Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Osvaja?
Čilić 14 18.18%
Nishikori 2 2.60%
Federer 21 27.27%
Đoković 26 33.77%
Murray 4 5.19%
Berdych 0 0%
Nadal 3 3.90%
Raonić 0 0%
Wawrinka 0 0%
Dr. Ivo Karlović 7 9.09%
nitko od navedenih 0 0%
Glasovatelji: 77. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2015., 20:14   #2461
Quote:
S'Sungassi kaže: Pogledaj post
Nadmeni si je sam kriv za sve to.. potpuno sam. Budite realni i objektivni pa pogledajte malo sto je radio i kako se ponasao u proslosti..
Ekipa neke stvari ne zaboravlja..

Koliko je puta predavao meceve, fejkao, preglumljavao, zbao medical time out par poena/gem prije kraja meca, provocirao publiku, svadao se, divljao, psovao, izderavao se..itd..itd..
A s druge strane glumi.nekakvog gospodina i velicinu i imitacijom drugih tenisaca i tenisacica se pokusava umiliti publici..a onda opet kad nije po njegovom planu pukne, izderava se, preglumljava, fejka itd..itd..

McEnroe se svada sa sucima, da, i igracima, pa bio i na rubu fizickog obracuna s Connorsom na terenu.. al lik je u tom pogledu svojevrsni idiot, ali je takav..on nikad nije fejkao poput Nadmenog. Za njega si znao da je arogantan, umisljen, zivac, ludjak i to je to..takva je osoba..on nije glumio i preglumljavao, nikad to nije skrivao. Bio je i klaun i zabavljac i terorist i genije, sve u jednom..

Goran je isto pricao sam sa sobom, trgao rekete, psovao, svadao se itd..al je to on, njegova osobnost.. nije bio gadljiv, nije preglumljavao ni fejkao..

Ono sto je Kikolina Ronaldo u nogometu, to je djelomicno Nadmeni u tenisu.. vrhunski igrac, PR humanitarac, iskreni humanitarac, ali i fejker, dvolicnjak, provokator, u mnogim situacijama ljiga od lika i svojim ponasanjem samo odbija od sebe..pa se umiljava, pa zabavlja, pa poludi, pa provocira, pa psuje, pa ovo..pa ono.. ekipa to ne voli.. ispada lazan, pa i onda kad nije..a mnogo puta nije, ali sam si je kriv zbog postupaka koji nisu u redu i obiljezili su ga..a ponavlja to i dalje..
Brate tarde, ala si ti prs'o... Da li trebam da nabrajam Federerove gospodske poteze ovih godina, pa da tardujem temu totalno?
Uglavnom, ko mi neko kaže da je Fed bio bolji na terenu u finalu USO 2015, mogu samo da ga pitam: a što onda nije pobedio?
On je samo u trenutcima u trećem setu izgledao da igra bolje, ali daleko od toga da je bio bolji igrač
Linea5 is offline  
Old 15.09.2015., 20:31   #2462
Ljudi, otišlo se previše u offtopic. Tema ide pod ključ, tipkamo se na idućem Čilić openu, a raspravu možete nastaviti na nekoj od ovih tema:

Federer vs Đoković vs Nadal Celebrity Deathmatch
Kraj dominacije velike četvorke - nova era muškog tenisa ?
Nadal - Đoković
...
Luyindula is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:56.