Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2015., 11:18   #11381
T-com

Quote:
sectumsempra7 kaže: Pogledaj post
Pozdrav, novi sam ovdje. Vidim da je tema o T-Comu i da dosta vas ima jako loša iskustva s njima, no ja sam od jednih koji su zaista zadovoljni Hrvatskim Telekomom. Tata je u četvrtak aktivirao i MAXtv jer su zvali telefonom i ponudili 'najbolju ponudu samo za njega' pa smo uz to mogli birati besplatno na 24 mjeseca HBO&Cinemax&HBO On Demand ili Sportski paket. Mene zanima zna li možda netko koliko vremena treba da stigne taj uređaj za MAXtv i to sve jer je lik na telefonu rekao da će doći u roku od 24 sata (tad je bio četvrtak) i u petak ništa, a izgleda ni danas, pa eto ako itko zna, nek mi napiše. Hvala

Samo da provjerim, ti znas da si produljio ugovor na 2 godine? Ako to nisi zelio, imas 14 dana da prekineš ugovor


iOS/Tapatalk
mezzzzzo is online now  
Old 31.08.2015., 11:47   #11382
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Samo da provjerim, ti znas da si produljio ugovor na 2 godine? Ako to nisi zelio, imas 14 dana da prekineš ugovor


iOS/Tapatalk
Da, da, znam da je produljen na 2 godine. I ovako i onako je napravljen novi negdje u 3, 4 mjesecu samo za drugi paket.
sectumsempra7 is offline  
Old 31.08.2015., 18:42   #11383
Ovo besplatno na 24 mjeseca košta 200 kuna mjesečno..
Naravno, plus ono što se plaća do sada..
Monro is online now  
Old 31.08.2015., 18:50   #11384
Da, ali ovo nije klasican paket jer su uveli ono nesto novo, najbolju ponudu za svakog korisnika ponaosob, tako da sto se nas tice, nama je dano besplatno dok ce netko to placati
sectumsempra7 is offline  
Old 31.08.2015., 22:46   #11385
Baš me zanima hoćeš li imati isto mišljenje za koji mjesec.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 31.08.2015., 23:35   #11386
Quote:
sectumsempra7 kaže: Pogledaj post
Da, ali ovo nije klasican paket jer su uveli ono nesto novo, najbolju ponudu za svakog korisnika ponaosob, tako da sto se nas tice, nama je dano besplatno dok ce netko to placati
"S obzirom da ste dugogodišnji korisnik" i druga rečenica "Naš ste dugogodišnji korisnik i imate pravo na poklon"

su rečenice koje se u prodaji koriste kako bi se kupac osjecao posebno...
Vjeruj mi da nije za tebe posebno sastavljen nikakav paket.
Vec standardna ponuda...

A jedino kada se moze nesto posebno smisliti je kada korisnik zeli prekinuti-otkazati usluge- onda mu se izlazi u susret i nesto posebno osmisli da ga se zadrzi..
primjerice osobi je skupo placati- pa prelazak na nizi jeftiniji paket..
Splićankaa is offline  
Old 01.09.2015., 17:23   #11387
Quote:
*Vixo* kaže: Pogledaj post
Zasto je tako tesko vjerovat da ne valja router?
Zanimaju me iskustva drugih koji imaju ZTE.
evo ja imam to s*anje od routera....prije 3 dana kupljen novi laptop i ne moze se spojiti na net preko wifi-a
laptop koji je cca 20 cm udaljen od routera pronalazi samo 2 crtice signala....dok ga maknem 5 metara od routera mrezu uopce ne nalazi!
na ostale routere po susjedstvu se spaja bez problema (dakle nije u laptopu problem).... sto napraviti..osim traziti novi router??
__________________
maaj
Maaj is offline  
Old 01.09.2015., 18:32   #11388
Pa kako je spajao se na druge uređaje do sada? Samo s laptopom ne radi?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Old 02.09.2015., 09:42   #11389
jucer u jednom momentu se nije ni mobitel nije mogao spojiti...medjutim na kraju cijele balade, izgleda da je ipak problem u laptopu, navodno cijela jedna serija HP, Asus i Dell laptopa ima taj problem...nesto ne stima s antenom za wifi...zivi bili pa vidjeli hoce se novi (koji su obecali iz servisa da cemo dobiti) moci spojiti...
iako mi nije jasno kako se na neke rutere moze spojiti (iako je signal u banani) a na ZTE nece nikako...
__________________
maaj
Maaj is offline  
Old 02.09.2015., 10:16   #11390
Eto. ...možda ne treba odmah vikati na providera

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Old 02.09.2015., 10:27   #11391
kada je T-Com u pitanju treba uvijek vikati na njih
__________________
maaj
Maaj is offline  
Old 02.09.2015., 11:13   #11392
Kako god.
Ja s njima problema nemam. Mislim sa neki možda imaju malo prevelika očekivanja.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Old 03.09.2015., 13:30   #11393
Može li netko pomoći oko problema sa USB stickom.

Znači problem je taj da imam USB stick sa karticom koji koristim kao internet na laptopu, tj. prijenosni internet. Naravno nakon godinu i po ili više taj USB stick je prestao funkcionirati, ne daje nikakve signale.

Kupio sam drugi stick jer je u t-comu najjeftiniji 250 kn, koji može očitavati kartice i on je očita ali nigdje mi ne daje mogućnost spajanja na internet. Daje mi mogućnost imenik, sms, call history i security. Zna li netko u čemu je problem, usb sticku ili nečem drugom?
popit is offline  
Old 03.09.2015., 14:05   #11394
Quote:
popit kaže: Pogledaj post
Može li netko pomoći oko problema sa USB stickom.



Znači problem je taj da imam USB stick sa karticom koji koristim kao internet na laptopu, tj. prijenosni internet. Naravno nakon godinu i po ili više taj USB stick je prestao funkcionirati, ne daje nikakve signale.



Kupio sam drugi stick jer je u t-comu najjeftiniji 250 kn, koji može očitavati kartice i on je očita ali nigdje mi ne daje mogućnost spajanja na internet. Daje mi mogućnost imenik, sms, call history i security. Zna li netko u čemu je problem, usb sticku ili nečem drugom?

Jel se mozes povezati zicno ili preko WiFija na internet? Ja sam imao slucaj da su mi se driveri zeznuli pa nisam nikako mogao koristiti internet, a jedino rjesenje je bilo ponovno instaliranje Windowsa.


iOS/TapaTalk
mezzzzzo is online now  
Old 03.09.2015., 14:19   #11395
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Jel se mozes povezati zicno ili preko WiFija na internet? Ja sam imao slucaj da su mi se driveri zeznuli pa nisam nikako mogao koristiti internet, a jedino rjesenje je bilo ponovno instaliranje Windowsa.


iOS/TapaTalk
Mogu se spojit preko wifi-a s mobitela, tako da internet na laptopu funkcionira.. Malo sam još čačkao oko toga i jedan driver za smart card mi nikako ne želi instalirat, možda je u tome problem, samo neznam zašto mi onda učita karticu i da mi opcije imenik, pozivi.. A internet konekciju nigdje.
popit is offline  
Old 04.09.2015., 18:41   #11396
Danas me dočekalo: Zvali su iz tcom-a i rekli da će poslati paket..i rekli su da je besplatno i da će biti jeftinije nego što plaćamo..

Eto, tako posluje tcom..
Ljudima koji ne razumiju maxtv, adsl, i ostalo uvaljuju usluge koje im ne trebaju..

Ovo je već treći put da pokušavaju uvaliti, nadam se da imaju troškove dostavnih službi, troškove povrata i da ih masno plaćaju..

Ustvari, uopće te osobe koje vrše telefonsku prodaju veze nemaju sa tcom-om, već su to kooperantske firme čudnih naziva..

Toliko.

edit: a baš sam prije par dana komentirao ovdje, što se vidi iz postova, o tim njihovim besplatnim poklonima..I ne zovi vraga, jel'..

I još nešto, ne manje bitno..Sada uopće ne znam za što je podnesen zahtjev, kakvu promjenu, odnosno što je vrla telefonistica poklikala u svom nalogu..Koji paket usluga..Ali ako šalju paket, onda je maxtv sigurno, možda i još ponešto..Također nema nikakvog načina da saznam, dok ne uključe..Super..

Zadnje uređivanje Monro : 04.09.2015. at 18:54. Reason: naknadna pamet..
Monro is online now  
Old 05.09.2015., 02:08   #11397
Quote:
Monro kaže: Pogledaj post
Danas me dočekalo: Zvali su iz tcom-a i rekli da će poslati paket..i rekli su da je besplatno i da će biti jeftinije nego što plaćamo..

Eto, tako posluje tcom..
Ljudima koji ne razumiju maxtv, adsl, i ostalo uvaljuju usluge koje im ne trebaju..

Ovo je već treći put da pokušavaju uvaliti, nadam se da imaju troškove dostavnih službi, troškove povrata i da ih masno plaćaju..

Ustvari, uopće te osobe koje vrše telefonsku prodaju veze nemaju sa tcom-om, već su to kooperantske firme čudnih naziva..

Toliko.

edit: a baš sam prije par dana komentirao ovdje, što se vidi iz postova, o tim njihovim besplatnim poklonima..I ne zovi vraga, jel'..

I još nešto, ne manje bitno..Sada uopće ne znam za što je podnesen zahtjev, kakvu promjenu, odnosno što je vrla telefonistica poklikala u svom nalogu..Koji paket usluga..Ali ako šalju paket, onda je maxtv sigurno, možda i još ponešto..Također nema nikakvog načina da saznam, dok ne uključe..Super..
Kako mislis nema načina?
Nazovi ih i pitaj kakve su promjene rađene.
Splićankaa is offline  
Old 05.09.2015., 17:08   #11398
Prekjuče mi za sat vremena pukne internet (a i telefon s njim) jedno 20 puta u sat vremena. Nazovem korisničku službu da prijavim kvar i normalno javi se educirana čobanica koja na moj zahtjev za prijavu kvara mrtva hladna odgovara da ne može prijaviti kvar jer ona vidi da meni internet radi. Naravno reko da radi ali za minutu-dvije će prekinuti pa neće raditi i tako u beskraj, a drugo reko nisam vas mogao ni dobiti na fiksni jer i on ispada kad i internet pa vas zovem sa mobitela. Ona opet mrtva hladna da ne može ona to, da kako, da bla, bla. Ja njoj, jebo te onaj ko te glupavu zaposli. I da vidiš kako se odjednom može prijaviti kvar.
Isti je ubrzo i rješen ali ovo je bio samo primjer kakvi retardi rade u korisničkoj službi.
libertas30 is offline  
Old 05.09.2015., 17:42   #11399
Ti si pokazao da si čoban.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Old 06.09.2015., 09:18   #11400
Quote:
tintilinic100 kaže: Pogledaj post
Ti si pokazao da si čoban.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Tata ti je čoban

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk
libertas30 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:46.