Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2005., 01:58   #21
Quote:
Potala kaže:
Meni nekad izbiju sitni prištići.
rijesim ih Bepathenom
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2005., 02:00   #22
Quote:
Rozan kaže:
Ako pocnes depilirat voskom dlake ce ti postat samo jace.
ja podjem 2 puta godisnje da mi ih moj kozmeticar sredi.
i nisam primjetila da su jace ili tamnije - cak su rjedje. (jel to samo meni?!)
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2005., 08:58   #23
Quote:
Rozan kaže:
Najbolja ti je krema za izbjeljivanje dlacica (mozes je dobit u ljekarnama i parfumerijama), dok se ne odlucis na trajno uklanjanje. Ako pocnes depilirat bilo voskom, bilo kremicama, dlake ce ti postat samo jace.

dlake su dlake...svijetle ili ne. i na licu su suvishne.

a vosak i kreme za depilaciju nikako se ne mogu staviti u isti kosh - voskom se dlake uklanjaju s korijenom, a depilacija kremom je zapravo 'kemijsko brijanje'.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2005., 10:37   #24
Quote:
Rozan kaže:
Najbolja ti je krema za izbjeljivanje dlacica (mozes je dobit u ljekarnama i parfumerijama), dok se ne odlucis na trajno uklanjanje. Ako pocnes depilirat bilo voskom, bilo kremicama, dlake ce ti postat samo jace.
ne bih se složila s ovim da će od voska rasti jače....ja svoje koje drugima nisu vidljive al meni jbga jesu skidam već par godina jednom mjesečno kod kozmetičarke....i slabe..... ....i nikad mi nisu stvorile se nikakvi prištići ni ništa slično al ona mene odmah po depilaciji izmazucka raznim pomadama nemam pojam kakvim i prođe s onim elektronskim aparatićem valjda da dezinficira područje i sve 5+ ....volila bi ih trajno uklonit al mislim da to dosta košta pa o tom potom....za sada sam i ovako zadovoljna
__________________
živim....živim...i uopće mi nije loše..... :durica
rachelst is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2005., 14:06   #25
Quote:
rachelst kaže:
ne bih se složila s ovim da će od voska rasti jače....ja svoje koje drugima nisu vidljive al meni jbga jesu skidam već par godina jednom mjesečno kod kozmetičarke....i slabe..... ....i nikad mi nisu stvorile se nikakvi prištići ni ništa slično al ona mene odmah po depilaciji izmazucka raznim pomadama nemam pojam kakvim i prođe s onim elektronskim aparatićem valjda da dezinficira područje i sve 5+ ....volila bi ih trajno uklonit al mislim da to dosta košta pa o tom potom....za sada sam i ovako zadovoljna
eto ja koristila onaj veetov vosak na preponama, trajao je oko 2 tjedna i cini mi se da otad imam vise dlaka iz istog korjena (?!)....
 
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 03:46   #26
Quote:
tepsija kaže:
ovisi kolko imas para i kolko podnosis bol...
mozes pocet sa izbjeljivanjem, nije ti lose ni depiliranje s voskom sto ce morat radit svaka 3 tjedna al kod neke dobre kozmeticarke koja ce se jako potrudit da ti se to kasnije ne ponovi...
nije losa ni elektrodepilacija, koju ces isto morat ponovit par puta al daje trajnije rezultate... placa se po minuti.. i tesko da ces izdrzat vise od 5 min jer boli ko sam vrag... i na kraju ti je IPL koji je najbolji, bezbolan, ali i najskuplji...
Elektrodepilacija uopce ne daje nikakve rezultate.
Nije nista bolja od voska.
__________________
The people who are trying to make this world worse are not taking the day off. Why should I? BOB MARLEY
talia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 09:34   #27
Quote:
Rozan kaže:
Najbolja ti je krema za izbjeljivanje dlacica (mozes je dobit u ljekarnama i parfumerijama), dok se ne odlucis na trajno uklanjanje. Ako pocnes depilirat bilo voskom, bilo kremicama, dlake ce ti postat samo jace.
Znas li mozda kako se zovu te kremice?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 10:32   #28
Quote:
Rozan kaže:
eto ja koristila onaj veetov vosak na preponama, trajao je oko 2 tjedna i cini mi se da otad imam vise dlaka iz istog korjena (?!)....
ja sam pre koristila ili vosak ili aparatic (kombajn kako to ovde zovu) i isto imam utisal da mi po nekoliko dlaka raste iz istog korena...
ima li nas jos sa tim problemom, i ima li neko resenje?
lyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2005., 13:12   #29
Quote:
Scura kaže:
rijesim ih Bepathenom
To je neka krema, mast, što? Zvuči mi poznato, ali ne mogu se točno sjetiti
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2005., 13:43   #30
Da li bi mi netko mogao preporuciti neku dobru,jeftinu kremu za izbjeljivanje dlacica??
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2005., 14:21   #31
Zna li barem netko kako ih prikrit?
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2005., 14:33   #32
Quote:
Galadriel kaže:
Zna li barem netko kako ih prikrit?
za pocetak: promijeni avatar. pa ne moraju svi znati da imas brke
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2005., 14:38   #33
Quote:
xxGaladrielxx kaže:
za pocetak: promijeni avatar. pa ne moraju svi znati da imas brke
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2005., 15:05   #34
Quote:
Galadriel kaže:
Da li bi mi netko mogao preporuciti neku dobru,jeftinu kremu za izbjeljivanje dlacica??
imas od Lycie,kosta 30-ak kuna,imas unutra 5 kesica s kojima mosh cijela se posvjetlit...i ako ces jos jeftiniju varijantu,nek ti izradi magistra u apoteci...hidrogen i lanolinska krema.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2005., 15:07   #35
Quote:
Potala kaže:
To je neka krema, mast, što? Zvuči mi poznato, ali ne mogu se točno sjetiti
Bepanthen je mast za kraste, rane, tretman ostecene koze.

Mozes ga koristit i poslije tetoviranja - da lijepo zaraste.
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2005., 16:18   #36
Quote:
Galadriel kaže:
Da li bi mi netko mogao preporuciti neku dobru,jeftinu kremu za izbjeljivanje dlacica??
Imaš i u DM-u za kupit kremu za izbjeljivanje od Čupka. Ne znam točno cijenu, ali nije ništa pretjerano i dugo traje.
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2005., 18:16   #37
Ma koja krema, to izgleda katastrofalno.Lijepo odi u DM i kupi Veet ili Čupko male trakice.Uputu imaš u kutiji.To ti je najbolje raditi navečer jer se malo zacrveni,ali je drugi dan super.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 16:08   #38
Quote:
monika13 kaže:
Ma koja krema, to izgleda katastrofalno.Lijepo odi u DM i kupi Veet ili Čupko male trakice.Uputu imaš u kutiji.To ti je najbolje raditi navečer jer se malo zacrveni,ali je drugi dan super.
Ali ako jednom pocnem cupati bojim se da ce biti samo gore...
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 16:37   #39
Quote:
Galadriel kaže:
Ali ako jednom pocnem cupati bojim se da ce biti samo gore...
Trenutno ti je to najjeftinije i najučinkovitije !!! i neće ti dlake više rasti o čupanja,ja ih na nogama čupam godinama i skoro ih ni nemam.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2005., 17:44   #40
Quote:
Samantha kaže:
imas od Lycie,kosta 30-ak kuna,imas unutra 5 kesica s kojima mosh cijela se posvjetlit...i ako ces jos jeftiniju varijantu,nek ti izradi magistra u apoteci...hidrogen i lanolinska krema.
A kolko dođe ta kremica iz apoteke i jel učinkovita?
__________________
great pretender
latitia26 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:27.