
Tnx.
specijalac12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 09:14   #137
Je.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 10:53   #138
Nisam baš štopala, ali meni tlak vrlo brzo pada od fizičke aktivnosti. Recimo, izživcivra me netko na poslu, ja čim dođem doma odmah cijepati drva.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2017., 11:55   #139
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 18:55   #140
Tu i tamo mi tlak zna skočit,na najviše nekih 150/90 i vrati se u normalu za minutu,dvije več kod drugog mjerenja je 120/80 makar kardiolog kaže da bi se tlak zadržal i da to nije ništa opasnog.
Napravljen holter,tlaka dva puta,EKG,uvz srca i sve je u normalnim parametrima.
specijalac12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:06.