Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2015., 12:56   #6921
Friško obojana

lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 18:55   #6922
Quote:
SparklyMe kaže: Pogledaj post
E da hoću, valjda će ispasti ok
I samo me zanima hmm,takva neka bojica kose,i onda kad sam bez šminke, hoću izgledat bolesno? haha,jer znam da zbog nekih crvenih tako ispadne
čim staviš malo sjenila i maskare izgleda super i kao da si se puno trudila, a to ti je 5 minuta posla
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 13:38   #6923
Hahaha oki


Ja sam jučer na jedan pramen stavila farbu Pure Purple 86, to je ispalo ovako http://i59.tinypic.com/2vvqt4z.jpg

http://i60.tinypic.com/1z586z8.jpg

i tu je nešto tamnija na slikama nego u živo zapravo

a ja želim baš onako svjetliju crvenkasto,rozkasto ljubičastu

mogu li išta pomiješati sa ovom,pa da to ispadne tako,ili se moram baš blajhati?

Znam da gnjavim sa pitanjima, ali aaaliii...
SparklyMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 14:19   #6924
možda jači hidrogen, 9 ili 12%. ako to ne pomogne, onda definitivno blajh-kupka, ali s toga se sve brzo ispire.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 17:10   #6925
Ja sam iz crne došla do ove nijanse crvene (gore slika), nikad se u životu blajhala. Inače sam prirodno tamno smeđa, ali sam se jako dugo farbala u crno.
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 19:21   #6926
wauuuuu što si koristila?
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 19:33   #6927
Vrili?
Pa kako to? stvarno jee..svijetla!



btw uzela sam od 9% hidrogen, pa ću danas vidjeti šta će biti.. volim ta eksperimentiranja, i onda iščekivanje kakvo će ispasti..hihi
SparklyMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 19:50   #6928
Ne znam ni ja, najiskrenije
Jer samo se ovom bojam, sad već ima 2 i pol godine. Ništa drugo nisam koristila. U biti lažem, jesam jednom probala drugog proizvođača i drugu nijansu crvene, i to samo jedno farbanje, i opet se vratila Welli.
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 21:54   #6929
Quote:
SparklyMe kaže: Pogledaj post
E da hoću, valjda će ispasti ok
I samo me zanima hmm,takva neka bojica kose,i onda kad sam bez šminke, hoću izgledat bolesno? haha,jer znam da zbog nekih crvenih tako ispadne
pa moguće, da, al u svakom slučaju bolje i to nego se pokazati na danjem svjetlu bez šminke s plavom kosom - e to je onda fakat umiruće blijedo, znam, po sebi
ultramundane is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 15:01   #6930
Lauxret- a kada si se tek prvi put,drugi ofarbala je isto odmah dosta posvijetlilo,ili je to kasnije sve svjetlije od više farbanja.. pitanjapitanja



Ja sam sada miks plavuše,i brinete, iako više plava i to izgleda ok ..ali prije kada sam se tek oblajhala,boouužee dragi stvarno je bilo grozno ..ali čudo kako malo smeđe sve popravi
SparklyMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 16:30   #6931
Sparkly, ofc iz tamnije je išlo prema svjetlijoj, ali na nekom 3. farbanju je to već bilo svijetlo, dakle kroz pola godine.
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 08:48   #6932
Quote:
šnjurko kaže: Pogledaj post
pozz curke! moze li mi netko reci ima li u splitu kupiti revlon bombice???
sto nitko ne zna gdje ima kupiti revlon???
nasla sam nesto slicno od selective , kao maska za kosu a uz to i pigmentirana da malo osvjezi boju između farbanja....pa ako je tko koristio, dobro bi dosla preporuka? il su sve to gluposti...
šnjurko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 15:34   #6933
Ova Wella je super,baš razmišljam da se ponovo počnem s njom farbat.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 16:03   #6934
Imate preporuku za neku crvenu privremenu pjenu ili polutrajnu boju? Kosa mi je trenutno svijetlo bakrena -vec lagano isprana na smedu
AvonLadySB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2015., 15:25   #6935
Ne mogu ispraviti post pa cu ovako.

Evo i trenutne boje,isprana narancasta... https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...2c&oe=55F63C1F Donji dio je mrvu tamniji , ali ni priblizno tako kao sto izgleda na slici

Davno sam bila crvena , ali jako jako tamna . Sad bi pokusala sam nekom svjetlijom intenzivnijom. Mozda ovako nesto :
http://www.subrina.si/f/pics/Nianse_...80521782_m.jpg
Mislila sam prvo probati sa nekom pjenom kao sto sam gore pisala,ali zapravo mi je svejedno
Citam malo temu i jedino na sta sam naletila je wella vulcano red, da li bi islo?
Najvise me strah da ne bi otislo na pretamno jer sam jedva izasla iz crne
AvonLadySB is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2015., 11:36   #6936
wella ima 9 % hidrogen i nema šanse da uhvati tamno.
sandrsbify is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 13:57   #6937
Ako sad odem na crvenu, na crnu se uvijek mogu vratiti, je l' tako?
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 16:33   #6938
Drage žene, trebam vašu pomoć.

Znate li za neki frizerski salon u Zagrebu koji je hrabar i radi intenzivno crvene boje za kose. Može i neki u klasi otkačeni.

Ja ne mogu farbati kosu doma jer je naprosto preduga, bolje da ne kažem dokud seže.

Gdje god su me dosad farbali nisu me ofarbali u crveno. Ofarbali su me u narančasto, ginger, kestenjasto, svijetlo smeđe s crvenkastim odsjajem, svijetlo smeđe s narančastim odsjajem, bakreno itd.

Kad dođem u frizerski salon i kažem hoću crvenu kosu, a ona meni krene vaditi kataloge sa svim COPPER varijantama, pozlije mi.

Po većini salona rade balayage, pramenove plave, kestenjasto smeđe, no znate već kako su Hrvatice hrabre i origialne žene , i onda kad ja uđem i kaže da hoću crvenu boju, one misle da ja hoću neku bapsku bakrenu.

Kad shvate da to ne želim, onda pokušavaju dobiti intenzivno crvenu dodavanjem onih bedastih mix tonova koji opet na kraju, ne daju crvenu.

Dakle, gdje da odem, pa makar kod nekoga kod koga idu istetovirane pankerice, bitno da me razumije što hoću i najvažnije, da je salon koji IMA CRVENE BOJE, a ne miješa tonove.

Inače, mislim da još uvijek nema kod nas, cure vani se farbaju ovim

http://ecx.images-amazon.com/images/...pL._SY300_.jpg

i dobiju naravno ovo

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...1503d4af0c.jpg

i očito se ne ispire jer viđe izrasta u ove sestre.

http://3.bp.blogspot.com/-8Qd_HgXkbJ...t+red+hair.jpg
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 21:09   #6939
Nemojte 100% vjerovati fotkama koje danas prolaze kroz milijun Instagram ili mobilnih filtera, te je svima svugdje na dohvat ruke 'saturation' ili Photoshop.
lauxret is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 10:11   #6940
Quote:
Lenka123 kaže: Pogledaj post
Drage žene, trebam vašu pomoć.

Znate li za neki frizerski salon u Zagrebu koji je hrabar i radi intenzivno crvene boje za kose. Može i neki u klasi otkačeni.
ako si na fb, pogledaj polypus hair studio što radi
donkey-zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:15.