Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2013., 14:44   #301

Jebate su oni brača,isti su,ista frizura,sve isto?
Ja cilo vrime kontan da je ovi livo iz drevnih izvanzemaljaca ubiti ovi desno glumac rob schneider,jel je?
__________________
no sikiriki-munjen=in ;)

Zadnje uređivanje Dr Green : 07.02.2013. at 14:54.
Dr Green is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 11:57   #302
a vidi:
oni isti: braća po oružju...
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 14:56   #303
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
a vidi:
oni isti: braća po oružju...
Slažen se,a i ovi papa stvarno izgleda ka crni đava,jebate vidi mu se iz pogleda da je neka sotona,a i smije se podlo ono ka da bi nas sve zatuka sa macolon,odvratan je lik totalno,pravi gmaz,ja neznan kako to drugi ne vide.
__________________
no sikiriki-munjen=in ;)
Dr Green is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 18:47   #304
zar je bitan izgled?
__________________
my common sense is tingling...
juggalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2013., 23:47   #305
Quote:
juggalo kaže: Pogledaj post
zar je bitan izgled?
Al je lip

Ono kontan jebate kako se on krsti sa sveton vodon,bit če da sve isparava ka u filmu
__________________
no sikiriki-munjen=in ;)
Dr Green is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 12:54   #306
Quote:
Dr Green kaže: Pogledaj post
Al je lip
p
i vuk zna promijeniti nastup kad treba nešto uhvatiti...

sve je to isto - samo je stvar koliko će ta predstava biti vjerna - mislim i na crkvu i na seriju.
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 02:54   #307
priroda nama izgleda kaoticna ali gledano iz jedne tocke sve ima svoj smisao. mitologije imaju svoju smisao. price su to predocene koristenjem raznih metoda . danas to mozes slovima rijecima filmom

problem je sto to nitko ne moze numericki pred iskazat te pojave kao kazaljke koje se krecu na satu. tako da sve sto mi znamo su samo djelici nekadasnjih pojava. kombinacijama nema kraja. imam im kraja, ali sve nikad necemo pohvatati. zato cu reci da im nema kraja

jesmo li napredni. da jer smo svjesni svog postojanja. i nepostoji vise postojanje od tog. sve ostalo je samo tehnika i slaganje kompletne zagonetke. bez veceg cilja od kojih bi bili wow zacudeni

mi smo jedan jako osnovan sklop kemijskih elementa koji je formiran u grupe. s jedne strane nam treba energija. s druge strane postoje silnice i putevi koje po sili prirode (u pravcu ili rotaciji) moramo pratiti... najveci fenomen u tom je pamcenje. pa nije nit to toliko tesko zamisljivo. stavi kamen na pjesak ostane otisak. jedan kompleksni sklop kao mi je dosao do vece svjesti od staticnog pamcenja. pamcenje je isto sto i opruga koja po prirodi zeli se vratiti u prvobito stanje. osnove svega su da se moraju formirati tjela u kojima bi se nesto formiralo. zemlja ima koru i atmosferni plast. covjek ima organe koji imaju kozu. kuca ima zidove. parcela ima ogradu. kao sto neki organ ima fluid koji u pravilu nicemu ne sluzi tako svemir ima eter...

i bla bla geometrijom spajanja eto nas.

a sad se prebacite na gospodarstvo da imamo bolji standard i da mozemo svak od nas priusitit 2 zene ne samo jednu
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2013., 20:15   #308
Pogledati povijest covjecanstva, kanaliziranu od Kasiopejaca:
http://www.timerime.com/en/timeline/...an+Prehistory/
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 11:38   #309
Quote:
Sandiran kaže: Pogledaj post
Pogledati povijest covjecanstva, kanaliziranu od Kasiopejaca:
http://www.timerime.com/en/timeline/...an+Prehistory/
Vidio sam to već prije, korisno je.
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2013., 13:06   #310
http://www.youtube.com/watch?v=jAW_9hF_-mY

"Drevni Izvanzemaljci Debunked je trosatno opovrgavanje teorija iznesenih u serijalu "Drevni Izvanzemaljci" na History kanalu.
U osnovi se radi o temeljitoj kritici teorije antičkih astronauta koju su predložili ljudi poput Ericha von Dänikena i Zecharia Sitchina, kao i mnogi drugi.

Ovaj dokumentarni film obuhvaća sljedeće teme:
Antičke lokacije: Puma Punku, Piramide, Baalbek, nalazišta Inka i Uskršnje otoke.
Antičke rukotvorine: Pakalova raketa, Nazca linije, Tolima "avioni", egipatska "žarulja", NLO-u u umjetničkim djelima i kristalne lubanje.
Drevni zapisi: Ezekielov kotač, antičko nuklearno ratovanje, vimane, Anunnaki i Nefili.

Producent: Chris White
Gost: Dr. Michael Heiser "
illyrians is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2015., 04:20   #311
prvih par sezona sam bio oduševljen u to vrijeme nisam gledao dokumentarce, iduće 2 godine sam proveo gledajući razne dokumentarce online i sa torrenta 7 sezona ancient aliens nakon svih pogledanih dokumentaraca mi se i ne gleda , priče za malu djecu
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 10:15   #312
Quote:
S0nic kaže: Pogledaj post
prvih par sezona sam bio oduševljen u to vrijeme nisam gledao dokumentarce, iduće 2 godine sam proveo gledajući razne dokumentarce online i sa torrenta 7 sezona ancient aliens nakon svih pogledanih dokumentaraca mi se i ne gleda , priče za malu djecu
LOL ova serija dokumentaraca je sprdačina i ko da grebeš plastičnom žličicom za kavu po vrhu sante leda i onda ti pukne.

Naravno nađe se brdo ekipe koja onda sve prerkiži.

__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:10.