Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2014., 09:26   #1
HTC Desire 820

Desire 816 je dobio nasljednika - Desire 820. Ovo je drugi osmojezgreni i drugi 64-bitni model. Pokreće ga novi S615 koji se satoji od 4 A53 jezgre @ 1 GHz i 4 A53 jezgre na 1.5 GHz. U prodaju kreće krajem rujna, a u ponudi će biti i DS verzija.



Specifikacije:
- 5.5" HD LCD
- S615 + Adreno 405
- 2 GB RAM-a
- 16 GB interne memorije + micro SD
- 13 MP + 8 MP
- BoomSound zvučnici
- 2600 mAh neizmjenjiva baterija
- Android 4.4.2 KitKat + HTC Sense 6
__________________
Object reference not set to an instance of an object
akoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 10:26   #2
Smile

Tolko mi se svida mob da bi najrade prodao svoj GalaxyS5 i kupio njega.
Em kaj je lijep jos i dobar hardwer ima!
Flash1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 20:14   #3
Jel tko zna kada će se moć kupit ovaj mob i kod nas u hrvatskoj?
Flash1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 22:38   #4
evo ga ovdje http://www.cybershop.hr/mobiteli-i-o...white-red.html
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 22:05   #5
Htc desire 820

Htio bi kupit htc desire 820 i kako da prepoznam da slučajno da ne dobijem kopiju?
bmwdino1997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 23:17   #6
Teško da ima jako dobrih i neprepoznatljivih kopija ovog uređaja, obično se odmah prepozna po kvaliteti izrade i kvaliteti ekrana. Osim toga, upali ga i prćkaj po postavkama, u Informacijama o uređaju bi trebao imat naziv procesora pa se i prema tome vidi...
bubimir13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 08:12   #7
Najjednostavnije i najsigurnije kupiti s garancijom i usporediš IMEI na računu i u mobitelu.
Ne znam da netko ide toliko daleko da mijenja IMEI da odgovara nekoj hrvatskoj garanciji.

Iako, kao što je bubimir rekao, ne znam baš da su raširene kopije Desirea 820.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 18:58   #8
Zna li itko gdje se u Zagrebu može nabaviti arm band dovoljno velik za ovaj telefon?
SpomenkoSatara is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 23:51   #9
zanima me da li je sigurno uzimati preko njuskala, iako pise da ima garanciju i da li je bolji htc desire 820 ili htc desire 728?
piksi22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 00:20   #10
Odmah ispod teme u koju si još postao ovo pitanje imaš temu kupovina mobitela na njuškalu- gdje ti je objašnjeno na što trebaš paziti.
A sam taj podforum (Usporedbe mobitela) služi za ovaj drugi dio pitanja.
Pa slobodno pričitaj pravila i otvori temu.
Ove ostale teme tipa u Android podforumu gdje imaš ime jednog mobitela su isključivo o tom mobitelu- ne za usporedbu.

Ako ti nešto nije jasno oko pravila ili rasporeda- slobodno pošalji PM
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2016., 00:25   #11
hvala
piksi22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 10:38   #12
Ajmo ljudi nesto o ovom telefonu, vidim dosta se koristi, a vrlo oskudnih informacija o sofverskoj podrsci, kakav je, utisci, itd
levca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 10:30   #13
Pozdrav,jel tko imao problema s navedenim mobitelom oko pregrijavanja?
Meni se toliko pregrijavao, zbog cega vise ni sam neznam..da mi se pojavila zuta fleka s lijeve strane iznad antene kako mi je rekao jedan covjek u servisu..
Odnio sam mob na garanciju u Agramservis preko Vip-a zbog drugih gresaka i uostalom naveo sam i to pregrijavanje i ostecen ekran,da bi oni zamjenili maticnu plocu i rekli da se vise nece pregrijavat a ekran nisu mjenjali jer fleka se vidi samo kad se mob ugrije..
Donio ga doma sa garancije i azurirao aplikacije i izmedu svega postavio Viber i ostale stvari i opet se poceo pregrijavati i naravno zuta fleka se opet pojavila..
Cim sam ju skuzio odnio sam opet brzo u Vip centar dok je jos vruc i dok je fleka vidljiva i oni su ga vratili na garanciju..
Sada cekam da dode iz Umaga za Zagreb u servis i da vidim s njima sta ce biti..
Kako da im ja dokazem da se mob pregrijava i da postoji zuta fleka ako oni mene uvjeravaju da se kod njih ne pregrijava i nema fleke??
Neznam dali im smijem reci za Viber aplikaciju i Facebook messenger jer navodno HTC garantira samo za aplikacije koje su oni postavili u mob a sve ostale ostecuju softver i mob..
A kad onda sagledam sve skupa je..es mob koji moram koristiti samo s onim s cime je iz tvornice izasao..

I da,jos jedno pitanje,ako bude stalno problema oko toga svega,na koji nacin da pokusam izvuci novi mob posto ovaj koji sam dao na garanciju je imao toliko gresaka da su mjenjali maticnu pa sad se sporimo oko ekrana i dali imam pravo na produljenje jamstva na onaj rok koliko je mob na servisu?
Posto prvi put kad sam ga dao je proslo tri tjedna do povratka i evo prije tjedan dana u srijedu sam ga opet dao a on je jos na putu u servis.. (kazu u Vipu da cekaju da se skupi vise mobitela da bi ih slali) a mislim da to uopce nije u redu..

Zadnje uređivanje Modesty B : 01.12.2016. at 11:03. Reason: koristi tipku edit
Fastlife is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 19:52   #14
Quote:
VedranG kaže: Pogledaj post
Kako da im ja dokazem da se mob pregrijava i da postoji zuta fleka ako oni mene uvjeravaju da se kod njih ne pregrijava i nema fleke??
Nikako. Znaju se tako praviti ludi iz nekog razloga.
Preostaje ti samo dosađivati dok ne poprave, ako sad ne poprave.
Quote:
VedranG kaže: Pogledaj post
Neznam dali im smijem reci za Viber aplikaciju i Facebook messenger jer navodno HTC garantira samo za aplikacije koje su oni postavili u mob a sve ostale ostecuju softver i mob..
Naravno da smiješ. I to nisu neke lijeve aplikacije (iako su bezveze, po mojoj procjeni ).
Quote:
VedranG kaže: Pogledaj post
I da,jos jedno pitanje,ako bude stalno problema oko toga svega,na koji nacin da pokusam izvuci novi mob posto ovaj koji sam dao na garanciju je imao toliko gresaka da su mjenjali maticnu pa sad se sporimo oko ekrana i dali imam pravo na produljenje jamstva na onaj rok koliko je mob na servisu?
Posto prvi put kad sam ga dao je proslo tri tjedna do povratka i evo prije tjedan dana u srijedu sam ga opet dao a on je jos na putu u servis.. (kazu u Vipu da cekaju da se skupi vise mobitela da bi ih slali) a mislim da to uopce nije u redu..
Nikako ne možeš izvući- nema zakonske potpore za to. Oni su samo dužni popravljati dok god je strgano- ili dok im ne dosadi pa ti daju novi mobitel.
Imaš pravo na produljenje jamstva onoliko koliko je mobitel na servisu (zakonski)- iako se i to ne pretrgaju reći u servisu.

Uglavnom, nemaš previše izbora osim biti uporan i dosađivati im.
Iako je nekima uspjelo kad su napravili "scenu" kod operatera gdje su kupili, ali ono... Nije sigurna tehnika
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 09:03   #15
Ja sam ih pitao za jamstvo i naravno da postoji jamstvo samo to su mi presutili hehe
Dakle jamstvo vrijedi dulje koliko je bio na servisu ali te podatke oni imaju kod sebe u arhivi koliko dulje vrijedi a ja nedobijem nikakvu fizicki pisanu nadopunu jamstva..i da,, da znaju i drugi ,ako je dulje od 10 dana na servisu onda se priznaje produljeno jamstvo..
Isto tako posto su meni mjenjali maticnu plocu imam novu garanciju na kompletan uredaj novih 24mjeseca...da znaju drugi i to
Fastlife is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 17:31   #16
Uvjerljivo najbolji mobitel koji sam do sada imao.
Creep2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2018., 12:51   #17
HTC DESIRE 820

Imam taj telefon, stariji je od dvije godine. Pošto mi smetaju nepotrebne aplikacije i stalno nadgrađivanje istih, odlučila sam se telefon rootati i postaviti gore custom rom. Dakle bez svega smeća

A i zato, jer se baterija radi toga prebrzo troši.
Otključala sam bootloader, montirala neki Twrp iz Google playa i super su. Ali...., nikako da ga rootam. Ne znam više, probala sam i sa King rootom i sa recovery flash i adb. Nema uspjeha. Program za provjeru root checker veli, da je neispravno instaliran root dostup

Ako ima ito kakva iskustva, ili kakvu novu ideju. Mučim se već tri dana i ne znam više šta bi. Svakako ne mislim odustati. Lp
Bok
margarer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:17.