Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2015., 22:38   #6181
Quote:
bhavatarini kaže: Pogledaj post
Ustvari, htjela sam reći: ne daj se, FloK.
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2015., 22:47   #6182
__________________
किं तु पूर्वं पराजैषीरात्मानमथवा नु माम्।
.
bhavatarini is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2015., 23:57   #6183
E ovako, nemojte me mrziti sto ovdje postavljam to pitanje, i sto mozda propustam nesto ocigledno, ali da li postoji podforum/rema za gramatiku i vokabular na ovom forumu?

Hvala unaprijed!
__________________
PSŠT!
Jack The Ripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 00:06   #6184
Jezikoslovlje
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 00:14   #6185
Quote:
late bloomer kaže: Pogledaj post
Hvala lijepo!
__________________
PSŠT!
Jack The Ripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 00:16   #6186
Sve u redu, i... lakše s prostitutkama.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2015., 00:24   #6187
Quote:
late bloomer kaže: Pogledaj post
Sve u redu, i... lakše s prostitutkama.
Joj, sramim se ovog nicka, nemoj mi bacati sol na ranu.

Davno je bila 2004.
__________________
PSŠT!
Jack The Ripper is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 10:06   #6188
Mimma je jadikovke male Luce, nedovoljno zahtjevnog grobarskog mjesta, pažljivo saslušavala, jer je Bhavi ostrugala prve ružičaste kremene, a ona Floki grickala je čips od kiselih krastavaca. Znala sam da je Vrag uzeo šalu i počelo mi se brzojavno štucat!

Tugaljivo poslijepodne u krematoriju razbijalo je ostakljena zvona sa stratišta pod piramidom.
__________________
Los laberintos que crea el tiempo, se desvanecen.
contra rationem is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 11:55   #6189
E pa. Uz taj čips od kiselih krastavaca mora i čajić. Medeki dobrodošli.

__________________
किं तु पूर्वं पराजैषीरात्मानमथवा नु माम्।
.
bhavatarini is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 10:58   #6190




__________________
किं तु पूर्वं पराजैषीरात्मानमथवा नु माम्।
.
bhavatarini is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 13:57   #6191
Quote:
bhavatarini kaže: Pogledaj post




Hijao!

Bok Kontra bilo je krastavaca i ove godine, ali nije bilo pjesmice!

Kad sam sretna nisam poetična
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...

Zadnje uređivanje Floverka : 27.08.2015. at 14:12.
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 14:12   #6192
Moram vam ispričati nešto, imam nećakinju čija je mama bolesna, pa ju čuvam povremeno, ima 6 godina i zna čitat i pisat i grozno je brbljava i voli biti u centru pažnje, prava lavica. Uglavnom, obećala sam joj pustolovinu danas. Odvela sam ju na plac i dala da mi čita spisak namirnica na veliko oduševljenje prodavača koji su joj napunili cijelu košaru svačim, pomama (onda je htjela i pjevati pjesmicu mršava poma to je prava koma, jedva sam ju spriječila ), breskvama, grožđem, jajima i bombonima, a onda smo išle na sladoled. No u kafiću je bilo par muha, a ona mi kaže da muhe jedu govna i raznose bolesti te da ih treba sve pobit Pa je hvatala muhe bruslijevskim potezima, a ja navijam: 'Ćopi ju, ćopi!' A kaže ona: 'Evo sad ću je ćopit nogom!' Uzbuđena sva počne se šuljati prema jednoj, a ja joj kažem: 'Iznenadi ju s leđa!' I ona se okrene i počne se prema njoj šuljati unatraške

Još uvijek se smijem, ne mogu prestat
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 15:09   #6193


I šta da čovjek kaže osim da su djeca apsolutno genijalna!

P. S. Pusti dijete nek pjeva!
__________________
किं तु पूर्वं पराजैषीरात्मानमथवा नु माम्।
.
bhavatarini is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 15:28   #6194
Quote:
bhavatarini kaže: Pogledaj post


I šta da čovjek kaže osim da su djeca apsolutno genijalna!

P. S. Pusti dijete nek pjeva!
Ma pustila bi ju da je imala još mjesta u svojoj košari

Btw, glete ovo:

http://muf.com.hr/2015/08/27/tamni-p...alnih-ljubica/

50 nijansi sive neću čitati, al ovo bi baš mogla, čini mi se kao trash sa elementima spomenutog, Sumraka, Prave krvi, stripa Uranela i nekog brutalnog hentaija sa čufovištima.

Gore ne može, moram to malo pročitat
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 15:31   #6195
Da, dobro ste pročitali ČUFOVIŠTIMA
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 15:45   #6196
Prosim lepo, ovdje samo ozbiljne stvari!



P. S. Da znaš da se uopće više ničemu ne čudim nakon "foromušice". Al kako je to bilo genijalno.
__________________
किं तु पूर्वं पराजैषीरात्मानमथवा नु माम्।
.
bhavatarini is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 15:53   #6197
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 16:43   #6198
Quote:
bhavatarini kaže: Pogledaj post
Prosim lepo, ovdje samo ozbiljne stvari!



P. S. Da znaš da se uopće više ničemu ne čudim nakon "foromušice". Al kako je to bilo genijalno.
Quote:
Floverka kaže: Pogledaj post
__________________
zlo goveđe dovijeka june
mimma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 11:36   #6199
Lako se vama zafrkavat, dok ja imam preozbiljan problem. Muž mi je promijenio bravu na kući koja je na moje ime, na zemlji od moje pokojne bake. Stan koji je na njegovo ime zjapi prazan, a mene je stjerao na cestu s mjesečnim prihodom od soma i pol kuna. Nekoliko noći provela sam u parku na Ribnjaku, jednu na kolodvoru, dok je padala kiša, a inače po ruševinama. Pokrali su me, istukli i dobro da me nisu silovali. Muž mi je pozvao policiju i hitnu kad me vidio s novim dečkom i držali su me tri vure u samici u stanici na Črnomercu. Morali su me pustiti, jer sam im prijetila da ću sve to prijaviti. Sad mi se osvećuje i pokušava se dočepati moje imovine i to na posve podli način: imam debeli psihijatrijski dosje (za koji je i on zaslužan) i sad se trsi da mi se oduzme poslovna sposobnost. Bila sam desetljećima s njim u braku i tek zadnjih godina uviđem kakvo je to đubre (btw. njegovo hodočašćenje kod patera Tomislava Ivančića na njega je pogubno utjecalo - totalno je sistemski čovjek i licemjer). U gadnoj sam gabuli, često i gladna. Ovo pišem iz knjižnice, jer nemam pristup internetu, ukraden mi je i mobitel.
__________________
Los laberintos que crea el tiempo, se desvanecen.
contra rationem is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 18:33   #6200
Quote:
contra rationem kaže: Pogledaj post
Lako se vama zafrkavat, dok ja imam preozbiljan problem. Muž mi je promijenio bravu na kući koja je na moje ime, na zemlji od moje pokojne bake. Stan koji je na njegovo ime zjapi prazan, a mene je stjerao na cestu s mjesečnim prihodom od soma i pol kuna. Nekoliko noći provela sam u parku na Ribnjaku, jednu na kolodvoru, dok je padala kiša, a inače po ruševinama. Pokrali su me, istukli i dobro da me nisu silovali. Muž mi je pozvao policiju i hitnu kad me vidio s novim dečkom i držali su me tri vure u samici u stanici na Črnomercu. Morali su me pustiti, jer sam im prijetila da ću sve to prijaviti. Sad mi se osvećuje i pokušava se dočepati moje imovine i to na posve podli način: imam debeli psihijatrijski dosje (za koji je i on zaslužan) i sad se trsi da mi se oduzme poslovna sposobnost. Bila sam desetljećima s njim u braku i tek zadnjih godina uviđem kakvo je to đubre (btw. njegovo hodočašćenje kod patera Tomislava Ivančića na njega je pogubno utjecalo - totalno je sistemski čovjek i licemjer). U gadnoj sam gabuli, često i gladna. Ovo pišem iz knjižnice, jer nemam pristup internetu, ukraden mi je i mobitel.
Mico, a zašto samo prijetiš da ćeš zaprijetiti? Zašto ti dečko ne pomogne da se informiraš o svojim pravima, pa nema on pravo na tvojim vratima mijenjati bravu bez tvog znanja.

Bože!

Ne može ti netko samo tako oduzeti dom. Ti si ta koja bi trebala promijeniti bravu i zaštiti se nekako.
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:49.