Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2024., 12:44   #6401
Quote:
Freyya kaže: Pogledaj post
Meni se nije poklopilo da sam nasla neke zanimljive naslove na tim “hrpama”, ali na Algoritam izdanja nisam nikad naišla.
Kako ne, ima Kritika i istina Rolanda Barhtesa (Algoritam, 2009., prvo izdanje), prošle godine naišao na tu knjižicu
u Intersparu.
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2024., 14:02   #6402
Quote:
FeetF1 kaže: Pogledaj post
Kako ne, ima Kritika i istina Rolanda Barhtesa (Algoritam, 2009., prvo izdanje), prošle godine naišao na tu knjižicu
u Intersparu.
Bila sam baš nedavno u Intersparu i išla sam kopati jer sam se sjetila ovog i opet nisam nikaj našla. Iznenadilo me samo da je bilo i nekih na engleskom.
__________________
…Wear your heart on your skin in this life...
Freyya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2024., 12:52   #6403
Quote:
humphrey172 kaže: Pogledaj post
Dižem malo i ovu temu, ne znam gdje bi pitao, a zanima me, ako netko zna.

Zanima me, naime, kako već neko vrijeme supermarketi imaju u ponudi jeftine knjige, tu se nađu brojni naslovi koji su trenutno u trendu, uglavnom šund literature, ali ima i zanimljivih stvari.

Tipa Baretić za 2 eura dok ista njegova knjiga u knjižarama dođe oko nekadašnjih 100 kuna.

No, ono što me najviše zanima su knjige nekadašnjeg Algoritma. Već ima davno otkako Algoritam ne postoji, ali njihove se knjige i dalje prodaju, i to nove, odnosno koje nisu second hand i iz antikvarijata.

Jel netko zna kako to funkcionira, odnosno kako su još uvijek u opticaju kao "nove" knjige? Pogotovo jer sam čuo od ljudi koji su svojevremeno radili tamo da su se brojne knjige morale uništiti kad je nastao stečaj ili što se već dogodilo.
Ne mogu puno reći, ali kod mene su bile skladištene te knjige. Prodavač je samo rekao da je riječ o starim zalihama koje nisu prodali. A bilo ih je puno skladište.

Sve je išlo na prodaju, ali problem je što su nastavci za kompletiranje bili nepotpuni. Sad kamo su završile te knjige, ne znam. Još i dan danas znam naletjeti. Ali previše traže.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2024., 09:30   #6404
Vuković i Runjić i službeno najavili izlazak treće Cixinove knjige iz trilogije Sjećanje na prošlost Zemlje na hrvatskom. Kraj smrti - od 15. travnja.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:12.